Rezervuoti kruizą galite ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio rezervuojant kruizą. Mažiausių įmanomų kainų garantija ir nereikia mokėti iš karto.

Kruizas dviems – Valentino dienos proga: asocijuojasi su daug širdelių, pripaišytų bučinių ir daugiau banalybių. Tačiau, mes norėdami papasakoti apie kruizą, nesišvaistysime banalybėm laiko ir nesakysime, jog Valentino dienos proga kruizas dviems puiki dovana mylimajam. Tai už mus pasakys ir kiti. Taip pat jie dar pasakys, kad toks kruizas dviems labai populiarūs, pigus ir žinoma tik dabar galima kruizą įsigyti su didele nuolaida. Leisime jiems kalbėti, o mes pasakysime jums apie Valentino dienos kruizą kai ką ko nesako kiti.

Kruizas - Valentino dienos proga už ir prieš

Keletą metų  garbaus amžiaus senoliai ir įvairiausi politiniai veikėjai labai pyksta, kad Valentino diena užgožia Vasario- 16 ąją. Jeigu tik jie suprastų, ar  nebūtų pamiršę. kad meilė yra visa ko pagrindas, tai tikrai nustotų burbėti ir dūsauti.

Meilė – yra visa ko varomoji jėga. Jeigu ne meilė niekas nebūtų kovojęs už  laisvę. Laisvė tai noras gyventi saugiai, gražiai su savo šeima, savo mylimaisiais.

Noras turėti jaukius namus, kur kartu su mylimu žmogumi galėtum šypsotis, svajoti, kurti ir auginti vaikus, kur niekas neįsibraus ir nesutryps tavo pasaulio, kur niekas nevers tavęs keisti  įpročių, tikėjimo.

Kai visą tai iš žmogaus norima atimti jis eina kariauti ir kovoti. Kova vyksta dėl savo namų, savo gyvenimo būdo, o ne dėl aukštų materijų ir tezių kurias nuleidžia politikai iš viršaus.

Jeigu niekas niekada nebūtų į pasikėsinęs į kito namus, šeimą – nebūtų pasaulyje vykę jokių karų. Meilė tai jėga, kuri gali priversti pakeisti ne tik save, bet ir verčia keisti aplinką, kurioje gyveni.

Todėl niurzgėti ant įsimylėjusių porų nedera. Kuo daugiau meilės, kuo daugiau tikėjimo šviesa tuo daugiau tobulėjimo.

Valentino dieną reikia švęsti, reikia džiaugtis tuo, kad turime savo išrinktuosius, kad po sunkios dienos turime prie ko prisiglausti ir jaustis saugūs, ramūs.

Tai tarsi meilės pergalė, prieš viską, kas skaudina, kas verčia nerimauti, kas dienas paverčia  kupinas streso, jaudulio ir neramumų. Tai diena, kai meilė švenčia pergalę prieš viską ir parodo, kad ji stipriausia jėga žemėje.

Valentino dieną nereikia prabangos, reikia tik laiko kartu. Todėl kruizas Valentino dieną yra puikus pasirinkimas pabėgti nuo visų ir visko ir pabūti kartu atskiram savo pasaulėlyje kur niekas neprisibels ir nesutrukdys, kur būsite vienu du su savo svajonėm, planais ir meile. Kruizas kai liekate vieni du su savo jausmais jūroje tinka ne tik jaunimui. Vyresnio amžiaus žmonėms tikriausiai dar svarbiau atsiriboti nuo visko. Amžius jausmams tikras išbandymas, todėl visada reikia daugiau laiko pabūti vieniems ir vis sunkiau jo rasti.

Mėgaukitės romantiška kelione jūra!

Kruizas moderniai įrengtose kajutėse, kuriose yra viskas ko reikia poilsiui ir trumpom atostogom jūroje.

  • Kruizas kajutėse be lango dvivietėse
  • Kruizas kajutėse su langu dvivietėse, kad net ir esant prastam orui galima būtų stebėti besileidžiančią ir kylančią saulę jūroje.
  • Kruizas kajutėse delux klasės, kai galite mėgautis ne tik didesne erdve, bet ir mini bare šaldomais gėrimais, vaisiais ir saldumynais, bei specialiais pusryčiais dviems.

Pramogos viso kruizo metu

Kiekvieną vakarą nuo 20:00 val prasideda kruizinė pramoginė programa. Iki pat 4 valandos ryto gyva muzika, loterijos ir įvairių artistų pasirodymas. Šokių grupės, cirko artistai, akrobatai ir daininkai iš visos Europos linksmina keliaujunčius kas vakarą vis su naujais numeriais ir programa.
Skanus maistas viso kruizo metu
Kruizas tai vieta, kur kas kartą galima išbandyti vis naujus skonius, ir rasti naujų patiekalų kurie iki tol nebuvo žinomi, o gal tik iš pasakojimų girdėti. Nuolatinis besikeičiantis meniu kruize verčia smaguriauti, net ir dažnai keliaujančius laivais.
Miestai kuriuos aplankote kruize
Stokholmas - didžiausias Skandinavijos miestas, ir viena gražiausių sostinių pasaulyje. Miestas keturiolikoje salų, sujungtų viena su kita 57 tiltais. 750 metų istorinis ir kultūrinis miesto paveldas leis rinktis kiekvienam pagal pomėgius ir nuotaiką ką aplankyti ir ką pamatyti mieste.
Visko daugiau apie keltus gali rasti: