Keltai iš Rygos

Keltai kurie patiks

Keltas Isabele, vienas Tallink keltų

Keltas plaukia iš Rygos į Stokholmą ir atgal iš Stokholmo į Rygą, kas antrą dieną. Tallink keltai iš Talino į Stokholmą ir atgal plaukia kiekvieną dieną.  Keltas „Isabelle“ Pastatymo metai: 1989.Ilgis: 171 м; Plotis: 27,6м; Denių skaičius: 11; Keleivių skaičius: 2480; Kajučių skaičius: 626. Taip pat Tallink keltai plaukia iš Talino į Helsinkį šešis kartus per dieną, kasdiena ir atgal iš Helsinkio taip pat šešis kartus per dieną kiekvieną dieną. Tallink Silja keltai plaukia iš Helsinkio į Stokholmą ir atgalios kasdieną, bei iš Turku į Stokholmą ir atgal du kartus per dieną kasdieną. Taip pat plaukdami iš Talino, Helsinkio, Turku į Stokholmą ir atgal keltai daro sustojimą Alandų salose. Tallink keltai, pritaikyti ne tik kelti krovinius, mašinas ir keleivius. Juose sukurta visa pramogų infrastruktūra (restoranai, parduotuvės, spa centrai,kiekvieno reiso  metu vyksta koncertinė, šou programa).

Keltas Romantika, grįžo į Rygą Stokholmas maršrutą 2016 m gruodį

Tallink keltai pritaikyti pervešti didelį kiekį keleivių. Vienas laivas talpina apie 2500 keleivių vienu metu. Visuose keltuose yra daug įvairių kategorijų kajučių. Kad keleiviai jaustusį patogiai pirkdami net pigiausias kajutes, visose yra patogios lovos, patalynė, rankšluosčiai, vėdinimo šildymo sistema, Wc, dušas. Yra kajutės skirtos keliauti su gyvūnais. Visose kajutėse, išskyrus skirtas keliauti su gyvūnais yra kiliminė danga. Koridoriai ir viešos erdvės taip pat padengtos kilimine danga. Taip išvengiama bereikalingo triukšmo ir norintiems pailsėti visada lengva užmigti. Visuose Tallink laivuose yra parduotuvės, kur galima įsigyti saldumynų, gėrimų, parmfumerijos, kosmetikos ir suvenyrų. Didelis asortimentas, savitarnos skyriai, ir kainos patrauklesnės nei sausumoje. Išsirinkite prekę, kurios jūsų biudžetas neleidžia įsigyti krante ir džiaukitės. Didžiausiuose Tallink keltų kompanijos laivuose Tax free tipo parduotuvių įrengta net po kelias. Jos padeda keleiviams sutaupyti ir išleisti mažiau, suteikia galimybę įsigyti norimų prekių už mažesnes nei sausumoje kainas. Todėl labai populiarų ypač suomių ir švedų tarpe tiesiog plauktį savaitgalio kruizais. Taip derindami pramogą su nauda, keleiviai grįžtą į krantą vedami gerų emocijų. Gurmaniškas maistas tai dar vienas malonumas, kurio gausu, bet kuriame Tallink kelte. Dideli restoranai, mažos arbatinės visi be išimties siūlo tik tai, kas kokybiška ir skanu. Kiekvienam laive yra po keletą restoranų ir kavinių. Labiausiai keleivių pamėgti švediško stalo tipo restoranai nuolatos pilni. Čia visada apstu skanių patiekalų, iš kurių ypač išsiskiria jūros gėrybės. Jų rasite visur ir visada. Restoranuose juos pateikamos įmantriai paruoštais būdais, kavinukėse skubantiems apsipirkti ar pramogauti pateikiami gardūs užkandžiai. Keletą kartų metuose organizuojamos teminės dienos, kai virtuvė laive ruošiama pagal kokios nors šalies tradicijas, arba pasirinkus kokį nors patiekalą svarbiausiu akcentu. Keltuose jau karaliavo Braziliška, rusiška virtuvė, kelis metus iš eilės buvo ruošiami vėžių vakarėliai. Specialios progomis, tokiomis kaip Naujieji metai yra ruošiami atskiri valgiaraščiai ir pasiūlymai.

C klasės kajutė, pigiausia kelto kajutė

Kajutės be lango 1 – 4 asmenims. Kajutės yra 2 denyje. Netoli mašinų denio. Galima išsipirkti tik vieną lovą, nebūtina pirkti visą kajutę. Kajutėje yra dvi viršutinės ir dvi apatinės miegamosios vietos. Dušas ir tualetas, rankšluoščiai, patalynė  Tai pigiausios kajutės laive, tačiau jose yra ganėtinai triukšminga plaukiant keltui žiemos metu, kai jūroje daug ledo.

Ypatinga kaina

Speciali sumažinta kaina  kajutėms B2. Tai yra dvivietės kajutės be lango, nežemiau  5 laivo aukšto. Kajutėse yra dvi lovos, WC ir dušas. Kaina už visą kajutę nuo 60 Eur. Kartais tai pigiau net už vieną lovą kajutėje su pašaliniais.

B kajutės pačios populiariausios keltuose

Kajutė be lango 1-4 asmenims. Kajutėje yra dvi miegamosios vietos viršuje ir dvi apačioje, spinta. Dėl geros strateginės padėties laive, šios kelto kajutės ypač mėgstamos keleivių. Dušas ir tualetas, rankšluoščiai, patalynė. Kajutės yra 5, 6 ir 9 kelto denyje. Kajutėje galima pastatyti lovelę kūdikiui kai keliaujama su vaiku iki penkių metų amžiaus ir neprivaloma išpirkti atskirą vietą vaikui. (Modelis 4+ 1) Kajutės B2 be lango, skirtos keliauti vienam, be pašalinių asmenų, dviems asmenims, labai patogi kajute keliauti su kūdikiu. (2+1 modelis) Kajutėse yra dvi miegamosios vietos viena virš kitos, arba dvi lovos viena šalia kitos. Pigesnis variantas kai lova viena virš kitos. Galima pirkti tik lovą keturvietėje, lovą dvivietėje ir visą kajutę

Kajutės A kelte Ryga Stokholmas

Kajutę su langu kelte iš Rygos į Stokholmą galima pirkti tik visą. Po vieną lovą kajutėse su langu vietos nesiskaido. Kajutės su langu skirtos jaukioms šeimų kelionėms, kai mažiau pramogaujama, o daugiau laiko reik praleisti kajutėje su mažais vaikais. Norintiems persikelti keltu pigiau ir įsigyti tik vietą kajutėje, teks tverti be lango. Patalynė, rankšluosčiai paruošti kajutėje laukia keleivių. Visose kajutėse yra dušai ir Wc. Kajutės su langu skirtos keliauti ir vienam ir dviem ir trim ir keturiems. Nemokamai ir be atskiros miegamos vietos penktas gali keliauti kūdikis. Kajutėje yra dvi miegamosios vietos viršuje ir dvi apačioje, spinta. Kajutės yra 5, 6 ir 9 denyje.

Delux kajutės kaina Tallink keltuose

Kajutė su langu 1-2 asmenims (11.3 m2). Kajutės yra 9 denyje. Kajutėje dvigulė lova, TV, spinta. Kajutėje tualetas, dušas, plaukų fenas, rankšluoščiai ir patalynė. Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivieji gėrimai, vanduo ir vaisiai kajutėje

Kajutės skirtos keliauti su gyvūnu

Keltu Isabelle gabenti gyvūnus galima,  tik nusipirkus kajutė skirta keliauti su gyvūnu. Jos būna A, B2, B klasės. Su keltu Romantika galima įsigyti ir pigiausia vietą, o gyvūną palikti tam skirtoje erdvėje. Keltas Romantika taip patturi ir kajutes skirtas keliauti su gyvūnais

Automobiliai kelte

Keltas Ryga Stokholmas populiariausias keltas į Švediją, todėl vietų mašinoms labai dažnai trukstą. Kadangi keltuose keliauja įvairaus tipo transporto priemonės, sunku yra nusakyti kiek tiksliai pavyzdžiui automobilių gali tilpti kelte M/S Romantika, kuris šiuo metu yra perkeltas i Talinas – Stokholmas linija, o anksčiau plaukdavo maršrutu Ryga Stokholmas. Tačiau kiti techniniai duomenys laivo būtų štai tokie: laivas pastatytas 2002 m., ilgis yra 193,8 m., plotis – 29 m. Kelto greitis būtų 22 jūriniai mazgai, jame yra 11 denių. Iš viso laive talpinama 2500 keleivių, kajučių skaičius būtų 727, iš viso vietų kajutėse yra 2172 vienetų. Bilietus užsakinėti  reikėtų kuo anksčiau, nes kelto bilietų kainos nėra fiksuotos ir jos priklauso nuo parduotų vietų skaičiaus. Kuo daugiau vietų būna išparduota tuo ta kaina būna didesnė. Todėl užsisakydami bilietus iš anksto Jūs tikrai sutaupysite, nei pirkdami bilietus likus porai ar vienai savaitei iki išplaukimo. Užsakantiems bilietus iš anksto, ir apmokėjimo terminas būna suteikiamas ganėtinai didelis, todėl galite nesibaiminti, jog bilietą reikės apmokėti per kelias dienas ar savaites Nepamirškite užsakyti bilietus, kai tiksliai  žinosite datą, ir nerizikuokite keliauti zuikiu, be iš anksto nupirktų bilietų iki uosto, nes  keltas Isabelle plaukia kas antrą dieną ir jei  negausite laukiančiųjų eilėje vietų, sekantis keltas bus tik praėjus dviem parom. Teks suktis atgal ir gaišti  laiką, bei naudoti  kurą, arbą kiurksuoti  uoste ir leisti pinigus  nakvynėms svetimam mieste. Kelte  „Isabelle“ mašinų denis yra dviejų aukštų. Viename jų yra statomi žemesni automobiliai, kitame aukštesni. Todėl labai svarbu tiksliai nurodyti automobilio aukštį ar jis yra didesnis už 1,9 m  ar telpa iki 2,4 m aukščio ar  yra aukštesnis už  2,4 m. Klaidingai nurodžius automobilio aukštį ir ilgį gali kilti nesklandumų atvykus prie kelto. Ir  nors žemesnių mašinų denyje  bus laisvų vietų, tačiau  jūs rizikuojate  netilpti ten kur statomi aukštesni automobiliai. Todėl užsakant  kelto  bilietus labai svarbu realiai vertinti situaciją ir  nurodyti tikslius automobilio duomenis. Taip  pat  labai svarbu  nevėluoti į registraciją.
Registraciją į keltą iš Rygos, baigiasi  valanda iki  išvykimo. Mikroautobusas  negali  viršyti 3,5 t   svorio. Šie automobiliai kelte statomi kartu su  aukštom krovininėm mašinom.  Jei  lengvasis automobilis su  priekaba  viršyja  numatytą  ilgį 12 metrų, papildomas tryliktas  metras  kainuoja 35 Eur .  Nesvarbu kuri sąstato dalis  yra  aukščiau priekaba ar autobusiukas, ar abu kartu.  Aukštis skaičiuojamas pagal aukščiausią  sąstato tašką. Gali būti, kad automobilis yra tik iki 1,9 m aukščio, bet priekaba aukštesnė arba atvirkščiai autobusėlis aukštesnis, o priekaba mažesnė todėl parenkama ši  kategorija keltų bilietų užsakymui.Keleiviniams automobiliams  galima pridėti tik vieną papildomą metrą. Sąstatai, kuriuos sudaro  aukšta priekaba ir aukšta keleivinė  mašina, arbą aukšta keleivinė mašina ir žema priekaba, arba aukšta priekaba žema keleivinė mašina bendrai  negali  viršyti  7 t  svorio, kiekviena  sąstato dalis   negali  būti  sunkesnė  už 3,5 t. Kelionės keltu metu automobilių  denis užrakinamas ir į  jį patekti  negalima. Todėl pastatę  automobilį prieš užrakindami  jį pasiimkite  daiktus, kurie  Jums bus reikalingi  kelionės jūra per naktį  metu. Jei  sąstatas yra dar  ilgesnis, jis  jau turi  būti registruojamas Cargo (krovinių skyriuje) ir  mokama kaip  už krovininę transporto priemonę. Tallink kompanijos keltuose mašinų denyje nėra galimybės pakrauti elektrinių automobilių.
Kai autobusas  vežą  keleivių grupę  į kruizinę kelionę Ryga Stokholmas Ryga, autobuso vairuotojams skiriama nemokama atskira  dvivietė  B klasės kajutė kelte ir pusryčiai bei vakarienė švediško stalo restorane. Kajutė ir maistas nemokamai autobuso  vairuotojams priklauso ir  kai keliasi keltu grupė didesnė nei 20 asmenų į vieną pusę .
Užsakant bilietą motociklui reikia nurodyti jo valstybinį numerį, kaip ir keliaujant su kitomis transporto priemonėmis keltu ir atvykti į registraciją ne vėliau kaip 1,5 valandos iki kelto išvykimo
Dviratis pats geriausias transportas, keliaujant pasižvalgyti po Stokholmą. Dviračių takai visame mieste ir vietos juos palikti, kad galėtumėte geriau apžiūrėti Jums patikusi objektą. Specialus pasiūlymas kruizui su dviračiu vienam keleiviui kainuoja nuo 46 Eur. Į kainą įskaičiuota perkėla keturvietėje kajutėje į abi puses asmeniui, ir dviračio perkėla keltu Ryga Stokholmas Ryga
Keltas ir pramogos
Keltas ir maistas
Nei  vienas keltas iš Latvijos  nesiūlo tiek pramogų kelionės jūra metu, kiek Tallink keltai. Koncertai, SPA, parduotuvės, naktinės šou programos, kasdieninė kelionių Tallink keltais dalis. Ir visi renginiai šiuose keltuose nemokami. Perkate pigiausia bilietą, o pramogauti galite nemokamai iki paryčių. Keltai į Stokholmą iš Rygos, garsėja ne tik šauniom pramogom, bet ir gurmanišku maistu. Kartą pabandęs, švediško stalo vakarienės, sekantį kartą tikrai nebeatsispirsi. Užsakykite maistą iš anksto ir taupykite. Rinkitės specialius maisto paketus pusryčiai+vakarienė, vieni pusryčiai + dvi vakarienės kelte į /iš Stokholmo.

Kiti Tallink Silja keltai

Tallink keltai plaukia ne tik iš Rygos į Stokholmą ir iš Stokholmo į Rygą.  Keltai Victoria ir Baltic Queen Iš Talino į Stokholmą ir atgal iš Stokholmo į Taliną, taip pat plaukia kas dieną. Iš Talino išvyksta 1800 valandą, iš Stokholmo 1730 valandą. Kelionės trukmė šešiolika valandų. Iš Talino į Helsinkį ir iš Helsinkio į Taliną, keltų kompaniją turi po 7 reisus per dieną į kiekvieną pusę. Šiuo maršrutu plaukioja trys keltai Star, Megastar, Silja Europa Pirmasis reisas 0730 val ryte, paskutinis 2130 val vakare. Kelionės keltu trukmė dvi valandos. Iš Talino į Alandų salas- keltai Victoria ir Baltic Queen išplaukia 1800 val kas dieną, iš Alandų salyno 0100 val kasnakt. Keltas kuris plaukia iš Talino į Stokholmą tiesiog daro sustojimą Alandų salose Mariehamne, išleidžia ir paima keleivius ir tęsia kelionę toliau į Stokholmą. Helsinkis Stokholmas, Turkų Stokolmas, ne tokios populiarios linijos Lietuvoje, bet taip pat priklauso keltų kompanijai Tallink Silja. Šiuos maršrutus aptarnauja Keltai Silja Serenade ir Silja Symphony, bei Galaxy su Baltic Princess. Keltai iš Helsinkio į Stokholmą ir atgalios plaukia kasdien, o maršrutu Turku Stokholmas du kart dienoje-ryte ir vakare. Nneatsiejama kelionės jūra su Tallink keltais dalis-pramogos. Įvairūs koncertai, šokiai, moderni jaunimo muzika, ramybės oaze Spa ir saunos, ir netgi fotografijos paslaugos ir beabejonės išpildytos vaikų svajonės žaisti. Vaikams patinka judrūs žaidimai. Žaisdami vaikai mokosi ir tobulėja. Visuose Tallink keltų kompanijos laivuose yra vaikų žaidimo kambariai. Kelte Silja Isabelle vaikams skirta labai didelė erdvė. Irengti net keli skirtingų pomėgių ir poreikių žaidimų kambariai, kavinė kur galima nusipirkti atsigerti ir mėgstamiausių vaikų patiekalų. Tėvelių erdvė kur jie gali gurkšnoti arbatą, skaityti žurnalą ir laukti savo atžalų ramiai stebėdami juos per stiklines sienas. Mėgstantiems ramius užsiėmimus mažyliams taip pat paruošta daug įvairiausių užsiėmimų: piešimas, kaladėlės. Teikdami ne tik persikėlimo per jūrą paslaugas, Tallink tapo kruizinių kelionių po Baltijos jūra lyderiu. Visada galima įsigyti specialius kruizus skirtus keliauti su draugais, šeima, vaikais. Perkant kruizines keliones galima užsisakyti ekskursijas po Stokholmą, įsigyti su nuolaida bilietų į muziejus. Keltų kompanija Tallink, kasdien tobulina savo paslaugas, kad kiekvieno keleivio kelionė keltais Tallink taptų patogesnė ir gražesnė. Kelionių kokybė reiškia labai daug. Patogios kelionės suteikia geras emocijas. Keliaudami patogiai ir kokybiškai nepavargstame keltuose o pailsime, paprasta kelionė tampa puikia pramoga. Tokias keliones norisi kartoti. Įsitikinkite patys, kokie jaukūs Tallink keltų restoranai, patogios kajutės ir visuomet muzikos pripildytos koncertams skirtos erdvės. Neaplenkit ir parduotuvių, bei Spa ir saunos centro. Tallink keltuose  taip pat  yra  konferencijų salės, skirtos įvairių  dydžių  grupių  renginiams.

Atnaujinta: 01/19/2017
Kad kelionė keltu neprailgtu
Keltai.euKeltai Ryga-Stokholmas