Kokią šiandien

Akciją

pasirinksite?
Keltų bilietai akcijos: kaip spėti rezervuoti geriausius keltų bilietus? Keltų bilietus su akcija, ar kitus keltų bilietų pasiūlimus galite rezervuoti ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio rezervuojant vietas į keltą. Nereikia mokėti iš karto už keltų bilietus.
Keltų bilietai akcijos retos, bet labai pradžiugina visus. Keltų bilietų skaičius su akcija visada ribotas. Kas pirmesnis, tas gudresnis! Spausk „Patinka“ Facebook  ir būk tas kuris visada pirmas viską sužino ir gauna geriausius keltų bilietų pasiūlymus. Keltų bilietai su akcija, nors ir pigūs, bet visada turi griežtus apribojimus. Dažniausia, nupirktų per akcijas, keltų bilietų negalima keisti ir atšaukti. Keltų bilietų akcijos dažniausiai skelbiamos vasario – kovo mėnesiais, spalio – lapkričio mėnesiais. Šiais laikotarpiais galima gauti geriausius keltų bilietų pasiūlymus vasarai, ar gruodžio mėnesio Kalėdiniams išvykimams. Tačiau, jeigu nėra keltų bilietų akcijų, kurias skelbia keltų kompanijos, mes Keltai.eu randame kuo jus pradžiuginti kasdien. Pirkdami keltų bilietus pas mus Keltai.eu gausite dovanų visada! Rinkitės savo dovaną ar keltų bilietų akciją!

Klaipėda Trelleborgas keltų bilietai akcijos

Keltai Klaipėda – Švedija/ Švedija Klaipėda suteikia galimybes pasiekti namus  saugiai, ir už ypatingai mažą kainą, o dabar dar ir galiojant keltų bilietai akcijoms.

 • Keltai iš Klaipėdos plaukė tik kartą savaitėje iki sausio 28 dienos 2020  metų. Nuo sausio 28 dienos -vasario -kovo mėnesį tris kartus per savaitę, nuo balandžio mėnesio kelto reisų skaičius didėja iki 4 kartų per savaitę, o  nuo gegužės mėnesį išaugo iki 5 kartų per savaitę. Taigi nuo 2020 m gegužės iki šiandien keltas plaukia penkis kartus per savaitę, nors ir kokie Covid suvaržymai būtų Lietuvoje ar Švedijoje.
 • Kelionės keltu trukmė 16 valandu;
 • 100% pinigų grąžinimas, atšaukus kelto bilietą likus daugiau nei 24 val. iki kelto išvykimo;
 • 50% pinigų grąžinimas, atšaukus kelto bilietą išvykimo dieną, likus daugiau nei 2 val. iki kelto išvykimo;
 • Nuolaida perkant kelto bilietus į abi puses

Informacija apie Klaipėda Trelleborgas keltą

keltu bilietai akcijos
Keltų bilietai akcijos su keltais iš Klaipėdos
Keltų bilietai akcijos
Keltų bilietai akcijos su keltais į Suomiją

Keltų bilietai akcijos iš Suomijos - tranzitu nuo Norvegijos

Keliauti keltu daugeliui būtina, nes kad ir kaip toli  gyventume ir dirbtume atostogas norime praleisti savam rate su pačiais artimiausiais.  

Ištrūkti iš darbų, ištrūkti iš karantinų ir saviizoliacijų  ir skirti  šiemet ne tik pinigų kelionėms, bet ir laiko daugeliui tampa vis sunkiau ir geriau apsimetame, kad mums nerūpi tos atostogos ir viskas kas su jomis susiję.

Neapgaudinėkime savęs: rūpi tik sunku kai reik izoliuotis, reik  bijoti  dėl sienų naujo užvėrimo ir panašių dalykų.

Išeitis keltai per Helsinki. Keltas Helsinkis Talinas vis dar pasiekimas ir patogus. Kai kam toli  važiuoti iki Helsinkio ir mes tai žinome, bet pailsėti galima iš kart pasiekus laivą. Ir visai nesvarbu koks metų laikas ir kokios problemos viename ar kitame krante dėl virusų- svarbu, kad būsite namie.

Plaukiant iš Helsinkio reikalingas Covid testas. Jo prašys kiekviename pasienyje Norvegija- Suomija, Suomija Estija, Estija – Latvija, Latvija – Lietuva. Jei pasidarysite testą Norvegijoje, tai jo užteks iki  atvykimo į Lietuvą.

Keltas plaukia iš Helsinkio iki Talino dvi valandas . Jei pasirinksite jums patogų laiką, tai galėsite suderinti ir patogią kelionę iki kelto ir nuo kelto. 

Helsinkis Talinas plaukia kaip ir iki  pandemijos: dažnai, iš  skirtingų terminalų. Visos keltų kompanijos plaukiančios Helsinkis Talinas Helsinkis bando išlaikyti dar esamus keleivius, nes suomių ir estų srautai sustoję, tai  pasirinkus bet kurį kelto išvykimo laiką galima tikėti keltų bilietų akcijų.

Keltų bilietai akcijos laiko patikrintam keltų maršrutui Kiel Klaipėda

Keltai Klaipėda Kiel Klaipėda laiko patikrintas keltų maršrutas. Metai iš metų beveik  nuo pat Lietuvos Nepriklausomybės pradžios šis keltų maršrutas kelia krovinius, keleivius ir jų transportą.

Keltų bilietų akcija – šeimos nuolaida – pažįstama daugeliui, kurie keliauja  keltais dažnai. 30 procentų nuolaida perkėlai kajutėse, kai keliauji su vaikais sudaro kartais net  70 Eur sumą.

 • Į kainą įskaičiuota:  perkėla Klaipėda Kiel arba Kiel Klaipėda
 • Nakvynė pasirinktoje kelto kajutėje.
 • Galite rinktis ar keliausite su automobiliu ar be automobilio.
 • Jei turite augintinį jį galite pasiimti kartu.
 • Jei galvojate, kad kelionės keltu metu praalksite, galite užsisakyti maistą. Maitinimo kompleksas: pusryčiai ir vakarienė suaugusiam kainuoja  18.90 Eur.
 

Daugiau apie maitinimą kelte

Keltai Vokietija Klaipėda, Kiel  Klaipėda yra ta keltų linija, kuria be jokios baimės galima pirkti keltų bilietus viso Covid metu. Šios linijos tikrai neuždarys, nestabdys. 

Jei pamenate būtent šia keltų linija pirmojo karantino metu  gabeno lietuvius iš  viso pasaulio į Lietuvą. 

Keltų bilietų akcijos keltais Vokietija Klaipėda, visi naudojosi ir 2020 metų vasara, kai  nereikėjo saviizoliacijos keliaujant iš Vokietijos.

Keltų bilietų akcijos keltais iš Vokietijos naudingos ir dabar, kai  Švedija užsidariusi sienas, o reikia grįžti į Lietuvą iš Danijos ir Norvegijos.

Norintiems keliauti iš Danijos pasisekė labiau. Jiems tereikia rinktis ne keltą iš Pietų Švedijos, o keltą iš Vokietijos ir jie jau namie – Lietuvoje.

Keliaujant iš Norvegijos, reikia dar vieno kelto iki Danijos.

Pats tinkamiausias keltas iš Norvegijos iki Danijos – Larvik Hirtshals. Šis keltas išvyksta ryte ir tuomet spėjate i Kiel keltą. Keliauti be bilieto iš Kiel šiuo metu nerekomenduojame, nes Vokietija nelabai nori įsileisti tuos, kurie neturi  įrodymo, jog nedelsiant paliks šalį.

keltu bilietai akcijos kiel
Keltų bilietai akcijos Vokietija Klaipėda

Keltų bilietai akcijos

Keltų bilietai akcijos – rinkis atsakingai!

Keltų bilietai akcijos puikus reikalas, kai viskas klostosi pagal planą, bet kaip ir minėjome aukščiau keltų bilietai įsigyti su akciją visada turi apribojimų ir suvaržymų.

Keltų bilietai akcijos visada skelbiamos tiems bilietams kurių negalima  atšaukti. Keisti dar juos galima už mokestį tokius bilietus, bet atšaukti negalima.

Kadangi keltų bilietų akcijos pradžioje 2020 metų buvo skelbiamos keletą kartų įvairių keltų kompanijų, tai tokių bilietų su apribojimais tikrai nupirkta buvo labai daug.

Keisti bilietus įsigytus keltų bilietų akcijų metu buvo galima be mokesčio, kai  užpuolė pirma viruso banga mus, bet antrąją vis dar žada ir žada politikai ir sveikatos specialistai, todėl reik elgtis labai apgalvotai ir atsakingai norint apsaugoti savo pinigines nuo bereikalingų išlaidų. Klauskite mūsų prieš užsakydami ką ir kaip galėsite daryti su pigiu keltų bilietu. Skaitykite laiškuose, kai rašome apie taisykles, bilieto sąlygas, keitimus ir atšaukimus.

Keltų bilietų akcijos bus skelbiamos dar daug kartų, kai viskas nusistovės ir prasidės normalus gyvenimo ritmas o keliauti reikia dabar ir keisti atšaukti reikia  bilietus dabar, kai pasikeičia saviizoliacijos sąlygos arba atsiranda kitokie apribojimai.

Daugiau keltų bilietai akcijų ir geriausius keltų bilietų pasiūlymus šiandiena

Klaipėda Karlshamnas keltais
Klaipėda Pietų Švedijos uostas Karlshamnas padės pasiekti darbus greitai su visais būtinais darbui įrankiais,  o jri keliauja šeima ir su naminiais gyvūnais bei  geru miegu naktį.

 • Keltas iš Klaipėdos į Karlshamną plaukia kasdien 2100 val
 • Kelionės keltu trukmė 12 valandų.
 • Keltų bilietų keitimo galimybės iki pat kelto išvykimo;
 • 50% pinigų grąžinimas, atšaukus kelto bilietą išvykimo dieną, likus daugiau nei 48 val. iki išvykimo;
 • Pigiausias kelto bilietas sėdima vieta.
 • Pirmo datos keitimo garantija. Vieną kartą data keičiama nemokamai. Toliau keitimai kainuoja 15 Eur.

Keltai iš Vokietijos

Kaip niekada iki šiol labai svarbu kad būtų keltų bilietų akcijų keliaujant iš Vokietijos. Saviizoliacijos reikalavimai ir karantinai visus įspraudė į kampą ir keltai Klaipėda Kiel, Kiel Klaipėda labai reikalingi kiekvienam norinčiam aplenkti šalis, kuriom taikomi apribojimai.  

 • Keltas iš Klaipėdos į Kiel ir atgal  plaukia kasdien 2200 val iš Klaipėdos ir 21 valanda iš Vokietijos.
 • Kelionės keltu trukmė 19 valandų.
 • Galima keisti keltų bilietus iki pat kelto išvykimo;
 • Norint atšaukti galimas 50% pinigų grąžinimas daugiau nei 48 val. iki išvykimo;
 • Pigu keliauti keltu su sėdima vieta.
 • Keliaujant keltu su vaikais taikoma 30% nuolaida
 • Gyvūną galima transportuoti kajutėje ir automobilyje pagal jūsų pasirinkimą.
 • Pirmo datos keitimo garantija. Vieną kartą data keičiama nemokamai. Toliau keitimai kainuoja 15 Eur.

Persikėlimai keltais tarp Danijos, Norvegijos

Labiausi reikalingi keltų maršrutai Kiel Oslo, Oslo Kopenhaga, Larvik Hirtshals , Langesund Olso Hirtshals , Bergenas/ Stavangeris/ Kristiansand – Hirtshals. Specialios kainos kiekvienam keliaujančiam šiuo sudėtingu laikotarpiu.

Keltų bilietai ir specialūs pasiūlymai Paldiski Kapelskar maršrutui

Paldiski uostas Estijoje. Kapelskar uostas Švedijoje Šiuo metu šį keltų maršrutą aptarnauja dvi keltų kompanijos: Tallink ir DFDS. Todėl be abejo kur du konkuruoja laimi trečia. Tas trečias tai keleivis. Visada galima tikėtis geriausių keltų bilietų pasiūlymų keliaujant šiuo maršrutu.