Kruizai į Stokholmą- rezervacijos. Rezervuoti vietą į kruizą galite ir telefonu: +370-674-10662, bei facebook: keltai.eu. Nereikia už kruizą mokėti iš karto! Nėra jokių užsakymų mokesčių, rezervuojant kruizą! Mažiausių įmanomų kainų garantija, perkant kruizą!

Kruizai į Stokholmą, Naujametiniai kruizai Ryga Stokholmas Ryga kasmet vis labiau populiarėja. Šiandien daugelis skambinančių buvo pikti, kad paskutinę minutę kruizo kaina didelė ir nebeliko norimų kajučių į kruizą. Nereikia pykti ant mūsų, kad kruizai tokie populiarūs ir greitai išperkami. Paskutinę minutę nereiktų tikėtis nusipirkti kruizą taip pat pigiai, kaip pirko žmonės rugsėjį, spalį. Visiems norintiems pigių kruizų galime tik patarti keliauti bet kurią kitą dieną. Kruizai kainuoja nuo 15 Eur asmeniui paprastą, ne šventinę dieną. Vakarienė restorane (labai panaši į šventinę naujųjų metų nakties vakarienę) -34 Eur. Kruize visada smagu, nes muzikinė programa ir artistai kas vakarą linksmina keleivius. O švenčių daug metuose ne tik Naujieji metai. Kruizai tinka: gimtadieniui, Valentino dienai, bet kokiai kitai sukakčiai arba šiaip išvykai.

Kruizai į Stokholmą -kaip judėti mieste išlipus iš laivo

📲 Kad viskas butu ypatingai paprasta, tai rekomenduojame į telefonus atsisiųsdinti Stokholmo maršrutų programėlę iš Stokholmo miesto viešojo transporto oficialaus puslapio: https://sl.se/en/

Kadangi internetas papildomai kainuoja labai mažai, o jei duomenų limitas neišnaudotas, tai iš viso nekainuoja, tai ši programėlė nepamainomas įrankis važiuojant per Stokholmo miestą. Nemokamo interneto vietų Stokholme taip pat labai daug. Tam galite naudoti programėle iš https://instabridge.com/ , ir jos pagalba telefonas ras jums vietas kur veikia nemokamas internetas.

⛴ Kai tik prasideda kruizai į Stokholmą, arba ryte, kai mažiau būsite užsiėme kruizo programa, paprašykite laive kad jums infocentro darbuotojas betarpiškai paaiškintu, kaip pasiekti miestą ir grįžti į laivą.  Laive prie info centro yra Stokholmo centro  žemėlapiai, metro linijos ir autobuso maršrutu, kuris veža nuo terminalo iki miesto centro, schemos. Paimkite žemėlapiuką, ir paprašykite info centro darbuotojų, paaiškinti ir pažymėti, kur yra autobuso stotelė, metro stotelė, kur įlipti, kur centre išlipti, iš kurios stotelės važiuoja 76 autobusas, kuris parveža į uostą.

🚝 Taigi, iš terminalo pro miesto centrą ir atgal  važiuoja 76 maršruto autobusas. Arba metro T13 (raudona linija).

Iki autobuso reikia eiti pėsčiomis kokias šešias minutes. Terminale yra ženklai “SL“ ir „Metro”.

Jei norite į miestą nuvažiuoti autobusu, terminale leiskitės į pirmą aukštą, sekite ženklą „76“. Išėjus iš terminalo  stotelė bus dešinėje pusėje. Laukti autobuso stoteleje 76-to autobuso kryptimi  Norra Hammarbyhamnen.  Stotelėje parašyta kryptis. Stokholme viename sustojime gali būti keletas pavėsinių. Kiekvienas maršrutas turi savo pavėsinę. Laukite prie jos. Nes jeigu pavėsinė tuščia autobusas gali ir nestoti.  Taip pat  reik spausti prieš sustojimą autobusui “ Stop“ mygtuką,  kai nori išlipti, nes kitaip nestos. Stokholme šventinėmis ir nedarbo dienomis autobusai važiuoja kas 20 minučių. Taigi jeigu planavimo programėle rodys rekomendaciją, kad eiti link metro, tai ir eikite.

Norint į miestą važiuoti metro, terminale reikėtų laikytis dešiniau. Išėjus iš terminalo, vėl įeisite į pakabinamą stiklinį tunelį (lygiai tokį patį kaip ir išeinat iš laivo). Iki metro eiti nuo terminalo apie 800 metru, yra parodytas ženklas “Metro”. Metro stoteles pavadinimas “GARDET”. Pavadinimą reikėtų atsiminti, nes čia ir reikės grįžti iš miesto jei važiuosite su metro. Kad nuvažiuoti į centrą, ženklas bus „Centrum“ arba „Norsborg“.  Išlipti galite T-Centrallen, arba Gamla Stan.  Gamla Stan yra pati gražiausia senamiesčio dalis, Karaliaus rūmai.

Stokholmas

Kruizai į Stokholmą: kaip keliauti savarankiškai.

Daugiau apie miesto transporto bilietų įsigijimą:

Autobuse bilietėliai neparduodami, pas vairuotoją nenusipirksite. Spaudos kioskuose taip pat. Automatuose stotelėse galima, bet ne kiekvienoje yra automatas. Patogiausiai yra juos nusipirkti pačiame laive, info centre. Jie yra popieriniai. Skirtingi vaikams ir suaugusiems. Bilietėliai  galioja 72 minutes nuo pirmo pažymėjimo autobuse, metro, ar tramvajuje. Vienas bilietas visam miesto transportui. Kada pažymėsite pirmame transporte, nuo tada jau ir eis tas laikas 72 minutes. Nei persėdimu skaičius, nei  tarpas tarp persėdimų, nei važiavimo trukmė neturės įtakos. Svarbu kad įlipti į paskutinę transporto priemonę, ar praeiti pro metro vartelius , kol nepraėjo 72  minutės nuo pirmos pažymėjimo.

Nuo terminalo kur atplauksite kruizu į centrą kelionė su  ėjimu ir važiavimu trunka 40-45 minutes.

Jums rekomenduojame nusipirkti po du tokius bilietus: vieną sunaudosite nuo terminalo iki centro, kitą nuo centro iki terminalo. 

44 SEK

SUAUGUSIAM

30 SEK

VAIKUI NUO 6-18 METŲ

NEMOKAMAI

VAIKAS IKI 6 METŲ

Jeigu  kažkas nutiktų ir  skubėsite atgal į laivą, o  pasimesiti su autobusų stotelėm, grafiku – sėskite į taksį.  Nuo miesto kainuos  apie 17 Eur. (Prie veduko į metro matysite, kad siūlo turkai, rusai ir už  5 Eur) Tik prieš sėsdami iš kart tiksliai paklauskite kiek kainuos. Vairuotojai taksi beveik visi turkai. Kalba visom pasaulio kalbom po kelis žodžius. Jei visai nemokate angliškai, rusiškai tikiu jie supras sumą jei sakysite ir lietuviškai:)

Visko daugiau apie keltus gali rasti: