Karališka sargyba

SKU: Karališka sargyba

Sargybos pasikeitimas vyksta kiekvieną dieną, lygiai dvyliktą valandą, ir primena mažytį paradą.  Ryškiai mėlynomis uniformomis vilkintys sargybiniai grojant šalia stovinčiam orkestrui atlieka savo kasdienį ritualą jau nuo 1523 m.  Demonstruojami specialūs šaukinia trimitais ir mušamaisiais. Nuo Karališkųjų rūmų aikštės raitelių paradas persikelia į   gatves. Raitelių eiseną stebi tūkstančiai smalsuolių atvykusių pasigrožėti Stokholmu.

Toks pats  žavingas reginys yra sutikti Karališką jachtą. Karališka jachtą „Vasaorden“ pastatyta 1774 m. Jos pasirodymas Stokholmo vandenyse, praneša apie tai, kad mieste yra atvykusių kitų šalių  vadovų, arba vyksta karališkai šeimai svarbūs įvykiai.

€17.00

Sumokate už kruizą 17 Eur, o keliaujate laivu dvi naktis patogioje kajutėje, kur paruošta švari patalynė, rankšluosčiai ir patogi lova, yra dušas, wc. Dvi naktis galite mėgautis šaunia muzikine programa, stebėti grandiozinį šou, šėlti šokių aikštelėse, arba dainuoti karaoke ir dar prie viso to aplankote patį gražiausią Skandinavišką miestą – Stokholmą, kurį stengiasi pamatyti viso pasaulio turistai. Sutiksite čia prancūzų, kiniečių, rusų ir amerikiečių. Visų tautybių, visų rasių žmonės žavisi miesto energija ir harmonija. Saulė atsispindinti nuo jūros ir miesto kanalų bei suteikia atradimo džiaugsmą. Stokholme šimtai vietų kurios leis jaustis tikrais nuotykių ieškotojais, nes kiekvienas skersgatvis į kurį pasuksite atims žadą ir leis žavėtis miestu , suvokiant kiek daug dar yra nepažinta, kiek daug dar yra kur mokytis ir tobulėti mums patiems.