ČIA

0$

Ačiū! Turėtume atsakyti per 15 min
Gali užtrukti, jei dabar yra po 20:00 val. Dirbsime tik ryte nuo 08:00 val.
Jei labai labai skubu skambinkite +370 674 10662

KADA PLANUOJATE IŠVYKTI Į KRUIZĄ?

Pasirinkite norimą išvykimo datą

Rinkitės iš kalendoriaus


Išvyka į Kopenhagą


Kruizas į Stokholmą


Aplankyti Helsinkį

Kažką reikia pasirinkti, kad tęsti

TOLIAU

KIEK KELIAUS ASMENŲ Į KRUIZĄ?

- +
1
- +
1

4-17 metų

- +
1

iki 4 metų

Surašykite kas keliaus vardus, pavardes ir gimimo datas

Kažką reikia pasirinkti, kad tęsti

TOLIAU

PAGEIDAUJAMA KAJUTĖ KELTE


Vieta su kitais keleiviais, apatiniuose laivo deniuose


Vieta su kitais keleiviais


Privati kajutė


Kajutė su langu


Kajutė su dvigule lova, minibaru, TV

Gal kažko mes nežinome

Kažką reikia pasirinkti, kad tęsti

TOLIAU

BUS REIKALINGAI PAPILDOMAI

- +
1

Pusryčiai

- +
1

Vakarienė

- +
1

Pažymėkite jei norite ekskursijos krante

- +
1

Pažymėkite jei pasiimsite dviratį

Kažką reikia pasirinkti, kad tęsti

TOLIAU

UŽSAKOVO KONTAKTAI


Pažymėkite jei užsako įmonė


Tai tik aš

Jei reikia sąskaitos, nurodykite įmonės pavadinimą.


Pažymėkite jei reikia po apmokėjimo dokumento metinei deklaracijai

Įveskite telefono nr kuriuo vėliau galima bus pranešti apie grafiko pasikeitimus.


Pažymėkite, jei tinka ir kiti pigesni alternatyvūs maršrutai išvykti tą dieną


Kažką reikia pasirinkti, kad tęsti

TOLIAU

Įrašykite čia

Summary

AprašasInformacijaKiekisKaina
Nuolaida
Viso

DABAR SIŲSKITE

Plaukiam į Kruizą

Keltas yra transporto forma, paprastai – laivas, sąlyginai nedideliais atstumais perkeliantis keleivius, automobilius, vilkikus ir net traukinius. Keltai paprastai kursuoja reguliariai ir naudojami sąsiauriuose, jūrose. Pirmasis jūrinis keltas buvo paleistas 1811m. spalio 11d. Tai buvo garlaivis Juliana, kursavęs tarp Niujorko ir Naujojo Džersio. Pastatytas teisininko, inžinieriaus, atradėjo – John Stevens.
Naujuosiuose keltuose, kad neprailgtų kellionė, įrengtos kajutės keleiviams, parduotuvės, barai, restoranai, naktiniai klubai, saunos, baseinai, kino teatrai, kazino, vaikų žaidimų kambariai, SPA ir kt. Ypač prabangiuose laivuose įrengtos net ledo arenos. Todėl vis labiau populiarėja kelionės laivais- kruizai. Kasmet kruizinėmis kelionėmis mėgaujasi daugiau nei 19 milijonų turistų visame pasaulyje. Baltijos jūroje kruizinių kelionių lyderis – Tallink Silja. Kompanija Tallink pristato puikias galimybes ir skirtingas pramogas mėgstantiems klientams: gausiam draugų būriui, šeimos nariams, verslui – konferencijas, moksleiviams -šaunias atostogas, arba tiesiog vienam sau keliaujančiam šauniai praleisti laiką. Keliaudami laivais Jūs galite patirti laisvę, kurią suteikia neaprėpiami žvilgsniu jūros horizontai. Jau daug metų Tallink užtikrina geriausią poilsį, linksmybes ir pramogas jūroje. Kelionė per jūrą- lengviausias būdas aplankyti Skandinaviškas sostines – Stokholmą, Helsinkį, ir Alandų salas.

Kruizas pigu

Mokate tik už nakvynę, o mėgaujatės daugybe pramogų laive: šou programa, koncertais, gaunate nuolaidų kuponus gėrimams ir maitinimui. Kruizui pakanka savaitgalio. Nereikia ilgų atostogų. Nereikia ilgai taupyti. Kruizą galite įsigyti greitai ir pigiai. Aplankote gražiausius Skandinavijos miestus. Nereikia ruoštis ir laukti.  Kruizas Ryga Stokholmas  trunka dvi naktis laive ir vieną dieną Stokholme. Sakykim penktadienį vakare įlipate į laivą, keliaujate jūra per naktį, ryte būnate Stokholme, vakare grįžtate į laivą ir po nakties Jūs jau vėl krante. Kruizinė kelionė puiki galimybė pailsėti. Jūroje Jūsų nevargins žemiški rūpesčiai. Galite juos palikti ant kranto! SPA, sauna, baseinas, kinoteatras, patogios kajutės, lauko aikštelė norintiems pasimėgauti jūros didybe, parduotuvės ir paslaugus personalas. Tai plaukiojantis poilsio ir pramogų parkas. Kruizinė kelionė puiki galimybė tobulėti: nauji vaizdai, nauji žmonės, naujos idėjos. Keliaudami kartu su šeima- viską patirsite, keliaudami su draugais- geriau vienas kitą suprasite, dovanodami kruizą – maloniai nustebinsite jums svarbų asmenį, keliaudami su bendramoksliais ir mokytojais- daugiau pažinsite, keliaudami su bendradarbiais ir bendraminčiais- susikursite puikiu galimybių ir naujų idėjų.

Laivo restoranuose kokybiškas stilius

Kiekvienoje savo kelionėje jūra kviečiame paragauti skanių patiekalų laivo restoranuose. Gardūs patiekalai ir gėrimai yra neatsiejama kelionės jūra dalis. Tallink siūlo platų restoranų pasirinkimą, kuris nudžiugins net ir išrankiausią klientą. Laive galite mėgautis gardžiais užkandžiais, pyragaičiais ir pyragais, kuriuos atrasite kavinėse ir greito maisto restoranuose. Švediško stalo restoranuose Jūs galėsite patys pasigaminti savo patiekalą – platus užkandžių stalas, šilti ir gardūs patiekalai bei desertai. A la carte restorane galėsite neskubėdami mėgautis jūrine atmosfera, išskirtine virtuve ir parinktais vynais. Pamatyti ir pabūti Stokholme, ir dar kartu gauti patogią nakvynę dviems naktims bei pilną pramogų paketą priedo – yra ne tik praktiška, patogu bet neabejotinai taupo jūsų laiką ir pinigus. Niekuo nebereikia rūpintis, viskas Jūms jau paruošta, tiesiog atvykstate iki laivo, registruojate bilietą ir patiriate visas tas linksmybes.

Nuostabi šou programa

Šou programos maršrutu Ryga–Stokholmas yra paruoštos bendradarbiaujant su geriausiomis šokių agentūromis, norint sukurti šventišką nuotaiką visiems keleiviams. Programose dalyvauja ir gerai pažįstami vokalo ir šokių profesionalai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, Švedijos. Laive M/S Isabelle demonstruoja programą su visiškai nauju šou, kupinu siurprizų, humoro ir įmantrumo. Maršrutu Talinas–Stokholmas. Ypatingosios kelionės organizuojamos laivuose M/S Victoria I ir M/S Baltic Queen, kurie kursuoja maršrutu Talinas–Stokholmas. Kiekvieną vakarą Jūsų, keliaujančių jūra, jau laukia vienas iš populiarių  ansamblių su geriausiais hitais.  Kruizas – tai pramoga visiems: mažiems, dideliems, jauniems ir seniems. Per dvidešimt penkis metus Kruizai po Baltijos jūrą tapo labai madinga pramoga. Kelionės laivu metu siūloma įvairiausių pramogų: muzika, šokiai, maistas, gėrimai, parduotuvės, spa, sauna ir, kas be ko, patogi nakvynė kajutėse. Todėl daugelis įprastus gimtadienio ir įvairiausių progų vakarėlius klubuose, kavinėse ir namuose vis dažniau keičia į kelionę kruizu. Nes taip sutaupoma pinigų ir patiriama bei pamatoma žymiai daugiau nei krante. Kruizas – vienas geriausių būdų sutikti Naujuosius metus jūroje.

Kruizo patirtis ir įspūdžiai

Stengiuosi aplankyti Stokholmą kasmet. Kai pirmą kartą nuvykau į šį miestą buvo rugsėjo pirmosios dienos. Tai  buvo maždaug prieš 18  metų. Tada mes nebuvom dar tokie laisvi žmonės kaip dabar. Daugelis dalykų mums buvo nauja. Tačiau Stokholme ypač viskas dvelkė tokia šiluma ir gaiva bei gyvenimo džiaugsmu, kad buvo tiesiog  neįmanoma atsispirti. Pamenu, kaip nusiėmiau batus  ir nuėjau atsisėsti ant  tvarkingos vejos kartu su kitais miesto gyventojais ir svečiais, miesto centre prie Vazos muziejaus- vienintelio pasaulyje išlikusio  XVII šimtmečio laivo. Laive  išsaugota daugiau kaip 95% jo originalių detalių, jis papuoštas šimtais drožinėtų skulptūrų, ir tai daro Vasa unikaliu meno, kultūros ir istorijos lobiu. Laivas eksponuojamas specialiai tam tikslui pastatytame muziejuje Stokholme, kuriame taip pat yra devynios susietos ekspozicijos, didelį asortimentą turinti parduotuvė ir aukštos klasės restoranas. Bilietų kainos: suaugusiam 10 Eur, vaikams iki 17 metų nemokamai. Tas prisiminimas, mane lydi kas kart, kai ruošiuosi  keliauti keltais.  Nuolatos pasiilgstu jūrinio, gaivaus Stokholmo  oro, susimaišiusio su saulės spinduliais: didmiesčio ošimo, kurį perskrodžia žuvėdrų klegesys. Kasmet grįžusi į Stokholmą, stengiuosi pamatyti ką nors naujo.

Kaip ir minėjau anksčiau,  bandau pabūti ten, kur dar nebuvau, bet kaskart padarau išvadą, jog Stokholmas toks nuostabus, kad nepakaks viso  gyvenimo jį apžiūrėti. Beveik visada keliauju kartu su dukra. Mano dukrai šešiolika metų. Jai atrodo kad Stokholmas- labai didelis miestas. Labiausiai ją stebina sportininkų gausa. Šiame mieste aktyviai leidžiančių laiką žmonių be galo daug: jie bėgioja, važinėja dviračiais, riedučiais, riedlentėmis, užsiėma kitokia fizine veikla . Dukrai kelia susižavėjimą, kad Stokholme akys nekliūva už nereikalingų detalių. Čia pastatai ir gamta- puikiai suderinti. Pati manau, jog Stokholmas tikrai tvarkingas ir suderintas, sveikas ir idiliškas.  Čia atvykus dažnas pastebės, jog viskas yra susilieję į harmoniją. Stokholme apima jausmas, tarsi kiekviena detalė būtų apgalvota ir tik tada įkomponuota į bendrą vaizdą.
Svarstau- gal Stokholmas atrodo toks šaunus, nes atkeliauju kas kart į jį su keltais per jūrą? Kruizas keltais labai patinka tiems, kuriems reikia trumpo, gero, linksmo savaitgalio, kad jaustis vėl šauniai prasidėjus savaitei. Kruizas keltais suteikia galimybę patirti  gerų bei labai  jaukių akimirkų ir nepamirštamų įspūdžių, už nedidelę kainą. Jūra visada siejasi su atsipalaidavimu. O nuostabaus grožio Stokholmo miesto vaizdai- su skandinavišku gyvenimo būdu. Taip, viskas kas paprasta dera tarpusavyje ir sukuria harmoniją akims ir širdžiai.
1 diena. Kruizas prasideda apie 9 val. ryte kai pajudate iš Lietuvos į Rygą. Keltas iš Rygos uosto į Stokholmą išplaukia 17.30val., tad jeigu keltu keliausite be automobilio, Jums prie uosto tikrai pakanka būti apie 16 val. Laisvu laiku galėsite pasigrožėti puikiais Rygos senamiesčio vaizdais, papietauti jaukiose kavinukėse, pasivaikščioti šalia senamiesčio prie upės esančiame nuostabiame parke, ar nusipirkti pasmaližiavimui lauktuvių sau arba namiškiams originalioje „Laimos“ saldainių parduotuvėje. Atvykus į keltą Jūsų laukia tikros linksmybės: vakarienė jaukiame kelto restorane, karaokė, įvairūs koncertai, pasirodymai arba žaidimai, bet kurioje tam skirtoje erdvėje. Vakaro pabaigoje – šokiai ir diskoteka su DJ ir unikaliomis šviesomis naktiniame klube.
2 diena. Iš ryto būtinai kelto denyje pasigrožėkite rytiniais saulės spinduliais ir nuostabiais Stokholmo vaizdais. Tai unikali galimybė pasidaryti puikių nuotraukų. Papusryčiauti ir pasistiprinti prieš kelionę po Stokholmą siūlome švediško stalo restorane, kuriame galėsite valgyti kiek tik norite ir viską, ko tik akys ir širdis geidžia. Išlipus iš kelto 10.30 val., uosto aikštelėje Jūsų lauks autobusas, kuriame praleisite sekančias kelias valandas ir pamatysite Stokholmą. Ne tik Stokholmo vaizdai glostys širdį, bet ir pati jo istorija, kurią šiek tiek paminėjome anksčiau. Bus keli sustojimai pasidaryti nuostabių nuotraukų. Tik nepamirškite fotoaparato! Aplankius įžymiausius objektus autobusas Jus paleis prie įspūdingų Karaliaus rūmų. Turėsite laiko nusipirkti suvenyrų bei pasivaikščioti pagrindinėmis miesto gatvėmis. Į keltą galite grįžti pėsčiomis arba autobusu. 17.00 val. keltas išplaukia iš Stokholmo į Rygą. Vakare turėsite galimybę dar kartą papramogauti dalyvaudami renginiuose. 3 diena. Labas rytas. Kelionė buvo trumpa,  bet šauni. Keltas į Rygą atplaukia 11 val., o kelionė namo tikrai neprailgs, nes įspūdžiai kuriuos susirinkote neleis dar ilgai  užsimiršti kaip gerai ir smagiai praleidote savaitgalį, kiek daug pamatėte ir išbandėte, nors mokėjote už kruizą keltu tik 17 Eur.
Kad kelionė pavyktų ir būtų tokia puiki kaip aprašyta, duosime kelis patarimus. Jei keliaujate iki uosto su mašina, pasiruoškite monetų arba turėkite banko kortelę, kuria galėsite apmokėti stovėjimą prie keltų terminalo, kol būsite jūroje. Nesirinkite pačių pigiausių kajučių pirmame laivo aukšte, rinkitės B klasės kajutes, kurios išdėstytos laive ne žemiau penkto aukšto. Kainos skirtumas bus vos 3,77 Eur asmeniui, bet kelionės kokybė- tikrai geresnė. B klasės kajutėse mažiau triukšmo, kuris pasiekia apatines kajutes iš laivo variklio dugne ir viskas laive tikrai lengviau pasiekiama, kai gyvenate ne žemiau penkto aukšto. Tuomet net nereikia naudotis liftu. Neapsikraukite daiktais, nors juos galima palikti kajutėje ir nesinešti į miestą, kol laivas stovi Stokholme, bet visos namų spintos jums šios kelionės metu nereikės. Imkite tik tai, kas padės jums jaustis patogiai ir laisvai. Nepamirškite šilto megztinio net keliaudami vasarą. Jis bus reikalingas tuo atveju, jei anksti ryte ar vėlai vakare norėsite stebėti jūrą atvirame denyje. Nepamirškite maudymosi kostiumo, kad galėtumete aplankyti sauną, patogių batų šokiams ir Stokholmo apžiūrai. Nesidėkite į lagaminą rankšluosčių, patalynės ir panašių daiktų. Visa tai kajutėse yra. Įsigykite maitinimo kuponus iškart su bilietais į kruizą ir taip dar labiau taupykite. Jau žinote, kad švediško stalo restoranas labai gausus laive, todėl dažniausiai rekomenduojame pirkti vieną vakarienę ir vienus pusryčius. Nes vakare į laivą jau įlipame paprastai pavalgę kelionėje iki uosto, o prieš išlipant Stokholme būtina pasistiprinti, ir beabejo neįmanoma negalvoti apie maistą praleidus visą dieną mieste. Užsisakykite ekskursiją po Stokholmą kartu su bilietais į kruizą. Ekskursijos metu autobusu būsite vežiojami dvi valandas po miestą su gidu. Galėsite pamatyti visas gražiausias vietas, ir išgirsti išsamų gido pasakojimą. Po dviejų valandų ekskursijos dar turėsite pakankamai laisvo laiko savarankiškai pasigrožėti miestu.