Rezervuoti keltą Ryga Stokholmas galite ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio užsakant vietas keltu Ryga Stokholmas. Nereikia mokėti iš karto.

Keltai Ryga Stokholmas – tas jūros transportas, kurį šiandien rekomenduojame šeimoms, nes negalima pamiršti ir neįvertinti vaikų ir grupių poreikių, nes tai – keltų keleiviai su privilegijomis. Vis daugiau  žmonių keltais keliauja per jūrą vien dėl pramogos. Kruizai – pigu!  Mokate tik už nakvynę kelte, o mėgaujatės daugybe pramogų: šou programa, koncertais, gaunate nuolaidų kuponus gėrimams ir maitinimui. Krante galima lengvai apkeliauti įžymiausias vietas, užsisakius ekskursiją iš anksto kartu su bilietais į keltą. Keltai Ryga Stokholmas daugeliui tampa gerų atostogų pradžia. Vos įlipus į laivą pradedi pramogauti: loterijos, bingo, fotografijos, klounai ir puikus maistas iš karto pasitinka kiekvieną keleivį. Tačiau šiemet visų šitų pramogų dėl Covid 19 teks palaukti. Kolkas tai galima pakeisti Ryga Helsinkis Ryga  kruizu, perkėla ir pramogom kelte.

Keltai Ryga Stokholmas kolkas vykdo tik specialius reisus vykstantiems darbo reikalais. Judėjimą pagal įprastą grafiką ketinama atnaujinti rugsėjo 1 dieną.

Keltai Ryga Stokholmas: ką reikia žinoti planuojant keliones keltu iš Rygos į Stokholmą

 • Keltas išvyks iš Rygos nuo 01.09.2020 ir plauks kas antrą dieną 17.30 val. Atvyks į Stokholmą 10:30 val kitą dieną. Keltas Romantika kels Ryga Stokholmas maršrutu vienas iki 2021 m balandžio mėn.
 • Iš Stokholmo į Rygą keltas išvyks 17 val. Atvyks į Rygą 11 val kitą dieną.
 • Kelionės keltu trukmė – 16 valandų. Visi nurodyti laikai – vietiniai;
 • Šiuo metu vykdomi tik specialūs reisai tam tikromis dienomis.  Teiraukitės mūsų kokios tai dienos, nes sąrašai atnaujinami nuolatos. Keltai Ryga Stokholmas ir Stokholmas Ryga kolkas kelia tik  turinčius darbo sutartis ar verslo sutartis. 
 • Šiuo metu keltai Ryga Stokholmas specialiais reisais plauks iš Rygos:  22.07/ 28.07/ 05.08/ 12.08/ 19.08/ 26.08. Iš Stokholmo: 23.07/ 29.07/ 06.08/ 13.08/ 20.08/ 27.08

Keltai Ryga Stokholmas

Keltis keltais patogiai Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga

 • Rygos uosto adresas: Eksporta iela 3A
 • Stokholmo uosto adresas: Hamnpirsvägen 10
 • Keleiviams be transporto priemonių ir keleiviams su transporto priemonėmis registracija į keltą vykdoma atskirai. Atvykę į keltų uostą su transporto priemone, prašome vadovaukitės nuorodomis, kad patektumėte į transporto priemonių registracijos vietą.
 • Keleivių į keltą registracija be transporto priemonių vykdoma uosto 1 aukšte. Pakliūti į keltą galima iš uosto 2 aukšto. Savitarnos registracija – greita ir patogi galimybė registruotis į keltą be eilių, prisiminkite tik kelto bilieto rezervacijos numerį ir saugos kodą.
 • Keltai Ryga Stokholmas keleiviams patinka, dėl patogaus susisiekimo: Klaipėda-Šiauliai-Ryga 287 km, Šiauliai-Ryga 132 km, Panevežys-Ryga 152 km, Kaunas-Ryga 260 km, Vilnius-Ryga 290 km, Oslo-Stokholmas 528 km, Bergenas-Stokholmas 1010 km. Umea- Stokholmas- 640 km.
 • Kelto bilieto Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga datą galima  keisti para iki išvykimo.
 • Atšaukti kelto bilietą Rygą Stokholmas/ Stokholmas Ryga galima likus nemažiau nei  21 para iki  išvykimo. Skaičiuojamas anuliavimo mokestis – 10 Eur
 • Anuliuojant kelto bilietą likus mažiau nei  21 parų iki išvykimo pilna suma nebesigrąžina.
 • Galima įsigyti specialų draudimą asmeniui 8 Eur, kuris leis keisti ir atšaukti bilietus be papildomų sąnaudų bet kuriuo metu iki kelionės

Jei keliatės į Stokholmą arba iš Stokholmo keltu Isabelle, privaloma išsipirkti kajutę, skirtą keliauti su augintiniu. Su gyvūnais kelte iš Rygos į  Stokholmą skirtos kajutės: 5-6 laivo aukštai keturvietė su langu arba B kajutė 5-6 laivo aukštai keturvietė be lango bei dvivietė be lango (B klasės).

Asmenims, keliaujantiems su augintiniu, pravartu žinoti, jog kelte Isabelle, kajučių, skirtų keliauti su augintiniais, kiekis yra ribotas, todėl kelto bilietus keliaujantiems su augintiniu reikėtų užsisakyti kuo anksčiau. Vėliau gali kilti problemų, jei nebus kelte laisvų kajučių, pritaikytų keliauti su augintiniu arba gali būti likusios tik brangesnės kajutės.

Todėl planuodami savo kelionę keltu, geriausia, nuspręskite iš anksto, ar visgi kartu pasiimsite augintinį, ar jį paliksite pasaugoti draugams, artimiesiems ar kaimynams.

Pastaba: keltas Isabelle iki 2021.04.01 plauks maršrutu Paldiski Kapelskar. Keliaujant su gyvūnu maršrutu Pladiski Kapelskar lieka tokios pat sąlygos kaip ir jeigu keltas plauktu Ryga Stokholmas maršrutu.

Jei tą dieną, kai planuojate keliauti keltu į Stokholmą/ iš Stokholmo su gyvūnu, laisvų kajučių, skirtų keliauti su gyvūnu, nėra, galima rinktis kitą kelionės datą, kai plaukia keltas Romantika.

Keltas Romantika turi kajutes, skirtas plaukti su gyvūnu. Kajučių, skirtų keliauti su gyvūnu, skaičius taip pat ribotas, bet galima išsipirkti narvą gyvūnų patalpoje ir palikti ten augintinį kelionės keltu metu. Kol keltas plaukia, galima nueiti gyvūną pamaitinti ir pavedžioti tam skirtose vietose kelte.

Narvas gerai dar ir todėl, kad kajutę kelte, keliaujant su gyvūnu, reikia išsipirkti visą, kas ganėtinai brangu. Paliekant gyvūną narve, galima pirkti tik vietą kajutėje. Tai labai svarbu kai keliauja tik vienas asmuo, o ne visa šeima.

Visada privaloma turėti gyvūno dokumentus, atitinkančius Europos Sąjungos reikalavimus ir imtis saugumo priemonių, kad Jūsų augintinis negąsdintų ar nesužeistų kitų kelto keleivių.

Kas patogu kelte Ryga Stokholmas?

 • Svarbiausia kelte galimybė patogiai išsimiegoti prieš ilgą kelionę arba po jos. Kai  kurie juk  važiuoja net  tūkstančius kilometrų iki kelto.  Kad būtų patogu keliauti, kelte iš Rygos į Stokholmą įrengtos įvairių kategorijų kajutės: dvivietės, keturvietės, su langais, be langų, išskirtinio patogumo kajutės, su dvigule lova, TV, minibaru.  Visose keltų Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga kajutėse yra  patalynė, rankšluosčiai, WC, dušas. Keltai į Stokholmą turi kajučių, pritaikytų keliauti neįgaliesiems.
 • Keltuose iš Rygos į Stokholmą yra kelių tipų restoranai. Savitarnos restorane patogu norintiems greitai užkąsti ar sočiai pavakarieniauti. Galima rinktis šaltus užkandžius, karštus patiekalus bei desertus, šaltus ir karštus gėrimus. Užsakomųjų patiekalų restorane valgiai gaminami pagal individualius užsakymus. Čia geriausia vieta pasmaguriauti, praleisti vakarą prie taurės vyno. Vakarais kelte veikia barai ir vyksta šou, karaoke, loterijos, žaidimų kambariai, kazino, šokiai klube su DJ.
 • Keltuose Ryga Stokholmas veikia ir parduotuvės. Kelto parduotuvėje už patrauklią kainą galima įsigyti žinomų gamintojų kvepalų, išsirinkti originalių gėrimų ir saldumynų, suvenyrų lauktuvėms. Kelto parduotuvėje už prekes galima sumokėti grynais pinigais arba banko kortelėmis.
 • Nereikia kelte iš Rygos į Stokholmą mokėti už pramogas vaikams žaidimų kambariuose. Mažieji keliautojai kelte iki valios gali šėlti kamuoliukų jūroje, piešti, žiūrėti animacinius filmukus ar išbandyti teatro ir šokių mokyklėles bei šiuolaikinius kompiuterinius žaidimus arba stalo žaidimus.  Netoli vaikų žaidimų vietos įrengtas ir motinos-kūdikio kambarys bei bibliotekos-skaityklos, kur galima pasirinkti knygą ar žurnalą ir paskaitinėti, kol keltas skrodžia jūros platybes, nes tai poilsio laikas.
 • Galima ilsėtis ir  Spa bei saunų centre. Juk ne visada poilsiui laiko skiriame pakankamai būdami krante.

Kas dar svarbu, kai keliauji keltu iš Rygos ar Stokholmo?

Pastaruoju metu  dažniausias klausimas kurį išgirstame iš klientų besiruošiančių keliauti  keltais Ryga Stokholmas yra apie asmens dokumentus.

Nuo 2019 m gegužės mėnesio, įsigaliojus Latvijoje ministro įsakymui, keliaujantys keltais Ryga Stokholmas, Stokholmas Ryga turi pateikti asmens tapatybės dokumentus ne tik uoste, bet ir užsakant keltų bilietus.

Todėl daugelį nustebina klausimas koks paso arba asmens tapatybės kortelės numeris ir galiojimo data. Šį informacija yra įvedama į jūsų keltų bilietus ir saugoma pagal galiojančius asmens duomenų apsaugos reikalavimus ir privatumo politikos taisykles.  

Papildoma naudinga informacija apie reikalingus dokumentus keliaujant keltais yra čia.

Kada yra pigiausių vietų kelte Ryga Stokholmas Ryga?

Keltai Ryga Stokholmas labiausiai tinka, kai keliauja daugiau žmonių. Jei keliaujate keturiese, aštuoniese ar dar su didesne grupe į Švediją (dvidešimt, trisdešimt žmonių) keltai Ryga Stokholmas, bus geriausias Jūsų pasirinkimas.

Kajutė B klasės (5-6 laivo aukšte be lango keturiems asmenims)
nuo 60 Eur
Kajutė B klasės (5-6 laivo aukšte be lango) ir AUTOMOBILIS
nuo 125 Eur
Kajutė B klasės (5-6 laivo aukšte be lango) su GYVŪNU ir AUTOMOBILIS 2,4 m aukščio
nuo 149 Eur
Keturvietė kajutė A klasės (su langu)
nuo 70 Eur
Kruizai Ryga Stokholmas Ryga
nuo 15 Eur
Vienas asmuo, pigiausia vieta ir automobilis
nuo 78 Eur

Keltai Ryga Stokholmas specialių reisų kainos

Keltai Ryga Stokholmas specialiais reisais kelia tik darbo ir verslo reikalais. Uoste registruojantis būtina turėti darbo sutartis ir patvirtinanti darbdavio ar verslo partnerio laišką, kad vykstate ne šiaip turistauti.

Keltai Ryga Stokholmas specialiais reisais kelia atskirose kajutėse, t.y jeigu keliaujate vienas būsite be pašalinių kajutėje, jei keliaujate dviese būsite kajutėje dviese; jeigu tryse ar keturiese būsite apgyvendinti dviejose kajutėse. Yra apribojimų keliauti su vaikais šiais reisais.

Keltai Ryga Stokholmas specialių reisų bilietai neatšaukiami ir nekeičiami.

Kajutė B klasės (5-6 laivo aukšte be lango keturiems asmenims)
150 Eur
Kajutė A klasės (5-6 laivo aukšte su langu keturiems asmenims)
150 Eur
Automobilio perkėla
135 Eur
Keltai Ryga Stokholmas Tavo pasirinkimas