Kruizas Renginys laive

SKU: Kruizas-renginiui

Pamirškite įprastą kasdienybę ir paverskite savo renginį ypatingu įvykiu. Nesvarbu kas tai bebūtų: verslas, draugų susitikimas, išleistuvės. Renginys laive tiks visiems. Laivas turi didelius ir patogius konferencijų centrus, kuriuose galima organizuoti įvairiausius renginius: seminarus, darbo susirinkimus, prezentacijas, kolektyvo renginius, klasių susitikimus ir išleistuves. Sujunkite renginį su kelione į Stokholmą ir tapkite originaliais ir laisvais. Viską suorganizuos už jus kiti, jūs tik suartinsit komandą ir sustiprinsite santykius

Kelto kajutės
Visos kajutės laive yra patogios ir jaukios. Visose kajutėse yra Wc, dušas, paruošta patalynė, rankšluosčiai, muilas, wc popierius. Kajutės gali būti su langu ir be lango, keturvietės ir dvivietės.

Maistas kelte
Užsakant specialius pasiūlymus vakarėliui, į kainą būna įskaičiuoti vieni pusryčiai ir viena vakarienė švediško stalo restorane su gėrimais: kava, arbata, vanduo, pienas, alus, sidras, vynas.

Programa
Nepakartojama poilsinė ir pramoginė programa laive. Kviečiame šokti grojant gyvai šokių ar disko muzikai su DJ. Dainuokite karaoke, prisijunkite prie žaidimų ir viktorinų, nepraleiskite progos laimėti nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Būtinai pasimėgaukite ir grandiozine šou programa. Visada galite užsakyti salę specialiam renginiui ar konferencijai. Salės renginiams yra įvairių dydžių. Konferencijų centre, pateikiamas specialus kavos baras su lengvais užkandžiais.

€31.00