Plaukiam į kruizą!

Kruizas pigu

Mokate tik už nakvynę, o mėgaujatės daugybe pramogų laive: šou programa, koncertais, gaunate nuolaidų kuponus gėrimams ir maitinimui.
Keltas yra transporto forma, paprastai – laivas, sąlyginai nedideliais atstumais perkeliantis keleivius, automobilius, vilkikus ir net traukinius. Keltai paprastai kursuoja reguliariai ir naudojami sąsiauriuose, jūrose. Pirmasis jūrinis keltas buvo paleistas 1811m. spalio 11d. Tai buvo garlaivis Juliana, kursavęs tarp Niujorko ir Naujojo Džersio. Pastatytas teisininko, inžinieriaus, atradėjo – John Stevens.
Naujuosiuose keltuose, kad neprailgtų kellionė, įrengtos kajutės keleiviams, parduotuvės, barai, restoranai, naktiniai klubai, saunos, baseinai, kino teatrai, kazino, vaikų žaidimų kambariai, SPA ir kt. Ypač prabangiuose laivuose įrengtos net ledo arenos. Todėl vis labiau populiarėja kelionės laivais- kruizai. Kasmet kruizinėmis kelionėmis mėgaujasi daugiau nei 19 milijonų turistų visame pasaulyje. Baltijos jūroje kruizinių kelionių lyderis – Tallink Silja. Kompanija Tallink pristato puikias galimybes ir skirtingas pramogas mėgstantiems klientams: gausiam draugų būriui, šeimos nariams, verslui – konferencijas, moksleiviams -šaunias atostogas, arba tiesiog vienam sau keliaujančiam šauniai praleisti laiką. Keliaudami laivais Jūs galite patirti laisvę, kurią suteikia neaprėpiami žvilgsniu jūros horizontai. Jau daug metų Tallink užtikrina geriausią poilsį, linksmybes ir pramogas jūroje. Kelionė per jūrą- lengviausias būdas aplankyti Skandinaviškas sostines – Stokholmą, Helsinkį, ir Alandų salas.

Laivo restoranuose kokybiškas stilius

Kiekvienoje savo kelionėje jūra kviečiame paragauti skanių patiekalų laivo restoranuose. Gardūs patiekalai ir gėrimai yra neatsiejama kelionės jūra dalis. Tallink siūlo platų restoranų pasirinkimą, kuris nudžiugins net ir išrankiausią klientą. Laive galite mėgautis gardžiais užkandžiais, pyragaičiais ir pyragais, kuriuos atrasite kavinėse ir greito maisto restoranuose. Švediško stalo restoranuose Jūs galėsite patys pasigaminti savo patiekalą – platus užkandžių stalas, šilti ir gardūs patiekalai bei desertai. A la carte restorane galėsite neskubėdami mėgautis jūrine atmosfera, išskirtine virtuve ir parinktais vynais. Pamatyti ir pabūti Stokholme, ir dar kartu gauti patogią nakvynę dviems naktims bei pilną pramogų paketą priedo – yra ne tik praktiška, patogu bet neabejotinai taupo jūsų laiką ir pinigus. Niekuo nebereikia rūpintis, viskas Jūms jau paruošta, tiesiog atvykstate iki laivo, registruojate bilietą ir patiriate visas tas linksmybes, apie kurias jau rašėme aukščiau ir kitose skiltyse.

Šou programa laive

Šou programos maršrutu Ryga–Stokholmas yra paruoštos bendradarbiaujant su geriausiomis šokių agentūromis, norint sukurti šventišką nuotaiką visiems keleiviams. Programose dalyvauja ir gerai pažįstami vokalo ir šokių profesionalai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, Švedijos. Laive M/S Isabelle demonstruoja programą su visiškai nauju šou, kupinu siurprizų, humoro ir įmantrumo. Maršrutu Talinas–Stokholmas. Ypatingosios kelionės organizuojamos laivuose M/S Victoria I ir M/S Baltic Queen, kurie kursuoja maršrutu Talinas–Stokholmas. Kiekvieną vakarą Jūsų, keliaujančių jūra, jau laukia vienas iš populiarių estų ansamblių su geriausiais hitais. Keliaudami kartu su šeim- viską patirsite, keliaudami su draugais- geriau vienas kitą suprasite, dovanodami kruizą – maloniai nustebinsite jums svarbų asmenį, keliaudami su bendramoksliais ir mokytojais- daugiau pažinsite, keliaudami su bendradarbiais ir bendraminčiais- susikursite puikių galimybių ir naujų idėjų.

Kruizui pakanka savaitgalio

Nereikia ilgų atostogų. Kruizas – pigu! Mokate tik už nakvynę o mėgaujates daugybe pramogų laive: šou programa, koncertais, gaunate nuolaidų kuponus gėrimams ir maitinimui. Nereikia ilgai taupyti. Kruizą galite įsigyti greitai ir pigiai. Aplankote gražiausius Skandinavijos miestus. Nereikia ruoštis ir laukti. Kruizinė kelionė puiki galimybė pailsėti. Jūroje Jūsų nevargins žemiški rūpesčiai. Galite juos palikti ant kranto! SPA, sauna, baseinas, kinoteatras, patogios kajutės, lauko aikštelė norintiems pasimėgauti jūros didybe, parduotuvės ir paslaugus personalas. Tai plaukiojantis poilsio ir pramogų parkas. Kruizinė kelionė puiki galimybė tobulėti: nauji vaizdai, nauji žmonės, naujos idėjos. Keliaudami kartu su šeima- viską patirsite, keliaudami su draugais- geriau vienas kitą suprasite, dovanodami kruizą – maloniai nustebinsite jums svarbų asmenį, keliaudami su bendramoksliais ir mokytojais- daugiau pažinsite, keliaudami su bendradarbiais ir bendraminčiais- susikursite puikiu galimybių ir naujų idėjų

Kruizas – šauni idėja gimtadienio, išleistuvių, sukaktuvių šventei

Kruizas – tai pramoga visiems: mažiems, dideliems, jauniems ir seniems. Per dvidešimt penkis metus Kruizai po Baltijos jūrą tapo labai madinga pramoga. Nes tai trumpa kelionė, ne kokia tarpkontinentinė kelionė jūra, kur plaukiojama pora savaičių. Kruizas Ryga Stokholmas ar Talinas Stokholmas, trunka dvi naktis laive ir vieną dieną Stokholme. Sakykim penktadienį vakare įlipate į laivą, keliaujate jūra per naktį, ryte būnate Stokholme, vakare grįžtate į laivą ir po nakties Jūs jau vėl krante. Kelionės laivu metu siūloma įvairiausių pramogų: muzika, šokiai, maistas, gėrimai, parduotuvės, spa, sauna ir, kas be ko, patogi nakvynė kajutėse. Todėl daugelis įprastus gimtadienio ir įvairiausių progų vakarėlius klubuose, kavinėse ir namuose vis dažniau keičia į kelionę kruizu. Nes taip sutaupoma pinigų ir patiriama bei pamatoma žymiai daugiau nei krante. Kruizas – vienas geriausių būdų sutikti Naujuosius metus jūroje.

Kad kruizas patiktų

Kad kelionė pavyktų ir būtų tokia puiki kaip aprašyta, duosime kelis patarimus.
Jei keliaujate iki uosto su mašina, pasiruoškite monetų arba turėkite banko kortelę, kuria galėsite apmokėti stovėjimą prie keltų terminalo, kol būsite jūroje. Nesirinkite pačių pigiausių kajučių pirmame laivo aukšte, rinkitės B klasės kajutes, kurios išdėstytos laive ne žemiau penkto aukšto. Kainos skirtumas bus vos 3,77 Eur asmeniui, bet kelionės kokybė- tikrai geresnė. B klasės kajutėse mažiau triukšmo, kuris pasiekia apatines kajutes iš laivo variklio dugne ir viskas laive tikrai lengviau pasiekiama, kai gyvenate ne žemiau penkto aukšto. Tuomet net nereikia naudotis liftu. Neapsikraukite daiktais, nors juos galima palikti kajutėje ir nesinešti į miestą, kol laivas stovi Stokholme, bet visos namų spintos jums šios kelionės metu nereikės. Imkite tik tai, kas padės jums jaustis patogiai ir laisvai. Nepamirškite šilto megztinio net keliaudami vasarą. Jis bus reikalingas tuo atveju, jei anksti ryte ar vėlai vakare norėsite stebėti jūrą atvirame denyje. Nepamirškite maudymosi kostiumo, kad galėtumete aplankyti sauną, patogių batų šokiams ir Stokholmo apžiūrai. Nesidėkite į lagaminą rankšluosčių, patalynės ir panašių daiktų. Visa tai kajutėse yra. Įsigykite maitinimo kuponus iškart su bilietais į kruizą ir taip dar labiau taupykite. Jau žinote, kad švediško stalo restoranas labai gausus laive, todėl dažniausiai rekomenduojame pirkti vieną vakarienę ir vienus pusryčius. Nes vakare į laivą jau įlipame paprastai pavalgę kelionėje iki uosto, o prieš išlipant Stokholme būtina pasistiprinti, ir beabejo neįmanoma negalvoti apie maistą praleidus visą dieną mieste. Užsisakykite ekskursiją po Stokholmą kartu su bilietais į kruizą. Ekskursijos metu autobusu būsite vežiojami dvi valandas po miestą su gidu. Galėsite pamatyti visas gražiausias vietas, ir išgirsti išsamų gido pasakojimą. Po dviejų valandų ekskursijos dar turėsite pakankamai laisvo laiko savarankiškai pasigrožėti miestu.

Atnaujinta: 02/10/2017
Kad keltas nebutu tik transporto priemonė
Keltai.euPlaukiam į kruizą!