Rezervuoti vietas į keltą iš Klaipėdos į Trelleborgą galite ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio užsakant keltų bilietus Klaipėda Trelleborgas Klaipėda. Nereikia mokėti iš karto.

Keltai Klaipėda  Trelleborgas, tai keltai kurie geriausiai tinka šeimoms, nes uostas iš kurio išvyksta ir atvyksta keltas  gerai žinomas visiems – Klaipėda.

Keltai Klaipėda Trelleborgas perkelia keliaujančias šeimas į Švediją ir atgal už labai mažą kainą. Keltuose iš Klaipėdos į Trelleborgą vaikai iki 6 metų keliauja nemokamai. Keliaujant keltu į/ iš Trelleborg dviems suaugusiems, vaikas dvivietėje kajutėje kartu su tėvais keliauja nemokamai.

Keliaujant keltu į/ iš Trelleborg penkiems asmenims, iš kurių vienas- vaikas iki 6 metų, parenkama keturvietė kelto kajutė ir vaikas keliauja nemokamai. Visoms keliaujančioms keltu iš Klaipėdos šeimoms  taikoma 50 procentų nuolaida įsigyjant iš karto ir kelionę atgal. Nereiktų nusiminti ir tiems kurie keliauja keltu  po vieną. Specialus keltų bilietų pasiūlymas į/ iš Trelleborg vienam asmeniui su automobiliu galioja tiek keliaujant į vieną pusę tiek į abi puses.

Ką reikia žinoti apie keltus Klaipėda Trelleborgas Klaipėda?

Keltai Klaipėda Trelleborgas  išvyksta / atvyksta į/iš Minijos g 180,  Klaipėda. Yra buvę, kad navigacijos neranda šio adreso, bet labai svarbu atsiminti, kad už geležinkelio pervažos reikia laikytis dešinės. Atvykus į uostą su automobiliu, registracija į keltai Klaipėda Trelleborgas  vykdoma prie vartų link laivo stovinčiame pastate. Jei keliaujate ne vienas, o keliese, visus esančius automobilyje  keleivius galite užregistruoti vienas, nuėjęs su dokumentais į registracijos pastatą. Keleiviai vykstantys  keltu Klaipėda Trelleborgas  be automobilio, registruojami terminalo pastate ir iki kelto nuvežami specialiu  transportu.

Keltai Trelleborge  išvyksta iš Švedijos, terminalo  Treleborgas, Hamngatan 9, 231 42 . Užsiregistruoti galite savitarnos automatuose. Sekite ženklus uoste ir važiuokite iki „TT-Line“ tako su mėlynais registracijos automatais, kurie yra skirti keleiviams su automobiliais. Registruotis galite neišlipę iš automobilio. Automate pasirinkite pageidaujamą kalbą, paliesdami ekraną. Įveskite savo rezervacijos numerį, naudodami klaviatūrą. Dar kartą patikrinkite rezervacijos duomenis. Esant poreikiui, galite pakeisti keleivio vardą ar transporto priemonės registracijos numerį. Jei prašoma, nuskenuokite automatizuotai nuskaitomą pasą arba ID kortelę, kuriuos rekomenduojama visuomet turėti šalia savęs. Sekite instrukcijas ekrane. Kai visi pateikti duomenys bus teisingi, patvirtinkite rezervaciją.  Palaukite, kol bus užbaigtas spausdinimas ir pasiimkite dokumentus. Važiuokite prie prieplaukos ir tako, nurodyto Jūsų įlaipinimo kortelėje. Laukite tolimesnių įgulos nurodymų.

Keltai Klaipėda Trelleborgas

Keltai Klaipėda Trelleborgas Klaipėda -keltai tau, persikelti arčiau Danijos. Trelleborgas uostas nutolęs nuo Kopengahos 80 km. 

Keltai Klaipėda  Trelleborgas nuo 2020m gegužės 28 dienos plaukia penkis kartus per savaitę. Naują kelto tvarkaraštį galite rasti čia.

Keltai į Klaipėdą iš Trelleborgo plaukia taip pat plaukia penkis  kartus per savaitę. Keltų tvarkaraštis čia.

Yra du pagrindiniai  keltų bilietų Klaipėda Trelleborgas Klaipėda tarifai  „SMART“ ir „FLEXI“.

SMART tipo  keltų bilietus Klaipėda Trelleborgas Klaipėda galima  tik keisti už papildomą 40 Eur  mokestį, atšaukti ir susigrąžinti pinigus negalima.

FLEXI tipo keltų bilietai Klaipėda Trelleborgas Klaipėda yra šiekt tiek brangesni perkant, bet  juos galima atšaukti net 2 valandos iki kelto  išvykimo. Kai iki kelionės keltu  yra daugiau negu para grąžinama 100 % sumokėtų pinigų už keltų bilietus Klaipėda Trelleborgas Klaipėda. Kai  lieka tik para iki kelto Klaipėda Trelleborgas Klaipėda išvykimo, atšaukus keltų bilietus Klaipėda Trelleborgas Klaipėda, grąžinama tik 20 procentų mokėtos sumos. Keltų bilietų Klaipėda Trelleborgas Klaipėda datos keitimas neapmokestinamas.  Geriausias pasirinkimas ir yra Flexi tipo bilietai į keltą Klaipėda Trelleborg. Kai tiek daug pasikeitimų dėl Covid kasdien, niekada nežinom kiek kartų reiks keisti keltų bilietus ir kada juos atšaukti.

Klaipėda Trelleborgas Klaipėda keltai tau persikelti arčiau Danijos.

Keltai Klaipėda Trelleborg Klaipėda keltų maršrutu šiuo metu plaukioja keltai Robin Hood ir Marco Polo.  Keltas Robin Hood pastatytas 1995  m. Kartais prisijungia ir trečias keltas Tom Sawyer. Keltas Tom Sawyer  talpina 400  keleivių, ir priskiriamas Premium klasės keltams.

Visi keltai Klaipėda-Trelleborgas Klaipėda turi įrengtas įvairių tipų kajutės ir sėdimų vietų salonai. Kajutės yra vienvietės, dvivietės, keturvietės su langais ir be langų, yra kajučių pritaikytų keliauti neįgaliems ir juos lydintiems keleiviams. Keltai Klaipėda-Trelleborgas Klaipėda  turi ir kajučių, skirtų keliauti su gyvūnais.  Keltuose veikia savitarnos Keltuose Klaipėda-Trelleborgas Klaipėda  įrengtia valgykla, baras, vaikų žaidimų kambariai, sauna.

Geriausia motyvacija- didžiausios nuolaidos keltų bilietams.  Nuolaida, kai keliauji keltu Klaipėda Trelleborgas vienas „SOLO“ , taikoma visų kategorijų kelto Klaipėda-Trelleborgas Klaipėda kajutėms.

Nuolaida, kai keliauji pirmyn atgal keltu Klaipėda-Trelleborgas Klaipėda „RETURN“

Kajutės  kelte Klaipėda-Trelleborgas Klaipėda yra dvivietės, keturvietės  su langu ir  be lango. Visos kajutės keltuose Klaipėda- Trelleborgas yra virš vandens lygio. Nėra  kajučių apačioje, laivo dugne.

Kajutės kelte Klaipėda-Trelleborgas Klaipėda su langu ir be lango viduje nesiskiria  įrengimu. Lovų kokybė, kajutės dydis, Wc ir dušas, kiti baldai yra tokie patys kajutėses su langu ir be lango. Keltai Klaipėda Trelleborgas kajutes skiria tik langas: jis yra, arba vietoje jo – veidrodis. 

Dar viena keltai Klaipėda Trelleborgas kajučių kategorija –Komfort  tipas. Šiose  kelto kajutėse yra  papildomai TV , taip pat šio tipo kajutės didesnės, turi  minkštasuolius.  Kiekvienam kelte Klaipėda –Trelleborgas- Klaipėda yra  kajučių, skirtų keliauti su gyvūnais. Taip pat labai erdvių ir patogių  kajučių  keliauti neįgaliems ir juos lydintiems asmenims.

Kai reikia keliauti keltu, o tam nėra daug įgūdžių, dažniausiai sakome: „JUMS GERIAUSIAI TINKA KELTAI IŠ KLAIPĖDOS“.

Keltai Klaipėda Trelleborgas nepakeičiami norintiems patekti į Pietų Švediją arba Daniją.

Keltai iš Klaipėdos atplaukia į Trelleborgą, t. y . pietinę  Švedijos dalis. Trelleborgas  yra netoli Ystado, Malmo ir Kopenhagos.  Perkant  bilietus keltais Klaipėda Trelleborgas galima  kartu įsigyti Oresund tilto bilietą ( tiltas tarp Švedijos ir Danijos) 53 procentais pigiau  nei pirkti jį vietoje privažiavus tiltą.  Automobilio iki 6 m ilgio     Oresund tilto bilietas kartu su keltų bilietais Klaipėda-Trelleborgas Klaipėda kainuoja  26 Eur.

Keltai Klaipėda Trelleborgas
Keltai Klaipėda Trelleborgas

Kas dar svarbu, kai keliauji keltu Klaipėda-Trelleborgas Klaipėda?

 • Gyvūną galima vesti į kelto kajutę, keliantis keltais iš Klaipėdos į Trelleborgą arba atvirkščiai iš Trelleborgo į Klaipėdą.  Naminiai gyvūnai privalo būti gyvūnų narve ar būti su antsnukiu ir pavadėliu.
 • Keliaujant  kartu su  gyvūnu keltu Klaipėda Trelleborgas Klaipėda papildomai  mokėti nereikia, jeigu yra laisvų tam tikros kategorijos kajučių. Reikia tik perspėti mus, kad būtų parinkta tinkama kajutė. Kitais atvejais skaičiuojamas  valymo mokestis 30 Eur.
 • Gyvūna kelionės  keltu Klaipėda Trelleborgas/ Trelleborgas Klaipėda metu  galima  vedžiotis po laivą, išskyrus , kavines, sauna ir parduotuves.
 • Gyvūnu WC  yra lauko  kelto Klaipėda Trelleborgas lauko deniuose.
 • Jei  keliaujate keltais iš Klaipėdos į Trelleborga be automobilio visada galite užsakyti papildomai traukinį, autobusą iki jums reikiamo Švedijos miesto už specialią kainą (keltas+transportas)

  Jei planuojate  pavešėti  ilgiau Švedijoje ir  nepasirūpinote nakvyne,  bus malonu  jums prie  bilieto prijunkti  apgyvendinimą su specialia nuolaida (keltas+apgyvendinimas)

Keltai Klaipėda Trelleborgas - klausimai, kuriuos girdime dažniausiai

Kada yra pigiausių vietų kelte Klaipėda Trelleborgas Klaipėda?

 • Pigiausias kelto bilietas pirmyn -atgal 4 su kajute ir automobiliu -256 Eur
 • Keturvietė kajutė su langu nuo 96 Eur
 • Dvivietė kajutė be lango nuo 65 Eur
 • Vienas asmuo, kajutė be pašalinių ir automobilis nuo 98 Eur
Kiek kainuoja maistas kelte Klaipėda Trelleborgas?

Visada galioja speciali kaina maitinimui pasirinktu laiku. Pusryčiai 7,50 eur, pietūs arba vakarienė 16 Eur, vienas šiltas patiekalas 8,50 Eur.

Kiek kainuoja internetas kelte Klaipėda Trelleborgas?

„Wi-Fi“ 100 MB papildomas internetas nuo 6 Eur. Interneto nėra „Marco Polo“ kelte.

Visada kartu su keltų bilietais galima įsigyti bilietus per Oresund tiltą už pusę kainos nuo 26 Eur

Kiek laiko trunka perkėla keltu Klaipėda Trelleborgas?

Kelionės keltu trukmė į vieną pusę 16 valandų?

Ar reikia pildyti anketas keliaujant kol galioja apribojimai dėl Covid?

Registracija ir įlaipinimas į TT-Line keltą iš Trelleborgo, plaukiantį į Klaipėdą, be išankstinės registracijos Lietuvos nacionaliniame visuomenės sveikatos centre (NVSC), adresu https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form nėra vykdomas.

Atvykstant į Lietuvą reikia turėti ES Covid pasą arba ne senesnį negu 72 valandų neigiamą Covid testo atsakymą. Saviizoliacija gali būti  reikalinga, neturintiems ES galimybių paso.  Atnaujinta informacija  dėl saviizoliacijos skelbiama kiekvieną penktadienį vakare.

Jei  perkate keltą Klaipėda Trelleborgas nereikia nieko pildyti, bet reikia turėti ES Covid pasą arba  neigiamą Covid testo atsakymą ( 72 valandų galiojimo).