Keltas Klaipėda Trelleborgas rezervuoti kelte vietas galite ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio užsakant vietas į keltą. Mažiausių įmanomų kainų garantija perkant keltų bilietus.

Keltas Klaipėda Trelleborgas labai ilgas lauktas. Apie tai, kad keltas į /iš  Trelleborgas plauks dažniau negu kartą per savaitę pirmos žinios mus pasiekė liepos mėnesį.

Tai buvo nepaprasta žinia, nes iki tol  DFDS ilgą laiką turėjo monopolį maršrutuose į pietų Švediją (Karlshamną) ir gerokai išsidirbinėjo iš keleivių.  Tai tikriausiai neišvengiama, kai turi monopolį, gali sau leisti pastebimai daugiau, negu sveikos konkurencijos sąlygomis. 

TT line keltas iš Kaipėdos į Trelleborgą lyg tyro oro gūsis jau  buvo vos pradėjęs plaukioti prieš pusantrų metų kartą savaitėje šeštadieniais.

Jaukios, erdvios  laivo kajutės su TV, šaldytuvais, plaukų džiovintuvais, drabužių lyginimo stovu šeimoms ir norintiems patogios ir pigios kelionės buvo tikra dovana.  Gyvenantiems dirbantiems Danijoje buvo sudėtingiau prisitaikyti prie kelto tvarkaraščio, nes daugeliui  jau pirmadienį ryte reikdavo būti darbuose ir jų netenkindavo laikas kada keltas atvyksta į Trelleborgą.

Dabar taip nebebus! Keltas plauks keturis kartus per savaitę!

Naujas kelto Klaipėda Trelleborgas tvarkaraštis

Keltas iš Klaipėdos plauks:

iki 26.04.2020

  • Antradieniais keltas išvyksta 19:00 val  atvyksta į Trelleborgą trečiadienį  12:00 val
  • Ketvirtadieniais keltas išvyksta 16:00 val  atvyksta į Trelleborgą penktadienį 09:00 val

Du kelto reisai sekmadieniais !!!

Ypatingo dėmesio tikimasi sulaukti sekmadienio išplaukimui  iš Klaipėdos 19:00 val. vakare. Tai patrauklus pasirinkimas ne tik laiko, tačiau ir kainos prasme, nes jis nepažymėtas (Pigiau) ženklu.

  • Sekmadieniais keltas Tom Sawyer išvyksta 00:30 val (iš šeštadienio į sekmadienį naktį) atvyksta į Trelleborgą 17:00 val sekmadienį
  • Sekmadieniais keltas Marco Polo išvyksta 19:00 val atvyksta į Trelleborgą 12:00 val pirmadienį.

Ir toliau kelto tvarkaraštis  dar vis bus optimizuojamas.

Keltas iš Trelleborgo plauks:

iki 26.04.2020

  • Pirmadieniais keltas išvyksta 18:00 val  atvyksta į Klaipėdą antradienį 13:00 val
  • Trečiadieniais keltas išvyksta 18:00 val  atvyksta į Klaipėdą  ketvirtadienį 13:00 val
  • Penktadieniais keltas išvyksta 20:00 val  atvyksta į Klaipėdą  šeštadienį į 15:00 val
  • Šeštadieniais  keltas išvyksta 05:30 val atvyksta į Klaipėdą 23:00 val

Optimizuotas tvarkaraštis leis vairuotojams ilsėtis naktį, o darbus pradėti jau kitą dieną.

  •  

Kodėl patiks keliauti keltu Klaipėda Trelleborgas?

Keltas Marco Polo,  Keltas Tom Saweyer, kaip ir kiti vokiečių kompanijos TT line keltai pavadinti istorinių arba pasakų (kurios puikiai žinomos visiems) herojų vardais. Keltas Nils Dacke, Keltas Peter Pan, keltas Robin Hood, keltas Huckleberry Finn.  Šie keltai plaukia tarp Danijos – Švedijos,tarp Lenkijos Švedijos.

Keltas Marco Polo plaukia į Trelleborgą, uostą netoli Švedijos miesto Malmo ir nuo Danijos (Kopenhagos) vos 50 Km. Trelleborgas uostas iš kurio ypač patogus susisiekimas su  greitkeliais link Norvegijos, kitų Švedijos, Danijos miestų. Jeigu ir nekeliaujant su automobiliu iš Trelleborgo galima laisvai judėti traukiniais arba autobusais į  bet kurį Švedijos, Danijos kampelį.

Taigi Marco Polo pavadintas garsiojo keliautojo, kurį pažįstame pagal knygas „Marco Polo kelionės“. Venecijos pirklys vienas pirmųjų europiečių pasiekes Kiniją. 

Jai pastebėjote laivui nukreiptam į Klaipėda labai gerai parinktas pavadinimas. Alegorija apie keliautoją atvykusi ir susitikusį vienvaldį didįjį chaną – Chubilajų. 

Monopolija baigiasi. Tegyvuoja sveika  konkurencija ir keleivių keltais  interesai.  Vieniems teks pasitemt ir nekartoti klaidų padarytų praeityje, kitiems reikės dirbti labai smarkiai, kad užkariaut klientų pasitikėjimą. Šitoje situacijoje išloš tik keltų keleiviai.

Nuo sausio 27 dienos kai laivas pradėjo keltas Klaipėda Trelleborgas atvyko iš Gdansko laivų statyklos po jam atlikto  generalinio pertvarkymo ir remonto, nėra tokios  dienos, kad klientai nesiteirautų apie šį keltą ir neįsigytų keltų bilietų iš Klaipėdos į Trelleborgą. 

Keltai Klaipėda Trelleborgas kasdiena vis tvirčiau užkariauja norinčius keliauti keltais.

Kokios keltas Klaipėda Trelleborgas kainos?

Keltas Klaipėda Trelleborgas siūlo Kelto kajutes su gyvūnais Kelto kajutes dviems; Kelto kajutes keturiems; Kelto kajutes su langu; Kelto kajutes be lango; Sėdimas vietas Nauja, ko iki tol nebuvo šiame kelte - bus galima įsigyti tik vietą kajute kartu su kitais keleiviais

Solo keltų bilietų tarifas

Keltų bilietų pasiūlymas taikomas kai keliauja vienas asmuo su automobiliu ir perka visą kajutę be pašalinių. Kaina nuo 89 Eur

Return keltų bilietų tarifas

Keltų bilietų pasiūlymas taikomas kai keltų bilietai perkami į abi puses. Atgaliniai kelionei keltu taikoma didesnė negu 50 procentų nuolaida

Oresundo tiltas kartu su keltų bilietais

Nuolaida tilto Švedija- Danija bilietams, kai perkami kartu su kelto bilietais. Galioja tiek didieliems mikroautobusams, tiek lengviesiems automobiliams.

P ir D keltų bilietų tarifai

D raide pažymėti dieniniai  keltai, kai kajutės kainuoja 50 procentų pigiau  negu plaukiant   nakties metu.  P raide pažymėtas pigesnis keltas sekmadienį (nes dabar sekmadienį pagal naują Klaipėda Trelleborgas tvarkaraštį plaukia du keltai). P  pigesnis keltas Marco Polo  labai  tinka ne tik keleiviams, bet ir norintiems perkelt savo krovinius, sunkvežimius, vilikikus ir panašų transportą.

Visko daugiau apie keltus gali rasti: