Rezervuoti vietą į keltą galite ir telefonu: +370-674-10662, bei facebook: keltai.eu. Nereikia už keltų bilietus mokėti iš karto! Nėra jokių užsakymų mokesčių, rezervuojant vietas kelte! Mažiausių įmanomų kainų garantija, perkant keltų bilietus!

Keltas, daugeliui iš mūsų tapo įprasta susisiekimo  priemone. Keltas, kažkada buvusi gan egzotine transporto priemone daugeliui, šiandien kasdienybė, kaip automobilis, traukinys, lėktuvas.

Labiausiai  keltas toks populiarus šiandien, dėl emigracijos ir globalizacijos.

Keltas nebėra vien krovinių, sunkvežimių, vilkikų priekabų perkėlimo per jūrą priemonė. Keltas yra žmonių priemonė vykti į darbą, atostogas, trumpas savaitgalio išvykas,  pasiekti šeimas, artimuosius, draugus, pristatyti savo paslaugas, prekes, siuntas. 

Todėl nei vienas keltas nebėra toks, koks buvo prieš dvidešimt ir daugiau metų. Kiekvienas keltas yra pritaikytas ne tik gabenti vilkikus, bet ir šeimas, įvairaus amžiaus ir įvairių poreikių keleivius. Didėjantys keleivių srautai ištobulino kelte teikiamas paslaugas, aptarnavimo kokybę, komforto lygį kajutėse, maitinimo vietose, poilsio zonose.

Kiekvienas per Baltijos jūrą plaukiantis keltas šiandien yra saugus ir tausojantis gamtos resursus. 

Keltų bilietai, keltas -tai ką žino geriausiai - Keltai.eu!

Keltai, transportas kurį žinom geriausiai. Iš pirmo žvilgsnio, tai gali pasirodyti ne taip ir svarbu: „žinoti geriausiai apie keltų bilietus, keltą“, bet esmė ta, kad keltas yra ypatingas transportas.

Keltas išsiskiria iš kito transporto ne vien todėl, kad jis didelis, galingas, plaukia per jūrą. Keltas ypatingas ir todėl, kad jis vienu metu  gabena labai daug skirtingų žmonių. Kuo daugiau skirtingų žmonių, tuo daugiau poreikių, daugiau pageidavimų, daugiau klausimų, daugiau įvairių situacijų, reikalaujančių greitų, apgalvotų, teisingų sprendimų.

Todėl ne kiekviena kelionių agentūra, kelionių organizatorius parduoda keltų bilietus.  Daugeliui jų sunku dirbti daug, o uždirbti mažai.  Mes Keltai.eu turim darbo patirtį su kelto bilietais, kelto keleiviais didesnę nei 20 metų. Apie tai kaip buvo įkurta įmonė, kokie tikslai ir vizija galite skaityti spaudoje čia  arba čia . 

Mes susitapatiname su kelto keleiviu ir žiūrime iš jo pozicijos ko jam labiausia reikia kelte. Vieniems reikia pigių keltų bilietų, kitiems greito persikėlimo keltu, trečias nėra tikras ar išvyks, ar galės sumokėti už keltų bilietus laiku; dar kažkas pasiklysta važiuodamas į keltą, o kažkam sulūžta automobilis, suserga vaikas, senelis ar netgi naminis gyvūnėlis ir tenka keisti viską čia ir dabar.
Kiekvieną kartą parduodami keltų bilietus, išliekame šalia žmogaus ir svarbiausia mums yra žmogus. Kiekvienas kelto keleivis yra tik mūsų pačių gyvenimo atspindys:

  • jis sunkiai dirba ir mes dirbam daug;
  • jis augina vaikus ir mes turim šeimas;
  • jis nori, kad jo verslas būtų sėkmingas ir mes norim jam padėti tai padaryti.

Sėkminga kelto keleivio kelionė yra mums geriausias  atpildas. Uždirbti milijoną yra lengva, bet išlikti žmogumi  yra sunku.

Jei keltinate, ryt, o gal po mėnesio ar metų keliauti keltu sužinokite daugiau jau šiandien!

Keltai.eu adresas Druskininkų g. 7 Kaune.

Telefonas:+370-674-10662

Facebook: Keltai.eu (Spustelk „Patinka“ ir žinok apie visas akcijas, pasikeitimus pats pirmas)

„Keltai.eu“ yra IĮ Kelionių organizatoriaus „Laivė“- prekinis ženklas

Įmonės kodas: 301820723

PVM kodas: LT100009659414

A/S: AB Swedbank LT587300010109828135

Garantija: Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba
Turizmo rinkos priežiūros skyriui išduota AB Swedbank.

Darbo laikas: Pirmadieni -Penktadienį 08:00-20:00 val, Šeštadienį 09:00-16:00 val. 

Nuo 16.03 iki 29.03 dirbame tik nuotoliniu  būdu, biuras uždarytas, laikantis vyriausybės rekomendacijų saugotis plintančio Korona viruso.

Jūs aptarnauja: Ovidijus, Danguolė, Gintarė, Kęstutis

Įmonės savininkė: Neringa Grišonaitė Lipeikienė

Internetinę svetainę tvarko: Vytautė Lipeikaitė

Įmonės patikimumo rodiklius galite matyti Rekvizitai.lt

Įmonė yra Kauno Prekybos ir Amatų Rūmų narė

Įmonė  Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ viena iš rėmėjų.

5 dalykai, kurie mus daro stipriais
18936
Lojalūs klientai.

13106

Išspausdinti keltų bilietai per metus.
476
Atsakyti paklausimai per dieną.
5
Išbandyti skirtingi laivai ir maršrutai per metus, kad būtume atsakingi už savo žodžius, kai klausiate patarimo, informacijos.
0
Skundų ir pretenzijų. Nerealu, bet neįrašysim juk kito skaičiaus, kad atrodytume tikriau ☻
Visko daugiau apie keltus gali rasti: