Keltai Klaipėda Kiel

Kokie keltai skirti saugiom kelionėm?

Kai reikia keliauti į Vokietiją, per tą Lenkijos pusę, kur keliai dar neperdaryti į greitkelius, keltai į Vokietiją padeda atvykti saugiai ir pailsėjus. Skaityti daugiau apie saugumą keliuose

klaipėda kiel

Kada yra pigiausių vietų kelte?

  • Visą Gegužės  mėnesį sėdima vieta Klaipėda Kiel 38 Eur
  • Visą Gegužės  mėnesį vieta kajutėje Klaipėda Kiel 75  Eur
  • Visą Gegužės  mėnesį dvivietė  kajutė be pašalinių Klaipėda Kiel 150  Eur
  • Visą Gegužės  mėnesį sėdima vieta ir lengvasis automobilis Klaipėda Kiel 112  Eur
  • Visą Gegužės  mėnesį vieta kajutėje ir lengvasis automobilis Klaipėda Kiel 149  Eur
  • Visą Gegužės  mėnesį dvivietė kajutė ir lengvasis automobilis Klaipėda Kiel 224  Eur

Visada  galioja  speciali kaina maitinimui,  perkant  kelto bilietus Klaipėda -Kiel/ Kiel Klaipėda iš anksto, o ne pačiame  kelte. Kompleksinis maitinimas (pusryčiai ir vakarienė perkant kartu su kelto bilietais ) 17 Eur

Visada  galioja  20 %  nuolaida kajutėms  keliaujančioms šeimoms su vaikais.

rezervuoti

keltą galite

Nėra užsakymo mokesčio

Ką reikia žinoti:

Kada išvyksta keltai į Vokietiją iš Klaipėdos

Keltai į Vokietiją iš Klaipėdos plaukia kas dieną.
Į Vokietiją (Kylį) keltai išvyksta 22:00 val. Atvyksta  17:00 val. Registracija į keltus vykdoma 1,5 val. prieš išvykimą.

Kada išvyksta keltai iš Vokietijos į  Klaipėdą

Keltai iš Vokietijos į Klaipėdą plaukia kas dieną 21:00  val 
Į Klaipėdą atvyksta  17:00 val.

Uostai ir registracija:

  • Keltai išvyksta / atvyksta į/iš Centrinio Keltų  Terminalo. Adresas Baltijos pr. 40,  Klaipėda. Yra buvę, kad navigacijos neranda šio adreso. Pasitikslinti, kur važiuoti galite čia

  • Keltai išvyksta / atvyksta iš Ostuferhafen terminalo Kylyje (Ostuferhafen 15, 24149 Kylis, Vokietija).

Kas gali apsunkinti kelionę keltais į Vokietiją:

Griežtos taisyklės. Keltai Klaipėda-Kylis-Klaipėda turi labai griežtas bilietų keitimo ir atšaukimo taisykles. Kaip rašėme kitose pastraipose, bilietai, kuriems galioja specialių pasiūlymų kainos,  negali būti anuliuojami iš viso. Suprantama, kad yra  tam tikri apribojimai akciniam produktui, tačiau turite įvertinti, kad pirkdami ir paprastus bilietus be mokesčio jų  negalėsite atšaukti, jei bus mažiau nei 30 dienų iki išvykimo. Jei iki  Jūsų  kelionės lieka  27, 26 ar 18, 17, 16 dienų, jau  neatgausite visų pinigų anuliuodami bilietą. Kai lieka para iki išvykimo, Jums belieka tik keisti  bilietą. Keitimas išvykimo dieną kainuoja 100 Eur. Jei keičiate dvi, tris ar dešimt dienų iki išvykimo – 15 Eur.

Kas patogu?

  • Klaipėda-Kylis-Klaipėda maršrutu šiuo metu plaukioja  du keltai Victoria Seaways ir Regina Seaways. Abu keltai yra Ro Ro keleivinio tipo. Tai reiškia, kad keltas gali kelti tik tokias transporto priemones, kurios ant ratų ir gali pačios įvažiuoti ir išvažiuoti iš laivo (vilkikai, lengvieji automobiliai ir t.t.). Keltas Regina Seaways pastatytas 2010 m., o Victoria Seaways 2009 m.  Keltas Regina Seaways talpina 532 keleivius Keltas Victoria Seaways 515 keleivių. Abejuose keltuose Klaipėda-Kylis-Klaipėda įrengtos įvairių tipų kajutės ir sėdimų vietų salonai. Kajutės yra vienvietės, dvivietės, keturvietės su langais ir be langų, yra kajučių pritaikytų keliauti neįgaliems ir juos lydintiems keleiviams. Keltai Klaipėda-Kylis-Klaipėda turi ir kajučių, skirtų keliauti su gyvūnais. Abejuose keltuose veikia savitarnos valgykla, restoranas, baras, įrengti  vaikų žaidimų kambariai ir skaityklos.
  • Labai tinka keliaujančioms šeimoms. Taikomos nuolaidos kai keliauja vaikai. Keltuose iš Klaipėdos vaikai iki 3 metų keliauja nemokamai. Keliaujant keltu dviems suaugusiems, vaikas dvivietėje kajutėje kartu su tėvais keliauja nemokamai. Keliaujant keltu penkiems asmenims, iš kurių vienas vaikas iki 3 metų, parenkama keturvietė kelto kajutė ir vaikas keliauja nemokamai. Visoms šeimoms, keliaujančioms keltu iš Klaipėdos su vaikais, taikoma 20 procentų nuolaida. Keltuose į  Vokietiją suaugusiu asmeniu laikomas yra tas, kuriam jau virš 15 metų. Šeimos nuolaidos kelte galioja tik jei vaikai yra ne vyresni negu 15 metų. Šešiolika metų turintis keleivis gali keltu iš Klaipėdos į Kylį keliauti ir vienas, jei turi vieno iš tėvų sutikimą tai daryti. Kelte vaikams yra įrengta atskira žaidimų erdvė. Galima leistis čiuožykla į kamuoliukų  jūrą, piešti ir savo kūriniu papuošti laivo sieną, žiūrėti animacinius filmukus arba dėlioti dėlionę, statyti pilį. Maistas kelte pritaikytas įvairiems skoniams, todėl su vaikų mityba kelionės metu taip pat viskas būna gerai. Galima pasirinkti iš šaltų ir šiltų patiekalų, desertų, daržovių ir vaisių bei įvairių gaiviųjų gėrimų. Kajutės erdvios ir patogios,  o nuo 24 val. skelbiamas poilsio metas, kai laive nebelieka jokio triukšmo ir galima ramiai miegoti visą naktį. Kai keliaujama su vaikais, labai svarbu poilsis ir įspūdžiai. Bėgioti laivo koridoriais tikrai smagiau nei sėdėti automobilio gale prisegtam saugos diržu ir visą kelionės laiką praleisti įsmeigus akis į žaidimą telefone, kas labai būdinga jaunajai kartai. Keltai Klaipėda-Kylis-Klaipėda – puiki transporto priemonė šeimai. Tai  ta vieta, kur daug vietos, daug erdvės, kiekvienas gali įsitaisyti kaip jam patogu (sėdėti, gulėti, vaikščioti, netgi atlikti kasdieninę mankštą), leisti laiką kaip kiekvienam patinka: skaityti, megzti, žaisti, piešti, rašyti, dirbti kompiuteriu, žiūrėti TV ir t.t.

 

Kas dar svarbu?

Gyvūnų pervežimas keltais iš Klaipėdos į Vokietiją

Gyvūną galima vestis į kajutę arba palikti automobilyje, keliantis keltais iš Klaipėdos arba į Klaipėdą.  Ką pasirinksite -priklausys tiek nuo jūsų, tiek nuo to, ar yra kelte laisvų kajučių, skirtų keliauti su gyvūnu, taip pat ir nuo Jūsų finansinių galimybių bei norų. Kelte reikia išsipirkti visą kajutę, skirtą keliauti su gyvūnu arba palikti jį automobilyje visos kelionės metu. Naminiai gyvūnai privalo būti gyvūnų narve ar būti su antsnukiu ir pavadėliu. Kelto kajutėse gyvūnams draudžiama gulėti ant lovų.

Pateiksime keletą pavyzdžių, kaip skaičiuojama kaina kelte keliaujant su gyvūnu:

Pavyzdys Nr. 1: Keliaujate su  šeima ir vežatės augintinį: kajutės  kaina (nuo 145 Eur )+ 40 Eur už gyvūną . Viso kelto bilieto kaina nuo-  185 Eur.

Pavyzdys Nr. 2: Keliaujate vienas pigiausiu variantu su sėdima vieta (nuo 18 Eur). Taupote ir nenorite mokėti už visą kajutę. Gyvūnas lieka automobilyje. 18 Eur + 40 Eur. Viso kelto bilieto kaina nuo 58 Eur.

Pasirinkimo laisvės

Jei  keliaujate dviese ir perkate  kelias vietas keturvietėse kajutėse (o ne atskirą -privačią kajutę), neužtikrinama,  jog gausite vietas kartu toje pačioje kelto kajutėje, tačiau visada galima pasikeisti vietomis su kelte paskirtu į kaimynus keleiviu. Kelte perkant tik vietą kajutėje moterys apgyvendinamos su kitomis moterimis, vyrai su vyrais. Norint būti kartu kelte, be pašalinių, būtina pirkti atskirą kajutę. Atskira kajutė kelte visada yra patogiau ir saugiau, bet jei tenka  keliauti dažnai, pavyzdžiui, darbo reikalais, nepriplaukiosite su atskira kajute, nes tai bus gerokai brangiau nei vieta su pašaliniais keleiviais. Jei perkate vietą su kitais keleiviais – visada iš anksto pasirūpinkite savo daiktais. Palikite pinigus ir brangius daiktus automobilyje, kadangi dažnai sunku atskirti, ar viešoje vietoje su jumis esantys žmonės visi yra nuoširdūs, ar turi piktų tikslų. Laive, kaip ir  bet kurioje kitoje vietoje, kur daug  žmonių, vagystės rizika visada didesnė.