Keltai į/iš Helsinkį Viking Line

SKU: Keltai Viking Line

Keltų tvarkaraštis
Vikingline keltai Iš Talino į Helsinkį išvyksta: 08:00 ir 18:00 val. (sekmadienį 16:30 val)
Vikingline keltai Iš Talino į Helsinkį išvyksta: 08:00 ir 18:00 val. (sekmadienį 16:30 val)
Iš Helsinkio į Taliną: 11:30 ir 21:30 val. (sekmadienį 20:00 val)
Šiltuoju metų laiku nuo balandžio iki rugsėjo plaukia papildomi keltai ir keltų reisų padaugėja iki 6 per dieną viena kryptimi.

Viking line keltų terminalai
Viking Line keltai vyksta iš Makasini terminalo Katajanokanlaituri 8 (Mastokatu 1), 00160 Helsinki
Taline Viking Line keltai plaukia iš A terminalo. Talino A terminalo koordinatės: 59.444769,24.761821. Adresas: Sadama 25, Talinas. Registracija uoste į keltą keleiviams be transporto priemonių ir keleiviams su transporto priemonėmis vykdoma atskirai.
Viešasis transportas iki Talino A keltų terminalo: autobusas Nr 1 ir 2

Keltų bilietų keitimas, anuliavimas
Viking Line keltai leidžia anuliuoti bilietą be baudų likus parai iki išvykimo. Bet joks kelto bilieto pakeitimas negalimas likus mažiau nei 3 valandos iki kelto išvykimo. Kadangi vėliausias keltas 21.30 val, sekantis keltas tik ryte. Rudens žiemos metu tik 11.30 val. Vertinkite realiai situaciją, jei matote, kad vėluosite į keltą ir kreipkitės dėl kelto bilieto perkėlimo daugiau nei 3 valandos iki išvykimo.

€7.00

Keltai Viking Line plaukia ne tik į Helsinkį. Iš Suomijos jie gali perkelti ir į Stokholmą, Kapelskarą Švedijos uostus arba Alandus. Naudokitės pasiūlymu: „Trys miestai- viena kelionė“ keliaukite iš Helsinkio į Stokholmą tą pačią dieną ir gaukite papildomą nuolaidą, kad naudojatės viena keltų kompanija. Aplankykite keltais gražiausius Skandinaviškus miestus vienos kelionės metu. Šiais keltais daugiausia naudojasi suomiai ir švedai. Todėl teikiamų paslaugų kokybė labai aukšta, atsižvelgiant į skandinavų didelį poreikį ilsėtis ir pramogauti kokybiškai. Pasimkite į kelionę šeimą, draugus. Keliauti kartu ne tik smagiau,saugiau, bet ir pigiau.