Keltai Klaipėda Trelleborg Klaipėda

Statistiniai duomenys apie keltą Klaipėda Trelleborgas Klaipėda

Keltas Robin Hoodas pastatytas 1995 m. Keltas Tom Sawyer 1989m.  Visi TT line  keltai turi vaikiškų knygų ir pasakų herojų pavadinimus. Dar  yra keltai Peter Pen ir Nilso vardais.

Visi TT line keltai yra RoRo keleiviniai keltai. Tokie pačio tipo keltai yra ir Klaipėda Karshamnas ir Ventspilis Nynashamnas. Ro Ro tipo keltais vežamas autotransportas ant ratų, kuris  gali įvažiuoti arba  būti įtempiamas pro laivo galuose esančius vartus. Kartu  laivas veža ir keleivius. Keleiviams  yra įrengtos  kajutės ir erdvės praleisti laiką: parduotuvė, restoranas, kajutės, erdvės vaikams,  naminių gyvūnų zonos.

 • Naujas keltų maršrutas

  Papildoma galimybė keliaujantiems į Pietų Švediją ir Daniją

  Tik šią  vasarą TT line  keltų kompaniją suplanavo ir paleido papildomą reisą tarp Klaipėda Trelleborgas- Klaipėda.  Trelleborgas miestas pietinėje Švedijos dalyje, labai  netoli Danijos. Per miestą eina kelias E6, jungiantis Švediją su  Norvegija ( Kirkenes) miestu. Iki  šios vasaros TT line keltų kompanija  neturėjo  reiso Klaipėda Trelleborgas, jos keltai plaukiojo  maršrutais Trelleborgas- Travemundė, Rostock -Trelleborg, Swinoujscie – Trelleborg, Swinoujscie -Ronne.

  Trelleborgas Klaipėda yra  dalis ilgesnio kelto maršruto. Savo kelionę jis pradeda Travemundėje, tuomet stoja Trelleborge vienam stambiausių Švedijos uostų ir užbaigia reisą Klaipėdoje.

  Keltas iš Trelleborgo į Klaipėda  plaukia  kartą savaitėje 06:00 val ryte. Atgal keltas Klaipėda Trelleborgas išvyksta iš šeštadienio į sekmadienį naktį 01:30 val. (Registracija vyksta šeštadienį 23:30 val) Registracija į keltą  vyksta viena valanda prieš.

 • Papildomi geri dalykai

  Gali būti naudinga, jeigu apie tai ir nesvarstėte anksčiau

  TT line  keltų linijos  siūlo kartu su  keltų bilietais įsigyti ir kelionės draudimą,  viešbutį arba traukinio  bilietus. Keliavimas  traukiniais, labai populiarus  visur Europoje. Jais galima  atvažiuoti tiesiai į miesto  centrą. Greitieji  traukiniai gali greitai ir patogiai  nugabenti  per  visą  šalį. Daugelyje šalių  greitieji  traukiniai vietiniam susisiekimui   naudojami dažniau nei lėktuvai.  Keliaujantiems be automobilio  įsigyti kartu  keltą ir traukinį  tikrai yra patogiau  negu  kiekvieną bilietą atskirai.

  Kelionės draudimas, papildomai kainuos  jums nuo 13 Eur,  bet  galėsite  keisti  bilietus be apribojimų, papildomų mokesčių ir atšaukti juos iki  kelionės be  papildomų išlaidų, neprarandat  pinigų. Perkant kelto bilietus su  jau įskaičiuotu  draudimu  gaunate laive ir  kuponą  gaiviajam gėrimui, arbatai arba kavai.

 • Kas kitaip keliaujant keltu į Trelleborgą, lyginant su kitais keltais į Švediją

  Paprasti, bet  naudingi dalykai

  Kaip rašėme  ilgą laiką TT line apsiribojo maršrutais daugiausia iš Vokietijos. Vokiečių  įpročiai  visur laikytis tvarkos ir taisyklių padarė  savo ir paslaugoms kelte. Keltas gali  vešti 300 keleivių, vienu  metu. Jiems apgyvendinti skirta  163 kajutės.  Todėl  čia  negalima  pirkti  atskiros lovos  kajutėje, galima įsigyti tik  visą  kajutę arba sėdimą  vietą.  Visos kajutės kaina prasideda  nuo 85 Eur. Kajutėse  yra WC , dušas. Šiame  laive galima  įsigyti kajute, kuri  yra priekyje laivo ir dideliu langu į jūrą. Jį kainuoja  ne kažką daugiau  nei  įprasta  kajutė, kitur tokios kajutės priskiariamos Deluxe  kategorijai.

  Wifi – gaunate kartu su  kelto bilietu jau   nemažą nemokamo interneto kiekį  naudotis laive, jei  jaučiate  trukūmą  ir naudojate daug  interneto  galite papildomai įsigyti  iki 500 MB.

  Maistas- galite mokėti atskirai už pusryčius, atskirai už vakarienę ką darydavote ir kituose keltuose, o galite įsigyti maisto kuponą už 8 Eur ir eiti valgyti kada Jums  norisi. Dažnai  keleiviai  kurie niekad neplaukė   nežino kaip jiems seksis  jūroje, bet  prisisako maisto kad jaustis saugiai. Vėliau  laive gal ir  nebenori  pusryčių, nes buvo labai soti  vakarienė, bet juk  neišmesi kas nupirkta. Oi tas   mūsų lietuviškas taupumas, valgom norim nenorim tik kad reik kaip per kūčias. Taigi   čia  yra  pasirinkimas atviro laiko  maisto kuponas

  Kitaip  nei  plaukiant  keltais Klaipėda Karlshamnas, ar keltu Ryga Stokholmas, ar keltais iš Vetspilio į Nynashammą  užsakant  keltą Klaipėda Trelleborgas Jums reikės pateikti ne tik  gimimo  datą, bet ir asmens tapatybės ar paso  numerį  ir galiojimo datą,  be šių duomenų  TT line  keltu  Klaipėda Trelleborgas  Klaipėda rezervacijos atlikti negalėsime.

  Jei  keliausite su  mašina kuri   viršija lengvojo automobilio išmatavimus reikės nurodyti labai tikslu ilgi pvz 6200 cm, arba 6350 cm , neužtenka nurodyti kad  telpa iki  6  metrų arba iki  5 metrų kai su kitomis keltų  linijomis. Tokia pati tvarka  galioja ir  keliaujantiems su  priekaba reikalingas tikslus priekabos ilgis  centimetrais. Išskiriama ir atskira  kategorija  mažas komercinis  transportas, tai  yra transfurgonai  (autobusiukai su  budele) . Šiuo keltu  transfurgonai  gali plauti ilgesni  negu  6 m, bet   negali viršyti 3,5  t svorio.

  Plaukiant su gyvūnu išperkama  kajutė skirta keliauti keltu su  gyvūnu) ir nėra papildomo   mokesčio už gyvūną.

  Pastebėjome, kad daugelis kas klausinėja apie kelta Klaipėda Trelleborgas tikisi  lygiai tokios pat nuolaidos Oresund tilto  bilietui, kaip gaudavo  pirkdami keltą Klaipėda Karlshamnas. Deja tik perkant  bilietus  keltais Klaipėda Karlshamnas galima  kartu įsigyti Oresund tilto bilietą ( tiltas tarp Švedijos ir Danijos) 53 procentais pigiau  nei vietoje privažiavus tiltą.  Automobilio iki  6 metrų ilgio   Oresund tilto bilietas kartu su keltu bilietais  Kalipėda Karlshamnas kainuoja  26 Eur.

 • Kodėl keltas iš Klaipėdos yra patogus?

  Kai reikia keliauti keltu, o tam nėra daug įgūdžių, dažniausiai sakome: „Jums geriausiai tinka keltai iš Klaipėdos“.

  Mažiau keliaujantiems keltais, keltai iš Klaipėdos tiks ir patiks jau vien todėl, kad aiški kelionės keltu pradžia. Juk žinome kur yra Klaipėda, todėl nesunku planuoti kaip nuvažiuoti, kiek užtruks, kada išvažiuoti. Labiausiai mums rūpi kiekvieno mūsų kliento saugumas ir patogumas, nesvarbu pirmą ar dvidešimt pirmą kartą jam reiktų keltis keltu. O patogu yra tai, ką gerai žinome ir mokame pritaikyti. Klaipėdą pažįstame puikiai: Jūros šventės vasaros paplūdimiuose, keltai į Nidą, delfinariumas ir kita patirtis, kuri priartina kiekvieną iš mūsų prie šio keltų uosto. Naujokams, dar tik planuojantiems, kad kažkada ateityje bus reikalinga kelionė keltu į Švediją, Norvegiją, Vokietiją, Daniją su automobiliu, mikroautobusu ar bet kuria kita transporto priemone, motociklu ar dviračiu rekomenduojame pasiklausinėti mūsų daugiau kaip tie keltai iš Klaipėdos plauks, kiek kainuos tą dieną, kurią planuojate pradėti kelionę. Keltai iš Klaipėdos dėl savo strateginės padėties, be abejonės, yra geriausi keltai šeimoms. Kai keliauji ne vienas, o su vaiku viskas turi būti tobula, eiti sklandžiai. Keltai iš Klaipėdos atplaukia į Karlshamną,  Trelleborgą t. y  pietinė Švedijos dalis. Karlshamnas  ir Trelleborgas yra netoli Ystado, Malmo ir Kopenhagos. Tiek  keltuose iš Klaipėdos į Karlshamną, tiek iš Kaipėdos į Trelleborgą  vaikams taikoma nuolaida. Mažiukai  vaikai iki 3 m keliauja  nemokamai.  TT line  kelte Klaipėda Trelleborgas  vyresni nei 3 m  vaikai išskiriami i tris  kategorijas iki  6 metu  -nemokamai,  7-12  metu, ir nuo 12 iki 17.  Taip pat  yra specialūs tarifai  studentams keltų linijomis TT line.

 • Ką apie naują keltą pasakytų žinovai:

  Gerai  kad yra  savaitgalį papildomas  išvykimas

  Naujas  reisas  Klaipėda Trelleborgas  labai palengvino  mums  reikalus liepos  mėnesį. Kritiniai savaitgaliai  liepos 7 , liepos  28  kai nebuvo vietų  kitais keltais, arba  kainos tom datom jau  buvo pasiekusios  lubas TT line  tapo išssigelbėjimu. Nukreipėm daug žmonių  šia linija,  ir jie  buvo patenkinti kainos ir kokybės santykiu.  Vienintelis  minusas  mūsų  nuomone  kad plaukia  septyniolika  valandų ir  jei dar  reik  važiuoti  toliau  Švedijos , į Norvegiją, tai  rudenį ar žiemos  metu  gali būti  sudėtinga, ypač jei  keliauji  vienas ir  vairuoji  vienas . Taip pat  blogai , kad keltas Klaipėda Trelleborgas  Klaipėda  neplauks ilgiau  negu iki  16gruodžio 2018. Kaip tik  vėliau iki  24 gruodžio  ir  būna kasmet  didžiausia apgultis prieš  Kalėdas ir iškarto po Naujųjų  metų.

  Jokių blogų  atsiliepimų apie sukeliavusius šia linija  negirdėjome. Yra žmonių  kurie naudojo šį keltą grįžti atostogų į Lietuvą  po darbų ir užsisakė kelionei atgal  jį  taip pat, jau  būdami  čia   Lietuvoje.

Nusprendėte, kad šitas keltas Jums tinka. Tuomet aprašykite žemiau, kada, keliese keliaujate ir mes surasime geriausią variantą Jums.

Skambinti konsultantui: +370-674-10662