Maistas

Kelte

ką valgysime keliaudami?

Lietuva Švedija keltai kaip maitina keltuose? Informacija apie Lietuva Švedija keltus: uostus ir adresus, kajutes, išvykimo laikus, automobilių kategorijas ir net apribojimus dėl Covid -19 rasite kituose mūsų įrašuose, o šiame apie maistą Šiame įraše daugiau bus informacijos apie tai kokį maistą rinktis keliaujant keltais, kada jį geriau užsakinėti ir kiek kainuoja maistas Lietuva Švedija keltuose. Tai bus įdomu nepriklausomai ar keliaujate kaip privatus asmuo, ar kaip įmonės atstovas, nes visi mes žmonės ir visi mes savo pilvų įkaitai. Visada daugiau informacijos gali rasti facebook/keltai.eu

Lietuva Švedija keltai - maitinimas

Lietuva Švedija keltai – maitinimas:  skanu ar ne valgyti keltuose Lietuva Švedija? Pigu ar brangu įsigyti maitinimą kelte plaukiančiame iš Klaipėdos?

Tikrai buvo toks laikas, kai kas antras klientas sakydavo: “daugiau nenoriu tų kotletų” Lietuva Švedija kelte, bet tai jau praeitis. Nesustokime praeityje ir ties tuo, kas buvo dešimt metų atgalios. Keičiasi ne tik laivai, keičiasi ir maisto tiekėjai ir virtuvės šefai. Kuo toliau, tuo labiau pradedame vertinti gerus savo dalyko žinovus. Pajuokaujant, galima būtų sakyti, kad vertinti skanų maistą lietuvius išmokė Andrius Užkalnis su savo apžvalgomis apie restoranus. Kol kas apie maistą Lietuva Švedija keltuose blogų apžvalgų lyg ir nebuvo iš šio restoranų apžvalgininko, tai jau vien tai -ženklas, kad blogai tikrai nėra.

Mūsų pačių patirtis sako, kad maistas Lietuva  Švedija keltuose geras, skanus ir kokybiškas. Mes tai žinome, nes valgėme ir pusryčius ir vakarienę ir A la carte patiekalus. Tikrai nebuvo, kaip toje pasakoje, kad per barzdą varvėjo – burnoje neturėjome. Mums asmeniškai patiko. Gal , kad nesame didelių įmantrybių mėgėjai ir buvo priimtinas įprastų  lietuviškų patiekalų skonis gomuriui. Nereikia norėti egzotinių patiekalų ir kinietiškos virtuvės Lietuva Švedija kelte.  Galima tikėtis nebent pamėginti švediškų skanėstų.

Lietuva Švedija keltai siūlo labiau lietuviams įprastą meniu. Tie, kas keliaudavo anksčiau Ryga Stokholmas keltais ir iki šiol prisimena: krevetes, omarus, krabus ir kiekvieną mėnesį vis naują meniu, galbūt ir nusivils neradę tiek daug ir taip gausiai nukrautų stalų. Tokie stalai ir kainavo atitinkamai. Vakarienė paskutiniu metu švediškame stale jau siekė 35 Eur.

Tačiau tai visai nereiškia, kad keliaudami Lietuva Švediją keltais liksite alkani. Mokėsite mažiau, pasirinkimas bus siauresnis, bet tikrai išsirinksite. Rinksitės ne iš 5 penkių rūšių sriubų, o iš dviejų. Karštus patiekalus turėsite pasirinkti iš septynių, o ne iš trisdešimt septynių rūšių. Desertai bus keli, o ne keliasdešimt keli, bet vis viena po jų jausite tokį patį malonumą, nes tai juk tiesiog desertai.

lietuva svedija keltai
Lietuva Švedija keltai maistas

Lietuva Švedija keltai maitinimo kainos

Lietuva Švedija keltai maitinimo kainos ir specialūs maitinimo pasiūlymai. Kokios kainos ir kokie tie pasiūlymai?

Pusryčiai asmeniui perkant iš anksto Lietuva Švedija keltuose kainuoja 8.90 Eur / suaugusiam, o vakarienė -15 Eur.

Vakarienę galima rinktis savitarnos  valgykloje arba  2 patiekalų vakarienės kuponus, arba 3 patiekalų vakarienės kuponus. Dviejų ar trijų patiekalų vakarienės  kuponai yra  užsakomųjų patiekalų restorane pasirenkami iš meniu.

Ta pati maitinimosi tvarka galioja ir  Klaipėda Karlshamnas, Klaipėda Kiel, Paldiski Kapelskar keltų maršrutuose

Lietuva  Švedija  keltai, kaip ir  visi  kiti keltai  visada skatina  maistą pirkti iš anksto.

Visuose keltuose  maistą užsakant iš anksto kaina  yra beveik 30 procentų mažesnė, negu perkant  vietoje, plaukiant  keltu.

Lietuva Švediją keltai, kaip ir Lietuva Vokietija  keltai turi specialius maisto paketus – vadinamus  Combo.

Lietuva Švedija keltai specialus maitinimo pasiūlymas Combo

Combo maisto paketas kainuoja 18,90 Eur. Į kainą įskaičiuota ir pusryčiai ir vakarienė.

Užsisakyti Combo maisto paketą Lietuva Švedija keltuose arba  Lietuva Vokietija keltuose tikrai apsimoka. Suaugusiam asmeniui pigiau pavalgyti du kartus už mažiau negu 19 Eur, šiais laikais maitinimo įstaigose nelabai pavyks. 

Vienintelis taupesnis tikriausiai variantas tai sumuštiniai iš namų. Nors irgi kažin, nebent tiktai su pigiausia daktariška  dešra dviem kartams ir  užtektų tos sumos ir kiekio.

Combo maisto paketai labai tinka įmonėms, kurios siunčia darbuotojus, nes juos galima įtraukti į sąskaitas ir mokėti mažiau  dienpinigių.

Visi bilietai, kurie užsakomi iki 31 spalio su Combo maistu, dalyvauja  loterijoje. Pagrindinis  prizas – Commodore  klasės kajutė jūsų kelionei. 

LAIMĖKITE NEMOKAMĄ KELIONĘ DVIEMS!

Skelbiama rudens loterija, kurios pagrindinis prizas – kelionė 2 asmenims pasirinktu maršrutu: Klaipėda-Kylis, Klaipėda-Karlshamnas arba Paldiskis-Kapelskaras. Laimėtojui priklausys kelionė į abi puses Commodore klasės kajutėje!

KĄ REIKIA DARYTI NORINT LAIMĖTI:

Perkant bilietus anksčiau išvardintiems maršrutams, paprašykite pridėti COMBO kompleksinio maitinimo paketą ir Jūsų bilietas automatiškai dalyvaus loterijoje. Taip kelionės metu ne tik sočiai ir skaniai pavalgysite, bet dar ir turėsite galimybę laimėti!

COMBO paketo kaina nuo 18,90 Eur. vienam žmogui, o į kainą įeina pusryčiai + vakarienė restorane. Kelte  Klaipėda – Karlshamnas galėsite rinktis iš savitarnos arba prabangaus à la carte  restorano „Mare Balticum“, kuriame virtuvės šefai individualiai jums pagamins pasirinktą patiekalą iš meniu. Maistu galėsite mėgautis jaukioje restorano aplinkoje, per langa stebėdami Baltijos jūros bangas. Be to restorane galėsite išbandyti vyno iš plataus laivo asortimento.

Tad kviečiame visus savo klientus pasilepinti ir tuo pačiu sudalyvauti loterijoje!

Lietuva Švedija keltai -klausimai, kuriuos užduoda keleiviai

Ar plaukia Lietuva Švedija keltai per Covid?

Lietuva  Švedija   keltai  šiemet   nebuvo sustabdyti. Jie plaukė ir per patį karantiną kovo mėnesį. Pagal  paskutinius sveikatos specialistų reikalavimus: Lietuva Švedija  keltuose koreguojami žmonių srautai, siekiant išlaikyti saugų atstumą tarp keleivių; rankų dezinfekantai prieinami visiems keleiviams kelte ir terminaluose. Lietuva Švedija keltų  įgula dėvi apsaugines kaukes arba yra atskirti apsauginiu stiklu. Reguliuojami srautai įlaipinimo ir išlaipinimo metu į keltą Lietuva Švedija/ Švedija  Lietuva.

Ar Lietuva Švedija keltai ima keleivius be automobilių?

Lietuva Švedija keltai, kaip ir keltai Švedija Lietuva ima keleivius be  automobilių. Pigiausia  vieta  šiame  kelte asmeniui be automobilio -sėdima arba vieta kajutėje su kitais keleiviais. 

Ar Lietuva Švedija keltų bilietus galima keisti?

Lietuva Švedija keltų bilietai gali būti keičiami  už 15 Eur mokestį į kitą datą nemažiau negu para iki išvykimo.  Lietuva Švedija keltų bilietai keičiami už 100 Eur, jeigu  iki išvykimo likę  mažiau negu para.

Ar galiu atšaukti savo bilietus į keltą Lietuva Švedija?

Bilietus į keltą Lietuva Švedija galima atšaukti trisdešimt viena diena iki išvykimo be jokių mokesčių. Kai iki  kelionės  lieka mažiau negu 31 diena, bet daugiau negu 7 dienos skaičiuojamas anuliavimo mokestis 20 procentų sumos. 

Jeigu iki kelionės mažiau negu 7  paros, bet daugiau negu 24 valandos tuomet skaičiuojamas anuliavimo mokestis  50 procentų sumos.

Jeigu bilietus į keltą Lietuva Švedija norėsite atšaukti mažiau negu 24 valandos iki išvykimo, pinigai nėra  grąžinami.

Lietuva Švedija keltai, kiek keltų kelia per dieną?

Lietuva  Švedija keltai keliasi maršrutu Klaipėda Karlshamnas ir Klaipėda Trelleborgas.

Klaipėda Karlshamnas keltų liniją aptarnauja keltų kompanija DFDS, o Klaipėda Trelleborgas keltų liniją keltų kompanija TT line.

Klaipėda Karlshamnas keltas išvyksta kasdien kartą per parą, t.y 21 val  visomis dienomis išskyrus penktadieniais, kai plaukia 18 val ir šesštadieniais, kai plaukia du kartus dienoje 1000 val ir 2300 val.

Klaipėda Trelleborgas keltas keliasi penkis kartus per savaitę.