Kaip atvykti

Keltais

laiku, ten kur reikia?

Keltai Ventspils Nynashamn, skirti visiems norintiems patekti laiku į reikiamą uostą. Rezervuoti keltą Ventspils Nynashamn galite ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio. Mažiausių įmanomų kainų garantija.

Keltai Ventspils Nynashamn, pastaruoju metu, vienas populiariausių pasirinkimų tarp keliaujančių keltais į Švediją arba iš Švedijos. Keltai Ventspils Nynashamn  skirti lengvom kelionėms. Keltai Ventspils Nynashamn tai keltas Tau,  lengvai kelionei jūra.

Kodėl keltai Ventspils Nynashamn tokie populiarūs? Svarbiausios priežastys lėmusios sėkmę tai keltų bilietų kaina, paprastumas keičiant keltų bilietus, persikėlimo greitis keltais Ventspils Nynashamn, bei patogi uostų geografinė padėtis.  Keltai Ventspils Nynashamn tinka visiems keliaujantiems darbo reikalais, norintiems perkelti krovinius, ar pigiai persikelti keltu per atostogas, laisvas dienas, kai nėra daug laiko, kai reik tilpti į kelių dienų laikotarpį ir spėt nukeliaut tiek pirmyn tiek atgal per jūrą su automobiliu, kroviniu, siunta, gyvūnu.

Keltai Ventspils Nynashamn - lengvom kelionėms keltais.

Keltai Ventspils Nynashamn  maršrutas pakankamai senas.  Dar  gerokai prieš 2010 uosius metus jis priklausė kompanijai Scandlines, kuri nelabai turėjo viziją šiam reisui ir vėliau perleido jį Stenaline keltų kompanijai.

Stenaline turi viziją ir planą kiekvienam keltų maršrutui. Keltų kompanija laikosi nuostatos, kad keleiviai ir kroviniai priverčia keltus judėti, o  ne ji keltų kompanija nustato kur keltui plaukti. Tik  keleiviai ir kroviniai pasirenka uostus ir laiką kur ir kada turi nuvykti keltai, o ji keltų kompanija tik prisiderina ir užtikrina, kad keltai atvyktu laiku ir į reikiamą uostą, taip kaip reikalinga klientams, verslui.

Nuo 2021 m, kad pagerinti keleivių patirtį nauji keltai „STENA SCANDICA“ IR „STENA BALTICA“pradės aptarnauti šį maršrutą.

Nauji keltai po 222 m ilgio. Juose bus ne tik  daug vietos ir keleiviams, ir kroviniams, bet ir gerokai jaukiau.

Keltuose bus įrengtos naujos kategorijos kajutės keleiviams, didelė moderni parduotuvė laive, poilsio zonos su atlošiamosiomis kėdėmis ir daug kitų prekybos taškų, įskaitant 2 restoranus, barą, kavinę ir atvirą erdvę denyje.

Keltai Ventspils Nynashamn

Keltai  tik viena iš Stena Sphere kompanijos veiklos rūšių. „Stena“ yra viena didžiausių privačių tik vienai šeimai priklausančių verslo grupių Švedijoje ir veikia visame pasaulyje. „Stena Sphere“ sudaro trys patronuojančios įmonės: AB „Stena“, AB „Stena Sessan“ ir AB „Stena Metall“. Visa tai visiškai priklauso Steno A. Olssono šeimai.

Kadangi verslas priklauso šeimai, juo ir rūpinamasi atitinkamai. Nuolatos stengiamasi gerinti paslaugas, reguliuoti kainas, atsižvelgti į klientų, užsakovų poreikius ir globalius pokyčius.  Nors šeimos turtas skaičiuojamas milijardais, bet kiekvienas klientas naudodamasis mūsų atveju Stenaline (keltų kompanijos) paslaugomis jaučia, kad juo pasirūpinta asmeniškai, kaip tai įmanoma padaryti tik šeimos versle. Visada dėl kiekvieno stengiamasi padaryti viską kas įmanoma geriausia bei ištęsėti duotus pažadus, įvykdyti visus įsipareigojimus.

Keltai Ventspils Nynashamn - geriausios rekomendacijos

Keltai Ventspils Nynashamn kaip ir minėjome vykdė reisus jau labai seniai, tik su kita vėliava laivuose ir kitos kompanijos rekvizitais dokumentuose. Tai buvo vien kroviniams gabenti skirtos keltas. Keleiviams norintiems persikelti keltu kainos buvo labai labai didelės ir ilgą laiką šio kelto maršruto  niekas net nebandė. 

Prieš Stenaline keltų kompanijai perimant šį reisą jau buvo keletą metų pasiūlyta keliauti ir keleiviams, sumažintos kainos, sudarytos sąlygos lengviau rezervuoti bilietus. Visgi daugelis dalykų buvo labai sudėtinga, ypač bilietų keitimas, keleivių patogumas kelte, registracija į keltą, reikalavimas turėti popierinį bilietą ir daugybė kitų smulkmenų kurios dabar atrodo tiesiog juokingos.

Viskas pasikeitė, kai Stenaline vardas atsirado dokumentuose, ir jie tapo keltai Ventspils Nynashamns maršruto šeimininkais.  

Standartu tapo:

 • Nuolatinis rūpinimasis klientų patogumu. Nėra tokių pastabų, kurios buvo išsakytos ir nebuvo išgirstos.
 • Pasikeitė viskas nuo indų iki meniu savitarnos kavinėje. 
 • Kainos už keltų bilietus sumažėjo tiek, kad tapo mažiausiomis tarp visų keltų kompanijų keliančių į Švediją ir iš Švedijos.
 • Persikėlimo laikas sutrumpėjo iki 8,5 valandos ir perkėlų skaičius per dieną padidėjo iki 2 kartų.
 • Keltų bilietų keitimas tapo ypatingai lengvas tiek keleiviams, tiek krovinius gabenančioms įmonėms

Keltai Ventspils Nynashamns pasrinkimo laisvė

Keltai Ventspils Nynashamns kasdiena perkelia keleivius ir lengvuosius automobilius, bei krovininį transportą, kuris atvyksta ne tik iš Latvijos, Lietuvos ar Estijos miestų. 

Keltai Ventspils Nynashamns kelia prekes ir krovinius kurie atvyksta net iš tokių regionų kaip Uralo kalnai. 

Ir tai kaip suderintos paslaugos ir kaip keltu Ventspils Nynashamns noriai keliauja skirtingi žmonės, skirtingas transportas tikrai stebina. Visur jaučiasi tikra šeimininko ranka. Reikiami sprendimai priimami greitai, teisingai ir atsakingai. 

Keltai Ventspils Nynashamns tai keltai kurie nenustebins jūsų prabanga, bet juose nieko ir netruks. Keltai Ventspils Nynashamns tai keltai kuriais nukeliausite greitai, pigiai ir sekantį kartą net nesvarstysite apie kitokį pasirinkimą, nes laikas ir pinigai kuriuos sutaupėte keliaudami jums labai pravers ateityje. 

Keltai Ventspils Nynashamns/Liepoja- Travemunde (Vokietija)
Keltai į/ iš Švediją arba Vokietiją suteikia galimybes kiekvienam keliauti  greitai, saugiai ir už ypatingai mažą kainą.

 • Keltai Ventspils Nynashamns  plaukia kas dieną du kartus (išskyrus pirmadienį, kai plaukia tik vakare 23:59 val iš Ventspilio ir penktadienį kai išvyksta iš Ventspilio 12:00 val dienos);
 • Keltai iš Liepojos į Travemundę plaukia 5 kartus savaitėje; Ne tik keltai Ventspils Nynashamns gali  džiaugtis naujais  laivais po naujų  metų. Keltai  Liepaja Travemunde taip pat  padidins išvykimų  skaičių iki 12 per savaitę.
 • Kelionės keltu  į Vokietiją trukmė 21 valanda;
 • Kelionės keltu trukmė į Švediją 8,5 valandos.  Keltai Ventspils Nynashamns išvyksta ryte ir vakare.
 • 100% pinigų grąžinimas, atšaukus kelto bilietą likus daugiau nei 24 val. iki išvykimo;
 • 50% pinigų grąžinimas, atšaukus kelto bilietą išvykimo dieną, likus daugiau nei 2 val. iki kelto išvykimo;
 • Neribotos keltų bilietų keitimo galimybės jeigu perkate Premium ar Flexi tarifo bilietus. Apmokestinta 40 Eur keitimo galimybė jei perkate Economy tarifo keltų bilietus.
 • Kroviniam transportui keltų bilietus galima keisti, atšaukti iki pat išvykimo nemokant jokių mokesčių.

Daugiau Stenaline keltų - geriausias būdas palengvinti Tau keliones

Kiti Stenaline keltai, keltai iš Lenkijos

Daugiau nei 20 metų keltai Stenaline plaukioja tarp Švedijos ir Lenkijos. Greitkeliai S5, S7, A1 Gdynia Karlskrona maršrutą pavertė viena svarbiausia jungtimi tarp Centrinės Europos ir Skandinavijos.

Keltai į UK ir Airiją

Keltai iš Olandijos, Prancūzijos, tarp Anglijos Airijos kiekvieną savaitę atlieka daugiau negu 230 reisų. E-Flexer tipo trys ekologiškiausi laivai šiemiet pradės aptarnauti šiuos judriausius maršrutus Airijos jūroje.

Keltai tarp Danijos, Vokietijos, Švedijos

Pirmas maršrutas kuris pradėjo Stenaline erą buvo tarp Kiel ir Gioteburgo. Jis vis dar labai judrus ir vykdomas kelis kartus paroje. Nuo 2020 metų atidaromas ir naujas Halmstad Grenaa.

Stena Sphere

Stena Sphere įmonė suskirstyta į tris dalis: Stena AB kuri užsiima keltais laivyba, draudimu ir finasais bei vysto naujas veiklas. Stena Metall AB – nuo kurios ir prasidėjo visa Stena istorija. Stena Sessan AB tai elektronika, naftos produktai, viešbučiai ir medicina. Stena viena pirmųjų pasaulyje pradėjo naudoti kompiuterių apdorotus duomenis savo laivuose ir viena pirmųjų kuri įdiegė rezervacines sistemas internetu.