Kokią šiandien

Akciją

pasirinksite?
Keltų bilietai akcijos: kaip spėti rezervuoti geriausius keltų bilietus? Keltų bilietus su akcija, ar kitus keltų bilietų pasiūlimus galite rezervuoti ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio rezervuojant vietas į keltą. Nereikia mokėti iš karto už keltų bilietus.
Keltų bilietai akcijos retos, bet labai pradžiugina visus. Keltų bilietų skaičius su akcija visada ribotas. Kas pirmesnis, tas gudresnis! Spausk „Patinka“ Facebook  ir būk tas kuris visada pirmas viską sužino ir gauna geriausius keltų bilietų pasiūlymus. Keltų bilietai su akcija, nors ir pigūs, bet visada turi griežtus apribojimus. Dažniausia, nupirktų per akcijas, keltų bilietų negalima keisti ir atšaukti. Keltų bilietų akcijos dažniausiai skelbiamos vasario – kovo mėnesiais, spalio – lapkričio mėnesiais. Šiais laikotarpiais galima gauti geriausius keltų bilietų pasiūlymus vasarai, ar gruodžio mėnesio Kalėdiniams išvykimams. Tačiau, jeigu nėra keltų bilietų akcijų, kurias skelbia keltų kompanijos, mes Keltai.eu randame kuo jus pradžiuginti kasdien. Pirkdami keltų bilietus pas mus Keltai.eu gausite dovanų visada! Rinkitės savo dovaną ar keltų bilietų akciją!

Klaipėda Trelleborgas keltų bilietai akcijos

Keltai Klaipėda – Švedija/ Švedija Klaipėda suteikia galimybes pasiekti namus  saugiai, ir už ypatingai mažą kainą, o dabar dar ir galiojant keltų bilietai akcijoms.

 • Keltai iš Klaipėdos plaukia kartą savaitėje iki sausio 28 dienos. Nuo sausio 28 dienos -vasario -kovo mėnesį tris kartus per savaitę, nuo balandžio mėnesio kelto reisų skaičius didėja iki 4 kartų per savaitę, o  nuo gegužės mėnesį išaugo iki 5 kartų per savaitę.
 • Kelionės keltu trukmė 17 valandu;
 • 100% pinigų grąžinimas, atšaukus kelto bilietą likus daugiau nei 24 val. iki kelto išvykimo;
 • 50% pinigų grąžinimas, atšaukus kelto bilietą išvykimo dieną, likus daugiau nei 2 val. iki kelto išvykimo;
 • Nuolaida perkant kelto bilietus į abi puses

Informacija apie Klaipėda Trelleborgas keltą

keltu bilietai akcijos
Keltų bilietai akcijos su keltais iš Klaipėdos
Keltų bilietai akcijos
Keltų bilietai akcijos su keltais į Suomiją

Keltų bilietai akcijos į Suomiją: Ryga Helsinkis - nauja ir patogu

 • Keliauti keltu ne tik smagu, bet daugeliui būtina, nes kad ir kaip toli  gyventume ir dirbtume atostogas norime praleisti savam rate su pačiais artimiausiais.  
 • Ištrūkti iš darbų, ištrūkti iš karantinų ir saviizoliacijų  ir skirti  šiemet ne tik pinigų kelionėms, bet ir laiko daugeliui tampa vis sunkiau ir geriau apsimetame, kad mums nerūpi tos atostogos ir viskas kas su jomis susiję.
 • Neapgaudinėkime savęs: rūpi tik sunku kai reik izoliuotis, reik  bijoti  dėl sienų naujo užvėrimo ir panašių dalykų.
 • Išeitis keltai Ryga Helsinkis. Keltas Ryga Helsinkis įdomu patogu. Atostogos prasideda įlipus į laivą su pramogom, SPA ir nuostabiu maistu. Ir visai nesvarbu koks metų laikas ir kokios problemos viename ar kitame krante dėl virusų.
 • Plaukiant iš Helsinkio nereikalinga saviizoliacija, todėl  latviai  graibstyte graibsto šią naują laikiną pramogą.

 • Keltas plaukia iš Helsinkio iki Rygos per naktį, todėl  kelionę iš Talino pamirškite. Tiesiog mėgaukitės laivu, kuris anksčiau plaukiojo Stokholmas Helsinkis maršrutu ir užtikrindavo pačiais geriausias pramogas skandinavams ir viso pasaulio turistams.

 • Ryga Helsinkis plauks šiuo maršrutu iki sausio  mėnesio 2021 m kas antrą dieną. Skubėk  į šį laivą, nes pasibaigus kelionių ribojimams  jis vėl  grįš į senajį maršrutą tarp Helsinkio Stokholmo. Dabar viskas arčiau, įdomiau ir linksmiau.

Keltų bilietai akcijos visiškai naujam ir laikinam maršrutui Ryga Alandai

Ryga Alandai Ryga kruizas visiškai naujas kruizas. Sukurtas specialiai tiems, kurių suplanuotos kelionės į Alandų salas, Visby ir Stokholmą žlugo dėl Koronos karantino.

 • Į kainą įskaičiuota:  kruizas Ryga Alandai Ryga.
 • Pramogos visos kelionės metu. Laive vyksta pramoginė programa: šou, karaoke, gyva muzika, šokiai su DJ, loterijos; veikia Spa, restoranai ir parduotuvės.
 • Alandai -salos tarp Suomijos ir Švedijos. Salynas  priklauso Suomijai, bet daugelis gyventojų švedai. Visą Alandų salyną sudaro daugiau  negu 6000 salų ir tai vienas įdomiausių kurortų Europoje.
 

Daugiau apie kruizus

Kruizą Ryga Alandai Ryga  reiktų suskubti įsigyti, nes planuojami tik  spcialūs reisai į šias salas tiesiogiai. Kiti keliai į Alandus šiemet tik aplinkeliais per Helsinkį ir Turkų.

Specialaus kruizo metu pamatysite garsiausią  kurortą – salose, mėgausitės, nepaprastai grynu oru, neįprastu mums paplūdimiu. Kas žino gal sugausitę ir pačią didžiausią žuvį savo gyvenime!  Teigiama, kad šių salų pakrantės žvejų rojus ir todėl čia  kasmet keliauja daugelis vien tik  dėl  didelio laimikio gaudant žuvį. Keliaudami laivu  galėsite iki paryčių šokti arba dainuoti karaoke. O kur dar loterijos, prizai ir Bingo!. Paskubėkite įsigyti kruizą, nes apribojimai amžinai nesitęs ir sekančiais metai dėl šios kelionės jau  teks riedėti iki  Talino. 

Ryga Alandai kruize užtruksite  tik tris dienas, o pamatysite labai labai daug, pailsėsite kurorte ir smagiai praleisite laiką laive ir vis dar liks laiko kitiems atostogų planams įgyvendinti.

keltu bilietai akcijos alandu salos
Keltų bilietai akcijos Ryga Alandai maršrutu

Keltų bilietai akcijos

Keltų bilietai akcijos – rinkis atsakingai!

Keltų bilietai akcijos puikus reikalas, kai viskas klostosi pagal planą, bet kaip ir minėjome aukščiau keltų bilietai įsigyti su akciją visada turi apribojimų ir suvaržymų.

Keltų bilietai akcijos visada skelbiamos tiems bilietams kurių negalima  atšaukti. Keisti dar juos galima už mokestį tokius bilietus, bet atšaukti negalima.

Kadangi keltų bilietų akcijos pradžioje 2020 metų buvo skelbiamos keletą kartų įvairių keltų kompanijų, tai tokių bilietų su apribojimais tikrai nupirkta buvo labai daug.

Keisti bilietus įsigytus keltų bilietų akcijų metu buvo galima be mokesčio, kai  užpuolė pirma viruso banga mus, bet antrąją vis dar žada ir žada politikai ir sveikatos specialistai, todėl reik elgtis labai apgalvotai ir atsakingai norint apsaugoti savo pinigines nuo bereikalingų išlaidų. Klauskite mūsų prieš užsakydami ką ir kaip galėsite daryti su pigiu keltų bilietu. Skaitykite laiškuose, kai rašome apie taisykles, bilieto sąlygas, keitimus ir atšaukimus.

Keltų bilietų akcijos bus skelbiamos dar daug kartų, kai viskas nusistovės ir prasidės normalus gyvenimo ritmas o keliauti reikia dabar ir keisti atšaukti reikia  bilietus dabar, kai pasikeičia saviizoliacijos sąlygos arba atsiranda kitokie apribojimai.

Daugiau keltų bilietai akcijų ir geriausius keltų bilietų pasiūlymus šiandiena

Klaipėda Karlshamnas keltais
Klaipėda Pietų Švedijos uostas Karlshamnas padės pasiekti darbus greitai su visais būtinais darbui įrankiais,  o jri keliauja šeima ir su naminiais gyvūnais bei  geru miegu naktį.

 • Keltas iš Klaipėdos į Karlshamną plaukia kasdien 2100 val
 • Kelionės keltu trukmė 12 valandų.
 • Keltų bilietų keitimo galimybės iki pat kelto išvykimo;
 • 50% pinigų grąžinimas, atšaukus kelto bilietą išvykimo dieną, likus daugiau nei 48 val. iki išvykimo;
 • Pigiausias kelto bilietas sėdima vieta.
 • Keliaujančioms keltu šeimoms su vaikais taikoma 30% nuolaida.

Keltai iš Vokietijos

Kaip niekada iki šiol labai svarbu kad būtų keltų bilietų akcijų keliaujant iš Vokietijos. Saviizoliacijos reikalavimai ir karantinai visus įspraudė į kampą ir keltai Klaipėda Kiel, Kiel Klaipėda labai reikalingi kiekvienam norinčiam aplenkti šalis, kuriom taikomi apribojimai.  

 • Keltas iš Klaipėdos į Kiel ir atgal  plaukia kasdien 2200 val iš Klaipėdos ir 21 valanda iš Vokietijos.
 • Kelionės keltu trukmė 19 valandų.
 • Galima keisti keltų bilietus iki pat kelto išvykimo;
 • Norint atšaukti galimas 50% pinigų grąžinimas daugiau nei 48 val. iki išvykimo;
 • Pigu keliauti keltu su sėdima vieta.
 • Keliaujant keltu su vaikais taikoma 30% nuolaida
 • Gyvūną galima transportuoti kajutėje ir automobilyje pagal jūsų pasirinkimą.

Persikėlimai keltais tarp Danijos, Norvegijos

Labiausi reikalingi keltų maršrutai Kiel Oslo, Oslo Kopenhaga, Larvik Hirtshals , Langesund Olso Hirtshals , Bergenas/ Stavangeris/ Kristiansand – Hirtshals. Specialios kainos kiekvienam keliaujančiam šiuo sudėtingu laikotarpiu.

Keltų bilietai ir specialūs pasiūlymai Paldiski Kapelskar maršrutui

Paldiski uostas Estijoje. Kapelskar uostas Švedijoje Šiuo metu šį keltų maršrutą aptarnauja dvi keltų kompanijos: Tallink ir DFDS. Todėl be abejo kur du konkuruoja laimi trečia. Tas trečias tai keleivis. Visada galima tikėtis geriausių keltų bilietų pasiūlymų keliaujant šiuo maršrutu.