Kad akimirka taptų ypatinga

SKU: Romantiškas-kruizas

Kviečiame pasirinkti romantišką kelionę dviese, kur galėsite su sau brangiu žmogumi apsigyventi ir De Luxe, Junior Suite arba Suite klasių kajutėse. Jūsų išskirtiniuose apartamentuose bus pasirūpinta vaisiais, gaiviaisiais gėrimais ir putojančia staigmena. Mėgaukitės išskirtiniais pusryčiais à la carte restorane ir vakariene švediško stalo restorane. Pasiūlymas skirtas svarbias akimirkas paversti ypatingomis. Ruošdami staigmenas ir dovanas stengiamės nieko nepraleisti, sudėti viską iš daugelio mažų dalykų: maisto, aplinkos, muzikos, šviesų, spalvų, kvapų, pramogų, linksmybių, judesių ir kitų, atrodo, nereikšmingų dalykų. Skiriame daug laiko ir energijos pasiruošimui. Tačiau gyventi paprasčiau ir džiaugtis ypatingomis akimirkomis daug maloniau, kai visi tie pasiruošimo rūpesčiai neslegia. Galima viską darytį patiems, bet paprasčiau įsigyti kruizą, kur viskas jau apgalvota ir paruošta. Sutaupote laiko, energijos, išvengiate bet kokių trikdžių. Įsigyjant kruizą nebereikia galvoti apie maistą- švediškas stalas laive patinka kiekvieno skoniui. Visi randa kažką naujo, kažką labai skanaus ar jau bandyto anksčiau. Laivo restorane įrengtos atskiros zonos jūros gėrybėms, šaltiems užkandžiams, karštiems patiekalams, desertams ir vaisiams. Viskas pateikta išradingai, subtiliai, vadovaujant patyrusiems virtuvės meistrams. Įsigijus kruizą jums nebereikės jaudintis dėl aplinkos, muzikos, apšvietimo ir kitų detalių, kuriančių jaukumą, romantiką, gerą nuotaiką.

Kajutes
Visada galima pataupyti ir užsakyti pigesnį variantą. Tačiau ypatingos progos reikalauja ypatingo komforto. Kajutės Delux- dvivietės, viršutiniuose laivo deniuose, toliau nuo viso bruzdesio laive, atskirai atitvertame prabangesnių kajučių koridoriuje. Kajutėje yra dvigulė lova,mini baras, televizorius, paruošti vaisiai, plaukų džiovintuvas, galima užsakyti pusryčius į kajutę

Maistas
Užsakant kajutę Delux, įskaičiuoti specialūs pusryčiai a la carte restorane. Galima papildomai užsakyti vakarienę švediško stalo restorane ir mėgautis įvairiausių skonių patiekalais vos įlipus į laivą, prieš didžiają šou programą. Vakarienės kaina 33 Eur asmeniui. Į kainą įskaičiuoti ir gėrimai: kava, arbata, vanduo, pienas, alus, sidras, vynas.

Programa
Nepakartojama poilsinė ir pramoginė programa laive. Kviečiame šokti grojant gyvai šokių ar disko muzikai su DJ. Dainuokite karaoke, prisijunkite prie žaidimų ir viktorinų, nepraleiskite progos laimėti nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Būtinai pasimėgaukite ir grandiozine šou programa.

Stokholmas
Pažinkite miestą patys arba galime užsakyti jums ekskursiją dviems valandoms autobusu su gidu. Romantiškoms kelionėms rekomenduojame ekskursijas laiveliais po Stokholmo – Šiaurės Venecijos- kanalus.

Visada specialios kainos Valentino dienos proga.
Vienišai širdžiai, ieškančiai savo antrosios pusės, vieta kajutėje kruizo metu 20 Eur
Dvivietė kajutė mylinčiai porai. Kajutė B klasės (5- 6 laivo aukštai arti pramogų) nuo 30 Eur

€60.00

Laivas, plaukiantis į Stokholmą- tai tarsi pramogų miestas, kur viskas paruošta, kad keliaujantys jūra patirtų tik gerus įspūdžius. Muzika kas vakarą gyva ir laive pilna populiarių didžėjų, karaoke ir šokių, loterijų, žaidimų ir siurprizų. Poilsiui skirtos patogios kajutės jaukios, tvarkingos, įrengtos viršutiniuose laivo aukštuose, kur mažiausiai triukšmo, ir mažiausiai juntamas jūros bangavimas. Kajutėse yra dvigulės lovos, minibaras, televizorius, stalelis ir dvivietė sofa, skirta jaukiai įsitaisyti prie stalelio, WC, dušas, plaukų džiovintuvas, drabužinė, vaisiai, gaivieji gėrimai. Yra ir patalynė, rankšluosčiai, vienkartinės higienos priemonės- viskas, kad kelionė teiktų malonumą. Galima pro kajutės langą mėgautis žvaigždėtu dangumi arba pakilti į atvirą denį ir ten stebėti jūrą ir dangų. Šiltuoju metų laiku galima pasitikti tekančią saulę ir grožėtis archipelagu, kuris prasideda artėjant prie Stokholmo. Sala prie salos, kiekviena su savo gyventojais, gamta, istorija ir laivas, išlėto judantis tarp jų. Per penkias valandas vinguriuodamas tarp salų jis pasiekia Stokholmą- Švedijos sostinę. Stokholmas- karališkasis miestas. Jis nuolat nušviestas saulės, tad savo grožiu pakeri kas kart čia apsilankius. Gal Stokholmas ir neturi meilės miesto emblemos, kaip Paryžius, bet čia nepaprasta atmosfera, šarmas ir grožis. Lengvumo jausmas, kuris apima šiame mieste, patiks tikrai. Grįžus į laivą norėsis dar ir dar tos pavasariškai malonios saulės ir gaiva nuo jūros dvelkiančio oro. Nebūtina atsisveikinti su miestu iš kart, nepamirškite, kad laivas atgal vėl tols nuo miesto pro salas iš lėto. Stebėkite tai kiek galima ilgiau- vakarienės laiką juk galima pasirinkti. Palydėkite miestą akimis ir tuomet jau nerkite į pramogas laive nauja jėga. Viskas vėl tęsis visą naktį, tik bus jau nauji patiekalai, nauja muzika, naujos dainos ir nauji siurprizai.
Keltas išplaukia iš Rygos 17:30 val. Registracija į reisą baigiasi valanda iki išvykimo. Keltas plaukia per naktį, atvyksta į Stokholmą ryte 10:30 val, atgal iš Stokholmo keltas pajuda 17:00 val. švedišku laiku. Registracija, turintiems kruizo bilietus, nebeatliekama. Vykdoma tik įlaipinimo kortelių patikra. Kajutės plaukiant kruizu nesikeičia, kurioje plaukėte į priekį, toje pačioje grįžtate ir atgalios. Todėl daiktus vizito Stokholme metu galima palikti kajutėje. Įlaipinimo kortelė kelionės metu tarnauja kaip raktas nuo kajutės, todėl būtina ją saugoti viso kruizo metu. Bilietų skaičius ribotas, atsižvelgiant į kajučių kategoriją ir kainą. Norėdami gauti bilietus už naudingą kainą, rekomenduojame įsigyti bilietus iš anksto.