Kaip plauksim

Keltais

ryt?

Keltai užsakymas, kurį laiką nebus tokie sunkus, kaip pastaruosius kelis mėnesius, kai nuolatos trūko vietų ir kainos keltų bilietų visus gąsdino. Prasideda ramusis periodas iki …. vasario pabaigos. Nors šiemet ir keliavo mažiau žmonių, tačiau vietų labai trūko į keltus.

Keltai užsakyti

Latvijos keltai užsakymas

Keltai Ryga Stokholmas, kurie gabendavo po keletą tūkstančių keleivių per dieną stovėjo uostose dėl Covid.

Keltai Ventspilis Nynashamnas plaukė sumažinę vietų skaičių kajutėse ir sėdimų salonose per pusę.

Klaipėdos keltai užsakymas

Klaipėda Treleborgas ir Klaipėda Karlshamnas nepajėgė talpinti visų norinčių, nes laivai negali vieno reiso metu talpinti daugiau negu po 215 -550 keleivių.

Nors reikalavimai keliauti per karantiną daugelį ir išgąsdino, o apribojimai įvesti tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse daugelį privertė atšaukti ar keisti keltų bilietus, bet keltai vis tiek plaukė pilnutėliai ir kova dėl vietų tiek prieš Kalėdas, tiek grįžimui sausio mėnesį vyko iki paskutiniųjų.

Iki vasario pabaigos bus ramiau. Keltai turės laisvų vietų ir kainos bus mažesnės, bet naujas iššūkis laukia norinties keliauti per Velykas.

 

Keltai užsakymas - ką reikia žinoti šiandien

Keltai užsakymai:

  • Keltai iš Klaipėdos į Švediją šiuo metu  nereikalauja jokių specialių dokumentų iš norinčių keliauti.
  • Keliantis keltu į Vokietiją reikia pildyti www.einreiseanmeldung.de.
  • Keliantis keltu į Klaipėdą iš Švedijos ar Vokietijos  reikia pildyti https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form/ferry-passenger
  • Keltai iš Latvijos ir į Latviją reikalauja turėti neigiamo, ne anksčiau nei prieš 72 val. atliktą polimerazinės grandininės reakcijos (angl. PCR) COVID-19 testo rezultatus (EN, FR, DE,RU kalbomis arba lietuvių kalba, jei keliaujama tik iš Lietuvos į Latviją) ARBA medicinius dokumentus, įrodančius, jog asmuo neplatina infekcijos (pvz. antigenų testą). Taip pat reikia  pildyti www.covidpass.lv. Keliaujantiems keltais iki Estijos galioja ta pati  tvarka.
  • Keltai iš/ į Lenkiją neturi jokių specialių reikalavimų. 
  • Keltai į Suomiją, kelia  tik  turinčius darbo sutartis ar kitus dokumentus, įrodančius svarbią priežastį keliauti.