Keltai Klaipėda – Kiel – Klaipėda

Statistiniai duomenys apie keltus Klaipėda Kiel Klaipėda

Klaipėda Kiel Klaipėda maršrutu šiuo metu plaukioja  du keltai Victoria Seaways ir Regina Seaways. Abu keltai yra Ro Ro keleivinio tipo. Tai reiškia, kad keltas gali kelti tik tokias transporto  priemones , kurios ant ratų ir gali pačios įvažiuoti ir išvažiuoti iš laivo (vilkikai, lengvieji automobiliai ir tt). Keltas Regina Seaways pastatytas 2010 m, o Victoria Seaways 2009 m.  Keltas Regina Seaways talpina 532 keleivius, keltas Victoria Seaways 515 keleivių. Abiejuose keltuose Klaipėda Kiel Klaipėda  įrengtos įvairių tipų kajutės ir sėdimų vietų salonai. Kajutės yra vienvietės, dvivietės, keturvietės su langais ir be langų, yra kajučių pritaikytų keliauti neįgaliems ir juos lydintiems keleiviams. Keltai Klaipėda Kiel Klaipėda turi ir kajučių skirtų keliauti su gyvūnais. Abiejuose keltuose veikia savitarnos valgykla, restoranas, baras, įrengti  vaikų žaidimų kambariai ir skaityklos. Keltas Klaipėda Kiel  pajuda iš Centrinio  keltų terminalo Baltijos pr  40  Klaipėdoje kiekvieną dieną 22:00 val. Iš Kiel keltas Kiel Klaipėda plaukia adresu Ostuferhafen 15, taip pat kiekvieną dieną 21:00 val

 • Kodėl keltas iš Klaipėdos yra patogus?

  Kai reikia keliauti į Vokietiją, per tą Lenkijos  pusę, kur keliai dar  neperdaryti į  greitkelius, keltas į Vokietiją padeda atvykti saugiai ir pailsėjus.

  Kartą, prieš porą metų teko keliauti automobiliu per Lenkiją. Tai buvo kelias nuo Gdankso į Lietuvą. Tas gabaliukas nuo Mikolaikų iki  Lietuvos buvo tragiškas; kalnai kalneliai,  vingis ir vėl vingis. Dukrai pasidarė bloga, bet  buvo  tamsu ir visai jokių apšviestų vietų sustoti. Dar prieš tai kažkurioje kelio atkarpoje karvių banda buvo išėjusi į kelią ir vos pavyko išvengti susidurimo su jomis. Šitą kelionę per Lenkiją atsiminsiu ilgai. Buvau įsitikinus, ir prisiskaičiusi visur, kad Lenkijoj daug investuota į kelius ir važiuoti ten vienas malonumas. Visgi pasirodė, kad ne visur taip viskas gerai. Tuomet  ir supratau, kaip gerai, kad yra keltas iš Klaipėdos į Vokietiją. Mažiau keliaujantiems, keltai iš Klaipėdos tiks ir patiks jau vien todėl, kad aiški kelionės keltu pradžia. Juk mes lietuviai žinome, kur yra Klaipėda, todėl nesunku planuoti, kaip nuvažiuoti, kiek užtruks, kada išvažiuoti. Labiausiai mums rūpi kiekvieno mūsų kliento saugumas ir patogumas, nesvarbu pirmą ar dvidešimt pirmą kartą jam reiktų keltis keltu. O patogu yra tai, ką gerai žinome ir mokame pritaikyti. Klaipėdą pažįstame puikiai.  O  Lenkiją ir Vokietiją ne taip gerai. Plaukiant keltu nereikia daug  informacijos. Įlipsit Klaipėdoj, išlipsit Vokietijoje. Kelionės keltu trukmė 18 valandų. 18 valandų laive tikrai neprailgs. Keltas Klaipėda- Kiel pajuda iš uosto  vakare: Klaipėdoje 22:00 val, Kiel 21:00 val. Kai laivas pajuda, atsidaro restoranas, valgykla ir baras. Pavakarieniauti net nebūtina dar būnant krante, galite pasmaguriauti ir  laive (žinoma, jei nesilaikote ypatingos dietos vakarais nevalgyti! ).  24 valandą skelbiamas ramybės laikas ir galima miegoti, kiek  jums norėsis. Niekas jūsų nežadins ir nevarys iš kajutės. Net didžiausi miegaliai  spės išsimiegot, atsikelt  papusryčiaut, aplankyt  laivo parduotuvę, pavartyt  žurnalus,  knygas laivo  skaitykloje, išeit į atvirą denį pasigrožėt vaizdu ir papietavus išlipt Vokietijoje Kiel uoste, netoli Hamburgo.

 • Labai tinka keliaujančioms šeimoms

  Nuolaidos, kai  keliauja vaikai

  Keltuose iš Klaipėdos vaikai iki 3 metų keliauja nemokamai. Keliaujant keltu dviems suaugusiems, vaikas dvivietėje kajutėje kartu su tėvais keliauja nemokamai. Keliaujant keltu penkiems asmenims, iš kurių vienas vaikas iki 3 metų , parenkama keturvietė kelto kajutė ir vaikas keliauja nemokamai. Visoms keliaujančioms keltu iš Klaipėdos šeimoms su vaikais taikoma 20 procentų nuolaida. Keltuose į  Vokietiją suaugusiu asmeniu laikomas yra tas, kuriam jau virš 15 metų. Šeimos nuolaidos kelte galioja tik jei vaikai yra ne vyresni negu 15 metų. Šešioliką metų turintis keleivis, gali keltu iš Klaipėdos į Kiel keliauti ir vienas, jei turi vieno iš tėvų sutikimą tai daryti.

  Kelte vaikams yra  įrengta atskira žaidimų erdvė. Galima leistis čiuožykla į kamuoliukų  jūrą, piešti ir savo kūriniu papuošti laivo sieną, žiurėti animacinius filmukus arba dėlioti dėlionę, statyti pilį. Maistas kelte pritaikytas įvairiems skoniams, todėl su vaikų mityba kelionės metu taip pat viskas būna gerai. Galima pasirinkti iš  šaltų ir šiltų patiekalų, desertų, daržovių ir vaisių bei įvairių gaiviųjų gėrimų.

  Kajutės erdvios ir patogios,  o nuo 24 val skelbiamas poilsio metas, kai  laive nebelieka jokio triukšmo ir galima ramiai miegoti visą naktį. Kai keliaujama su vaikais, labai svarbu poilsis ir įspūdžiai. Bėgioti laivo koridoriais tikrai smagiau, nei sėdėti mašinos gale prisegtam saugos diržu ir visą kelionės laiką praleisti  įsmeigus akis į žaidimą telefone, kas labai būdinga jaunąjai kartai. Keltai Klaipėda Kiel Klaipėda – puiki transporto priemonė šeimai. Tai  ta  vieta, kur daug vietos, daug erdvės, kiekvienas gali  įsitaisyti kaip jam patogu (sėdėti, gulėti, vaikščioti, netgi atlikti kasdieninę mankštą), leisti laiką kaip kiekvienam patinka: skaityti, megzti, žaisti, piešti, rašyti, dirbti kompiuteriu, žiūrėti TV ir tt.

  Keltai Klaipėda Kiel Klaipėda dėl uostų  geografinės  padėties, be abejonės, yra geriausi keltai šeimoms.

 • Keltu su automobiliu

  Galioja specialus pasiūlymas vietoms kajutėse

  Keliaujantiems keltu su automobiliu (automobilio aukštis gali būti iki 2.7 m) . Šis akcijinis bilietas, kuri tarpusavyje darbe vadiname “ Taupantis automobilis“ turi tik vieną minusą: perkant vietą antrajam keleiviui, neužtikrinama , jog gausite vietas kartu toje pačioje kelto kajutėje. Tačiau visada galima pasikeisti vietomis su kelte paskirtu į kaimynus keleiviu. Kelte perkant tik vietą kajutėje moterys apgyvendinamos su kitomis moterimis, vyrai su vyrais. Norint būti kartu kelte, be pašalinių, būtina pirkti atskirą kajutę. Atskira  kajutė  kelte visada yra patogiau ir saugiau.  Bet  jei tenka  keliauti  dažnai (pvz. darbo reikalais) nepriplaukiosite su atskira  kajute, nes tai bus gerokai brangiau, nei vieta su pašaliniais  keleiviais. Jei  perkate  vietą su  kitais keleiviais, visada iš anksto pasirūpinkite savo daiktais. Palikite pinigus ir brangius daiktus mašinoje, kadangi dažnai sunku atskirti, ar viešoje  vietoje su jumis esantys žmonės visi yra nuoširdus, ar turi piktų tikslų. Laive, kaip ir  bet kurioje kitoje vietoje, kur daug  žmonių, vagystės rizika visada didesnė.

  Jei  keliaujate tryse ar keturiese su automobiliu, galite  naudoti  kitą pasiūlymą: automobilio  perkėla 0 Eur. Mokate tik už kajutę. Kaina tokio paketo Klaipėda Kiel Klaipėda keltuose  prasideda nuo 210 Eur. Žinoma vasaros ir  kalėdiniu laikotarpiu  ji išauga iki 300 Eur. Keltų  bilietų paketas galioja keliaujant  ne tik su lengvuoju automobiliu, bet ir su aukštesniu automobiliui iki 2,7 m aukščio.

  Atšaukti  aprašytų akcijinių kelto bilietų, nupirkus negalima,  bet galima pakeisti išvykimo  datą už papildomą mokestį  15 Eur.

 • Ką pasakytų žinovai:

  Keltai iš Klaipėdos- nepakeičiami norintiems patekti į Pietų Švediją ir Daniją.

  Mažiausia kelto bilieto kaina (su sėdima vieta)- 28 Eur. Net perkant pačią pigiausią vietą kelte, tai yra vietą sėdimų vietų salone, jums jau bus saugiau ir patogiau, negu ilgai vairuoti prastais keliais. Gal kelionė sausuma ir gautųsi pigiau, jei jūsų mašina varoma dujomis, bet saugumo atžvilgiu keltai tikrai suteiks jums didesnes garantijas. Prie sėdimų vietų salono yra įrengtos spintelės pasidėti daiktams, taip pat WC ir dušo patalpa. Sėdimos vietos yra patogios, jose atsilenkia atlošas, todėl galima miegoti. Visgi pasiūlymas automobilis ir vieta kajutėje yra pats geriausias ir populiariausias tarp keliaujančių keltais iš Klaipėdos į  Vokietiją.
  Užsakydami kelto bilietus, visada klauskite konsultanto apie galiojančias akcijas. Kartais patys šiuolaikinės informacijos srautuose galite kažko ir nepastebėti. Žmonės dirbantys kasdien tą darbą rūšiuoja, sistemina ir atrenka tai, kas geriausia keltuose. Dažnokai žmonės tikrina daug tinklalapių, ieškodami dar ir dar pigiau ir galiausiai nusiperka bet ką. Nedarykite tokių klaidų. Nebūna taip, kad keltas vienam tinklapyje kainuoja 18 Eur,  kitame 100 Eur. Yra viena  kaina, kaina už vietą. Ji keičiasi, pagal tai, kiek  vietų išpirkta kelte. Kuo daugiau sugaišite laiko atidarinėdami tinklalapį po tinklalapio ir žiūrėdami, gal ten rasite pigiau, tuo didesnė tikimybė bilietą nusipirkti  brangiau.  Keltai ir lėktuvai- dvi skirtingos tarnsporto kategorijos ir du skirtingi kainų paskaičiavimo principai. Negalite taikyti savo patirties perkant lėktuvų bilietus, norėdami įsigyti keltų bilietus.  Su keltais viskas šiek tiek kitaip. Atkreipkite dėmesį, kaip  visi kelionių  specialistai pasakoja ir rašo apie viešbučius, skrydžius ir tolimas šalis ir net keliones autostopu, autobusu, bet apie keliones keltais nieko, nors teigia, kad žino viską apie keliones. Todėl, kad tarptautiniai keltai yra visai kitas dalykas. Kaina gali būti maža žmogui, bet didelė mašinai (jei yra daug krovininio transporto tądien). Kelte  gali nebūti vietų asmeniui, bet  būti automobiliams ( jei keliauja didelė organizuota grupė). Taigi, kol vaikščiosite per visus įmanomus tinklalapius ir veikiančias agentūras jūsų mieste, ims ir atsiras grupė asmenų ir atliks užsakymą, tad sekančiame paspaustame tinklalapyje jau matysite, kad kaina vietoj 28 eur už sėdimą vietą, yra 43 Eur. Susinervuosite, bandysite surasti, kur matėte tą 28 Eur kainą, o tada  ten jau bus 48 Eur. Susinervuosite dar labiau ir rezultatas bus sugaištas laikas ir  vėjais paleisti pinigai.

 • Gyvūno pervežimas keltu iš Klaipėdos

  Gyvūną galima vestis į kajutę arba palikti automobilyje, keliantis keltais iš Klaipėdos/į Klaipėdą.

  Ką pasirinksite, priklausys  tiek nuo jūsų, tiek nuo to, ar yra kelte laisvų kajučių, skirtų keliauti su gyvūnu. Taip pat ir nuo jūsų finansinių galimybių bei norų. Kelte reikalinga nusipirkti visą kajutę, skirtą keliauti su gyvūnu, arba palikti jį mašinoje visos kelionės metu. Naminiai gyvūnai privalo būti gyvūnų narve  ar būti su antsnukiu ir pavadėliu. Kelto kajutėse gyvūnams draudžiama gulėti ant lovų.
  Pateiksime keletą pavyzdžių, kaip skaičiuojama kaina kelte keliaujant su gyvūnu:
  Pavyzdys Nr1: Keliaujate su  šeima ir vežatės augintinį: kajutės  kaina (nuo 145 Eur )+ 40 Eur už gyvūną . Viso kelto bilieto kaina nuo 185 Eur.
  Pavyzdys Nr2: Keliaujate vienas pigiausiu  variantu su sėdima vieta (nuo 18 Eur), taupote ir nenorite mokėti už visą kajutę. Gyvūnas lieka mašinoje 18 Eur + 40 Eur. Viso kelto bilieto kaina nuo 58 Eur.

 • Sunkumai su kuriais galite susidurti

  Kas gali apsunkinti Jūsų kelionę keltais Klaipėda – Kiel – Klaipėda.

  Griežtos taisyklės. Keltai Klaipėda Kiel  Klaipėda turi labai griežtas bilietų keitimo ir atšaukimo  taisykles. Kaip rašėme kitose pastraipose bilietai kuriems galioja specialių pasiūlymų  kainos  negali  būti anuliuojami iš viso .  Suprantama, kad yra  tam tikri apribojima  akcijiniam produktui, tačiau  turite įvertinti,  kad pirkdami ir paprastus bilietus be mokesčio jų  negalėsite atšaukti jei bus mažiau nei  30 dienų iki išvykimo. Jei iki  jūsų  kelionės  lieka   27,26 ar 18 , 17, 16 dienų  jau  neatgausite   visų  pinigų anuliuodami  bilietą. Kai  lieka para iki išvykimo jums belieka tik keisti  bilietą. Keitimas išvykimo dieną kainuoja 100 Eur. Jei keičiate dvi, tris ar dešimt  dienų iki  išvykimo 15 Eur.

Nusprendėte, kad šitas keltas Jums tinka. Tuomet aprašykite žemiau kada, keliese keliaujate ir mes surasime geriausią variantą Jums.

Skambinti konsultantui: +370-674-10662