Ko tikėtis

Keltai

iš Klaipėdos?

Rezervuoti keltą iš Klaipėdos galite ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio užsakant keltų bilietus iš Klaipėdos. Mažiausių įmanomų kainų garantija.

Keltai iš Klaipėdos į Švediją tampa vis lengvesnis, patogesnis ir pigesnis būdas pasiekti Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje šeimas, draugus, darbą, pramogas, perkelti krovinius.

Keltai iš Klaipėdos į Švediją daugeliui užtikrina patogų išvykimą beveik iš namų. Klaipėda – trečias pagal gyventojų skaičių ir plotą Lietuvos miestas, uostas kasmet pritraukiantis vis daugiau turistų atvykstančių kruiziniais laivais, besileidžiančių Palangos orouoste ir žinoma keliaujančių keltais Trelleborgas Klaipėda Trelleborgas, Klaipėda Karlshamnas, Klaipėda Kiel.

Keliaujant keltais iš Klaipėdos reikia turėti ES Covid pasą arba neigiamą testą. Atvykstantiems į Lietuvą reikia pildyti formą  ir turėti Covid testo atsakymą arba ES Covid pasą.

Keltai iš Klaipėdos į Švediją, iš Klaipėdos į Trelleborgą

Keltai iš Klaipėdos į Švediją – dabar kaip niekados anksčiau  siūlo daugiau galimybių visiems. Daugiau išvykimų keltais, daugiau mažesnių keltų bilietų kainų keleiviams, transporto perkėlai ir kroviniams.
Keltai iš Klaipėdos į Švediją Trelleborgą jau plaukia penkis kartus savaitėje.
Keltai iš Klaipėdos į Švediją plaukia: pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais šeštadieniais, sekmadieniais.

Atgal iš Švedijos į Klaipėdą keltas plaukia pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.

Kelionė keltais  į vieną pusę trunka 16 valandų.

Keltai į Švediją priklauso vokiečių keltų kompanijai TT line. Nieko keisto, kad į Klaipėdos uostą atėjo vokiška kompanija, žinant ilgas Klaipėdos krašto istorines sąsajas su Vokietija. Memelis – dar daugelio juk nepamirštas žodis. 
TT line keltai turi ir daugiau keltų maršrutų iš Švedijos. Keltai plaukia į Swinoujscie (Lenkijos) uostą, Travemundę (Vokietiją). Klaipėda yra vienas jų tarpinių maršrutų, surinkti keleivius, krovinius iš Baltijos  regionų ir toliau per Švediją gabenti juos link Vokietijos. Todėl iš Klaipėdos į Švediją gali pasiūlyti pigiausius keltų bilietus, jeigu reikia persikelti į apačią, pietinę dalį. 

Ar man tiks keltai iš Klaipėdos į Švediją?

Keltai, kurie patogiai perkelia į Pietų Švediją tinka visiems keliaujantiems į Daniją, link Kopenhagos; į Švedijos regionus Ystad, Malmo, Karlskrona, Lundas, Karlshamnas. 
Per Trelleborgą eina Europos keliai E6 ir E22. E6 kelias kaip tik iki Oslo norintiems pasiekti Norvegiją. Trelleborge iš uosto beveik iš karto ir patenkate į pagrindinius kelius, todėl šis uostas toks populiarus tarp visų vežėjų, gabenančių krovinius į įvairius Skandinavijos regionus.
Keltai iš Klaipėdos į Trelleborgą patogūs ir keliaujantiems be automobilio. Puikus susisiekimas traukiniais iš miesto leis pasiekti Kopenhagą ar Švedijos bet kurį miestą labai pigiai ir patogiai su visu bagažu kiek jo tik sugebate panešti, pavilkti. 

Ana dieną mūsų pasiteiravo bilietų į lėktuvą iš Stavangerio balandžio 07 ir atgalios 16 dienomis. Bilieto kaina buvo 222 Eur. Žinoma tai Velykų atostogos, bet  kelto kaina į abi puses į Klaipėdą buvo tik 68 Eur su neribotu bagažo kiekiu. 

Skristi žinoma labai  mažai užima laiko, bet kai dirbi  ir taupai geriau plaukti keltu ypač jeigu turi daug mantos, gabeniesi įrankius, kitas darbo priemones.  Netgi su automobiliu į abi puses kelto kaina keturiems asmenims neviršija 222 Eur, o  skristi vienam kainavo 222 Eur. 

Keltai į Švediją  iš Klaipėdos pigiausi jeigu keliaujate vienas su automobiliu, arba perkate iš karto į abi puses.

Jeigu žvelgti atgalios į praeitos vasaros sezoną, taip vadinamą – aukščiausią sezoną, kai kainos liepos mėnesį didelės ir viešbučiuose, ir lėktuvuose ir laivuose, kai visi atostogauja ir keliauja – keltai Klaipėda Švedija Klaipėda sūlė kelione keturiems asmenims su automobiliu į abi puses už 325 Eur. 

Keltuose iš Klaipėdos į Trelleborgą  visada yra laisvų vietų automobiliams. Gali pritrūkti kajučių, bet automobiliams vietų pakanka. 

Jeigu nebus kajutės galima naujame Marco Polas laive įsigyti sėdimą vietą, anksčiau kai keltas keldavosi tik savaitgaliais su sėdimomis vietom vietų skaičius buvo ribotas. 


Nepamirškite, kad įsigyjant keltų bilietus iš anksto, labai daug sutaupote. Daug sutaupysite ir pirkdami keltų bilietus, kai paskelbiamos akcijos. Akcijos keltų bilietams į Švediją gan dažnos. Sekite mus Facebook ir sužinokite apie jas greičiau negu kiti.

Kokie tie keltai iš Klaipėdos į Švediją -Trelleborgą?

Keltai iš Klaipėdos į Švediją (Klaipėda Trelleborgas) labai  prisiderina prie keltų keleivių poreikių. Keltas Marco Polo buvo specialiai perkonstruotas, perstatytas, kad tiktų lietuviams keliaujantiems jūra į Švediją. 

Keltai iš Klaipėdos į Švediją (Klaipėda Trelleborgas)  turi dideles erdves transportui, keleiviams ir kelionės jūra metu siūlo gerą poilsį, bei papildomų paslaugų.

 • Patogias dvivietes, keturvietes, su (be) lango kelto kajutes;
 • Nemokamą  užimtumą vaikams keliaujantiems keltu;
 • Motinos ir kūdikio kambarį, sąlygas keliauti keltu neįgaliems;
 • Gerą maistą ivairiu metu, kada tik užsinorite valgyti  kelto valgykloje. Kelionės keltu metu  karštas maistas pateikiamas tris kartus, bet šaltų užkandžių yra visada.
 • Apsipirkimą kelto parduotuvėje ypač patraukliom kainom;
 • Sauna nemokama kelionės metu;
 • Gyvūnų transportavimą kelto kajutėse ir pačios geriausios sąlygos keliauti keltais su gyvūnais lyginant su kitais keltais.
 • Wifi kelionės metu
 • Galimybė kartu su keltų bilietais įsigyti papildomas paslaugas. Tokias kaip Oresund tilto bilietas, nakvynes viešbučiuose, traukinių bilietus keliauti po Daniją, Vokietiją.

Daugiau keltų palengvinti keliones į Švediją

Ketai Ventspilis Nynashamnas

Keltai į/ iš Ventspilis suteikia galimybes pasiekti namus labai greitai, ir už ypatingai mažą kainą.

 • Keltai iš Ventspilio plaukia du kartus per dieną;
 • Kelionės keltu trukmė 8,5 valandos;
 • 100% pinigų grąžinimas, atšaukus kelto bilietą likus daugiau nei 24 val. iki išvykimo;
 • 50% pinigų grąžinimas, atšaukus kelto bilietą išvykimo dieną, likus daugiau nei 2 val. iki kelto išvykimo;
 • Nuolaida perkant kelto bilietus į abi puses.
 • Pigiausias kelto bilietas asmeniui su automobiliu 49 Eur

Keltai iš Liepojos

Visada gali pasiūlyti mažą keltų bilietų kainą krovininiam transportui, paprastiems mikroautobusams, automobiliams su priekabomis į Vokietiją.

Keltai iš Rygos

Keltai iš Rygos į Stokholmą, jeigu keliauja didelė grupė žmonių, bus ne tik pigus ir patogus keltas, bet ir pramoga visam kolektyvui. Šiuo metu keltas stovi krante iki balandžio 1osios 2022 m.

Keltai tarp Danijos, Vokietijos

Greiti ir pigūs keltų reisai Trelleborg -Sassnitz, Gedser– Rostok ir kt

Keltu tarp Švedijos ir Suomijos

Iš Umea į Vasa, iš Vasa į Umea ekspresu per dvi valandas, arba per naktį iš Stokholmo į Helsinkį arba Turku, iš Helsinkio ar Turku iki Stokholmo.

Keltas Umea Vasa, Stokholmas Turku – Helsinkis Talinas tapo kaip niekada populiarus tarp lietuvių. Šiuo maršrutu nuo gegužės mėnesio grįžo daugybė žmonių į Lietuvą iš Norvegijos, Švedijos.