Stokholmas Tau

SKU: Kruizas su ekskursija

Ekskursija Stokholme autobusu
Stokholmas maloniai stebina kiekvieną bet kuriuo metų laiku. Kadangi kiekvienu metu laiku jį galima pažinti naujai, siūlome šaltesniu periodu rinktis ekskursiją autobusu. Gidas laukia visų keleivių, pirkusių ekskursiją kartu su kruizo bilietais, prie išėjimo iš terminalo. Bilietus į ekskursiją gaunate registruodamiesi į keltą Rygoje. Ekskursijos metu atrasite gniaužiančius kvapą Švedijos gamtovaizdžius ir turtingą kultūrą, sužinosite daug naujo ir įdomaus.

Ekskursija Stokholme laiveliais
Vasarą pasimėgauti Stokholmo parkais ir peizažais galima plaukiant laiveliu Djurgardeno kanalu. Laivelio maršrutas driekiasi palei daugelį svarbių istorinių pastatų ir muziejų, tai pat palei ramias Stokholmo gamtos sritis. Grįžtant Jums atsivers neapsakomai graži Stokholmo panorama, kurią galima pamatyti tik keliaujant laiveliu. Kelionės laiveliu metu galima mėgautis kava, arbata, gaiviaisiais gėrimais arba saldumynais ir vasarą ledais. Ekskursija laiveliu transliuojama į ausines pasirinkus jums labiau tinkančią kalbą: anglų, rusų, vokiečių, prancūzų.

Ekskursija Stokholme su vietiniu gyventoju
Nauja mada apėmusi pasaulį- keliauti pasitelkus į pagalbą vietinį gyventoją, kuris geriausiai pažįsta miestą ir gali nuvesti ten, kur nepravažiuoja turistiniai autobusai. Toks vadovas nuves jus į geriausias kavines, supažindins su geriausiomis vietomis apsipirkti. Jie žino kur skaniausia, kur pigiausia, ką iš tikro verta pamatyti, o kas gali palaukti ir kito vizito, kur puikus ir kokybiški suvenyrai.Visada patogu keliauti po Skandinavijos miestus tramvajumi. Jis rieda centrinių gatvių viduriu, kainuoja palyginus pigiai, visada yra vieta atsisėsti ir taip galima apsukus ratą pamatyti visas gražiausias miesto vietas visiškai be nuovargio.

Ekskursija Stokholmo stogais
Kruizas su šia ekskursija būtų brangesnis. Asmeniui 80 Eur. Ekskursiją stogais rekomenduojame vasarą, pavasarį, kai šilta ir galima daug laiko praleisti gryname ore. Ekskursija stogais patiks norintiems atitrūkti nuo supančios rutinos, mėgstantiems naujoves, iššūkius bei fizinį judrumą. Jei norite pažinti kitokį Stokholmą, negu matėte anksčiau.

Naktinio Stokholmo adrenalinas – tikras Vitaminas.
Dar vienas pasiūlymas, ieškantiems išskirtinių pramogų- vaiduoklių medžioklė. Tik medžioti vaiduoklius jums nebetiks kruizo paketas, reikės dar ir viešbučio Stokholme, o jį labai paprasta užsakyti kartu su keltų bilietais. Vienas patogiausių sprendimų- viešbutis šalia laivo, jaukus, patogus ir pigus.Šios viešnagės Stokholme pagrindinė ašis – „Pasivaikščiojimas ieškant vaiduoklių“. Tai galbūt geriausias būdas pramogauti Stokholmo mieste. Leiskitės į ekskursijas naktinėmis Stokholmo gatvėmis ir atskleiskite tas paslaptis, kurias jos slepia. Ši ekskursija yra apgaubta įvairiomis legendomis ir pasakojimais, kurie paveiks net drąsiausius. Kai Jūs eisite pasivaikščioti Stokholmo gatvėmis, su Jumis bus tik vadovas, kurio darbas yra apsaugoti Jus nuo pavojų, tykojančių iš šešėlių. Po vaiduoklių paieškų, siūlome Jums išeiti pasivaikščioti Stokholmo gatvėmis, kuomet įsižiebia miesto šviesos ir tolumoje puikiai matosi Stokholmą supančios salelės. Pradėjus švisti judėkite link Nynashamno. Nynashamnas, palyginti su kitais Švedijos miestais- mažas ir jaukus miestelis. Jame , kaip beje ir daugumoje Švedijos miestų, nerasi nė vienos šiukšlės ar aptrupėjusio namo. Viskas prižiūrėta ir išpuoselėta. Taip pat Nynashamne yra daug kalnų, kalvų. Visas miestelis ant jų pastatytas. Tiesiog neatleistina nepasiimti fotoaparato, nes čia pilna gražių ir unikalių vaizdų. Skaniausias šio miestelio prisiminimas – bandelės. Jos, gal ir brangokos, tačiau nepakartojamai skanios. Pusryčiams jos tinka idealiai. Sustokite kavos pertraukėlei, tam turite kelis pasirinkimus: Lovhagens kavinukė arba galite keliauti į Nicksta, kuri dar kitaip vadinama Nynashamno Kopakabana. Jei oro sąlygos bus palankios bangų susidarymui, turėsite galimybę išvysti vienus iš geriausių Švedijos šalies banglentininkų, besitreniruojančius ryte. Tiems, kurie domisi vikingų era, turėtų tikrai patikti išvažiavimas pro Runstensvagen arba Runestone kelius. Iš Nynashmano galima persikelti keltu į Gotlando salą ir pamatyti prabangiausią švedų kurortą arba grįžti keltu link Lietuvos pusės, persikelti atgal į Ventspilį. Kelto kaina Nynashamnas Ventspilis asmeniui su automobiliu perkėla nuo 29 Eur.

€27.00

Sumokate už kruizą 17 Eur, o keliaujate laivu dvi naktis patogioje kajutėje, kur paruošta švari patalynė, rankšluosčiai ir patogi lova, yra dušas, wc. Dvi naktis galite mėgautis šaunia muzikine programa, stebėti grandiozinį šou, šėlti šokių aikštelėse, arba dainuoti karaoke ir dar prie viso to aplankote patį gražiausią Skandinavišką miestą – Stokholmą, kurį stengiasi pamatyti viso pasaulio turistai. Sutiksite čia prancūzų, kiniečių, rusų ir amerikiečių. Visų tautybių, visų rasių žmonės žavisi miesto energija ir harmonija. Saulė atsispindinti nuo jūros ir miesto kanalų bei suteikia atradimo džiaugsmą. Stokholme šimtai vietų kurios leis jaustis tikrais nuotykių ieškotojais, nes kiekvienas skersgatvis į kurį pasuksite atims žadą ir leis žavėtis miestu , suvokiant kiek daug dar yra nepažinta, kiek daug dar yra kur mokytis ir tobulėti mums patiems.