Keltai Ventspilis Nynashamnas

Nuolaida iki 50%

Užsakykite bilietus su nuolaida net iki 50% kajutėms į rytinius keltus! Bilietų kaina nuo:

0

EUR (automobilis + vairuotojas). Nuolaida taikoma kajutėms rytiniuose keltuose

Pigiausias kelto bilietas

Keltuose iš Ventspilio, Liepojos uostų į Švediją ir Vokietiją galioja bendros Stenaline  taisyklės. Jos  taip pat galioja ir keltuose iš Lenkijos, keltuose iš Olandijos į Angliją, keltuose į Airiją, bei  maršrutuose tarp Švedijos- Danijos, Vokietijos – Danijos, Norvegijos. Tai  būtų  trijų tarifų sistema: Flexi ir Economy, Premium
Kuo anksčiau perkate tuo mažiau mokate. Galima nupirkti trijų tarifų keltų bilietus. Economy tarifas pigesnis, bet jo negalima anuliuoti. Jis tinka tik tiksliai žinote, kada keliausite ir esate įsitikinę 100 procentų, kad iki pat uosto planai nepasikeis: mašina nesuges, neprasidės pūga kelyje ir išvyksite laiku ir dar daug kitų dalykų kurių  neįmanoma nuspėti į tolimą ateitį. Economy tarifo bilietai  gali būti keičiami už papildomą 40 Eur mokestį  iki išvykimo. Jeigu nauja kelionė yra brangesnė– klientas turi padengti skirtumą. Flexi tarifas brangesnis, bet tinka atsargiems žmonėms, kurie pasilieka galimybes keisti ir koreguoti savo bilietus iki pat registracijos pradžios. bilietus  galima anuliuoti  daugiau  nei 24 valandos iki išvykimo, mažiau  nei  24 valandos iki  išvykimo skaičiuojama bauda 50%. Likus iki išvykimo 2 val -neanuliuojama. Flexi tarifo bilietai gali būti keičiami be papildomo mokesčio  iki išvykimo. Jeigu nauja kelionė yra brangesnė – klientas turi padengti skirtumą. Bilieto atšaukimas įmanomas likus  iki išvykimo daugiau  nei parai laiko. Vėliau taikomi  papildomi  mokesčiai, atšaukiant bilietą. Premium tarifas, siūlo daugiiau patogumo, pusryčius įskaičiuotus į kelto bilieto kainą ir greitą išvažiavimą iš kelto, keltui atvykus į uostą, ir  anuliavimo galimybes iki pat keltuii išvykstant.

Keltai iš Ventspilio (Latviją) į Nynashamą (50 km nuo Stokholmo) kelia 8 valandas

Keltai iš Latvijos, iš Ventspilio į Nynashamną tinka tiems, kurie nori greitai ir pigiai pasiekti Švediją arba persikelti keltu iš Švedijos. Keltas gabena daug krovininių mašinų ir turi didelius kelių aukštų mašinų denius. Todėl lengvuosius automobilius šis keltas perkelia gana pigiai. Kelte keleiviams įrengtos kajutės su WC, dušu, ir kelių kategorijų sėdimos vietos. Kelto sėdimos vietos tinka, jei taupote ar esate labai atsparus ir negulti vieną naktį nesudarys jums didelio diskomforto. Sėdimos vietos kelte labai tinka, jei keliaujate dienos metu. Kelte yra sėdimos vietos atviroje zonoje, taip vadinamos „public seat“ ir uždaroje ramybės zonoje, kur jos kainuoja 5 Eur daugiau nei „public seat“, bet pro jus nevaikšto visi ir netrukdo miegoti. Jos minkštos ir reguliuojasi pagal poreikį. Sėdimos vietos pigiausiom dienom kainuoja Eur:

0

Taigi, sėdima vieta kelte Ventspilis Nynashamnas yra pats pigiausias kelto bilietas. Bendroji sėdimų vietų zona – atskira salė kelto vidurinėje dalyje, kur įrengti minkšti, nesunkiai valdomi krėslai. Yra ir plačiaekranis TV. Kelte, šalia sėdimų vietų salono, yra atskira erdvė su staliukais, kur galima užkandžiauti savo į kelionę pasiimtu maistu. Jei reikalingi stalo įrankiai, jų galima pasimti prie kelto baro. Šalia šios salės yra baras, kuriame galima įsigyti karštų, gaivių ir alkoholinių gėrimų. Baras nedirba ištisai viso kelto plaukimo metu. Jis atidaromas tam tikromis valandomis. Čia taip pat yra TV- dažniausiai visi žiūri kokias nors varžybas. Per krepšinio varžybas šiuo keltu keliauti neteko, bet ledo ritulio gerbėjų buvo daug. Ramybės zona kelte yra netoli registracijos. Ši salė uždara. Joje mažiau krėslų. Jie labai patogūs miegoti. Gale salės, lentynose, galima rasti antklodžių, jei naktį vėsu. Yra atlenkiamas staliukas kėdėje, pasidėti kompiuteriui arba maistui.

Kajutėms visada nuolaida 50% rytiniuose keltuose. Rytiniu keltu visa atskira kajutė gali kainuoti Eur

0

Kelte yra įvairaus tipo kajučių. Pigiausia kelte yra dvivietė kajutė be lango. Kajutėje yra WC, dušas, dvi lovos. Šio tipo kajučių yra ir skirtų keliauti su gyvūnais. Po lovą, kad keliauti kartu su vienu kitu bendrakeleiviu, dvivietėse kajutėse neparduodama, bet galima įsigyti po lovą keturvietėje kajutėje. Kelte vyrai apgyvendinami su kitais trimis keleiviais vyrais. Moterys su moterimis. Galima pirkti visą atskirą kajutę- keturvietę, dvivietę, trivietę. Keturvietės kajutės yra su langu ir be lango. Joje būna: keturios lovos( dvi lovos viena virš kitos vienoje pusėje ir priešais dvi kitos lovos, taip pat viena virš kitos), WC, dušas, staliukas, veidrodis, kabykla drabužiams. Lovos didelės ir patogios bet kokio sudėjimo keleiviui. Patogi drabužinė, papildomos antklodės. Kelte yra kajučių, skirtų keliauti neįgaliems asmenims, ir labai patogių kajučių šeimoms. Šeimos kajutę privaloma pirkti visą. Tai brangiausia kajutė laive. Po lova atskirai joje neparduodama. Nesvarbu ar keliaujate vienas, dviese ar keturiese šią kajutę turite pirkti visą. Kelto kajutėje taip pat yra WC, dušas, TV. Kajutėse, skirtose keliauti neįgaliems asmenims yra platesnis įvažiavimas, lovos ir pagalbiniai įrengimai, pritaikyti naudotis neįgaliems. Taip pat yra paruošti neįgaliųjų vežimėliai, jei bus per daug sudėtinga išsiimti savąjį iš automobilio. Kajutės, skirtos keliauti neįgaliems, yra pigesnės, bet ne prastesnės už kitų keleivių kajutes kelte. Jei keltu iš Ventspilio į Nynashamną/ iš Nynashamno į Ventspilį nori keltis neįgalus asmuo, reikia informuoti prieš 72 valandas iki kelto išvykimo. Kiekvienam neįgaliam asmeniui priklauso vienas laivyno darbuotojas, kuris galės prižiūrėti neįgalų keleivį visos kelionės metu ( nemokamai ).

Kelte Ventspilis Nynashamnas yrai galimybės atsiskaityti Švediškom, Norvegiškom kronom, Eurais. Kelte iš Ventspilio būsite maloniai nustebinti, nes personalas su jumis kalbės lietuvių kalba. Keltų terminalą Ventspilyje labai lengva rasti- tik pasiekus Ventspilį, pamatysite labai daug ženklų, nukreipiančių į keltų uostą, kurio adresas Darzu 6. Ventspilis yra apie 180 km nuo Palangos, važiuojant keliu pro Palangą, Šventąją, Liepoją. O Nynashamnas- labai jaukus švediškas pakrantės miestelis, kuriame tiesiog neįmanoma pasiklysti, nes visas miestelis sutelktas aplink uostą Nynasvagen gatvėje. Nynashamnas yra apie penkiasdešimt kilometrų žemiau Stokholmo. Labai svarbu, kad nevėluotumėte į registraciją, kuri baigiasi dvi valandas iki kelto išvykimo, nes vėluojančių keltas nelaukia. Būtinai užsakydami kelto bilietus nurodykite kontaktinį telefono numerį, nes juo bus siunčiami trumpieji pranešimai apie kelto išvykimo laiko pasikeitimus esant blogom oro sąlygom. Taip pat su jumis gali susisiekti uosto darbuotojai, jei matys, kad registracija į keltą jau baigiasi, o jūsų dar nėra prie laivo. Registruojantis į keltą reikia pateikti asmens dokumentus (pasą arba asmens tapatybės kortelę), turėti automobilio registracijos dokumentus. Užsakant keltą iš Ventspilio labai svarbu teisingai nurodyti automobilio aukštį. Kadangi čia yra keli mašinų deniai, jei nurodysite neteisingus išmatavimus galite netilpti į lengvujų automobilių zoną, o aukštesnių automoblių vietos bus jau užimtos krovininių mašinų, kurių niekas nei sustums, nei suspaus. Todėl visada prieš užsakymą pamatuokite ar ir su stogo bagažine jūsų automobilis telpa į 2 m aukštį, ar reikia užsakinėti didesnį aukštį. Lengvasis automobilis nuo 2016 m sausio laikomas transporto priemone, skirta vešti keleiviams, kategorijos tech pase M1, kai neviršija 2 m aukščio ir 6 m ilgio.

Keltų bilietai mikroautobusams kai ilgis net 10 m , o aukštis 2,75 m, net kai nebūna išpardavimų kainuoja nuo 81 Eur kartu su vairuotoju

0

Eur vidutiniškai už priekabą pridedama kelte iš Ventspilio į Nynashamną, kai norite ją kabintis prie savo automobilio. Galite keliauti su priekaba net iki 10 m ilgio, svarbu kad svoris neviršytų 3,5 t kartu su kroviniu. Svarbu tiksliai pasakyti sąstato ilgį ir aukštį, nes keltas iš Ventspilio turi stačią estakadą, kuria lengvieji automobiliai užvažiuoja į viršutinį aukštą. Tada ji pakeliama ir apatiniuose aukštuose rikiuojamas didelis transportas, taip pat ir mašinos su priekaba. Klaidingai nurodžius aukštį ar/ir ilgį, jums gali tekti ilgokai laukti, kol bus priskirta nauja vieta tarp didelių mašinų. Jei susiruošėte į kelionę keltu su dviračiais, turite žinoti, kad dviračiai, kaip ir kitos transporto priemonės, statomos mašinų denyje, registracija į keltą vyksta prie automobilių įvažiavimo į keltą vartų. Patekimas į keltą- per automobilių denį.

Kelte yra savitarnos valgykla, kuri veikia tris valandas vakarienės metu ir 1,5 valandos pusryčių metu. Valgykloje pateikiami įprasti, kiekvieno mūsų virtuvėje gerai pažįstami patiekalai: lietuviški balandėliai, kepti viščiukų ketvirčiai, kepta žuvis, naminė mišrainė, virtos bulvės, makaronai, pjaustytos šviežios daržovės, kelios sriubų rūšys, želė, švieži vaisiai, bandelės ir kiti panašūs patiekalai. Nieko prašmatnaus- paprastas mums pažįstamas maistas. Pavalgius indus čia priimta nusinešti patiems. Baras veikia ilgiau, bet kortele atsiskaityti galima tik dvi valandas po išplaukimo. Jei kažką norėsite pirkti vėliau, reikia pasiruošti grynųjų pinigų. Pusryčiai kelte prasideda 09: 00 val ryte ir kainuoja 7 Eur suaugusiajam, vaikui (5-17 m.) – 3 Eur. Vakarienės kaina kelte suaugusiam 13 Eur, vaikui 5-17 m 6 Eur. Galima pirkti kompleksą: pusryčiai + vakarienė, ir taip sutaupyti.
Keliaujantiems su gyvūnais svarbu atsiminti, kad kelte Ventspilis Nynashamnas ne visada yra laisvų kajučių, skirtų keliauti su gyvūnais. Tokiu atveju gyvūnas kelionės metu turi likti mašinoje. Lengvosios mašinos stovi viršutiniame laivo aukšte po atviru dangum, todėl prieš išlipdami pagalvokite, jog turite palikti gyvūnui šiek tiek pravirą langą, kad galėtų kvėpuoti, neperkaistų ar nesušaltų. Ten pat, viršutiniame aukšte prie mašinų, yra vieta, skirta gyvūnams atlikti gamtinius reikalus. Perspėję personalą, kada eisite pas gyvūną, galėsite nueiti į mašinų denį ir jį pavedžioti. Jei jūsų gyvūnui nepatinka būti automobilyje, lauke yra įrengti kelių dydžių narvai gyvūnams.
Kelte veikia nedidelė kiosko tipo parduotuvė, kur galima įsigyti smulkių daiktų: saldainių, kramtomos gumos, rašiklių, cigarečių ir kitokių panašių prekių. Įlipus į keltą įlaipinimo kortelės pas administratorę pakeičiamos į raktus nuo kajučių, čia gaunate ir rankšluosčius, o išlipant raktai vėl paliekami pas administratorę.

Kitas keltas
Greitesni ir pigesni keltai
Atnaujinta: 03/07/2017
Keltai.euKeltai Ventspilis Nynashamnas