Kokie

Keltai

plaukia net 22 kartus?

Keltai Paldiski Kapelskaras -naujas grafikas ir naujos galimybės

Keltai  Paldiski Kapelskaras Paldiski -rezervaciją galite daryti  ir telefonu: +370-674-10662 , arba facebook keltai.eu.

Galite pildyti paklausimo formą ir atsakysime į jūsų laišką per keletą minučių. Žinoma nepamirškite, kad dirbame tik 08:00-20:00 val. 
Nėra užsakymo mokesčių rezervuojant keltą Paldiski Kapelskaras Paldiski. Galimą keisti ir koreguot užsakytus bilietus į keltą Paldiski Kapelskaras Paldiski.

Keltai Paldiski Kapelskaras naujas grafikas

Keltai Paldiski Kapelskaras Paldiski kelia dvi keltų kompanijos: DFDS ir Tallink.

DFDS keltų kompanija Paldiski Kapelskaras Paldiski keltais visada kėlė ir keleivius ir krovininį transportą. Tallink keltų kompanija iki Covid krizės keleivių šiuo maršrutu nekėlė, tik  krovininį transportą ir  vairuotojus.

Covid krizė pakeitė daug dalykų ir dabar Tallink keltų kompanija  kelia šiuo  maršrutu tiek Cargo transportą tiek  keleivius su lengvaisiais automobiliais. Keltai Paldiski Kapelskaras tapo alternatyva sumažinus reisų  saičių Talinas Stokholmas ir Ryga Stokholmas keltų maršrutais.

DFDS keltų kompanija  stiprina pozicijas šiame maršrute ir  didiną reisų skaičių per savaitę nuo 14 iki 22. 

Keltai Paldiski Kapelskaras Paldiski su DFDS  perkelia keleivius greitai ir už mažą kainą. Keliauti pigiai ir greitai galima, tik vis dar  visus stabdo nenugalimas mūsų nenoras pavažiuoti iki Estijos. Tai verčia mus keliauti  brangiau, bet iš artimesnių uostų.

Galima buvo mokėti daugiau, kai plaukdavo keltas iš Rygos kasdien ir kai  Ventspilis Nynashamnas keltas kėlė daugiau keleivių. Tačiau šiuo metu  keltas Ryga Stokholmas plaukia tik kartą per savaitę, o keltuose iš Ventspilio yra nustatytas limitas kiek galima perkelti keleivių ir  visi  reisai labai greit  užsipildo. 

Keltai Paldiski Kapelskaras tikra paguoda ir išsigelbėjimas jeigu reikia persikelti keltu prie Stokholmo. Kapelskaras nutolęs į Šiaurę nuo Stokholmo vos  per 80 km.

keltai paldiski kapelskaras
Keltai Palsdiski Kapelskar

Keltai Paldiski Kapelskaras -informacija

Kadangi keltų maršrutus daugiausia reguliuoja krovinių perkėlimas ir jų srautai, tai ir maršrutai sudaromi pagal ten kur didžiausi srautai krovinių.

Dėl pokyčių, susijusių su nepakankama krovinių ir keleivių vežimo paklausa, nuo spalio 3 d. DFDS keltų kompanija uždaro Paldiskio-Hanko laivybos liniją. Paskutinis reguliarus išvykimas Hanko-Paldiskio kryptimi įvyks spalio 2 d., 17.00 val.

Iki šiol keltų  liniją aptarnavęs keltas „Patria Seaways“, talpinantis 260 keleivių, tęs su daugiau išvykimų Paldiskio-Kapelskaro maršrutu kartu su keltu „Sirena Seaways“.

Regis tai sudarys dar didesnę konkurenciją keltams  iš Rygos į Stokholmą,  Talino į Stokholmą,  Ventspilo Nynashamno.

Tik keltas Ventspilis Nynashamnas turi tiek daug reisų ir kelia per 8,5 valandos iki Švedijos ir atgal, o dabar ir keltas Paldiski Kapelskaras  taps stipriu konkurentu su tokiom pačiom mažom kainom, perkėlos greičiu ir dažnumu.

Keltai Paldiski Kapelskaras Paldiski visada buvo išsigelbėjimas lietuviams per Kalėdas, apkrautus savaitgalius, kai keltuose Ryga Stokhomas, Ventspilis Nynashamnas trukdavo vietų. Ypatingą dėmesį, paklausą šie keltai įgavo šiais metais. 

Keltai Paldiski Kapelskaras buvo tas transportas kuriuo keliavome pirmiausia po karantino apribojimo mažėjimo. Keltai Paldiski Kapelskar Paldiski perkėlė ne vieną užstrigusį lietuvį Švedijoje ir Norvegijoje, kai dar nebuvo aiški nei keleiavimo tvarka, nei  reikalavimai kelionėms.

Dabar jau žinome: keltai kelia, specialių dokumentų nereikia. Reikalinga tik Covid testai, tiek  keliaujant į Lietuvą, tiek per Latviją, tiek keliantis į Švediją. 

Keltai Paldiski Kapelskaras -nauji išvykimo laikai

Iš Paldiski keltas kels 1000 val  ryte ir 2100 val  vakare.

Iš Kapelskaro keltas kels 0900 val ir 2130 val  vakare.

Keltas Paldiski išvyksta adresu: Paldiski Northern Port, Peetri 11, 76805 Paldiski, Estonia. GPS koordinater: Lat: N 59.348731″, Long: E 24.053107″

Keltas Kapelskare išvyksta adresu: Port of Kapellskar, Kapellskars hamn, SE-76015, Rootsi, Graddo

Keltai Paldiski Kapelskaras Paldiski turi:

  • sėdimas vietas
  • kajutes dvivietes su langu ir be langu
  • kajutes keturvietės su langu ir be lango
  • kajutes skirtas keliauti su gyvūnais

Pagrindinis skiriamasis keltai Paldiski Kapelskar ženklas negalima keliauti be automobilio. Vien tik pėsčiajam keltų bilieto įsigyti negalima. Būtinai turite keliauti su automobiliu kuriame nors ekipaže.

Keltų bilietų kainos prasideda nuo 79  Eur asmeniu su automobiliu.