Kruizai Baltijos jūroje - ar jau bandėte? Kruizai Baltijos jūroje šiuo metu ypatingai populiarūs. Kruizai Baltijos jūroje gali būti rezervuoti ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio. Mažiausių įmanomų kainų garantija kiekvienam kruizo užsakymui.

Kruizai Baltijos jūroje  Ryga Stokholmas, kruizai Baltijos jūroje Ryga Visbis , kruizai Baltijos jūroje Talinas Helsinkis tai tik keletas pavyzdžių kur keliauja pastaruoju metu visi kelionių jūra mėgėjai. Kelionė kruizu, tai kelionės būdas, kai visai negaištama kelyje: nevairuojama, nesėdima lėktuve, neklausoma knarkiančio kaimyno autobuse, traukinyje. Kruizai Baltijos jūroje tai keliavimo būdas, kai miegi viešbutyje ant vandens ir pasieki kitą krantą, kitą valstybę. Keliauji miegodamas arba pramogaudamas. Ar jau bandėte tokį keliavimo būdą?

Jeigu bandėte, ir neseniai grįžote iš panašaus kruizo, spėjote numesti kelioninius krepšius, bei susmukti į savo mylimiausią krėslą namuose, kad snūstelėti posmelį kitą, po keleto naktų praleistų įnirtingai pramogaujant laive, tai jums nepavyks užmigti! Nes mes turime labai labai gerą žinią Jums! Naujas kruizas Baltijos jūroje 29.04 ir 01.06.2020 -išvyksta!

Kruizai Baltijos jūroje Tau, kad pailsėti 100%

Apsirinkate, jei manote, kad matėte jau viską! Tik dvi naujos galimybės Jums Balandžio 29 d. ir Birželio 1 d. 2020 m. Tik  dabar galite užsisakyti kruizą iš Talino ar Helsinkio į Sankt Peterburgą, su keltu Silja Europa – geriausiu kruiziniu laivu Baltijos jūroje. 

Kruizai Baltijos jūroje Tau, kad gerai pailsėti, atsigauti, pamatyti, pažinti ir sužinoti ir grįžti į darbus 100% geros nuotaikos.

Keltas Silja Europa prieš keletą metų atnaujintas, kad galėtų užtikrinti pilną komfortą ir pramogas keliaujantiems kruizais po Baltijos jūrą. Į kelto renovaciją buvo investuota didelės sumos pinigų, kad paprastą keltą paversti tikru kruiziniu laivu. Ir tai tikrai pavyko!  Silja Europa tai laivas kuriuo gali didžiuotis Baltijos jūra:

 • Patogios dvivietes, keturvietes, su (be) lango kelto kajutės;
 • Išskirtinio komforto kajutės Delux ir Suite klasės;
 • Nemokami koncertai, šou, karaoke kruizo Baltijos jūroje metu;
 • Nemokamas  užimtumą vaikams kruizo Baltijos jūroje metu
 • Motinos ir kūdikio kambarys, sąlygos keliauti keltu neįgaliems;
 • Geriausių restoranų maistas įvairių tipų kelto restoranuose;
 • Apsipirkimas kelto parduotuvėse ypač patraukliom kainom;
 • Sauna ir kelto SPA;
 • Kino teatras
 • Kazino
 • Gyvūnų transportavimą kelto kajutėse.

Šį kartą yra numatytos dvi galimybės išvykti į kruizus Baltijos jūroje:

 • Iš Helsinkio. Kruizas Helsinkis – Peterburgas – Helsinkis (1 diena Peterburge). Iki Helsinkio tuomet galima keliauti greituoju keltu iš Talino per dvi  valandas, jeigu esate Lietuvoje, o jeigu  gyvenate Skandinavijoje iki Helsinkio  galite atvykti keltu iš Stokholmo, arba  savo automobiliu, autobusu ar traukiniu iš kitų Suomijos miestų.
 • Iš Talino. Kruizas Talinas – Peterburgas – Talinas (1 diena Peterburge). Tai būtų patogiausias būdas gyvenantiems Lietuvoje.  Kelionė automobiliu iki Talino trunka 7 valandas, su didele atsarga 8 valandas.  Keliaujant kruizu po Baltijos jūra automobilį galima kelti kartu keltu Silja Europa. Jei ketinate keliauti su automobiliu, turite žinoti jog visos kelionės metu, jis privalės būti automobilių denyje, ir deja bet nebus galima su juo išvykti iš denio iki pat kelionės pabaigos. Pasiimti automobilį galėsite tik Taline grįžę iš kruizo po Baltijos jūra. Tačiau jums ir nereikės to automobilio Sankt Peterburge, su juo būtų tik laiko gaišinimasis muitinėje ir pasienyje. Užtruktumėte po dvi valandas išvažiuojant ir įvažiuojant. Keliauti be patikrų, be vizų kol kas lengva tik kruizais Baltijos jūroje keliaujantiems turistams.
Kruizas poilsiui

Kruizai Baltijos jūroje iki  Sankt Peterburgo – kas įskaičiuota į kainą?

Sužinok apie kruizą Baltijos jūroje

Specialūs kruizai Baltijos jūroje -viskas įskaičiuota!

Kruizai Baltijos jūroje iki Sankt Peterburgo išsiskiria iš kitų panašių kruizų prie kurių gal jau esate pratę: kruizai iš Rygos, Stokholmo, Helsinkio, dėl to, kad kelionės metu laive įskaičiuota ne tik kajutės ir pramogos, bet ir maistas.

Užsakant kruizą Baltijos jūroje iki Sankt Peterburgo galite rinktis iš kelių tipų kajučių: C, B2, B, A, Šeimyninė, De Luxe ar Suite.

Taip pat, užsakant kruizą Baltijos jūroje iki Sankt Peterburgo, privaloma pasirinkti laiką maitinimo paslaugų kiekvienam asmeniui. Maitinimo paslaugą kruizo metu iki Sankt Peterburgo sudaro dveji pusryčiai ir dvejos vakarienės.

Kruizai Baltijos jūroje visada siūlo įvairaus tipo maitinimą: savitarnos valgykloje, savitarnos restoranuose, užsakomųjų patiekalų restoranuose, a la carte tipo restoranuose. 

Šį kartą kruizo metu galite rinktis laiką kada norėsite pusryčiauti ir  vakarieniauti švediško stalo  restorane. Vakarienę galima pasirinkti tik įlipus į laivą, arba vėlyvą vakarą, prieš prasidedant pramoginei programai.

Kruizai Baltijos jūroje paprastai yra labai pigi pramoga, bet Sankt Peterburgas imperatoriškasis miestas, prabangos kupinas. Todėl ir šis kruizas nėra sukurtas pigiai pasiplaukioti. 

Pigūs kruizai Baltijos jūroje į Helsinkį, Stokholmą laukia keleivių kas dieną.

Jeigu planuojate keliauti  šiuo kruizu iki Sankt Peterburgo keturiese ar trise nepajausite, kad brangu, bet   jei keliausite vienas – turite mokėti už visą kajutę (vienos lovos išpirkti negalima) ir tai bus tikrai nemaža kaina. 

Tačiau jeigu svajojote aplankyti  Sankt Peterburgą, kruizas yra puikus būdas, nes nereikia net elektroninės vizos. O keliaujant automobiliu sausuma elektroninė viza ir netinka, reikėtų paprastos vizos kuri kainuoja nuo 70 Eur asmeniui. 

Jei asmuo keliaujantis kruizais Baltijos jūroje iki Sankt Peterburgo nusprendžia keliauti pasirinkdamas vieną iš siūlomų ekskursijų, tuomet elektroninė viza jam nėra reikalinga, svarbiausia turėti pasą. Tačiau jei asmuo nesirenka ekskursijos, jis privalo turėti elektroninę vizą, kuri turi būti padaryta ne vėliau nei 4 dienos prieš kelionę.

Ekskursijos galimos anglų, švedų ar suomių kalbomis.

Ekskursijos pridėti prie kruizo Baltijos jūroje galima  ne vėliau nei 7 dienos iki išvykimo.

Pigiausia ekskursija 20 Eur asmeniui. Už pasirinktą ekskursiją mokate papildomai. Galite rinktis viena iš 10 ekskursijų po Sankt Peterburgą. Keletas iš siūlomų variantų:

 • Apžvalginė (pigiausia) Ši ekskursija supažindins jus su Sankt Peterburgo istorija, architektūra ir šių dienų gyvenimu. Ekskursijos metu išvysite pagrindinius miesto centro lankytinus objektus. Turėsite apytiksliai 2 valandas laisvo laiko ekskursijos po miestą metu
 • Ekskursija ir Ermitažas (Anglų kalba) Ši ekskursija supažindins jus su Sankt Peterburgo istorija, architektūra ir šių dienų gyvenimu. Ekskursijos metu išvysite pagrindinius miesto centro lankytinus objektus. Po ekskursijos po miestą toliau vyksime į Ermitažo muziejų. Po muziejaus kelionė nuves į Meno Aikštę, kur turėsite apytiksliai 2 valandas laisvo laiko.
 • Visas ekskursijas galite peržiūrėti, atsisiuntę failą čia.

Prieš kelionę nepamirškite svarbiausio: visur keliaujama, kad parodyti save, o į Sankt Peterburgą keliaujama, kad jis pasirodytu mums.

Sėkmės keliaujant kruizais Baltijos jūroje!

Baltijos kruizo iki Sankt Peterburgo su keltu Silja Europa ekskursijos, bilietų keitimo ir atšaukimo sąlygos

5 EUR

Jei kelto bilietas atšauktas daugiau nei 28 dienos iki išvykimo, tuomet bauda būtų 5.00 Eur.
100.00 Eur
Jei kelto bilietas atšauktas 28-21 dienos iki išvykimo, tuomet bauda būtų 100.00 Eur.
50 proc
Jei kelto bilietas atšauktas 21-7 dienos iki išvykimo, tuomet bauda būtų 50 proc., bilieto vertės

95 proc

Jei kelto bilietas atšauktas mažiau nei 3 dienos iki išvykimo, tuomet bauda būtų 95 proc., bilieto vertės.
Visko daugiau apie keltus gali rasti: