Keltai Ventspilis-Nynashamnas

KAIP GREITAI PERSIKELTI KELTAIS Į ŠVEDIJĄ?

Keltas – tik priemonė pasiekti kelionės tikslą. Keltų keleiviai, kurie su mumis bendrauja ne vienerius metus, žino, kad mes sutaupysime jų pinigus ir laiką. Nesvarbu kokius turite pinigų ir laiko resursus, mes – sutaupysime. Kasdien bendraudami su klientais, pažindami juos metai iš metų vis geriau, ieškodami geriausio kelto, išmokome tai daryti virtuoziškai. Šiuo metu, mes manome, kad darbo reikalais geriausiai tinka keltai  iš Ventspilo.

ventspilis nynashamnas

Kada yra pigiausių vietų kelte?

 • 02 Birželio  Nynashamnas Ventspilis 09:00 val  vieta kajutėje ir automobilis -69  Eur
 • 18 Gegužės  Ventspilis Nynashamnas 21 :00  val vieta kajutėje ir automobilis -120  Eur
 • 09 Birželio Nynashamnas Ventspilis 09:00 val  vieta kajutėje ir automobilis -69  Eur
 • 19 Gegužės Nynashamnas Ventspilis 09:00 val  vieta kajutėje ir automobilis -69  Eur
 • 25 Gegužės  Ventspilis Nynashamnas 21 :00  val vieta kajutėje ir automobilis -120  Eur
 • 12 Gegužės Nynashamnas Ventspilis 09:00 val  vieta kajutėje ir automobilis -69  Eur

 

rezervuoti

keltą galite

Nėra užsakymo mokesčio

Ką reikia žinoti:

Kada išvyksta keltai iš Ventspilio

Pirmadienį – 23.59  val.
Antradienį – 10.00 val. ir antras reisas 23.59 val.
Trečiadienį – 10.00 val. ir antras reisas 23.59 val.
Ketvirtadienį – 10.00 val. ir antras reisas 23.59 val.
Penktadienį – 12.00 val.
Šeštadienį – 11.00 val. ir antras reisas 18.00 val.
Sekmadienį – 22.00 val. ir antras reisas 23.59 val.

Kada išvyksta keltai iš Nynashamno

Pirmadienį – 09.00 val. ir antras reisas 21.30 val.
Antradienį – 10.30 val. ir antras reisas 21.30 val
Trečiadienį – 10.30 val ir antras reisas 21.30 val.
Ketvirtadienį – 10.30 val ir antras reisas 21.30 val.
Penktadienį – 20.00 val ir 22.30 val.
Šeštadienį – 21.30 val.
Sekmadienį – 08.00 val.

Uostai ir registracija:

Kas patogu?

 • Keltai Ventspilis – Nynashamnas ir atgal  kelia du kartus dienoje į vieną pusę. Kelionės trukmė tik – 8,5  valandos į vieną pusę. Jei įlipate į vakarinį keltą, reikėtų pasimti vietą kajutėje, kad ir  plaukia keltas trumpai visgi pailsėti  prieš tolimesnę kelionę reikėtų.  Visose kajutėse yra  patalynė, rankšluosčiai, WC, dušas. Keltai turi kajučių, pritaikytų keliauti neįgaliesiems.
 • Keliaujant  dienos   metu, nėra problemos ir sėdimose  vietose. Yra dvi sėdimų vietų salės: tylioji zona, kur  yra  tik apie 20 vietu ir į ją bilietai kainuoja šiek tiek  brangiau ir paprastoji. Tylioje zonoje  panaudotos medžiagos triukšmui slopinti, ir  ribojamas pašalinių praėjimas todėl galima nusnausti. Paprastoje sėdimų vietų salėje veikia TV, yra žaidimų automatai.
 • Keltuose yra savitarnos valgykla. Labai pigu pirkti maisto komplektą pusryčiai ir vakarienė. Komplekto kaina – 15 Eur. Perkant atskirai kainuoja brangiau 7+13 Eur . Maistas skanus ir kokybiškas. Galima rinktis mums įprasto skonio patiekalų: kotletų,  balandėlių, vištienos, žuvies, bulvių košės, bulvių fri, makaronų. Daug įvairių šviežių daržovių ir  mišrainių. Desertų mėgėjams yra sausainių, bandelių, vaisių ir želė.
 • Keltuose veikia ir parduotuvė. Yra vaikų žaidimo  aikštelė.
 • Keliaujant  su gyvūnais kelte kelionės metu gyvūną galima palikti automobilyje arba lauke įrengtuose narvuose, arba nusipirkti kajutę. Vežti gyvūną automobilyje galima tik šiltuoju  metų laiku. Žiemą per šalčius negalima. Reiktų planuotis taip, kad plaukti reisu, kuriame yra  kajutės, skirtos keliauti kartu su gyvūnu. Kajučių, skirtų keliauti su gyvūnu, yra labai mažai. Todėl keliaujant žiemos metu būtina pasirūpinti bilietais iš anksto.
 • Keltai Ventspilis-Nynashamnas – greičiausias keltas į Švediją. Kelto bilieto kaina asmeniui su automobiliu – nuo 29 Eur. Dažnas keliautojas į Skandinaviją ir Angliją žino, kas yra pigių skrydžių kompanijos. Keltai iš Ventspilio į Nynashamą (50 km nuo Stokholmo) yra pigių keltų kompanija. Visi skundžiamės, zirziam arba bandome ką nors pakeisti, bet vistiek gyvename kol kas vis dar taip, kad reikia smarkiai taupyti. Perkant keltų bilietus sutaupyti būtina, nes keltas – tik transportas.

 

Kas dar svarbu?

Išskirtinis kelto Ventspilis-Nynashamnas/ Nynashamnas-Ventspilis skiriamasis bruožas – 3 kainų tarifai

Premium keltų bilietų tarifas suteikia daugiau galimybių dar greičiau ir patogiau nukeliauti keltais. Įsigijus Premium tipo kelto bilietus, išvažiuosite iš kelto patys pirmieji, gausite pusryčius kelte ir turėsite dar lankstesnes kelto bilieto keitimo ir atšaukimo sąlygas.

Perkantiems Flexi tarifo keltų bilietus iš karto į abi puses suteikiama 10 procentų nuolaida. Flexi tarifo keltų bilietus galima atšaukti para iki išvykimo be didesnių nuostuolių. Skaičiuojamas tik 3 Eur  mokestis.

Economy  keltų bilietai neatšaukiami,  bet galima keisti  už 40 Eur mokestį iki pat išvykimo .Economy tarifui nuolat skelbiamos keltų bilietų akcijos, per kurias galima įsigyti kelto bilietus su 50% nuolaida, todėl reikia pirkti keltų bilietus tą dieną, kai turite įkvėpimą keliauti.  Būtent tądien gali galioti ypatingos kainos keltų bilietams. Tai gali būti ir nemokamas automobilio perkėlimas keltu, galimybė įsigyti kelte tam tikros kategorijos kajutes labai pigiai arba įsigyti nemokamai sėdimas vietas ir mokėti tik už automobilio perkėlą keltu, derinti išvykimą keltu pirmadienį, o grįžimą penktadienį. Tai ką išvardinome yra tik keli pavyzdžiai iš jau buvusių ar nuolat atnaujinamų keltų pasiūlymų. Specialūs pasiūlymai keltų bilietams kasdien tobulėja, todėl būtų geriausia, kad neatidėliotumėte noro keliauti rytdienai, o skambintumėte mums tada, kai tik sugalvosite keliauti keltu. Jūsų vertas pasiūlymas ryt jau gali būti pakeistas labiau tinkančiu kitiems. Nepražiopsokite to, ko esate verti tik Jūs.

Pigiausias kelto bilietas asmeniui su mikroautobusu iki 6 m ilgio ir 2,7 m aukščio gali kainuoti vos 52 Eur, kai kelte daug laisvų vietų.