Keltai iš Rygos

Keltai kurie patiks

Iš Rygos/Stokholmo keltas išplaukia kasdien

Iš Rygos ketas išvyksta 17:30 val.  Atvyksta į Stokholmą 10:30 val. Keltų terminalas Rygoje yra miesto centre, netoli autobusų stoties – Eksporta 3a
Iš Stokholmo keltas išvyksta 17:00 val. Atvyksta į Rygą 11:00 val. Keltų terminalas Stokholme naujas adresas nuo 24.01.2017 :Vartahamnen, Hamnpirsvägen 10
Visi laikai nurodyti vietiniai.  Kelionės keltu trukmė 16 valandų. Registraciją į keltą prasideda trys valandos iki išplaukimo, baigiasi valanda iki išvykimo. Iš Rygos į Stokholmą ir atgal iš Stokholmo į Rygą plaukia du keltai. Vienas keltas Isabelle, kitas keltas Romantika. Abu keltai priklauso Tallink keltų kompanijai.
Keltas „Isabelle“ pastatytas 1989 m. Maršrutu Ryga Stokholmas keltas Isabelle pradėjo plaukti 2013  m.  Kelto ilgis: 171 м; Plotis: 27,6м. Denių skaičius kelte: 11. Kelte telpa 2480 keleivių. Kelte įrengtos 626 kajutės.
Keltas Romantika, grįžo į Rygą Stokholmas maršrutą 2016 m gruodį.

Tallink keltai pritaikyti pervešti didelį kiekį keleivių. Keltas talpina apie 2500 keleivių vienu metu. Visuose Tallink keltuose yra daug įvairių kategorijų kajučių. Kad keleiviai jaustųsi patogiai pirkdami net pigiausias kajutes, visose yra patogios lovos, patalynė, rankšluosčiai, vėdinimo- šildymo sistema, wc, dušas. Keltuose yra kajutės skirtos keliauti su gyvūnais. Visose kelto kajutėse, išskyrus skirtas keliauti su gyvūnais yra kiliminė danga. Koridoriai ir viešos erdvės taip pat padengtos kilimine danga. Taip išvengiama bereikalingo triukšmo kelte ir norintiems pailsėti visada lengva užmigti.

Keltas Romantika kajutes

Visuose Tallink keltuose yra parduotuvės, kur galima įsigyti saldumynų, gėrimų, parfumerijos, kosmetikos ir suvenyrų. Kelto parduotuvėse- didelis asortimentas prekių, savitarnos skyriai, ir patrauklesnės nei sausumoje kainos. Keltuose galite džiaugtis išsirinkite prekę, kurios jūsų biudžetas neleidžia įsigyti krante. Didžiausiuose Tallink keltų kompanijos keltuose Tax free tipo parduotuvių įrengta net po kelias. Jos padeda keleiviams sutaupyti ir išleisti mažiau, suteikia galimybę įsigyti norimų prekių už mažesnes nei sausumoje kainas. Todėl labai populiaru (ypač suomių ir švedų tarpe) plaukti tiesiog savaitgalio kruizais. Taip derindami pramogą su nauda, keleiviai grįžtą į krantą vedami gerų emocijų. Tallink keltai siūlo platų poilsio ir pramogų pasirinkimą.

tallink-keltai Gurmaniškas maistas- tai dar vienas malonumas, kurio gausu bet kuriame Tallink kelte. Dideli restoranai, mažos arbatinės- visi be išimties siūlo tik tai, kas kokybiška ir skanu. Kiekviename laive yra po keletą restoranų ir kavinių. Labiausiai keleivių pamėgti švediško stalo tipo restoranai nuolatos pilni. Čia visada apstu skanių patiekalų, iš kurių ypač išsiskiria jūros gėrybės. Jų rasite visur ir visada. Restoranuose jos pateikamos įmantriai, paruoštos ypatingais būdais. Kavinukėse, skubantiems apsipirkti ar pramogauti, pateikiami gardūs užkandžiai. Keletą kartų metuose organizuojamos teminės dienos, kai virtuvė laive ruošiama pagal kokios nors šalies tradicijas, arba pasirinkus kokį nors patiekalą svarbiausiu akcentu. Keltuose jau karaliavo braziliška, rusiška virtuvė, kelis metus iš eilės buvo ruošiami vėžių vakarėliai. Specialiomis progomis, tokiomis kaip Naujieji metai, yra ruošiami atskiri valgiaraščiai ir pasiūlymai.

Pigiausias kelto bilietas Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga maršrutu

0

29 Eur pigiausia vieta C klasės kajutėje. C klasės kajutė- pigiausia kelto kajutė. Ji įrengta 1-2 kelto aukštuose (žemutiniuose kelto deniuose). Netoli kelto mašinų denio. Kelto kajutė yra be lango, skirta  1 – 4 asmenims. Keliantis keltu galima pirkti tik vieną lovą šioje kajutėje, nebūtina pirkti visą kajutę. Kelto kajutėje yra dvi viršutinės ir dvi apatinės miegamosios vietos, dušas ir tualetas, rankšluoščiai, patalynė  Tai pigiausios kajutės kelte, tačiau jose yra ganėtinai triukšminga, ypač keltui plaukiant žiemos metu, kai jūroje daug ledo. C tipo kajutes turi tik keltas Isabelle. Kelte Romantika tokių kajučiių nėra.

0

33 Eur už vietą B klasės kajutėje. B kajutės- pačios populiariausios keltuose. Tarp B ir C kelto kajučių kainos skirtumas nedidelis, tačiau komforto lygis didesnis. B klasės kajutės yra tuose pačiuose aukštuose kaip ir kajutės su langu, ir skiriasi nuo kajučių su langu tik vienu dalyku – neturi lango. Vietoj lango yra veidrodis. Todėl siekiantiems keliauti keltu patogiai per daug neišlaidaujant B klasės kajutės yra tinkamiausias pasirinkimas. Rinktis šias kajutes patariame ir šeimoms, keliaujančioms su vaikais, ar žmonėms turintiems alergiją, nes keltuose iš Rygos yra specialios kajutės, pritaikytos keliauti alergiškiems žmonėms. Kelto kajutė be lango, skirta keliauti 1-4 asmenims. Kelto kajutėje yra dvi miegamosios vietos viršuje ir dvi apačioje, spinta, dušas ir tualetas, rankšluoščiai, patalynė. Dėl geros strateginės padėties laive, šios kelto kajutės ypač mėgstamos keleivių. Kajutės yra 5, 6 ir 9 kelto denyje. Kelto kajutėje galima pastatyti lovelę kūdikiui kai keliaujama su vaiku iki penkerių metų amžiaus ir todėl neprivaloma pirkti atskirą vietą vaikui. (Modelis 4 + 1) Dar kelte Isabelle yra kajutės B2 be lango. B2 kelto kajutės skirtos keliauti vienam (be pašalinių asmenų) arba dviems asmenims. Taip pat tai labai patogi kajutė keliauti su kūdikiu. (2 + 1 modelis) Kelto kajutėse yra dvi miegamosios vietos viena virš kitos, arba dvi lovos viena šalia kitos. Pigesnis variantas, kai lova viena virš kitos. Keliaujant keltu su B tipo kajute galima pirkti tik lovą keturvietėje, lovą dvivietėje ir visą kajutę B4 arba B2. Galioja speciali sumažinta kaina kelto kajutėms B2. B2 kelto kajutės kainuoja tik 1 Eur brangiau už pigiausias kajutes laive, o komfortas didesnis 100 kartų.

0

150 Eur už kajutę su langu, (galima pirkti tik visą). Kajutės A kelte Ryga Stokholmas vadinamos kajutėmis su langu. Kelte iš Rygos į Stokholmą/ iš Stokholmo į Rygą kajutę su langu galima pirkti tik visą. Po vieną lovą kajutėse su langu vietos nesiskaido. Norintiems persikelti keltu pigiau ir įsigyti tik vietą kajutėje, teks būti kajutėje be lango. Kajutės su langu skirtos jaukioms šeimų kelionėms, jei mažiau pramogaujama kelte, o daugiau laiko reikia praleisti kajutėje su mažais vaikais. Patalynė, rankšluosčiai paruošti kajutėje laukia kelto keleivių. Visose kelto kajutėse yra dušai ir wc. Kelto kajutės su langu skirtos keliauti ir vienam, ir dviem, ir trim, ir keturiem asmenim. Nemokamai keltu, bet be atskiros miegamos lovos penktas gali keliauti kūdikis. Kelto kajutėje yra dvi miegamosios vietos viršuje ir dvi apačioje, spinta. Šio tipo kelto kajutės yra 5, 6 ir 9 denyje.

0

Delux klasės kajutės nuo 232 Eur, (galima pirkti tik visą). Ypatingo komforto kajutė kelte. Kelto kajutė su langu 1-2 asmenims ( plotas- 11.3 m2), 9 kelto denyje.Kelto kajutėje yra dvigulė lova, TV, spinta, tualetas, dušas, plaukų fenas, būtiniausios higienos priemonės (dantų siūlas, dantų šepetėlis, skutimosi reikmenys), rankšluoščiai ir patalynė. Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivieji gėrimai, vanduo ir vaisiai kajutėje.

Tallink keltai siūlo platų poilsio ir pramogų pasirinkimą ir įvairiausių tipų maitinimą kelionių keltu metu. Nei vienas keltas iš Latvijos nesiūlo tiek pramogų kelionės jūra metu, kiek Tallink keltai. Koncertai, SPA, parduotuvės, naktinės šou programos, kasdieninė kelionių Tallink keltais dalis. Ir visi renginiai šiuose keltuose nemokami. Perkate pigiausia bilietą, o pramogauti galite nemokamai iki paryčių. Keltai į Stokholmą iš Rygos, garsėja ne tik šauniom pramogom, bet ir gurmanišku maistu. Kartą pabandęs, švediško stalo vakarienės, sekantį kartą tikrai nebeatsispirsi. Užsakykite maistą iš anksto ir taupykite. Rinkitės specialius maisto paketus pusryčiai+vakarienė, vieni pusryčiai + dvi vakarienės kelte į /iš Stokholmo.

Gardūs patiekalai ir gėrimai yra neatsiejama kelionės Tallink keltais dalis. Keltų Švediško stalo restoranas siūlo sotų ir turtingą stalą su įvairiais užkandžiais, pagrindiniais patiekalais ir gardžiais desertais. Keltų kavinės siūlo mėgautis šviežiomis salotomis, gardžiais sumuštiniais, mėgstamais užkandžiais, sočiais pagrindiniais patiekalais, desertais. Keltų picerijose – gardžios ir kvepiančios picos, sumuštiniai ir didžiausias malonumas – saldumynai. Keltuose galite mėgautis gardžiais užkandžiais, pyragaičiais ir pyragais, jūrų gėrybėmis ir daugybe kitų skanėstų, kurie patiekiami Švediško stalo restorane, a la Carte restorane, baruose ir kavinėse. Gero apetito!
Vakarienė kelto švediškam stale 33 Eur; vaikams 1-5 metų nemokamai; nuo 6 metų 8 Eur; nuo 12 metų 12 Eur.
Pusryčiai kelte suaugusiam 10,50  Eur; vaikams 1-5 metų nemokamai
Gėrimų kuponas 5 Eur. Jaukūs keltų barai Jums suteiks atpalaiduojančią atmosferą, platų gėrimų ir užkandžių pasirinkimą.

maisto-kainos-kelte
Visada malonu pusryčiams ar vakarienei valgyti skanų, gražiai paruoštą maistą. Net ir vaikai noriai valgo kitaip pateiktus produktus, kuriuos šiaip nelabai mėgsta. Keltų restoranuose galima rasti įvairiausių patiekalų: labai maistingų patiekalų: žuvies patiekalų, keptos mėsos, paukštienos, ir visiškai nekaloringų: šviežių daržovių salotų, špinatų, pomidorų, agurkų, liesos varškės, sūrio, marinuotų daržovių ir vaisių. Keltų restoranai veikia švediško stalo principu. Patiekalai, kurie pateikiami keltų restoranuose, yra kelių rūšių: karšti ir šalti, saldūs, sūrūs ir gaivūs. Paprastai tos pačios daržovės ar ta pati paukštiena pateikiama keliais skirtingais būdais. Maistas kelte visada šviežias ir kokybiškas. Porcijos nenormuojamos, galite išbandyti viską. Tik svarbu nepameskite saiko, ir sugebėkite sustoti laiku, nes paskui gali prasidėti visokie pilvo džiaugsmai. Žemiau pateikiame vieną iš Tallink keltų bufeto meniu:
Daržovių stalas kelte:
Pupelių salotos, raudonieji lęšiai (Tai baltymų ir angliavandenių šaltinis. Be to, lęšiuose nemažai folio rūgšties, vitaminų B1, ir B6, kurie reikalingi mūsų nervų sistemai bei imunitetui stiprinti, hemoglobino gamybai skatinti), mišrios salotos,pomidorai,marinuotas raudonas svogūnas( svogūno rūšis, pasižyminti mažiau aštriu ir aitriu skoniu, nedideliu saldumu), melionas, paprikos, morkos, apelsinų ir pankolių salotos, graikų stiliaus salotos, sūris, dribsniai, saulėgrąžų sėklos, džiovintos spanguolės, žemės riešutai, grybai.
Užkandžių stalas kelte: grybų ir svogūnų salotos, alyvuogės, vištiena su žolelių padažu, vištiena su medaus ir aviečių padažu, Mocarelos ir mini pomidorų salotos, salotos su frikadelėmis ir saulėje džiovintais pomidorais, Pepperoni, Ispanijos vytintas kumpis ir melionai, grilio jautiena, šparagų salotos, jūros gėrybių salotos, cezario salotos, Dolma ( patiekalas, gaminamas iš įvairių daržovių, kurios įdaromos ryžių įdaru. Jis yra paplitęs didelėje dalyje Azijos, pirmiausia Artimųjų Rytų virtuvėse, o taip pat pietrytinėje Europoje) ,itališkas užkandis Bruschetta (Bruschetta [brusketa] dažniausiai susideda iš skrudintos duonos, česnako, alyvuogių aliejaus, pomidorų, baziliko, druskos, pipirų), Manchego sūris.
Žuvies stalas kelte: šiek tiek sūdyta lašiša su garstyčiu padažu,rūkyta lašiša, totorių silkė, kiaušinių puselės, krevetės Skagen, marinuoti žalieji moliuskai,marinuota Baltijos silkė, aioli (pikantiškas, populiarus padažas Viduržemio regione, pagamintas iš česnakų bei alyvų aliejaus, dar kartais įmaišoma kiaušinių ar garstyčių. Prancūzijoje padažas, kur yra itin mėgiamas, dažniausiai patiekiamas prie žuvies, žuvies sriubos arba skrebučių), silkė acto marinate, silkė su porais ir krienais, marinuoti svogūnai, ikrai – raudoni ir juodi.

maistas-kelte-rygos
Įvairūs Sushi kelte
Karštieji patiekalai kelte: skrudinta lašiša, šonkauliai, jautienos kepsnys, dešros, vištienos pjausnys,vištienos karis, falafelia (aliejuje kepamas patiekalas, sudarytas iš avinžirnių ir/arba pupų miltų. Tai tradicinis arabiškas patiekalas, patiekiamas su rytietiška duona, vadinama pita, arba susuktas į lavašą) ,ryžiai, bulvių skiltelės, bulvių apkepas, skrudintos daržovės, mini kepsnys a la Lindström, padažas sviestinis, raudonojo vyno padažas, pipirinis padažas.
Desertai: vaisių salotos, uogų ir vaisių kokteiliai, morengai, įdarytos mini spurgos, šokoladiniai mini pyragėliai, braškės, uogų pyragas, šokolado putėsių tortas, aviečių putėsių tortas, mini migdolų tortas, tortas be cukraus, ledai su padažais, marmeladai, Brie, pelėsinis sūris, sausainiai.

pusryciai-kelte
Gėrimai kelto švediškame stale be papildomo mokesčio: kava, arbata, pienas, mineralinis vanduo, sultys, vynai, alus.
Kelto baruose, naktiniame klube, kur susirenka vakaroti visi kelto keleiviai, parduodami gaivieji ir alkoholiniai gėrimai. Ruošiami kokteiliai pagal įdomius ir populiarius receptus.
Į kelto pusryčių kainą įskaičiuoti gėrimai: kava, arbata, pienas, vanduo ir sultys.
Jei Specialūs pusryčiai rezervuojami à la carte kelto restoranuose, įskaičiuotas ir putojantis vynas.
Pirkti maistą kartu su kelto bilietais prieš kelionę visada pigiau. Perkant kelte vietoje, mokate daugiau. Kelte galimi specialūs maitinimo paketai: dvi vakarienės + dveji pusryčiai/vienam keleiviui švediško stalo restorane, įsigyjant maitinimą kartu su kruizine kelione keltu arba viena dvi vakarienės ir vieni pusryčiai vienam keleiviui švediško stalo restorane, įsigyjant maitinimą kartu su kruizine kelto kelione.
Kiekvienoje savo kelionėje jūra kviečiame paragauti skanių ir vis kitokių patiekalų laivo restoranuose.

Tallink keltai patogūs ir pigūs keliaujantiems neįgaliems žmonėms

Talink keltų linijų tikslas- suteikti neįgaliems asmenims kuo didesnį komfortą ir pagalbą visos kelionės metu. Paslauga yra nemokama, tačiau Talink keltai neskiria ir nesiūlo padėjėjo visos kelionės metu, tad jeigu specialiųjų poreikių turinčiam asmeniui yra sunku judėti, kartu turėtų keliauti lydintis asmuo.
Pagal Talink laivyno taisykles, keliaujant neįgaliam asmeniui apie tai turi būti pranešta  Talink keltų kompanijai ne vėliau nei likus 48 val. iki išvykimo. Būtina pranešti tais atvejais, jeigu yra naudojamas vežimėlis ar kiti pagalbiniai prietaisai. Asistentas ateis padėti  neįgaliam asmeniui registracijos metu ir palydės į keltą. Visi Talink keltai turi atsarginį vežimėlį laive, kuris gali būti naudojamas esant reikalui arba ekstremaliai situacijai. Keliaujant neįgaliajam asmeniui su Talink keltais privalumai: stovėjimo aikštelė prie pat kelto, visur terminale ir kelte pritaikyti tualetai, veikia pagalbos tarnyba ir darbuotojai yra apmokyti atsižvelgti į keleivių, kuriems reikia pagalbos interesus ir poreikius.
Bendrai
Nerekomenduojama keliauti keltu paskutinio nėštumo stadijose. Jei jūsų sveikatos būklė ir galimybės keliauti pablogėjo dėl ligos, turėtumėte susisiekti su savo gydytoju, prieš užsakant kelionę keltu užtikrinti, jog nebus kliūčių keliauti. Besilaukiančios moterys pačios atsako už savo ir kūdikio gyvybę ir sveikatą kelionės keltu metu. Prasidėjus netikėtom komplikacijom ar gimdymui bus suteikta būtina pagalba, bet turite suvokti, kad laivo personalas nėra profesionalūs akušeriai, o naujos gyvybės atėjimas į pasaulį yra nuostabus, bet kartais- labai sudėtingas.

Keltu Isabelle gabenti gyvūnus galima, tik nusipirkus kajutę, skirtą keliauti su gyvūnu. Jos būna A, B2, B klasės. Keltas Romantika taip pat turi ir kajutes skirtas keliauti su gyvūnais .Bet su šiuo keltu galima įsigyti ir pigiausią vietą, o gyvūną palikti tam skirtoje erdvėje.

Automobiliai kelte Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga

Lengvasis automobilis max 5 m ilgio ir max 1,9 m aukščio, kainuoja nuo 75 Eur

0

Keltas Ryga Stokholmas populiariausias keltas į Švediją, todėl vietų mašinoms labai dažnai trūksta. Kadangi keltais keliauja įvairaus tipo transporto priemonės, sunku yra nusakyti iš anksto kiek tiksliai lengvųjų automobilių tilps tam tikrą dieną kelte M/S Romantika. Kelte automobiliui vieta išskiriama metrais, pvz lengvajam automobiliui skiriama 5 m ilgio, autobusiukui -7 m, mašinai su priekaba 12 m.
Romantikos kelto visas ilgis yra 193,8 m., plotis – 29 m. Kelto greitis- 22 jūriniai mazgai, jame yra 11 denių. Iš viso keltas talpina 2500 keleivių, kajučių kelte skaičius- 727. Keltas Romantika pastatytas 2002 m.
Bilietus užsakinėti  reikia kuo anksčiau, nes kelto bilietų kainos nėra fiksuotos ir jos priklauso nuo parduotų vietų skaičiaus. Kuo daugiau kelte vietų būna išparduota, tuo kaina darosi didesnė. Todėl užsisakydami kelto bilietus iš anksto Jūs tikrai sutaupysite daugiau, nei pirkdami kelto bilietus likus porai ar vienai savaitei iki išplaukimo. Užsakantiems bilietus į keltą iš anksto būna suteikiamas ganėtinai didelis  apmokėjimo terminas, todėl galite nesibaiminti, jog kelto bilietą reikės apmokėti per kelias dienas ar savaites.  Nepamirškite užsakyti kelto bilietus, kai tiksliai  žinosite datą, ir nerizikuokite keliauti zuikiu, t.y. be iš anksto nupirktų kelto bilietų į uostą, nes keltas  plaukia kartą per dieną ir jei  negausite vietų, sekantis keltas bus tik praėjus parai. Teks suktis atgal ir gaišti  laiką, bei naudoti  kurą, arbą lukuriuoti uoste ir leisti pinigus  nakvynėms svetimame mieste, arba vistiek skambinti mums ir klausti ką daryti, iš kur dar galima išvykti keltu. Keltai Romantika ir Isabelle skirtingi. Keltas Romantika turi vieno aukšto mašinų denį. Kelte  „Isabelle“ mašinų denis yra dviejų aukštų. Viename jų yra statomi žemesni automobiliai, kitame- aukštesni. Todėl labai svarbu tiksliai nurodyti automobilio aukštį ir ar jis yra didesnis už 1,9 m  ar telpa į 2,4 m aukštį ar  yra aukštesnis už  2,4 m. Klaidingai nurodžius automobilio aukštį ir ilgį gali kilti nesklandumų atvykus prie kelto. Ir  nors žemesnių mašinų denyje  bus laisvų vietų, tačiau  jūs rizikuojate  netilpti ten kur statomi aukštesni automobiliai. Todėl užsakant  kelto  bilietus labai svarbu realiai vertinti situaciją ir  nurodyti tikslius duomenis. Taip  pat  labai svarbu nevėluoti į registraciją. Registracija į keltą iš Rygos baigiasi  valanda iki  išvykimo. 

Įvairios transporto kategorijos keltuose Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga

Mikroautobusas max 7 m ilgio ir max 2.4  m aukščio -Kelto bilieto kaina 134 Eur (su Club one kortele nuolaidos iki 10%-bronziniam lygiui, iki  20%-sidabriniam, iki  30%- auksiniam)
Autobusiukas max 8 m ilgio ir max 4,4 m aukščio -Kelto bilieto kaina  179 Eur
Mikroautobusai kelte negali  viršyti 3,5 t   svorio. Šie automobiliai kelte statomi kartu su  aukštom krovininėm mašinom.  Jei  lengvasis automobilis su  priekaba  viršija  numatytą  ilgį 12 metrų, papildomas tryliktas  metras  kelte kainuoja  35 Eur .  Nesvarbu kuri sąstato dalis  yra aukščiau priekaba ar autobusiukas, ar abu kartu.  Aukštis kelte skaičiuojamas pagal aukščiausią  sąstato tašką. Gali būti, kad automobilis yra tik iki 1,9 m aukščio, bet priekaba aukštesnė arba atvirkščiai autobusėlis aukštesnis, o priekaba mažesnė todėl parenkama ši  kategorija keltų bilietų užsakymui. Keleiviniams automobiliams  galima pridėti tik du papildomus metrus. Sąstatai, kuriuos sudaro aukšta priekaba ir aukšta keleivinė  mašina, arbą aukšta keleivinė mašina ir žema priekaba, arba aukšta priekaba žema keleivinė mašina bendrai  negali  viršyti  7 t  svorio, o kiekviena sąstato dalis negali būti sunkesnė už 3,5 t.  Jei  sąstatas yra dar ilgesnis, jis jau turi  būti registruojamas Cargo (krovinių skyriuje) ir  mokama kaip  už krovininę transporto priemonę. Tallink kompanijos keltuose mašinų denyje nėra galimybės pakrauti elektrinių automobilių. Kelionės keltu metu automobilių  denis užrakinamas ir į  jį patekti  negalima. Todėl prieš užrakindami automobilį, pasiimkite daiktus, kurie Jums bus reikalingi kelionės keltu jūra per naktį metu.

Automobiliai su priekaba kai sąstato ilgis max 12 m  ir max 1,9 m aukščio kelte kainuoja nuo 119  Eur
Kai sąstato ilgis max 12 m  ir max 2,4 m aukščio kelto bilieto kaina nuo  199 Eur
Kai sąstato ilgis max 12 m  ir max 4,4 m aukščio. Svoris negali viršyti 3,5 t.(atskiros dalies kiekvienos max 7 t per abi) bilietas į keltą kainuoja nuo: 249 Eur

Kai autobusas vežą  keleivių grupę  į kruizinę kelionę keltu Ryga Stokholmas Ryga, autobuso vairuotojams skiriama nemokama atskira  dvivietė  B klasės kajutė kelte ir pusryčiai bei vakarienė kelto švediško stalo restorane. Kajutė ir maistas nemokamai autobuso  vairuotojams priklauso ir  kai keliasi keltu grupė didesnė nei 20 asmenų į vieną pusę .
263 Eur Keleivinis autobusas su 1- 9 keleiviais
239 Eur – Keleivinis autobusa su 10- 20 keleivių
119 Eur – Keleivinis autobusas su daugiau nei 21 keleivių

Užsakant bilietą motociklui reikia nurodyti jo valstybinį numerį, kaip ir keliaujant su kitomis transporto priemonėmis keltu ir atvykti į registraciją ne vėliau kaip 1,5 valandos iki kelto išvykimo. Motociklo perkėla keltu kainuoja 30 Eur
Dviratis pats geriausias transportas, keliaujant pasižvalgyti po Stokholmą. Dviračių takai visame mieste ir vietos juos palikti, kad galėtumėte geriau apžiūrėti Jums patikusi objektą. Specialus pasiūlymas kruizui su dviračiu vienam keleiviui kainuoja nuo 46 Eur. Į kainą įskaičiuota perkėla keturvietėje kajutėje į abi puses asmeniui, ir dviračio perkėla keltu Ryga Stokholmas Ryga. Dviračio perkėla keltu į vieną  pusę kainuoja 10 Eur. Registraciją į keltą su dviračiu vyksta taip pat kaip su automobiliais.

Perkamiausi keltų bilietai – mašinų paketai

Mašinų paketai kelte reiškia, kad taikoma speciali nuolaida, kai išperkama visa kajutė ir keltu kartu keliamas automobilis. Taupykite! Keliaukite su šeima ar draugais. Taip daug pigiau negu vienam! Perkant auto paketą keturi ir mašina, gaunate 10 procentų nuolaidą nuo kelto kajutės kainos. Paketai skaičiuojami keliaujant keltu su lengvuoju automobiliu, mikroautobusu iki 2,4 m aukščio ir 7 m ilgio, taip pat ir su mikroautobusais, kurie yra aukštesni nei 2,4 m, aukščio, bet neviršija 4,4 m aukščio, 8 m ilgio ir 3,5 t svorio. Automobilinius paketus galima taikyti ir tuomet, jei keliaujate lengvuoju automobiliu su priekaba arba autobusiuku su priekaba. Automobiliniai paketai nesitaiko, kai keliaujama su motociklu, dviračiu. Tačiau juos skaičiuojame ir pritaikome keleiviams, kai keliauja ir vienas asmuo, bet perka visą kajutę arba du- trys asmenys su automobiliu. Visgi pigiausia gaunasi keliauti keturiese, nes kajutėse yra keturios lovos ir esant keturiems keleiviams, ji maksimaliai užsipildo. Todėl kaina pasiskirsto proporcingai ir vieno keleivio pervežimas taip skaičiuojant gaunasi sąlyginai pigesnis, palyginus, jei keliautų tik du asmenys ar vienas asmuo. Taip visų keturių lovų kainą tektų dalinti iš mažesnio skaičiaus keleivių. Kuo daugiau- tuo pigiau. Lengvojo automobilio ir pigiausios kajutės keturiems asmenims kaina prasideda nuo 165 Eur

0

Nėra kito tokio kelto per Baltijos , išskyrus Tallink keltus, kur grupėms taikoma tiek daug nuolaidų ir suteikiama tiek papildomų paslaugų už mažiausią kainą. Keltas iš Rygos yra geriausias pasirinkimas, jei planuojate keliauti daugiau nei 7 asmenys, nesvarbu su automobiliu ar be automobilio

Nėra kito tokio kelto per Baltijos , išskyrus Tallink keltus, kur grupėms taikoma tiek daug nuolaidų ir suteikiama tiek papildomų paslaugų už mažiausią kainą. Keltas iš Rygos yra geriausias pasirinkimas jei planuojate keliauti daugiau nei 7 asmenys, nesvarbu su automobiliu ar be automobilio.
Užsakant keltų bilietus grupei, iškart mokamas 10 procentų avansinis mokestis. Be papildomų išlaidų grupių užsakymus (mažiau nei 100 kajučių) galima anuliuoti 28 dienos iki išvykimo. Kai terminas iki išvykimo yra 21-27 dienos, ir grupės kelto bilietai atšaukiami, negrąžinama 10 procentų užsakymo vertės; kai iki kelionės keltu lieka 14-20 dienų nebegrąžinama 25 procentai keltų bilietų vertės; 7-13 dienų nebegrąžinama 50 procentų keltų bilietų vertės. Jei kelto rezervacija atšaukiama likus 7 dienom iki išvykimo-pinigai negrąžinami.
Keliaujantiems keltu be grupės galioja kitokios taisyklės. Pavienių keleivių keltų bilietų rezervacija gali būti atšaukta be mokesčio, jeigu iki išvykimo dienos yra likę ne mažiau kaip 14 dienų. Atšaukiant rezervaciją likus 13-2 dienoms iki išvykimo taikomas 20% mokestis nuo bendros kelto bilieto vertės. Atšaukiant kelto rezervaciją likus ne daugiau kaip 48 valandoms iki išvykimo taikomas 100% mokestis nuo kelto bilieto vertės. Atšaukiant dalį paslaugų kelte likus mažiau nei 48 valandos iki išvykimo pinigai už jas negrąžinami. Dažniausiai klientams siūlome keisti išvykimo datą, kad išvengtų nuostolių. Norint atšaukti kelto bilietą, visada reikia paskaičiuoti, kas geriau. Labai dažnai žmonės net nepaklausia apie galimybę keisti kelto bilietus. Prašo primygtinai anuliuoti kelto bilietą, o sekančią dieną užsako naujus bilietus į keltą. Visada prašykite Keltai.eu darbuotojų paskaičiuoti ir pažiūrėti kas geriau Jums apsimoka- keisti kelto bilietą ar atšaukti. Keltų bilietų rezervacija gali būti keičiama be papildomo mokesčio likus daugiau nei 14 dienų iki kelto išvykimo. Jeigu nauja kelionė keltu yra brangesnė – klientas turi padengti skirtumą. Jeigu rezervacija keičiama likus mažiau nei 48 valandoms iki kelto išvykimo ir naujoji kelionė keltu yra pigesnė – pinigai negrąžinami. Jei kelionė keltu yra brangesnė – būtina padaryti priemoką. Keltų bilietai gali būti keičiami tik tokiai datai, kuria yra laisvų vietų kelte. Teisė keisti nėra teisė gauti laisvų vietų kelte jūsų naujai pasirinktai išvykimo datai, jei jos jau išpirktos. Kelto bilietus Ryga Stokholmas, galima keisti keltų maršrutais Talinas Stokholmas, Talinas Helsinkis, Helsinkis Stokholmas. Taip pat galima apkeisti kelto išvykimo puses, jei pirkote bilietą iš Rygos, bet pasikeitė planai, galima jį sumokėjus mokestį keisti į Stokholmas Ryga. Reikia nepamiršti, jog biliete asmens duomenis Jūs galite keisti, pvz. jei Jūsų kolega apsirgo ar dėl kitų priežasčių nusprendė kartu nevykti, Jūs galite įrašyti kito žmogaus duomenis. Mašinos numerius Jūs taip pat galite keisti, tik svarbiausia, jog nesikeistų automobilio matmenys. Todėl teoriškai Jūs galite perparduoti kitiems žmonėms savo kelto bilietą, jei bilieto sudėtis yra ta pati, tiesiog tokiu atveju Jums reikėtų susisiekti su mumis ir nurodyti rezervacijos numerį, bei atsakyti į kelis saugos klausimus ir tada jau paprašyti, jog būtų pakeisti asmenų bei transporto priemonės duomenys.
Keltų bilietai, kurie parduodami, kaip specialus pasiūlymas ( pvz.: Naujųjų metų kruizas) gali turėti atskiras taisykles dėl keitimo ir anuliavimo. Dažniausiai specialūs pasiūlymai neturi galimybės keisti, atšaukti kelto bilietus. Paprastai galima keisti tik keleivio pavardę ar mašinos numerį.

Atnaujinta: 02/05/2017
Kad kelionė keltu neprailgtu
Keltai.euKeltai Ryga-Stokholmas