Rezervuoti keltą iš Klaipėdos galite ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio užsakant keltų bilietus iš Klaipėdos. Mažiausių įmanomų kainų garantija.

Keltai iš Klaipėdos į Švediją tampa vis lengvesnis, patogesnis ir pigesnis būdas pasiekti Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje šeimas, draugus, darbą, pramogas, perkelti krovinius.

Keltai iš Klaipėdos į Švediją daugeliui užtikrina patogų išvykimą beveik iš namų. Klaipėda – trečias pagal gyventojų skaičių ir plotą Lietuvos miestas, uostas kasmet pritraukiantis vis daugiau turistų atvykstančių kruiziniais laivais, besileidžiančių Palangos orouoste ir žinoma keliaujančių keltais Trelleborgas Klaipėda Trelleborgas.  

Keltai iš Klaipėdos į Švediją, iš Klaipėdos į Trelleborgą

Keltai iš Klaipėdos į Švediją – dabar kaip niekados anksčiau  siūlo daugiau galimybių visiems. Daugiau išvykimų keltais, daugiau mažesnių keltų bilietų kainų keleiviams, transporto perkėlai ir kroviniams.
Keltai iš Klaipėdos į Švediją Trelleborgą plaukia keturis kartus savaitėje.
Keltai iš Klaipėdos į Švediją ir atgal plaukia pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir sekmadieniais. Kelionė keltais  į vieną pusę trunka 16 valandų.

Keltai į Švediją priklauso vokiečių keltų kompanijai TT line. Nieko keisto, kad į Klaipėdos uostą atėjo vokiška kompanija, žinant ilgas Klaipėdos krašto istorines sąsajas su Vokietija. Memelis – dar daugelio juk nepamirštas žodis. 
TT line keltai turi ir daugiau keltų maršrutų iš Švedijos. Keltai plaukia į Swinoujscie (Lenkijos) uostą, Travemundę (Vokietiją). Klaipėda yra vienas jų tarpinių maršrutų, surinkti keleivius, krovinius iš Baltijos  regionų ir toliau per Švediją gabenti juos link Vokietijos. Todėl iš Klaipėdos į Švediją gali pasiūlyti pigiausius keltų bilietus, jeigu reikia persikelti į apačią, pietinę dalį. 
Klaipėda Trelleborgas keltai labai  prisiderina prie keltų keleivių poreikių. Keltas Marco Polo buvo specialiai perkonstruotas, perstatytas, kad tiktų lietuviams keliaujantiems jūra į Švediją. 

Keltai iš Klaipėdos (Klaipėda Trelleborgas)  turi dideles erdves transportui, keleiviams ir kelionės jūra metu siūlo gerą poilsį, bei papildomų paslaugų.

 • Patogias dvivietes, keturvietes, su (be) lango kelto kajutes;
 • Nemokamą  užimtumą vaikams keliaujantiems keltu;
 • Motinos ir kūdikio kambarį, sąlygas keliauti keltu neįgaliems;
 • Gerą maistą ivairiu metu, kada tik užsinorite valgyti  kelto valgykloje. Kelionės keltu metu  karštas maistas pateikiamas tris kartus, bet šaltų užkandžių yra visada.
 • Apsipirkimą kelto parduotuvėje ypač patraukliom kainom;
 • Sauna nemokama kelionės metu;
 • Gyvūnų transportavimą kelto kajutėse ir pačios geriausios sąlygos keliauti keltais su gyvūnais lyginant su kitais keltais.
Keltai

Kokie keltai iš Klaipėdos į Švediją?

Ar man tinka keltai iš Klaipėdos į Švediją?

Keltai, kurie patogiai perkelia į Pietų Švediją tinka visiems keliaujantiems į Daniją, link Kopenhagos; į Švedijos regionus Ystad, Malmo, Karlskrona, Lundas, Karlshamnas. 
Per Trelleborgą eina Europos keliai E6 ir E22. E6 kelias kaip tik iki Oslo norintiems pasiekti Norvegiją. Trelleborge iš uosto beveik iš karto ir patenkate į pagrindinius kelius, todėl šis uostas toks populiarus tarp visų vežėjų, gabenančių krovinius į įvairius Skandinavijos regionus.
Keltai iš Klaipėdos į Trelleborgą patogūs ir keliaujantiems be automobilio. Puikus susisiekimas traukiniais iš miesto leis pasiekti Kopenhagą ar Švedijos bet kurį miestą labai pigiai ir patogiai su visu bagažu kiek jo tik sugebate panešti, pavilkti. 

Ana dieną mūsų pasiteiravo bilietų į lėktuvą iš Stavangerio balandžio 07 ir atgalios 16 dienomis. Bilieto kaina buvo 222 Eur. Žinoma tai Velykų atostogos, bet  kelto kaina į abi puses į Klaipėdą buvo tik 68 Eur su neribotu bagažo kiekiu. 

Skristi žinoma labai  mažai užima laiko, bet kai dirbi  ir taupai geriau plaukti keltu ypač jeigu turi daug mantos, gabeniesi įrankius, kitas darbo priemones.  Netgi su automobiliu į abi puses kelto kaina keturiems asmenims neviršija 222 Eur, o  skristi vienam kainavo 222 Eur. 

Keltai į Švediją  iš Klaipėdos pigiausi jeigu keliaujate vienas su automobiliu, arba perkate iš karto į abi puses.

Jeigu žvelgti atgalios į praeitos vasaros sezoną, taip vadinamą – aukščiausią sezoną, kai kainos liepos mėnesį didelės ir viešbučiuose, ir lėktuvuose ir laivuose, kai visi atostogauja ir keliauja – keltai Klaipėda Švedija Klaipėda sūlė kelione keturiems asmenims su automobiliu į abi puses už 325 Eur. 

Keltuose iš Klaipėdos į Trelleborgą  visada yra laisvų vietų automobiliams. Gali pritrūkti kajučių, bet automobiliams vietų pakanka. 

Jeigu nebus kajutės galima naujame Marco Polas laive įsigyti sėdimą vietą, anksčiau kai keltas keldavosi tik savaitgaliais su sėdimomis vietom vietų skaičius buvo ribotas. 


Nepamirškite, kad įsigyjant keltų bilietus iš anksto, labai daug sutaupote. Daug sutaupysite ir pirkdami keltų bilietus, kai paskelbiamos akcijos. Akcijos keltų bilietams į Švediją gan dažnos. Sekite mus Facebook ir sužinokite apie jas greičiau negu kiti.

Daugiau keltų palengvinti keliones į Švediją, gyvenantiems Žemaitijoje

Ketai Ventspilis Nynashamnas
Keltai į/ iš Ventspilis suteikia galimybes pasiekti namus labai greitai, ir už ypatingai mažą kainą.

 • Keltai iš Ventspilio plaukia du kartus per dieną;
 • Kelionės keltu trukmė 8,5 valandos;
 • 100% pinigų grąžinimas, atšaukus kelto bilietą likus daugiau nei 24 val. iki išvykimo;
 • 50% pinigų grąžinimas, atšaukus kelto bilietą išvykimo dieną, likus daugiau nei 2 val. iki kelto išvykimo;
 • Nuolaida perkant kelto bilietus į abi puses.

Keltai iš Liepojos

Visada gali pasiūlyti mažą keltų bilietų kainą krovininiam transportui, paprastiems mikroautobusams, automobiliams su priekabomis į Vokietiją.
Keltai iš Rygos
Keltai iš Rygos į Stokholmą, jeigu keliauja didelė grupė žmonių, bus ne tik pigus ir patogus keltas, bet ir pramoga visam kolektyvui
Keltai tarp Danijos, Vokietijos
Greiti ir pigūs keltų reisai Trelleborg -Sassnitz, Gedser– Rostok ir kt

Keltai žvejams ir ne tik į Alandų salas

Keltai Iš Talino, Helsinkio, Stokholmo, Kapelskaro į Alandų salas poilsiui.
Visko daugiau apie keltus gali rasti: