Rezervuoti keltą Ryga Stokholmas galite ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio rezervuojant keltų bilietus Ryga Stokholmas . Mažiausių įmanomų kainų garantija ir nereikia mokėti iš karto už vienos krypties keltų bilietus Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga arba kruizus.

Keltas Ryga Stokholmas dabar kels pigiau iki 31. 05.2020. Ir tai labai svarbu, nes akcijos periodas apima Velykų atostogas. Kai kas per jas grįš trumpam į Lietuvą, kai kas keliaus į Skandinaviją pas vaikus, draugus ar sutuoktinį, o kai kas tiesiog norės gerai praleisti laiką per Velykas. Aha! Dar pamiršom paminėti, kad atostogos mokyklose visada planuojamas aplink Velykų savaitgalį, tai ir mokiniams bus puiki proga pakeliauti su klase pigiau.

Keltas Ryga Stokholmas akcija iki 65 % nuolaida kaip gauti pigių keltų bilietų?

Keltas Ryga Stokholmas su akcija kels keleivius iki 31.05.2020, jeigu žinoma keleiviai  spės įsigyti keltų bilietus iki 03.02.2020. Taigi reiktų paskubėti planuoti ir kreiptis dėl keltų bilietų.

Planuoti šį kartą labai svarbu, nes keltų bilietai kuriuos įsigysite su akcija bus neatšaukiami ir nekeičiami iš karto po įsigijimo. 

Tiksliau pasakius keisti išvykimo datą bus galima , bet neapsimokės.   Kainos vėliau bus visai kitokios ir priemoka gali  būti galinga. Kaip pavyzdys jei dabar su akcija automobilio kaina 55 Eur, tai pasibaigus akcijai  automobilio kaina gali būti 325 Eur. Jeigu  norėsite keisti išvykimo datą vėliau gali reikėti primokėti 270 Eur. Todėl geriausia šioje situacijoje manyti, kad keltų bilietai nekeičiami.

Nemokamai galėsite keisti tik vardus, pavardes bilietuose ir automobilio numerį. Jeigu reiks išbraukti keleivį ar sugalvosite nekelti automobilio į kitą krantą pinigai už keltų bilietą nebus grąžinami atgal jums. 

Svarbu, kad ši akcija galioja tik Lietuvoje, nes paskelbta dėl Turizmo parodos vykstančios 23-26 sausio Vilniuje. Todėl jei gyvenate Švedijoje, Norvegijoje nelabai ją matysite  reklamose, todėl tikimės, kad pasidalinsite su draugais ir kitais lietuviais, kad kuo daugiau galėtų parvykti šventiniam savaitgaliui ir nudžiuginti namiškius.

Mes asmeniškai labai norime paskatinti mokytojus, moksleivius ir jų tėvus pasinaudoti šia puikia galimybe, nes geresnio laiko įsigyti kelionę išleistuvėms vargu ar bus vėliau. Iki 31 gegužes paprastai visi jau sukeliauja, išskyrus žinoma abiturientus.

Keltas Ryga Stokholmas: kokios tikslios kainos keltų bilietų su akcija.

Daugiausia paklausimų apie kainas ir  galimybes keliauti šiomis dienomis gauname: 

  • Stokholmas Ryga išvykimas 03 balandžio
  • Ryga Stokholmas išvykti 14 balandžio.

Šios dvi datos kol kas lyderiauja ir  dar jomis yra bilietų su akcija. Visgi nereiktų pamiršti, kad su akcija kiekvienam išvykimui keltų bilietų skaičius ribotas ir bet kurią minutę, jeigu nepaskubėsite gali ir nebelikti pigių vietų į keltą Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga. Priminsime, kad keltas labai mėgiamas visų, dėl savo patogumo, pramogų ir užimtumo kelionės metu, dėl galimybės šeimoms su vaikais ne tik persikelti, bet ir puikiai praleisti laiką kartu savo atžalomis vaikų žaidimų kambariuose ir dirbtuvėlese, bei spektakliuose ir pamokėlese su animatoriais. 

Kelionė keltu Ryga Stokholmas / Stokholmas Ryga patinka ne tik šeimoms, užimtumas plaukiant garantuotas visiems: moterims ir vyrams, jauniems ir seniems, viengungiams ir keliaujančiom porom. Keltas Ryga Stokholmas kas vakarą siūlo skanią vakarienę, o ryte sočius pusryčius. Visą naktį iki paryčių vyksta pramoginė, šou programa su loterija, kurios bilietai išgraibstomi dar nepradėjus laivui plaukti. Mėgstantiems ramesnę veiklą paruošti stalo žaidimai ir net mimi biblioteka, o parduotuvėse galima apsipirkti pigiau nei mūsų prekybos centruose. 

306 Eur
STOKHOLMAS - RYGA (Isabelle) 10.04.2020, RYGA - STOKHOLMAS (Isabelle) 17.04.2020. Kajutė su gyvūnu, keturi asmenys ir lengvasis automobilis keltis keltu į abi puses.
138 Eur
STOKHOLMAS - RYGA (ROMANTIKA) 03.04.2020. Kajutė su langu trims keleiviams ir lengvasis automobilis
256 Eur
STOKHOLMAS - RYGA (ROMANTIKA) 03.04.2020 ir , RYGA - STOKHOLMAS (ROMANTIKA) 14.04.2020. Kajutė dvivietė, du suaugusieji asmenys, kūdikis ir lengvasis automobilis keltis keltu į abi puses.
128 Eur
RYGA - STOKHOLMAS (ISABELLE) 17.04.2020. Kajutė keturiems, keturi suaugusieji asmenys, kūdikis ir lengvasis automobilis keltis keltu į vieną pusę.
Visko daugiau apie keltus gali rasti: