Keltų kompanijos atšaukė mokesčius norintiems keisti keltų bilietus dėl Korona viruso išplitimo.

Pirmoji apie mokesčio anuliavimą keičiant keltų bilietus vakar paskelbė Stenaline keltų kompanija. Pats „Stena Line“ prezidentas ir generalinis direktorius Niclas Mårtensson išsiuntė keleiviams pranešimą, kad nesirūpintų ir nepergyventų kas bus su jų bilietais ir kad iki šiol galiojęs keitimo mokestis laikinai naikinamas.

Šiandien tiek Tallink tiek TT line keltų kompanijos pasekė Stenaline pavyzdžiu ir leido keisti keltų bilietus, kurių išvykimo datos iki 30.04.2020 be mokesčio.

Didelė panika dėl įvedamų karantinų mokyklose, darželiuose yra kilusi emigracijoje Norvegijoje, Danijoje gyvenančių lietuvių grupėse. Žmonės galvoja, kad išvykę iš Danijos ir Norvegijos per Velykų atostogas, nebegalės grįžti atgal į šalis, kuriose dirba ir turi susikūrę gyvenimą, namus ir šeimas. Daugelis ankstina keltų bilietų datas iš balandžio į rydieną, arba artimiausią sekančia datą, nes atšaukiami užsakymai, arba darbdaviai siunčia laikinai dirbančius lietuvius namo, nenorėdami turėti papildomų rūpesčių.

Kol kas keltų bilietai yra keičiami į vėlesnes arba ankstesnes datas pagal keleivių pageidavimus, bet bilietų atšaukimui taikomos anksčiau galiojusios taisyklės. Pinigai grąžinami dalinai arba visai negrąžinami, priklausomai  nuo įsigyto kelto bilieto tarifo ir jį aprašančių sąlygų.

Keltai.eu darbo valandos 16.03-27.04 periodu

Remdamasi vyriausybės raginimu suteikti galimybes darbuotojams likti namuose priėmiau sprendimą, kad nuo 16.03 iki 29.03 biure nedirbsime.
Viskas bus atliekama nuotoliniu būdų telefonu, elektroniniu paštu, pavedimais ir tt. Ryt dirbsime iki 16.00 val.
Visus klientus kurie norėjo apsilankyti, mokėti grynais pinigais prašome susisiekti telefonu ir suderinsim terminus mokėjimo individualiai.
Turime likti sveiki ir neizoliuoti tiek dėl savo šeimų, tiek dėl klientų, kad galėtume užtikrinti jiems patį geriausią aptarnavimą: atlikti keitimus, suteikti informaciją šiuo sudėtingų laikotarpiu.

Įmonės savininkė Neringa Grišonaitė Lipeikienė

Visko daugiau apie keltus gali rasti: