Keltai krovininiam transportui gali būti rezervuojami ir telefonu, bei facebook: keltai.eu. Nereikia mokėti iš karto užsakant keltą krovininiam transportui.

Keltai krovininiam transportui yra atskira paslaugų rūšis keltuose. Keleivinis  transportas yra tik tas kurio bendra masė neviršija 3,5 t svorio. Sunkesnis  transportas priskiariamas Cargo  kategorijai ir užsakomas atsižvelgiant į daugiau kriterijų: krovinio svorį, pobūdį ir tt.

Keltai krovininiam transportui, reiškia jog galime jums užsakyti perkėlą keltu: vilkikui, vilkikui su  priekaba, vilkikui gabenančiam pavojingą krovinį (pvz. chemikalus, kurą ir tt.) autovežiui, autototraukiniui, stambagabaričiam transportui (pvz. statybinis kranas), transportui su gyvūnais, jūriniam konteineriui.

Keltuose krovininis transportas yra pagrindinės transporto priemonės, dėl kurių sudaromi ir tvarkaraščiai, ir kuriami maršrutai. Keleiviams su lengvuoju transportu belieka tik prisiderinti.

Keltai krovininiam transportui- kaip suskaičiuoti sunkiasvorio transporto perkėlos kainą?

Keltai krovininiam transportui,  kuriuos labiausiai mėgsta įmonės: keltai iš Ventspilio į Švediją Nynashamną, keltai iš Muuga (Estija) į Vuoasari (Suomiją) , keltai iš Vasa (Suomija) į Umea (Švediją).

Keltai krovininiam transportui, kuriuos išvardinome ką tiktai yra mėgstamiausi dėl mažų kainų ir  užsakymo atšaukimų paprastumo, lengvumo. 

 • Keltai iš Ventspilio į Nynashamą/ iš Nynashamno į Ventspilį. Keltų grafikus ir uostų adresus rasite čia
 • Keltai iš Liepojos į Travemundę
 • Keltai iš Klaipėdos į Trelleborgą. Keltų grafikus ir uostų adresus rasite čia
 • Keltai iš Rostoko į Klaipėdą
 • Keltai iš Talino Muuga uosto į Helsinkį Vuosaari

Keltai krovininiam transportui: vilkikams, sunkvežimiams, krovinių gabenimui krovinių saugumui ir vairuotojui patogumui užsakomi iš anksto. Taip pat ir kai kurios atskiros paslaugos užsakomos iš anksto:

 • Elektros prijungimas šaldytuvams kelte; 
 • Pakrovimo -iškrovimo pirmumas uoste;
 • Įvairavimo / išvairavimo  paslauga (galioja ir lengviems automobiliams dėl gedimo negalintiems įvažiuoti į laivą;
 • Atskiros kajutės kelte vairuotojams (be kitų keleivių)
 • Vairuotojų maitinimo paslaugos kelte
 • Grįžimo keltų bilietai  – taupantys išlaidas

Keltai krovininiam transportui: vilkikams, sunkvežimiams, krovinių gabenimui

Krovininis transportas (vilkikai, sunkvežimiai, cisternos, nauji automobiliai) yra viena iš svarbiausių transporto rūšių, be kurios negalėtume įsivaizduoti šių laikų gyvenimo. Norint pristatyti krovinį laiku ir į tam tikrą vietą, vien sausumos kelio dažniausiai nebepakanka.

Todėl dažnai tenka užsakinėti keltų bilietus sunkiasvorėms transporto priemonėms. Įmonėms kurios gabena krovinius į Skandinaviją yra labai paranku naudotis keltais kroviniam transportui perkelti. 

Kelto bilietą sunkvežimiui, vilkikui, cisternai, kranui yra labai patogu užsakyti, nes taip yra taupomas ir važiavimo laikas, taip pat vairuotojas turi galimybę pailsėti ir pasiruošti bei susiplanuoti tolimesnę maršruto dalį.

Vairuotojai kajutėse gali pasinaudoti dušu bei tualetu, ir jei keltas plaukia per naktį, patogiai išsimiegoti, nesirūpinant krovinio saugumu, kadangi uosto darbuotojai pasirūpina, jog sunkvežimiai būtų tinkamai ir tvarkingai pritvirtinti kelionės keltu metu.

Taip pat,  kai kuriais keltais plaukiant galima naudotis ir nemokamu Wi – Fi ryšiu.

Žinant koks yra sunkus vairuotojų darbas, keliantis dauguma maršrutų, vairuotojui yra suteikiamas ir nemokamas maitinimas, todėl galima mėgautis šviežiu, įvairiu ir skaniu maistu.

Dauguma krovininį transportą gabenančių keltų bendrovių, yra nusprendusios jog kelionė keltu turi būti kuo greitesnė, patogesnė bei skatinanti pasinaudoti šia paslauga dar kartą.

Dažniausiai keltui išplaukus, ir pasibaigus vakarienės ar pusryčių laikui, vestibiulyje ir koridoriuose būna tylu ir ramu. Todėl nėra svarbu ar keltas rytinis ar vakarinis, vairuotojai turi galimybę išsimiegoti ir atgauti jėgas.

Jei yra gabenami nestandartiniai kroviniai, dėl kurių transportavimo Jums kyla klausimų, visuomet galite kreiptis ir mes pasistengsime išsiaiškinti, ar yra galimybė ir kokios būtų gabenimo sąlygos.

Į kiekvieno kliento klausimus, stengiamės atsakyti kuo skubiau, kadangi laikas Jums ir Jūsų įmonei yra labai svarbus.

Kiek kainuoja perkėla keltu sunkiasvoriam transportui?

Komerciniai sunkvežimiai 6.0-8.0 m ilgio
nuo 390 Eur
Platforma 6.0-8,0 m ilgio
nuo 390 Eur
Priekaba – šaldytuvas 17 -18 m ilgio
nuo 450 Eur
Autovežis 18- 19 m ilgio tuščias
nuo 562 Eur
Savivartis 16-17 m ilgio
nuo 622 Eur
Antrasis vairuotojas
nuo 67 Eur