Rezervuoti keltą galite ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio. Mažiausių įmanomų kainų garantija.

Keltų tvarkaraščių pasikeitimas dėl oro sąlygų Orai kas dieną prastėja ir prastėja. Vėjas įsisiautėja ir varto medžius gatvėse. Jūroje kartais bangos būna didelės ir laivas negali  įplaukti į uostą arba iš jo išplaukti saugiai. Tada kelionės perkeliamos į vėlesnį laiką arba paankstinamas laivo išvykimas.Informacija apie pasikeitimus: Visą informaciją apie pasikeitimus  siunčiame keletą kartų. Pasikeitus išvykimo laikui, informaciją siunčiame ir elektroniniu paštu, ir skambiname telefonu. Taip pat kiekvienam keleiviui skambina iš pačio uosto arba siunčia sms. Rudenį prieš keliones, laikykite telefonus įjungtus, nes jeigu nepavyks  su jumis susisiekti,  o kelto išvykimo laikas pasikeis, bereikalo važiuosite iki uosto ir niekas nekompensuos kuro ir laiko sąnaudų.Visada prieš keliones rudenį, protinga pasiteirauti ar niekas nepasikeitė, jeigu ir negavote atskiro pranešimo.

Jūsų teisės, kai keičiasi keltų išvykimo laikas

Jeigu jums netinka pakeistas kelto išvykimo arba atvykimo laikas galite prašyti: perkelti turimąkelto  bilietą  po keletos dienų, sekančiai dienai, po savaitės, arba pakeisti pusę (kryptį) . Galite susigrąžinti pinigus už kelto bilietą.

Dažnai būna, kad neplaukia tik vienos kompanijos laivas, bet kitos plaukia. Todėl mes galime pakeisti jums ir keltų maršrutą.

Jeigu  tam tikru maršrutu plaukia du keltai per dieną, kartais atšaukiamas tik vienas iš dviejų išvykimų. Dažnai, kai atšaukiamas vieno laivo išvykimas ir visi keleiviai  talpinami į vieną laivą, gali nebeužtekti tokios klasės kajutės kokią buvote užsisakę. Pvz turėjote dvivietę, bet liko tik sėdimos vietos kelte. Jeigu nenorite, kad prastėtų kelionės kokybė teks rinktis vėlėsnę datą. Jums gali nepatogumas kompensuotas kitu būdu, pvz pridedamas maistas prie sėdimų vietų.

Neprarasdami savo teisės į pervežimą, galite prašyti kompensacijos, jei susiduriate su kelionės atidėjimu į atvykimo vietą, kaip tai nustatyta jūsų el. biliete ir rezervacijoje. Kompensacija sieks mažiausiai 25% nuo bilieto kainos, sumokėtos už tą kelionės atkarpą, kurioje bus vėluojama, už mažiausiai:

vieną valandą, jei suplanuota kelionė trunka iki keturių valandų;

dvi valandas, jei suplanuota kelionė trunka daugiau nei keturias, bet neviršija aštuonių valandų;

tris valandas, jei suplanuota kelionė trunka daugiau nei aštuonias, bet neviršija dvylikos valandų; arba

šešias valandas, jei suplanuota kelionė trunka daugiau nei 24 valandas.

Tai yra pagrindiniai dalykai, kuriuos reikėtų jums žinoti. Kiekvienoje situacijoje gali galioti ir daugiau  lengvatinių sąlygų atgauti pinigus ar pakeisti bilietus jeigu keltas atšauktas.

P.S Kompensacijos mokamos tik dėl kelto gedimo, dėl blogų oro sąlygų nemokamos.

Visko daugiau gali rasti: