Kada yra keltų bilietų
Maršrutu

Ryga Stokholmas?

Keltas Ryga Stokholmas - jį galite reservuoti ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio rezervuojant keltų bilietus Ryga Stokholmas . Mažiausių įmanomų kainų garantija ir nereikia mokėti iš karto už vienos krypties keltų bilietus Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga arba kruizus.

Keltas Ryga Stokholmas dabar kelia kartą per savaitę iki 31.03.2021. Ir tai labai svarbu, nes jau atrodė, kad niekada nebepajudės iš uosto dėl Covid apribojimų.

Keltas Ryga Stokholmas nors ir kartą per savaitę, bet kai kam tai jau suteikia galimybes grįžti nors trumpam į Lietuvą, o  kai kam keliauti į Skandinaviją pas vaikus, draugus ar sutuoktinį. Tai labiausia laukiama buvo žmonių kurie keliauja be automobilio. 

Sakysite yra lėktuvai, bet  daugelyje situacijų jie  ne išeitis. Lėktuvai netinka, kai  reik gabentis daug daiktų, gyvūnus. Sakysite yra kiti keltai, bet  su jais ne toks patogus susisiekimas autobusu kaip su  Ryga. Daug sunkiau  be automobilio nukeliaut į Ventspilį ir Nynashamną, negu Rygą ar Stokholmą.  Tačiau bene svarbiausia, kad jau visi pasiilgom to komforto ir pramogų, kokį  gaudavome kelte Ryga Stokholmas.

Keltas Ryga Stokholmas- keltas Tau, keliauti patogiai

Keltas Ryga Stokholmas kartą per savaitę kels keleivius iki 31.03.2021, jeigu žinoma keleiviai  spės įsigyti keltų bilietus laiku. Taigi reiktų paskubėti planuoti ir kreiptis dėl keltų bilietų, nes reisas juk tik kartą per savaitę!

Planuoti šį kartą labai svarbu, nes keltų bilietai kuriuos įsigysite gali būti keičiami tik už mokestį 10 Eur, arba turite įsigyti kartu su keltų bilietais ir specialų draudimą. 

Jei kartu su keltų bilietais perkate specialų draudimą 8 Eur vertės, tai kelto bilietą galite vėliau keisti be papildomų mokesčių tiek kartų kiek  reikia, bet nepamirškite, kad plaukia tik kartą savaitėje, tai  teks atidėti planus savaitei.

Keltas Ryga Stokholmas ilgą laiką taikęs dinaminę kainų politiką (t.y daug laisvų vietų -pigu, mažai vietų kelte brangu) šiuo metu turi fiksuotas keltų bilietų kainas. 

Keltų bilietai asmeniui kainuoja 125 Eur. Į kainą įskaičiuota kajutė su langu. Jei keliaujate dviese ir būsite dviese kajutėje vis viena kaina asmeniui 125 Eur. Automobilio perkėla keltu 150 Eur 

Nemokamai galėsite keisti tik vardus, pavardes bilietuose ir automobilio numerį. Jeigu reiks išbraukti keleivį ar sugalvosite nekelti automobilio į kitą krantą pinigai už keltų bilietą nebus grąžinami atgal jums, jeigu neįsigijote draudimo apie kurį pasakojome aukščiau.

Keltas Ryga Stokholmas: kodėl taip norisi juo keliauti?

Keltas Ryga Stokholmas regis labiausiai nukentėjo per pandemiją. 

Per pirmąją bangą jau po mėnesio buvo atleista daugiau negu 500 darbuotojų. 

Du keltai Romantika ir Isabelle ilgą laiką pirmavo jūroje teikiamų paslaugų ir pramogų kokybe. 

Keltas Ryga Stokholmas labai mėgiamas visų, dėl savo patogumo, pramogų ir užimtumo kelionės metu, dėl galimybės šeimoms su vaikais ne tik persikelti, bet ir puikiai praleisti laiką kartu savo atžalomis vaikų žaidimų kambariuose ir dirbtuvėlese, bei spektakliuose ir pamokėlese su animatoriais. 

Kelionė keltu Ryga Stokholmas / Stokholmas Ryga patinka ne tik šeimoms, užimtumas plaukiant garantuotas visiems: moterims ir vyrams, jauniems ir seniems, viengungiams ir keliaujančioms porom. Keltas Ryga Stokholmas kas vakarą siūlo skanią vakarienę, o ryte sočius pusryčius. Visą naktį iki paryčių vyksta pramoginė, šou programa su loterija, kurios bilietai išgraibstomi dar nepradėjus laivui plaukti. Mėgstantiems ramesnę veiklą paruošti stalo žaidimai ir net mini biblioteka, o parduotuvėse galima apsipirkti pigiau nei mūsų prekybos centruose. 

Keltas Ryga Stokholmas buvo kruizams ir poilsiu skirtas laivas. Kolkas jis tik keltas keliantis  į vieną ar į kitą pusę, bet  ir toliau siūlantis visas pramogas, kurių iš tiesų labai jau pasiilgome.  Pradžioje kai viskas tik prasidėjo ir buvo paskelbta pandemija tik galvojome kaip anuliuoti, atšaukti pakeisti bilietus. Kiek vėliau pradėjome galvoti kaip išvykti, o dar vėliau kur kokie dokumentai reikalingi. Dabar teliko saviizoliacija. Ji tikriausiai išliks ik pat kitų metų vidurio. Tai kam keliauti paprastai jei taip ribotos tos kelionės. Keliaukime rečiau, bet  jauskime malonumą.  Keltas Ryga Stokholmas- keltas Tau, keliauti patogiai.