Kruizas Tau

Į Stokholmą nuo 17 Eur

Laikas kruizui

Nuotykiai prasideda laive. Laive Jūsų laukia tikras poilsio ir pramogų rojus, kurio nerasite niekur kitur. Mėgaukitės skaniais valgiais ir gėrimais restoranuose, kavinėse ir baruose. Pasidžiaukite naujais pirkiniais ir geromis kainomis laivo parduotuvėje. Šokite grojant gyvai muzikai ir linksminkitės diskotekoje. Dainuokite karaokė ant scenos. Stebėkite įspūdingus šou su profesionaliais meninkais. Išbandykite laimę loterijose su puikiais prizais. Atsipalaiduokite saunos centre. Patirkite malonių akimirkų ant laivo denio.

Apsipirkimas laive
parduotuves-laive

Apsipirkimas laive yra linksmas nuotykis ir protingas sprendimas. Laivo parduotuvėje – platus produktų pasirinkimas,populiarūs prekių ženklai, taip pat išskirtinės prekės, kurių yra tik laivuose. Parfumerija, kosmetika, gėrimai ir skanėstai, žaislai ir suvenyrai, elektronika, laikrodžiai, aksesuarai, drabužiai ir visa tai- labai geromis kainomis. Apsipirkimas, kaip nuotykis, gali būti pratęstas vėliau Stokholme. Švedija žinoma kaip apsipirkinėtojų rojus. Čia jūs galite rasti viską, ko tik širdis geidžia.Nuo prekių prieinamomis kainomis iki išskirtinių dizainerių rūbų. Dižiausi miesto prekybos centrai, populiarių prekių ženklų parduotuvių tinklai, nedidelės krautuvėlės ir turgeliai Stokholme veikia septynias dienas per savaitę.

Skonio šventė laive
laivo-restoranai

Neatsiejama kelionės jūra dalis yra gardūs patiekalai laivo restoranuose. Siūlome sočių užkandžių kavinėse, turtingus pusryčius ir vakarienes švediško stalo restorane, pasivaišinti rafinuotais valgiais ir patirti ypatingą atmosferą a la carte restoranuose. Tokio švediško stalo kaip laive nėra niekur kitur. Platus patiekalų pasirinkimas: jūros gėrybės, daržovės, salotos, karštieji patiekalai, desertai ir kiti skanėstai. Švediško stalo restorane Jūs patys kuriate savo meniu ir valgote, kiek norite, o dabar į vakarienės kainą įeina dar ir gaivieji gėrimai, alus bei vynas.

Emocijų horizontai laive
laivas romantika

Sky barai, esantys viršutiniuose laivo aukštuose su vaizdu į jūrą, sukurti poilsiui keliaujant jūra, malonios muzikos klausymuisi. Ragaukite įvairius gėrimus ir atsipalaiduokite. Vakare iš širdies uždainuokite karaokės scenoje ir iškraukite visą susikaupusį stresą.

Geros savijautos oazė laive
sauna laivuose

Palikite nuovargį ir rūpesčius užmaršty – atsipalaiduokite ir atgaukite energiją saunoje ar sūkurinėje vonioje. Saunos ir SPA centras siūlo platų pramogų ir poilsio pasirinkimą. Sauną galimą užsisakyti ir privačiam vakarėliui.

Pramogos laive
pramogos laive

Šou salėje Starlight Palace mėgaukitės užsienio ir jau gerai pažįstamų atlikėjų pasirodymais su pasaulinio garso melodijomis. Diskotekoje kartu su didžėjumi patirkite šokio džiaugsmą ir drebinkite Disco klubo šokių aikštelę iki pat ankstyvo ryto. Nepriklausomai nuo amžiaus ir dainavimo patirties, pademonstruokite savo sugebėjimus. Mėgaukitės baro Pub smagia atmosfera, klausydamiesi patrauklaus trubadūro dainų. Kelionė jūra neįsivaizduojama be profesionalių šokėjų ir daininkų pasirodymų, įspūdingos choreografijos, įsimintinų melodijų ir puošnių kostiumų. Pramogų pagal skonį ras kiekvienas.

Kruizo pavyzdys

Pirmą dieną, kruizas prasideda 17:30 val, kai išvykstama iš Rygos keleivių uosto. Laive išbandyti visas pramogas užtruksite iki paryčių. Tačiau jei norite tik ramaus poilsio galite pasirinkti išskirtines De Luxe, Junior Suite kajutes. Jose rasite vaisių, gaiviųjų gėrimų ir putojančią staigmeną.
2 diena išaušta laive prasidėjus pusryčiams, po kurių 10:30 val laivas atvyksta į Stokholmą. Diena Stokholme. Aplankykite muziejus, nuotykių parkus ar tiesiog pasivaikščiokite senamesčio gatvelėmis. Susipažinkite su miestu, galinčiu didžiuotis karališkąja šeima ir viso pasaulio pripažinimu dizaino, muzikos, sporto, mados ir gastronomijos srityse. Stokholmas pastatytas ant 14 salų ir pilnas nuostabių gamtos ir architektūros vaizdų. Stokholme galima nemokamai aplankyti net 14 muziejų: Architektūros ir dizaino, Armijos, Etnografijos, Halwylska, Karališkųjų brangenybių, Nacionalinį istorijos, Karališkųjų monetų saugyklą, Skoklosterio pilį. Galima kartu su kruizu įsigyti bilietus į ekskuriją autobusu arba laiveliu po Stokholmą. Ekskursijų metu sužinosite daug įdomių dalykų apie miestą ir pamatysite pačias gražiausias vietas. Po keletos valandų praleistų apžiūrint miestą su gidu, dar turėsite laiko stabtelėti ten kur labiausiai patiko ir pasmalsauti daugiau. Laivas atgal kruizo dalyvius išplukdo iš Stokholmo 17:00 val. Po dienos praleistos apžiūrint miestą, nuovargį nuo kojų nuims sauna ir SPA, bei puiki vakarienė. Jei keliaujate ne vieni, o su draugais, tikriausiai vėl nersite į pramogas: šokius, viktorinas, loterijas, karaoke iki pat ryto.
Laivas grįš į Rygą 11:00 val. Užteks laiko viskam- ir pramogom ir poilsiui.

Kruizai Tau
Atnaujinta: 02/08/2017
Keltai.euKruizas po Baltija – rezervuoti vietas kruizams