• Telefono Nr: +370-674-10662
  • Skype: laive.lt
  • Facebook: keltai.eu
  • Dirba: I-V 08:00 val -20:00 val; VI 09:00 val-16:00 val

Keltai iš Klaipėdos

SKU: Keltai iš Klaipedos

Kada išvyksta keltai į Švediją ir Vokietiją iš Klaipėdos
Keltai į Švediją ir Vokietiją  iš Klaipėdos plaukia kasdiena.
Į Švediją (Karlshamną) keltai išvyksta 21:00 val. Į Klaipėda (iš Švedijos ) keltai išvyksta 19:00 val
Į Vokietiją (Kiel) keltai išvyksta 22:00 val. Į Klaipėda (iš Vokietijos) keltai išvyksta 21:00 val

Kokie uostų adresai kur keltai išvyksta ir atvyksta
Keltai išvyksta iš Centrinio Keltų  Terminalo. Adresas Baltijos pr 40,  Klaipėda
Keltai iš Švedijos, terminalas Karlshamne -GPS Karlshamn uosto koordinatės:platuma: N 56º 9′ 45.30″, ilguma: E 14º 48′ 59.68
Keltų terminalo pastatas yra priešais įvažiavimą. Keleivių registracija vyksta antrame pastato aukšte. Registracija atidaroma nuo 15:00 val.Automobiliu iki Karlshamn uosto važiuokite į Karlshamno miesto vakarinę pusę (Västra) ir į Karlshamno uostą (Hamnar). Pirmame žiede pasukite į dešinę ir važiuokite 1,2 km. Iš žiedo išvažiavę į kairę, toliau važiuokite tiesiai iki miesto galo. Po to pasukite į kairę (į Södra Stillerydsvägen) ir važiuokite 1,2 km.. Viešasis transportas rekomenduojamas iki Karlshamn keltų terminalo yra taksi. Iš Karlshamno stoties iki keltų uosto nuvykti su taksi kainuoja apie 100 SEK.

Gyvūno pervežimas keltu iš Klaipėdos
Gyvūną galima vestis į kajutę arba palikti automobilyje, keliantis keltais iš Klaipėdos/į Klaipėdą. Ką pasirinksite priklausys  tiek nuo jūsų, tiek nuo to ar yra kelte laisvų kajučių skirtų keliauti su gyvūnu. Taip pat ir nuo jūsų finansinių galimybių, bei norų. Kelte reikalinga nusipirkti visą kajutę skirtą keliauti su gyvūnu, arba palikti jį mašinoje visos kelionės metu. Naminiai gyvūnai privalo būti gyvūnų narve  ar būti su antsnukiu ir pavadėliu. Kelto kajutėse gyvūnams draudžiama gulėti ant lovų.
Pateiksime keletą pavyzdžių, kaip skaičiuojama kaina kelte keliaujant su gyvūnu:
Pavyzdys Nr1: Keliaujate su  šeima ir vežatės augintinį: kajutės  kaina (nuo 145 Eur )+ 40 Eur už gyvūną . Viso kelto bilieto kaina  158 Eur. Pavyzdys Nr2: Keliaujate vienas pigiausiu  variantu su sėdima vieta (nuo 18 Eur), taupote ir nenorite mokėt už visą kajutę. Gyvūnas lieka mašinoje 18 Eur+ 40 Eur. Viso kelto bilieto kaina 58 Eur.

Kodėl keltas iš Klaipėdos yra patogus?
Kai reikia keliauti keltu, o tam nėra daug įgūdžių, dažniausiai sakome: „Jums geriausiai tinka