Keltai iš Klaipėdos

SKU: Keltai iš Klaipedos

Kada išvyksta keltai į Švediją ir Vokietiją iš Klaipėdos
Keltai į Švediją ir Vokietiją  iš Klaipėdos plaukia kasdiena.
Į Švediją (Karlshamną) keltai išvyksta 21:00 val. Į Klaipėda (iš Švedijos ) keltai išvyksta 19:00 val
Į Vokietiją (Kiel) keltai išvyksta 22:00 val. Į Klaipėda (iš Vokietijos) keltai išvyksta 21:00 val

Kokie uostų adresai kur keltai išvyksta ir atvyksta
Keltai išvyksta iš Centrinio Keltų  Terminalo. Adresas Baltijos pr 40,  Klaipėda
Keltai iš Švedijos, terminalas Karlshamne -GPS Karlshamn uosto koordinatės:platuma: N 56º 9′ 45.30″, ilguma: E 14º 48′ 59.68
Keltų terminalo pastatas yra priešais įvažiavimą. Keleivių registracija vyksta antrame pastato aukšte. Registracija atidaroma nuo 15:00 val.Automobiliu iki Karlshamn uosto važiuokite į Karlshamno miesto vakarinę pusę (Västra) ir į Karlshamno uostą (Hamnar). Pirmame žiede pasukite į dešinę ir važiuokite 1,2 km. Iš žiedo išvažiavę į kairę, toliau važiuokite tiesiai iki miesto galo. Po to pasukite į kairę (į Södra Stillerydsvägen) ir važiuokite 1,2 km.. Viešasis transportas rekomenduojamas iki Karlshamn keltų terminalo yra taksi. Iš Karlshamno stoties iki keltų uosto nuvykti su taksi kainuoja apie 100 SEK.

Gyvūno pervežimas keltu iš Klaipėdos
Gyvūną galima vestis į kajutę arba palikti automobilyje, keliantis keltais iš Klaipėdos/į Klaipėdą. Ką pasirinksite priklausys  tiek nuo jūsų, tiek nuo to ar yra kelte laisvų kajučių skirtų keliauti su gyvūnu. Taip pat ir nuo jūsų finansinių galimybių, bei norų. Kelte reikalinga nusipirkti visą kajutę skirtą keliauti su gyvūnu, arba palikti jį mašinoje visos kelionės metu. Naminiai gyvūnai privalo būti gyvūnų narve  ar būti su antsnukiu ir pavadėliu. Kelto kajutėse gyvūnams draudžiama gulėti ant lovų.
Pateiksime keletą pavyzdžių, kaip skaičiuojama kaina kelte keliaujant su gyvūnu:
Pavyzdys Nr1: Keliaujate su  šeima ir vežatės augintinį: kajutės  kaina (nuo 145 Eur )+ 40 Eur už gyvūną . Viso kelto bilieto kaina  158 Eur. Pavyzdys Nr2: Keliaujate vienas pigiausiu  variantu su sėdima vieta (nuo 18 Eur), taupote ir nenorite mokėt už visą kajutę. Gyvūnas lieka mašinoje 18 Eur+ 40 Eur. Viso kelto bilieto kaina 58 Eur.

Kodėl keltas iš Klaipėdos yra patogus?
Kai reikia keliauti keltu, o tam nėra daug įgūdžių, dažniausiai sakome: „Jums geriausiai tinka keltai iš Klaipėdos“. Mažiau keliaujantiems keltais, keltai iš Klaipėdos tiks ir patiks jau vien todėl, kad aiški kelionės keltu pradžia. Juk žinome kur yra Klaipėda, todėl nesunku planuoti kaip nuvažiuoti, kiek užtruks, kada išvažiuoti. Labiausiai mums rūpi kiekvieno mūsų kliento saugumas ir patogumas, nesvarbu pirmą ar dvidešimt pirmą kartą jam reiktų keltis keltu. O patogu yra tai, ką gerai žinome ir mokame pritaikyti. Klaipėdą pažįstame puikiai: Jūros šventės vasaros paplūdimiuose, keltai į Nidą, delfinariumas ir kita patirtis, kuri priartina kiekvieną iš mūsų prie šio keltų uosto. Naujokams, dar tik planuojantiems, kad kažkada ateityje bus reikalinga kelionė keltu į Švediją, Norvegiją, Vokietiją, Daniją su automobiliu, mikroautobusu ar bet kuria kita transporto priemone, motociklu ar dviračiu rekomenduojame pasiklausinėti mūsų daugiau kaip tie keltai iš Klaipėdos plauks, kiek kainuos tą dieną, kurią planuojate pradėti kelionę. Keltai iš Klaipėdos dėl savo strateginės padėties, be abejonės, yra geriausi keltai šeimoms. Kai keliauji ne vienas, o su vaiku viskas turi būti tobula, eiti sklandžiai.

Geriausia motyvacija – nuolaidos keltų bilietams
Keltuose iš Klaipėdos vaikai iki 3 metų keliauja nemokamai. Keliaujant keltu dviems suaugusiems, vaikas dvivietėje kajute kartu su tėvais keliauja nemokamai. Keliaujant keltu penkiems asmenims, iš kurių vienas vaikas iki 3 metų , parenkama keturvietė kelto kajutė ir vaikas keliauja nemokamai. Visoms keliaujančioms keltu iš Klaipėdos šeimoms su vaikais taikoma 20 procentų nuolaida. Keltuose į Švediją ir Vokietiją suaugusiu asmeniu laikomas yra tas, kuriam jau virš 15 metų. Šeimos nuolaidos kelte galioja tik jei vaikai yra ne vyresni negu 15 metų. Šešioliką metų turintis keleivis, gali keltu iš Klaipėdos keliauti ir vienas, jei turi tėvų sutikimą tai daryti. Jei tėvai nori keliauti keltu pigiausiu variantu su sėdimomis vietomis ir kartu pasiimti vaiką, kokio amžiaus vaikas bebutų jam perkamas suaugusio asmens bilietas ir netaikomos jokios nuolaidos. Šeimos nuolaida kelte taikoma visų kategorijų kajutėms. Šeimos nuolaida netaikoma papildomai jei įsigyjate kitus specialių pasiūlymų bilietus į keltą. Visada taikoma tik viena iš didesnių keltų bilietų nuolaidų. Taikoma ta, kuri geriau atitinka kelto keleivio poreikius.

Keltu su automobiliu
Galioja specialus pasiūlymas vietoms kajutėse, keliaujantiems keltu su automobiliu (automobilio aukštis gali būti iki 2.2 m) .Šis akcijinis bilietas, kuri tarpusavyje darbe vadiname “ Taupantis automobilis“ turi tik vieną minusą: perkant vietą antrajam keleiviui, neužtikrinama , jog gausite vietas kartu toje pačioje kelto kajutėje. Tačiau visada galima pasikeisti vietomis su kelte paskirtu į kaimynus keleiviu. Kelte perkant tik vieta kajuteje moterys apgyvendinamos su kitomis moterimis, vyrai su vyrais. Norint būti kartu kelte, be pašalinių – būtina pirkti atskirą kajutę.

€50.00