Keltai

Talinas

Stokholmas

Rezervuoti keltą galite ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio. Nereikia mokėti iš karto.

Keltai Talinas Stokholmas užtikrina norintiems keliauti keltais ne tik pigias, bet ir patogias keliones. Nors daugelis  labai  nenori  važiuoti iki Talino, arba  iš Talino.  Nenoras, baimė dažnai nežinojimo rezultatas. Kai keltų bilietai iš artimesnių uostų, tokių kaip Klaipėda, Ryga, Ventspilis  kainuoja 480 Eur  keturiems su mašina, keltai Talinas Stokholmas gali pasiūlyti kainą, kuri  nesiekia ir 200  Eur. 

Todėl nenorėjimas važiuoti papildomai 280 km prasilenkia su  logika. Norime pigiai, bet nevažiuosime. Norime patogiai, bet pasirenkame brangias, nutrintas sėdimas vietas iš Klaipėdos. Atsisakome ypatingai patogių kajučių ir  patogaus atvykimo laiko dėl papildomų 280 km.

Tik visa tai yra normaliomis sąlygomis o ne Covid periodu. Dabar keltai Talinas Stokholmas plaukia kartą savaitėje, t.y trečiadieniais iš Stokholmo ir sekmadieniais iš Talino į Stokholmą.

Keltai Talinas Stokholmas -kiek kainuoja keltų bilietai?

Keltai Talinas Stokholmas -patogus ir pigus būdas keliauti, kai mūsų gyvenimai teka įprasta vaga. Covid pakeitė daugelį dalykų ir žinoma šių keltų tvarkaraštį bei kainas. Tačiau visi juk žinome, kad tai laikina ir ateityje žinojimas, kad Talinas Stokholmas keltas pigus ir patogus gali būti labai naudingas. 

Sakysite reikia gyventi  šia diena? Bet juk negyvenam taip.  Auginam vaikus, planuojam jų ateitį, galvojam kaip darysim remontą namie, kaip grįšime Kalėdoms ar vasaroms pas artimuosius ir draugus.

Kažkas gal ir gyvena šia diena, bet tik nekeliaujantys keltais.

Dėl tų kas gyvena šia diena galim pasakyti, kad keltai Talinas Stokholmas šiuo metu kainuoja 125 eur asmeniui ir 150 Eur automobiliui.  Šiuo metu Talinas Stokholmas maršrutu plaukia keltas Victoria.

O kas planuoja keliauti pavasarį ar 2021 metų vasarą turėtų žinoti, kad paprastai plaukia du keltai Victoria ir Baltic Queen.  Keltas Talinas Stokholmas plaukė ir plauks pasibaigus pandemijai  kasdiena. 

Apie keltų bilietų kainas keltu Talinas Stokholmas, laivus skaitykite žemiau.

 

Keltai Talinas Stokholmas - kas kitaip lyginant su kitais keltais

Keltas Baltic Queen yra vienas naujausių Tallink kompanijos laivų ir  vienas prabangiausių. Jokių kajučių dugne laivo, jokių nepatogumų nei vaikams nei senjorams. Viskas blizga ir  kvepia, o bilietai pigūs pigūs.

Keltai Talinas Stokholmas keturiems asmenims su automobiliu gali pasiūlyti keltų bilietų kainą  tik 100 Eur visam ekipažui.
Vienam asmeniui su lengvuoju automobiliu nuo  70 Eur.
Aukštam automobiliui  virš 2,4 m nuo 132 Eur.

Keltai Talinas Stokholmas, kaip ir  visi kiti keltai turi kajutės keturvietes,  dvivietės. Galima pirkti lovą keturvietėje kajutėje arba lovą dvivietėje.

Rekomenduojame pirkti atskirą kajutę be pašalinių,  nes kainos skirtumas  labai mažas arba visai jo  nėra kartais, ar pirktum vietą dvivietėje ar visą kajutę. Įsigijus keltų bilietus su atskira kajute tikrai išvengsite kaimyno, kuris nekalba nei angliškai, nei rusiškai o tik estiškai.  Dėl kalbos barjero kelionė gali būti  gan įdomi. Tačiau visai nereikėtų jaudintis, kad personalas jūsų nesupras keliaujant keltais Talinas Stokholmas. Aptarnaujantis personalas kalba estiškai, švediškai, angliškai ir dalis rusiškai. Visi svarbūs pranešimai laive ir šou programa ištransliuojama trimis kalbomis.

Kitaip negu kituose keltuose kajutės Talinas Stokholmas kursuojančiame kelte Baltic Queen yra gerokai didesnės. Dušo ir Wc kabina neužima tiek kajutės ploto kiek kituose laivuose todėl vietos pačioje kajutėje pastebimai daugiau, dėl to  keliauti  jaukiau, patogiau. 

Kitaip  negu kituose keltuose, keltai Talinas Stokholmas siūlo ypatingai gerą ir originalią  šou programą, nes šiais keltais keliauja labai daug švedų ir turistų iš Rusijos, Kinijos.

Keltas naktį stoja Alandų salose  pasiimti ir išleisti keleivių, todėl daugelis net neina gulti ir laukia atvykimo iki Alandų. Tie kas miega jau naktį negirdi šio sustojimo, nes tai vyksta labai trumpai ir keleiviai išleidžiami pro automobilių denį kartu su į Alandus vykstančiomis transporto priemonėmis.

Keltas išvyksta iš Talino  18:00 val, atvyksta į Stokholmą  10:00 val.  Iš Stokholmo  keltas išvyksta  17:30 val, atvyksta į Taliną 10:00 val

Taline keltas išvyksta iš Terminalo D,  Uus Sadama 19/23.
Stokholme iš terminalo Vartahamnen, Hamnpirsvägen 10

Registracija uoste keliaujant keltais Talinas Stokholmas / Stokholmas Talinas keleiviams be transporto priemonių ir keleiviams su transporto priemonėmis vykdoma atskirai.

Keltų bilietų keitimas, anuliavimas
Tallink keltai leidžia anuliuoti bilietą be baudų likus 21 parai iki išvykimo, bet joks kelto bilieto pakeitimas negalimas, likus mažiau nei para iki kelto išvykimo.  Kai  iki išvykimo yra daugiau negu para, datos keitimo mokestis 10 Eur

Visko daugiau gali rasti: