Keltų bilietai akcijos: kaip spėti rezervuoti geriausius keltų bilietus? Keltų bilietus su akcija, ar kitus keltų bilietų pasiūlimus galite rezervuoti ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio rezervuojant vietas į keltą. Nereikia mokėti iš karto už keltų bilietus.
Keltų bilietai akcijos retos, bet labai pradžiugina visus. Keltų bilietų skaičius su akcija visada ribotas. Kas pirmesnis, tas gudresnis! Spausk „Patinka“ Facebook  ir būk tas kuris visada pirmas viską sužino ir gauna geriausius keltų bilietų pasiūlymus. Keltų bilietai su akcija, nors ir pigūs, bet visada turi griežtus apribojimus. Dažniausia, nupirktų per akcijas, keltų bilietų negalima keisti ir atšaukti. Keltų bilietų akcijos dažniausiai skelbiamos vasario – kovo mėnesiais, spalio – lapkričio mėnesiais. Šiais laikotarpiais galima gauti geriausius keltų bilietų pasiūlymus vasarai, ar gruodžio mėnesio Kalėdiniams išvykimams. Tačiau, jeigu nėra keltų bilietų akcijų, kurias skelbia keltų kompanijos, mes Keltai.eu randame kuo jus pradžiuginti kasdien. Pirkdami keltų bilietus pas mus Keltai.eu gausite dovanų visada! Rinkitės savo dovaną ar keltų bilietų akciją!

Akcijos

Keltų bilietai akcijos: geriausi keltų bilietų pasiūlymai šiandien Tau

kruizas-ryga-visbis-ryga
Kruizas Ryga Visbis
Keltai akcijos
Jei negali keliauti šiemet į Lietuvą, bent atsimink kokia ji graži ir kiek visko nuostabaus Tėvyneje. Spausk ant nuotraukos, žaisk ir keliauk kai galėsi namo pigiau!
keltu bilietai akcijos
Specialus kruizas į Sankt Peterburgą
tt-line-keltas
Klaipėda Trelleborgas daugiau išvykimų
Galiojančios keltų bilietų akcijos

Daugiau apie keltų bilietai akcijas ir geriausius keltų bilietų pasiūlymus šiandien

Keltai Klaipėda – Švedija/ Švedija Klaipėda suteikia galimybes pasiekti namus  saugiai, ir už ypatingai mažą kainą, o dabar dar ir galiojant keltų bilietai akcijoms.
 • Keltai iš Klaipėdos plaukia kartą savaitėje iki sausio 28 dienos. Nuo sausio 28 dienos -vasario -kovo mėnesį tris kartus per savaitę, nuo balandžio mėnesio kelto reisų skaičius didėja iki 4 kartų per savaitę.
 • Kelionės keltu trukmė 17 valandu;
 • 100% pinigų grąžinimas, atšaukus kelto bilietą likus daugiau nei 24 val. iki kelto išvykimo;
 • 50% pinigų grąžinimas, atšaukus kelto bilietą išvykimo dieną, likus daugiau nei 2 val. iki kelto išvykimo;
 • Nuolaida perkant kelto bilietus į abi puses
Informacija apie Klaipėda Trelleborgas keltą
Ryga Visbis Ryga kruizas šiemet išvyksta tik vieną dieną  02.06.2020
 • Į kainą įskaičiuota:  kruizas Ryga Stokholmas Ryga.
 • Vakarienė ir pusryčiai viena kryptimi. Visos kelionės metu laive vyksta pramoginė programa: šou, karaoke, gyva muzika, šokiai su DJ, loterijos; veikia Spa, restoranai ir parduotuvės.
 • Visbis -Gotlando salos sostinė. Gotlandas antra pagal dydį sala Baltijos jūroje. Visbyje išliko įspūdingi vikingų laikų statiniai. Ne veltui Visbis įtrauktas į Unesco paveldą ir kasmet pritraukia gausybę turistų iš viso pasaulio. Visi jie atkeliauja arba prabangiausiais kruiziniais laineriais arba nuosavomis jachtomis. Šiemet ir jūs turite galimybę pasigrožėti sala pritraukiančią tiek smalsuolių.
Daugiau apie kruizus Kruizą Ryga Visbis Ryga  reiktų suskubti įsigyti. Tikrai verta! Nes už 106 Eur pamatysite garsiausią Švedijos kurortą – salą, mėgausitės istoriniu išlikusiu vikingų paveldu, nepaprastai grynu oru, neįprastu mums paplūdimiu. Kas žino gal rasite ir vikingų lobį!  Teigiama, kad šios salos pakrantėse vis dar gausiai atidengia jūra -paslėptus vikingų laivus ir lobius. Keliaudami laivu  galėsite iki paryčių šokti arba dainuoti karaoke. O kur dar loterijos, prizai ir Bingo!. Paskubėkite įsigyti kruizą, nes vasara netruks ateiti, o išvykimas tik vienas vienintelis 2020.06.02 . Užtruksite kruize tik tris dienas, o pamatysite labai labai daug ir vis dar liks laiko kitiems atostogų planams įgyvendinti.
 • Surask Keltai.eu facebooke ir spustelk „Patinka!“
 • Siųsk užsakymą PM (privačia žinute).
 • Nepamiršk nurodyti nuolaidos kodo #Facebook
 • Keltų bilietų akcijos ir geriausi keltų bilietų pasiūlymai šiandien Tau.
 • Keliauti keltu pavasarį ne tik smagu, bet daugeliui būtina, nes kad ir kaip toli  gyventume ir dirbtume šventes norime sutikti savam rate su pačiais artimiausiais.  
 • Ištrukti iš darbų ir skirti pinigų kelionėms per šventes daugeliui tampa vis sunkiau ir geriau apsimetame, kad mums nerūpi tos šventės ir viskas kas su jomis susiję.
 • Neapgaudinėkime savęs: rūpi tik sunku sutaupyt pinigų bilietams ir rasti laiko. 
 • Išeitis keltai Nynashamnas Ventspilis: pigu ir greitai keliauti keltais iš Švedijos.
 • Nuolaida taikoma bilietams, užsakytiems nuo vasario 25 d. iki kovo 3 d. maršrutais Ventspilis – Nineshamnas ir Nineshamnas – Ventspilis. 

 • Nuolaida taikoma kelionėms Liepoja Travemunde Liepoja  nuo kovo 6 diki balandžio 30d.

 • Nuolaida taikoma visoms transporto priemonėms, išskyrus autobusus.

 • Nuolaida netaikoma kajutėms, sėdimoms vietoms ir maitinimui, uosto ir ekologijos mokesčiams.
Visko daugiau apie keltus gali rasti: