• Ačiū!

    Turėtume atsakyti per 15 min

  • Gali užtrukti, jei dabar yra jau po 20:00 val arba sekmadienis.

    Dirbsime ryte nuo 08:00 val.

    Palauk ryto ir gauk nuolaidą už kantrybę 5%

  • Jei labai skubu skambinkite

    Telefonu: + 370- 674-10662

Keltai iš Rygos

SKU: Keltai iš Rygos
Kada išvyksta keltai iš Rygos ir Stokholmo

Keltas išvyksta  iš Rygos kasdien 17.30 val, atvyksta į Stokholmą 10:30 val sekančią dieną.
Iš Stokholmo į Rygą keltas išvyksta 17 val, atvyksta į Rygą 11 val sekančią dieną
Kelionės keltu trukmė 16 valandų. Visi laikai nurodyti vietiniai.

Keltai, uostai ir registracija Rygoje
GPS Rygos uosto koordinatės: 56.960678,24.093393. Adresas Eksporta iela 3A, Ryga
Keleivių į keltą registracija be transporto priemonių vykdoma uosto 1 aukšte. Pakliūti į keltą galima iš uosto 2 aukšto. Keleiviams be transporto priemonių ir keleiviams su transporto priemonėmis registracija į keltą vykdoma atskirai. Atvykę į keltų uostą su transporto priemone, prašome vadovaukitės nuorodomis, kad patekti į transporto priemonių registracijos vietą. Savitarnos registracija greita ir patogi galimybė registruotis į keltą be eilių, prisiminkite tik kelto bilieto rezervacijos numerį ir saugos kodą.
Daugiau apie paslaugas keltų uoste:
Taksi prie keltų terminalo: yra. Siūlome pasirinkti oficialių taksi kompanijų paslaugas ir susitarti paslaugos kainą prieš važiavimą su taksi.
Bagažo saugykla keltų terminale – yra. Išmatavimai: gylis 82 cm; plotis 42 cm; aukštis 65 cm. Bagažo saugyklos mokestis: 1.00 EUR.
Valiutos keitykla uoste: yra
Bankomatas uoste: yra
Kavinė Rygos uoste: yra
Automobilių stovėjimo aikštelė prie Rygos keltų terminalo: yra. EuroPark stovėjimo aikštelės mokestis:  12 Eur/24h. Būtinai palikite mokėjimo kvitą matomoje vietoje ant automobilio priekinės paneles. Toliau nuo keltų terminalo yra ir nemokamų stovėjimo aikštelių.
Pageidaujant nuvykti iš keltų uosto į miesto centrą viešuoju transportu siūlome pasinaudoti Tallink autobusu. Bilieto kaina 3.50 EUR .Vaikams iki 5 metų kelionė nemokama, nesuteikiant atskiros sėdimos vietos. Iš uosto į centrą (į Tallink Hotel Riga viešbutį) kursuoja Tallink autobusas. Autobuso tvarkaraštis suderintas su laivo atplaukimo ir išplaukimo laikais.  11:30 Rygos keleivių uostas – Tallink Hotel Riga, Elizabetes iela 24.  16:00 Tallink Hotel Riga, Elizabetes iela 24 – Rygos keleivių uostas. Dėmesio! Autobuso bilieto negalima įsigyti pas vairuotoją. Kitas Rygos miesto viešasis transportas. Tramvajus Nr. 5, Nr. 6, Nr. 7 arba Nr. 9: iš stotelės Kronvalda bulvaris į Nacionala Opera stotelę. Pats keltų terminalas yra prie pat Centrinės autobusų stoties. Pėstute atvykus autobusu iš Lietuvos, galima keltą pasiekti per 20  minučių.
Keltai, uostai ir registracija Stokholme
GPS Stokholmo uosto koordinatės: Lat: N 59°21´5”32  E 18°6´46”07 Stokholmo uosto adresas: Hamnpirsvägen 10
Visi Tallink keltai atvyksta ir išvyksta iš vieno terminalo
Viešasis transportas i keltų terminalą metro, SL-autobusai. Arčiausias metro sustojimas Gärdet.  Ėjimo laikas nuo metro iki kelto yra apytiksliai 13 minučių.
Autobuso Nr 76, artimiausia autobuso stotelė „Värtahamnen färjeterminal“
Autobuso Nr 1, artimiausia autobuso stotelė „Gärdet“

Ką reikia žinoti norint keliauti keltu Ryga Stokholmas su gyvūnu?
Jei keliates Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga keltu Isabelle – privaloma išsipirkti kajutę skirta keliauti su augintiniu. Su gyvūnais kelte skirtos kajutės: 5-6 laivo aukštai keturvietė su langu arba B kajutė- 5-6 laivo aukštai keturvietė be lango, bei dvivietė be lango (B klasės). Asmenims keliaujantiems su augintiniu pravartu žinoti, jog kelte Isabelle, kajučių skirtų keliauti su augintiniais kiekis yra ribotas, todėl kelto bilietus keliaujantiems su augintiniu reikėtų užsisakyti kuo anksčiau. Vėliau, gali kilti problemų, jei nebus kelte laisvų kajučių pritaikytų keliauti su augintiniu. Arba gali būti likusios tik brangesnės kajutės. Todėl planuodami savo kelionę, geriausia nuspręskite iš anksto, ar visgi kartu pasiimsite augintinį, ar jį paliksite pasaugoti draugams, artimiesiems ar kaimynams. Jei tą dieną kai planuojate keliauti su gyvūnų laisvų kajučių skirtų keliauti su gyvūnu nėra, galima rinktis kitą kelionės datą, kai plaukia keltas Romantika. Keltas Romantika turi kajutes skirtas su gyvūnų. Kajučių skirtų keliauti su gyvūnų skaičius taip pat ribotas, bet galima išsipirkti narvą gyvūnų patalpoje ir palikti ten augintinį kelionės keltu metu. Kol keltas plaukia galima nueiti gyvūną pamaitinti ir pavedžioti tam skirtose vietose kelte. Narvas gerai dar ir todėl, kad kajute kelte keliaujant su gyvūnu reikia išsipirkti visą, kas ganėtinai brangu. Paliekant gyvūną narve, galima pirkti tik vietą kajutėje. Tai labai svarbu kai keliauja vienas tik asmuo, o ne visa šeima. Visada privaloma turėti gyvūno dokumentus, atitinkančius Europos Sąjungos reikalavimus, ir imtis saugumo priemonių, kad jūsų augintinis negąsdintų ar nesužeistų kitų kelto keleivių.

Keltai iš Rygos - kokia buvo pradžia
Keltai, plaukiantys iš Rygos į Stokholmą,  2016 metais šventė savo kelionių jūra dešimtmetį. Daugelis mūsų klientų pradėjo savo kokybiškas keliones jūra būtent šiais keltais. Kodėl naudojame žodį kokybiškas? Keltai Ryga-Stokholmas, pakeitė kelionių jūra suvokimą. Prieš atsirandant šiam keltų maršrutui, pirmieji keltų keleiviai iš Lietuvos spausdavosi po 5 automobiliuose ir važiuodavo iki tolimų Lenkijos uostų vingiuotais ir pavojingais keliais. Lenkijos keltai tuomet kainavo pigiausiai. Pigūs šie keltai ir dabar, bet retas kuris lietuvis jais naudojasi. Po metų kitų, daugelis atrado Tallink keltų liniją Paldiski-Kapelskaras (Estija – Švedija). Žmonės važiuodavo iki kelto per naktį, plaukdavo per dieną, naktį  vėl važiuodavo. Tuomet tai  buvo pirmasis Tallink keltas į Švediją. Paldiski-Kapelskaras keltas yra ir dabar. Jis vis dar patogus ir pigus keltas į Švediją, tik jį jau aptarnauja kita keltų kompanija, ir išvyksta jis vėlai vakare 23:00 val. Prieš dešimt metų Tallink keltai  savo reisus į Švedijos uostą Stokholmą perkėlė į Rygos uostą. Kai pradėjo plaukti keltai iš Rygos, visi buvo nustebinti ir sužavėti patogaus išvykimo laiko, trumpos kelionės iki keltų terminalo, paslaugų kokybės ir gausos kelte. Paskutinius kelis metus iš Rygos plaukė tik vienas keltas „Isabelle“. Keltas į Stokholmą plaukdavo tik kas antrą dieną. Visgi populiarusis maršrutas negalėjo išsiversti su vienu keltu. Keleiviai, įpratę prie suderinto kainos ir komforto santykio, nuolat  klausinėdavo apie antrąjį keltą ir 2016 m. gruodį keltas „Romantika“ grįžo aptarnauti Ryga- Stokholmas maršrutą. Keltai iš Rygos vėl plaukia kasdien.

€32.00