Kaip keltis
Keltais
patogiai?
Rezervuoti keltą Ryga Stokholmas galite ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio užsakant vietas keltu Ryga Stokholmas. Nereikia mokėti iš karto.

Keltai Ryga Stokholmas – tas jūros transportas, kurį šiandien rekomenduojame šeimoms, nes negalima pamiršti ir neįvertinti vaikų ir grupių poreikių, nes tai – keltų keleiviai su privilegijomis. Vis daugiau  žmonių keltais keliauja per jūrą vien dėl pramogos.

Kruizai – pigu!  Mokate tik už nakvynę kelte, o mėgaujatės daugybe pramogų: šou programa, koncertais, gaunate nuolaidų kuponus gėrimams ir maitinimui. Krante galima lengvai apkeliauti įžymiausias vietas, užsisakius ekskursiją iš anksto kartu su bilietais į keltą. Keltai Ryga Stokholmas daugeliui tampa gerų atostogų pradžia. Vos įlipus į laivą pradedi pramogauti: loterijos, bingo, fotografijos, klounai ir puikus maistas iš karto pasitinka kiekvieną keleivį. Tačiau šiemet visų šitų pramogų dėl Covid 19 teks palaukti.

Keltai Ryga Stokholmas kol kas vykdo tik vieną reisą per savaitę, t.y  pirmadieniais iš Stokholmo, o antradieniais iš Rygos.  Taip keltas Ryga Stokholmas plaukios iki  31.03.2021 metų.

Keltai Ryga Stokholmas

Keltai Ryga Stokholmas iki 2021 m balandžio plaukia kartą per savaitę- antradieniais 17:30 val. Atvyksta į Stokholmą 1030 val trečiadieniais 

Keltas iš Stokholmo į Rygą išvyksta 17:00 val pirmadieniais. Atvyksta į Rygą 11 val kitą dieną.

Kelionės keltu Ryga Stokholmas / Stokholmas Ryga  trukmė – 16 valandų. Visi nurodyti laikai – vietiniai.

Šiuo metu keltų  maršrutą Ryga Stokholmas Ryga aptarnauja  keltas Victoria. Aukščiau nurodytomis  dienomis keltas Victoria plaukia Ryga Stokholmas maršrutu, o kitomis savaitės dienomis Talinas Stokholmas Talinas keltų maršrutu. Vienas keltas aptarnauja abu keltų maršrutus.

Keltai Ryga Stokholmas: ką reikia žinoti planuojant keliones keltu iš Rygos į Stokholmą

Keltų bilietų Ryga Stokholmas keitimo ir atšaukimo tvarka:

 • Kelto bilieto Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga datą galima  keisti para iki išvykimo.
 • Atšaukti kelto bilietą Rygą Stokholmas/ Stokholmas Ryga galima likus nemažiau nei  21 para iki  išvykimo. Skaičiuojamas anuliavimo mokestis – 10 Eur
 • Anuliuojant kelto bilietą likus mažiau nei  21 parų iki išvykimo pilna suma nebesigrąžina.
 • Galima įsigyti specialų draudimą asmeniui 8 Eur, kuris leis keisti ir atšaukti bilietus be papildomų sąnaudų bet kuriuo metu iki kelionės
Keltai Ryga Stokholmas uostai ir registracija
 • Keltai Ryga Stokholmas išvyksta iš Rygos keleivių uosto adresu: Eksporta iela 3A
 • Stokholme uosto adresas: Hamnpirsvägen 10
 • Keleiviams be transporto priemonių ir keleiviams su transporto priemonėmis registracija į keltą Ryga Stokholmas Ryga vykdoma atskirai. Atvykę į keltų uostą su transporto priemone, prašome vadovaukitės nuorodomis, kad patektumėte į transporto priemonių registracijos vietą.
 • Keleivių į keltą registracija be transporto priemonių vykdoma uosto 1 aukšte. Pakliūti į keltą galima iš uosto 2 aukšto. Savitarnos registracija – greita ir patogi galimybė registruotis į keltą be eilių, prisiminkite tik kelto bilieto rezervacijos numerį ir saugos kodą.
 • Keltai Ryga Stokholmas keleiviams patinka, dėl patogaus susisiekimo: Klaipėda-Šiauliai-Ryga 287 km, Šiauliai-Ryga 132 km, Panevežys-Ryga 152 km, Kaunas-Ryga 260 km, Vilnius-Ryga 290 km, Oslo-Stokholmas 528 km, Bergenas-Stokholmas 1010 km. Umea- Stokholmas- 640 km.

Kas patogu kelte Ryga Stokholmas?

Keltai Ryga Stokholmas užtikrina nakvynę skirtingų kategorijų kajutėse, kaip kad planuotum nakvynę viešbutyje. Galimybė patogiai išsimiegoti prieš ilgą kelionę arba po jos yra labai svarbu. Kai  kurie juk  važiuoja net  tūkstančius kilometrų iki kelto.  Kad būtų patogu keliauti, kelte iš Rygos į Stokholmą įrengtos įvairių kategorijų kajutės: dvivietės, keturvietės, su langais, be langų, išskirtinio patogumo kajutės, su dvigule lova, TV, mini baru.  Visose keltų Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga kajutėse yra  patalynė, rankšluosčiai, WC, dušas. Keltai į Stokholmą turi kajučių, pritaikytų keliauti neįgaliesiems.

Keltuose iš Rygos į Stokholmą yra kelių tipų restoranai. Savitarnos restorane patogu norintiems greitai užkąsti ar sočiai pavakarieniauti. Galima rinktis šaltus užkandžius, karštus patiekalus bei desertus, šaltus ir karštus gėrimus. Užsakomųjų patiekalų restorane valgiai gaminami pagal individualius užsakymus. Čia geriausia vieta pasmaguriauti, praleisti vakarą prie taurės vyno. Vakarais kelte veikia barai ir vyksta šou, karaoke, loterijos, žaidimų kambariai, kazino, šokiai klube su DJ.

Keltuose Ryga Stokholmas veikia ir parduotuvės. Kelto parduotuvėje už patrauklią kainą galima įsigyti žinomų gamintojų kvepalų, išsirinkti originalių gėrimų ir saldumynų, suvenyrų lauktuvėms. Kelto parduotuvėje už prekes galima sumokėti grynais pinigais arba banko kortelėmis.

Nereikia kelte iš Rygos į Stokholmą mokėti už pramogas vaikams žaidimų kambariuose. Mažieji keliautojai kelte iki valios gali šėlti kamuoliukų jūroje, piešti, žiūrėti animacinius filmukus ar išbandyti teatro ir šokių mokyklėles bei šiuolaikinius kompiuterinius žaidimus arba stalo žaidimus.  Netoli vaikų žaidimų vietos įrengtas ir motinos-kūdikio kambarys bei bibliotekos-skaityklos, kur galima pasirinkti knygą ar žurnalą ir paskaitinėti, kol keltas skrodžia jūros platybes, nes tai poilsio laikas.

Galima ilsėtis ir  Spa bei saunų centre. Juk ne visada poilsiui laiko skiriame pakankamai būdami krante.

Kas dar svarbu, kai keliauji keltu iš Rygos ar Stokholmo?

Pastaruoju metu  dažniausias klausimas kurį išgirstame iš klientų besiruošiančių keliauti  keltais Ryga Stokholmas yra apie asmens dokumentus.

Nuo 2019 m gegužės mėnesio, įsigaliojus Latvijoje ministro įsakymui, keliaujantys keltais Ryga Stokholmas, Stokholmas Ryga turi pateikti asmens tapatybės dokumentus ne tik uoste, bet ir užsakant keltų bilietus.

Todėl daugelį nustebina klausimas apie  paso arba asmens tapatybės kortelės numerį ir galiojimo datą. Ši informacija yra įvedama į jūsų keltų bilietus ir saugoma pagal galiojančius asmens duomenų apsaugos reikalavimus ir privatumo politikos taisykles.  

Jei keliatės į Stokholmą arba iš Stokholmo keltu Isabelle, privaloma išsipirkti kajutę, skirtą keliauti su augintiniu. Su gyvūnais kelte iš Rygos į  Stokholmą skirtos kajutės: 5-6 laivo aukštai keturvietė su langu arba B kajutė 5-6 laivo aukštai keturvietė be lango bei dvivietė be lango (B klasės).

Asmenims, keliaujantiems su augintiniu, pravartu žinoti, jog kelte Isabelle, kajučių, skirtų keliauti su augintiniais, kiekis yra ribotas, todėl kelto bilietus keliaujantiems su augintiniu reikėtų užsisakyti kuo anksčiau. Vėliau gali kilti problemų, jei nebus kelte laisvų kajučių, pritaikytų keliauti su augintiniu arba gali būti likusios tik brangesnės kajutės.

Todėl planuodami savo kelionę keltu, geriausia, nuspręskite iš anksto, ar visgi kartu pasiimsite augintinį, ar jį paliksite pasaugoti draugams, artimiesiems ar kaimynams.

Pastaba: keltas Isabelle iki 2021.04.01 plauks maršrutu Paldiski Kapelskar. Keliaujant su gyvūnu maršrutu Pladiski Kapelskar lieka tokios pat sąlygos kaip ir jeigu keltas plauktu Ryga Stokholmas maršrutu.

Jei tą dieną, kai planuojate keliauti keltu į Stokholmą/ iš Stokholmo su gyvūnu, laisvų kajučių, skirtų keliauti su gyvūnu, nėra, galima rinktis kitą kelionės datą, kai plaukia keltas Romantika.

Keltas Romantika turi kajutes, skirtas plaukti su gyvūnu. Kajučių, skirtų keliauti su gyvūnu, skaičius taip pat ribotas, bet galima išsipirkti narvą gyvūnų patalpoje ir palikti ten augintinį kelionės keltu metu. Kol keltas plaukia, galima nueiti gyvūną pamaitinti ir pavedžioti tam skirtose vietose kelte.

Narvas gerai dar ir todėl, kad kajutę kelte, keliaujant su gyvūnu, reikia išsipirkti visą, kas ganėtinai brangu. Paliekant gyvūną narve, galima pirkti tik vietą kajutėje. Tai labai svarbu kai keliauja tik vienas asmuo, o ne visa šeima.

Visada privaloma turėti gyvūno dokumentus, atitinkančius Europos Sąjungos reikalavimus ir imtis saugumo priemonių, kad Jūsų augintinis negąsdintų ar nesužeistų kitų kelto keleivių.

Keltai Ryga Stokholmas- klausimai kuriuos girdime dažniausiai

Kada yra pigiausių vietų kelte Ryga Stokholmas Ryga?

Keltai Ryga Stokholmas labiausiai tinka, kai keliauja daugiau žmonių. Jei keliaujate keturiese, aštuoniese ar dar su didesne grupe į Švediją (dvidešimt, trisdešimt žmonių) keltai Ryga Stokholmas, bus geriausias Jūsų pasirinkimas.
Pigiausi keltų bilietai pirmadieniais trečiadieniais:

Kajutė B klasės (5-6 laivo aukšte be lango keturiems asmenims) -60 Eur.

Tačiau  tokios mažos kainos vėl bus įmanomos tik nuo 2021 m balandžio, kai tikimasi, kad  keltas  vėl plauks kasdien priešpandeminiu grafiku.

Šiuo metu  kaina fiksuota.

 • asmeniui 125 Eur (įskaičiuota A klasės kajutė su langu be pašalinių asmenų) 
 • automobiliui 150 Eur
 • Fiksuota kaina,  reiškia, kad keliaujant su kuo nors kartu toje pačioje kajutėje, vis tiek reikės sumokėti už abu asmenis.  Pavyzdžiui, keliaujant dviese su automobiliu, pilna kaina bus nuo 420 Eur.
Kada plaukia keltai Ryga Stokholmas?

Keltas Stokholmas – Ryga kryptimi plaukia pirmadieniais, o  keltas Ryga – Stokholmas antradieniais, po vieną kartą per savaitę.

Ar keltai Ryga Stokholmas kelia keleivius be automobilio?

Taip, šiuo maršrutu galima keliauti įvairiais būdas, įskaitant ir pėsčiomis, su dviračiu ar motociklu.

Ar grįžus iš Švedijos keltu Ryga Stokholmas reikalinga saviizoliacija?

Šiuo metu saviizoliacija grįžus iš Švedijos nėra privaloma. Tai turėtų galioti iki kol Lietuva bus laikoma raudonąja zona. Paveiktų šalių žemėlapį sekti galite rasti mūsų Facebook/ keltai.eu kiekvieną savaitę. Informaciją dėl saviizoliacijos naujiname kasdiena.

Ar reikia pildyti anketas keliaujant kol galioja apribojimai dėl Covid?

Taip, keliaujant per Latvijos sieną ne anksčiau nei 48 val. iki kelionės privaloma užpildyti elektroninę formą www.covidpass.lv svetainėje. Už formos neužpildymą gresia bauda iki 2000 Eur.

Taip pat grįžus į Lietuvą nė vėliau kaip per 12 valandų reikia užsiregistruoti NVSC puslapyje: https://keleiviams.nvsc.lt