Renginiai keltuose

Keliauti su grupe pigiau! Keliaujant 10 ir daugiau asmenų taikoma 10% nuolaida, nuo standartinės kainos (į vieną pusę), duodami nemokami gėrimų arba saunos kuponai. Galioja speciali  kaina grupių transporto ir vairuotojų perkėlai keltu. Grupių kelionės- tai ne vien nuvykimas nuo taško A iki taško B. Didesnių kolektyvų kelionės- tai šiek tiek daugiau nei vien kelionė keltu. Grupių kelionė-  tai buvimas kartu, bendri įspūdžiai, bendri nuotykiai ir potyriai, bendra patirtis, bendros linksmybės. Kartais tiesiog gera būti kartu. Dažnai tokios kelionės virsta tuo, ką norisi kartoti ir kartoti. Keltų kompanijos skiria didelį dėmesį keliaujančioms grupėms ir kolektyvams, todėl yra sukurta daug gerų pasiūlymų, kai galima gauti ir maistą, ir pramogas už simbolinį mokestį. Peržvelkite kelis pavyzdžius žemiau ir matysite, kaip mažai skiriasi paprastas kelto bilietas ir bilietas su maistu, ar specialiai pritaikyta programa moksleiviams, studentams, įmonių kolektyvams

Renginių organizavimo galimybės

Keltuose yra didelis ir patogus konferencijų centras. Jame galima organizuoti įvairius oficialius ir neoficialius renginius: konferencijas, seminarus, susirinkimus, pristatymus, užsiėmimus. Konferencijų salė kelte pritaikyta tiek mažoms, tiek didelėms grupėms. Joje sumontuota visa reikalinga įranga. Renginius, kuriuose dalyvaus daug svečių galima rengti ir didžiojoje laivo salėje, kur rengiamos šou programos. Privačiam nedideliam vakarėliui labiau tinka salė su kvapą gniaužiančiais vaizdais į jūrą. SkyBar salės įrengtos laivo priekyje ir užtikrina nuostabų vaizdą viso jūsų renginio metu.

Skanus maistas laive

Kelionė laivu gali būti ne tik poilsis ir pramoga, bet ir nuostabi patirtis skonio juslėms. Laivuose yra švediško stalo, a la carte restoranai, kavinės ir barai. Jūsų renginiui galima paruošti ir turtingą kavos stalą su įvairiais užkandžiais ir gėrimais. Švediško stalo restoranas siūlo sotų ir turtingą stalą su įvairiais užkandžiais, pagrindiniais patiekalais ir gardžiais desertais. Kavinės siūlo mėgautis šviežiomis salotomis, gardžiais sumuštiniais, mėgstamais užkandžiais, sočiais pagrindiniais patiekalais, sočiais desertais. Picerijose -gardžios ir kvepiančios picos, sumuštiniai ir didžiausias malonumas – saldumynai. Gardūs patiekalai ir gėrimai yra neatsiejama kelionės keltais dalis. Laive galite mėgautis gardžiais užkandžiais, pyragaičiais ir pyragais, jūrų gėrybėmis ir daugybe kitų skanėstų, kurie patiekiami Švediško stalo restorane, a la Carte restorane, baruose ir kavinėse.

Nesibaigiančios pramogos

Kai tik keltas pajuda iš uosto prasideda pramogos. Kelte aplinka prisipildo muzikos, šokių, pramogų. Viskas paruošta, viskas suorganizuota, tereikia atvykti ir pabūti visiems kartu. Kelte vyksta staigmenų pilna šou programa su menininkais iš užsienio, linksmi žaidimai su įvairiomis dovanomis, karaoke ir šokiai aikštelėse . Taip taip, ne vienoje, o keliose. Vienur groja gyva muzika, o naktiniame disco klube DJ. Visos linksmybės tęsiasi iki paryčių kol pradeda kilti saulė. Patys ištvermingiausi eina jos pasitikti . Nes laivo denis tobula vieta pamatyti tekančią saulę. Dar praleidome parduotuves. Jos veikia kelionės keltu metu ir galima rasti puikių kosmetikos, drabužių, suvenyrų, saldainių už žemiausią kainą. Nieko panašaus krante nepatirsi, laive visada linksma!

Kas užtikrina šių renginių sėkmę?

Ekskursijos išlipus į krantą
Kelionė į Stokholmą keltu leis Jums pažvelgti į daugelį dalykų iš kito taško. Kai atsiduri šiame skandinaviškame perle, daugelis dalykų pasirodo paprastesni, mielesni, šiltesni. Neabejotinai po kelionės keltu dažniau pastebėsite šypsenas jus supančių žmonių veiduose. Gali būti, kad keliaujant keltu į Švedijos sostinę, išskirtinėj kelto aplinkoje kils kūrybiškų sumanymų, idėjų jums arba jūsų artimiesiems, kurias grįžus bus malonu įgyvendinti visiems kartu.
Jūs galite leistis į ekskursiją kartu su kolegomis, kuriuo nors iš mūsų pasiūlytų maršrutų arba galime parengti ekskursiją konkrečiai Jums, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus ir interesus.

Labiausiai visų pamėgta ekskursija autobusu su gidu. Trukmė 2,5 valandos. Gražiausiose vietose autobusas sustoja, einama šiek tiek pėsčiomis, duodamas laikas pasidaryti fotografijas. Ekskursija suteikia galimybes susipažinti su pagrindinėmis Stokholmo lankytinomis vietomis ir grožėtis miesto peizažu.

Ekskursija į ABBA muziejų – Jei svajojate susipažinti su muzikos legendomis arba tapti vienu iš grupės narių ir įrašyti su jais bendrą dainą, naudojant specialią kompiuterinę programą.

Ekskursija į Nobelio muziejų, jei esate išradėjas iš prigimties ir norite sužinoti, kur buvome, kur esame ir kur einame dėka mokslo progreso.

Ekskursija su dviračiais – vienas iš geriausių būdų susipažinti su Stokholmu.Visiems ekskursijos dalyviams bus skiriami dviračiai ir vadovas.

Ekskursija Stokholmo stogais- tai bus neįprastas ir įdomus nuotykis, taip pat puiki galimybė sujungti apžvalginę ekskursiją su sportine veikla.

Ekskursija kanalais – apžiūrėkite Stokholmo parkus ir gražiausius vaizdus plaukdami laiveliu Stokholmo kanalais. Laivelio maršrutas driekiasi palei daugelį svarbiausių turistų lankomų objektų.

 • Privati šventė darbuotojams, kolektyvams ir draugams

  Daugelis dovanoja savo kolegoms, bendradarbiams ir draugams šventes, ir ypač Kalėdas, bei Naujus metus jūroje. Dieną laive galima surengti savo išskirtinę šventę, teikti dovanas, skaniai papietauti. Neįprasta laivo aplinka bus papildoma staigmena kiekvienam dalyviui. Be to ypatinga kelionės atmosfera, įspūdinga laisvalaikio ir vakaro pramoginė programa keliaujant Baltijos jūra ir pasiekus Stokholmą bus tikra šventė, kuri paįvairins kiekvieno iš Jūsų kasdienybę. Gyva šokių muzika, diskoteka ir karaoke bei kitos staigmenos pakels nuotaiką visiems. Nieks nenuobodžiaus. Jei norite, kad darbuotojai dirbtų ir toliau kuo energingiau, suorganizuokite neįprastą kolektyvo bendravimui renginį laive! Laive susigyvenęs kolektyvas bus toks pat stiprus kaip jūreivio sumegztas mazgas.

 • Gimtadienio šventė tikrame laive

  Dideliems! Laive surengtas gimtadienio šventės vakarėlis turi būti suorganizuotas taip, kad svečiams liktų atmintyje dar ilgą laiką po šventės. Gimtadienio dalyviai galės suderinti šventimą ir su trokštama kelione Baltijos jūra! Nereikia galvoti kuo pasirūpinti, nes viskas paruošta laive už Jus. Maistas restorane, kur kiekvienas gurmanas atras sau tinkamus patiekalus. Švediško stalo restorane galima pačiam susikurti valgiaraštį, renkantis tarp šiltų, šaltų patiekalųir gardžių desertų. Daugelis jau išbandė ir karštus saunos vakarėlius. Tai įdomu, originalu ir suteikia progą atsipalaiduoti. Vasaros metu laive vyksta kokteilių meistrų seminarai, kur galima išbandyti savo jėgas ar išmokti gaminti įvairius gėrimus.

  Mažiesiems! Laivo žaidimo kambaryje mažųjų keliautojų laukia įdomūs nuotykiai ir staigmenos, juokas linksmybės, piešimas, dainos, šokiai, žaislai ir žaidmai, bei vaikų pamėgtas kamuoliukų baseinas ir čiuožykla. Vaikus aplanko ir visų laukiamas bei mylimas svečias – šunytė Lotė. Kuo daugiau vaikų, tuo linksmiau!

 • DAUGIAU

  Senjorų kruizas Speciali data, kai laivas virsta senjorų tvirtove su ypatinga programa skirta tik solidaus amžiaus žmonėms.

  Romantiškas vestuvių šventimas ir meilės bangos Baltijos jūroje. Kviečiame Jus į nepamirštamą romantišką nuotykį, atšvęskite savo gyvenimo šventę – vestuves – jūroje pakeliui į Stokholmą!

  Pamokos moksleiviams laive: istorija, geografija -labiausiai pamėgtos. Aplankomi muziejai ir konferencijos salėje grįžtant viską galimą pasikartoti

  Išleistuvių vakarėliai,  kai  galima pasitikti saulę atviroje jūroje ant laivo denio

  Naujųjų metų sutikimas su ypatinga programa ir išskirtiniais šventiniais patiekalais

DIRBKIME KARTU

Kad keltas atneštų naudos, sukurtas keleta paketų specialia kaina:
Talinas Helsinkis nuo 11 Eur/asmeniui ir 97 Eur autobuso su vairuotojais perkėla keltu Finlandia
Galima užsakyti dienos kruizą pirmyn atgal Talinas Helsinkis Talinas. Kruizo paketą sudaro:
Kelionė keltu pirmyn atgal Talinas Helsinkis Talinas
Konferencijų salės nuoma
Kavos pertraukėlė (kava, arbata, vanduo, sausainiai ir vaisiai)
Prabangūs pietūs laivo Švediško stalo restorane su gėrimais vynu, alum, arbata, kava ir gaiviais gėrimais. Kavos pertraukėlės laikas gali būti derinamas.
Galima užsakyti viešbutį Helsinkyje, kuris nekainuos papildomai, jei keliausite tuo pačiu keltu po paros atgal
Kviesk draugus, bendraminčius, ir kolegas keliauti keltu. Daugelis organizuoja išleistuves, susitikimus su draugais, gimtadienius, kolektyvų išvykas kelte. Tai labai paprasta, lengva, patogu, įdomu ir pigu.
Užsakant keliones keltu grupėms reikia atsiminti, kad galioja specialios taisyklės
Užsakant kelionę grupei, taikomas išankstinis mokestis 10 proc. nuo visos bilieto vertės. Galutinis mokėjimas turi būti atliktas likus ne mažiau nei 30 dienoms iki išvykimo. Jei liko mažiau nei 30 dienų iki išvykimo, už bilietą reikia susimokėti iškart užsisakant. Nemokamai rezervaciją galima atšaukti likus 30 dienų iki plaukimo. Lengviausias būdas sužinoti viską apie kelionę grupėms paskambinti mums 8-674-10662′

Papildomos nemokamos paslaugos, kurių gali prašyti grupės užsakančios pas mus bilietus į keltą
Konsultantas ir palyda
Užsisakyk kelionę grupei, ir gauk mūsų konsultanto palydą, kuris nemokamai palydės Jūsų grupę ir užtikrins, kad viskas vyktų sklandžiai. Asmeninis Jūsų konsultantas dirbs su Jumis nuo pat pirmo skambučio. Galės atvykti pas Jus į biurą, klasę ar Jūms patogią vietą ir atsakyti į visus klausimus iškylančius organizatoriams ir kelionės dalyviams planuojant kelionę ar kelionės metu.
Informacinis pristatymas prieš ir po kelionės
Užsakant kelionę grupei, kurią sudaro 30 ar daugiau asmenų gauk nemokamą išsamų įvadinį kelionės pristatymą (filmuota, medžiaga, nuotraukos, pasakojimai), ir nuotraukas iš grupės kelionės, grįžus namo.

Susisiekite