Keltai iš Ventspilio

SKU: Keltai iš Ventspilio
Kada išvyksta keltai iš Ventspilio
Keltas iš Ventspilio išvyksta:
Pirmadienį 23. 59  val
Antradieni 10.00 val ir antras reisas 23.59 val
Trečiadienį 10.00 val ir antras reisas 23.59 val
Ketvirtadienį 10.00 val ir antras reisas 23.59 val
Penktadienį 12.00val
Šeštadienį 11.00 val ir antras reisas 18.00 val
Sekmadienį 22.00 val ir antras reisas 23.59 val
Kada išvyksta keltai iš Nynashamno
Keltas iš Nynashamno išvyksta: Pirmadienį 09.00 val ir antras reisas 21.30 val
Antradienį 10.30 val ir antras reisas 21.30 val
Trečiadienį 10.30 val ir antras reisas 21.30 val
Ketvirtadienį 10.30 val ir antras reisas 21.30 val
Penktadienį 20.00 val ir 22.30 val
Šeštadienį 21.30 val
Sekmadienį 08.00 val

Kaip rasti Nynashamn keltų terminalą
Keltas į Latviją plaukia 7 kartus per savaitę. Kelto išvykimo laikas skirtingas pagal savaitės dienas. Nynashamno uosto adresas: Nynäshamn, Skyttens Hälls väg 10, (Nynasvagen 2)  SE-149 41, Švedija. GPS Nynashamno uosto koordinatės:Lat: N 58° 54.589′, E 17° 57.446.
Iš Stokholmo į Nynashamną prie kelto keliaukite greitkeliu 73 (apytikris atstumas yra 60km, iš kurio 30km greitkeliu). Kelias praeina pro Telia / Nynäsvägen kelio pabaigą ir veda tiesiai į keltų terminalą. Iš Vakarų ar Pietų Švedijos: pasirinkite kelią tarp Södertälje (E4) ir Nynashamno (apie 50 km). Važiuokite per Nynashamną į Nynäsvägen ir tada pasukite į dešinę ir po 500 metrų pasieksite terminalą. Jūs taip pat galite važiuoti E4 Haninge ir tada pasirinkti maršrutą 259  iš Haninge į Nynashamną. Tai yra geresnis būdas, bet 20 kilometrų ilgesnis. Atvykę į keltų uostą su transporto priemone, vadovaukitės nuorodomis, kad patekti į transporto priemonių registracijos vietą. Keleiviams į Latviją reikia rikiuotis prie Cargo terminalo  B įvažiavimo (sekite ženklus krovininėms mašinoms). Specialaus pastato registracijai nėra. Registracija vykdoma prie vartų, link kelto.
Jums gali prireikti persikelti keltu iš Nynashamno be automobilio. Tuomet galite keliauti iš Stokholmo į Nynashamną traukiniu. Kelionė užtruktų apie 1 valandą. Jūs turėtumėte išlipti Nynashamne ir pasiekti terminalą po 5 minučių pėsčiomis. Į Nynäshamno keltų terminalą galite nukeliauti autobusu iš Södertälje, Stockholm ir kitų panašių vietų.
Automobilių stovėjimo aikštelė prie Nynashamno  keltų terminalo yra mokama, yra ir  nemokama.
Bagažo saugykla keltų terminale – yra. Kioskas:  yra. Taksi prie keltų terminalo: yra. Wi-fi: yra. Daiktam persivešti vežimėliai: yra
Ventspilio keltų terminalo adresas Darzu iela 6
GPS Ventspilio uosto koordinatės: 57.398529,21.569471.
Keltų terminalas yra dalis Ventspilio senamiesčio ir randasi Venta upės pakrantėje, tik 1,5 km nuo miesto centro. Jūs galite lengvai pasiekti Ventspilio keltų terminalą automobiliu. Jei važiuojate iš Rygos, pasirinkite greitkelį A10. Kai keliaujate iš Liepaja pasirinkite greitkelį P111. Kai pasieksite Ventspilį, sekite ženklus “ Pramuju Terminalis“ ir greitai būsite čia. Keltas iš Ventspilio į Švediją plaukia 7 kartus per savaitę. Kelionės keltu į Švediją trukmė- 8 valandos. Registracija į keltą prasideda 3 valandos iki išvykimo ir baigiasi  2 valandos prieš.  Prašome  nevėluoti į keltą. Kartais m/s Scottish Viking ir Stena Flavia keltai išplaukia anksčiau dėl prastų oro sąlygų. Todėl vėlavimas į registraciją gali sugadinti jūsų kelionės keltu planus. Prašome kelionės link kelto metu turėti veikiantį telefoną, kad uosto darbuotojai esant pasikeitimui  galėtų pasiteirauti ar jūs kelyje, ar jūsų laukti atvykstant į keltą. Registracija į keltą uoste vykdoma uosto 1 aukšte. Ventspilio keltų terminalo pastatas naujas ir modernus. Nesunkiai susiorentuosite kur eiti, kur kreiptis, kaip įvažiuoti į keltą.
Kelionių keltu Ventspilis Nynashamnas/ Nynashamnas Ventspilis su gyvūnais ypatumai
Ventspilis Nynashamnas kelte kelionės metu gyvūną galima palikti automobilyje arba lauke įrengtuose narvuose, arba nusipirkti kajutę. Vešti gyvūną automobilyje galima tik šiltuoju  metu laiku. Žiemą per šalčius negalima, reiktų planuotis taip, jog plaukti reisu, kur yra  kajutės skirtos keliauti kartu su gyvūnu. Kajučių skirtų keliauti su gyvūnu yra labai mažai. Todėl keliaujant žiemos metu būtina pasirūpinti bilietais iš anksčiau.
Išskirtinis kelto Ventspilis Nynashamnas/ Nynashamnas Ventspilis skiriamasis bruožas – 3 kainų tarifai
Naujas Premium keltų bilietų tarifas suteikia daugiau galimybių dar greičiau ir patogiau nukeliauti keltais. Įsigijus Premium tipo kelto bilietus, išvažiuosite iš kelto patys pirmieji, gausite pusryčius kelte ir turėsite dar lankstesnes kelto bilieto keitimo ir atšaukimo sąlygas. Perkantiems Flexi tarifo keltų bilietus iš karto į abi puses suteikiama 25 procentų nuolaida. Economy tarifui nuolat skelbiamos keltų bilietų akcijos per kurias galima įsigyti kelto bilietus su 50% nuolaida. Todėl reikia pirkti keltų bilietus tą dieną, kai turite įkvėpimą keliauti.  Būtent tądien gali galioti ypatingos kainos keltų bilietams. Tai gali būti ir nemokamas automobilio perkėlimas keltu, galimybė įsigyti kelte tam tikros kategorijos kajutes labai pigiai arba įsigyti nemokamai sėdimas vietas ir mokėti tik už automobilio perkėlą keltu, derinti išvykimą keltu pirmadienį, o grįžimą penktadienį. Tai ką išvardinome yra tik keli pavyzdžiai iš jau buvusių ar nuolat atnaujinamų keltų pasiūlymų. Specialūs pasiūlymai keltų bilietams kasdien tobulėja, todėl būtų geriausia, kad neatidėliotumėte noro keliauti rydienai, o skambintumėtė mums tada, kai tik sugalvosite keliauti keltu. Jūsų vertas pasiūlymas ryt jau gali būti pakeistas labiau tinkančiu kitiems. Nepražiopsokite to, ko esate verti tik Jūs.

 

€29.00