Keltai Klaipėda Karlshamnas Klaipėda

STATISTINIAI DUOMENYS APIE KELTUS KLAIPĖDA KARLSHAMNAS KLAIPĖDA

Klaipėda Karlshamn Klaipėda maršrutu šiuo metu plaukioja  trys  keltai Athena Seaways , Patria Seaways, Optima Seaways.  Keltas Athena Seaways pastatytas 2010 m, o Patria Seaways  1992 m., Optima Seaways keltas 1999 m nuleistas į jūrą. Keltas Athena  Seaways talpina 550  keleivius, keltas Patria Seaways 260  keleivių ir Optima 324  keleivius. Visuose keltuose Klaipėda Karlshamnas Klaipėda  įrengtos įvairių tipų kajutės ir sėdimų vietų salonai. Kajutės yra vienvietės, dvivietės, keturvietės su langais ir be langų, yra kajučių pritaikytų keliauti neįgaliems ir juos lydintiems keleiviams. Keltai Klaipėda Karlshamnas  Klaipėda turi ir kajučių skirtų keliauti su gyvūnais.  Keltuose veikia savitarnos valgykla, restoranas, baras, įrengti  vaikų žaidimų kambariai. Keltas Klaipėda Karlshamnas pajuda iš Centrinio  keltų terminalo Baltijos pr  40  Klaipėdoje kiekvieną dieną 21:00 val, šeštadienias 08:00 val (vasaros metu) ir sekmadieniais bei antradieniais dar ir 20:00 val.  Iš Karlshamno keltas į Klaipėdą  plaukia Södra Stillerydsvägen taip pat kiekvieną dieną 19:00 val, pirmadieniais, trečiadieniais 17:00 val ir  šeštadieniais (vasaros metu) 23:59  val. Keltai plaukia  12 valandų, kai  išvyksta 21:00 val iš Klaipėdos  ir 19:00  val iš Karlshamno. Kitais laikas 20:00 val ir 08:00 val iš Klaipėdos ir 17:00 val, 23:59  val iš Karlshamno išvykstantys keltai plaukia  14 valandų

 • Geriausia motyvacija – nuolaidos keltų bilietams

  Didžiausios nuolaidos keliaujančioms keltu šeimoms

  Keltuose iš Klaipėdos vaikai iki 3 metų keliauja nemokamai. Keliaujant keltu dviems suaugusiems, vaikas dvivietėje kajute kartu su tėvais keliauja nemokamai. Keliaujant keltu penkiems asmenims, iš kurių vienas vaikas iki 3 metų , parenkama keturvietė kelto kajutė ir vaikas keliauja nemokamai. Visoms keliaujančioms keltu iš Klaipėdos šeimoms su vaikais taikoma 20 procentų nuolaida. Keltuose į Švediją ir Vokietiją suaugusiu asmeniu laikomas yra tas, kuriam jau virš 15 metų. Šeimos nuolaidos kelte galioja tik jei vaikai yra ne vyresni negu 15 metų. Šešioliką metų turintis keleivis, gali keltu iš Klaipėdos keliauti ir vienas, jei turi tėvų sutikimą tai daryti. Jei tėvai nori keliauti keltu pigiausiu variantu su sėdimomis vietomis ir kartu pasiimti vaiką, kokio amžiaus vaikas bebutų jam perkamas suaugusio asmens bilietas ir netaikomos jokios nuolaidos. Šeimos nuolaida kelte taikoma visų kategorijų kajutėms. Šeimos nuolaida netaikoma papildomai jei įsigyjate kitus specialių pasiūlymų bilietus į keltą. Visada taikoma tik viena iš didesnių keltų bilietų nuolaidų. Taikoma ta, kuri geriau atitinka kelto keleivio poreikius.

  Kajutės  kelte yra dvivietės, keturvietės  su langu ir  be lango. Visos kajutės keltuose Klaipėda Karlshamnas yra virš vandens lygio,  nėra  kajučių apačioje, dugne laivo. Kajutės su langu ir be lango viduje nesiskiria  įrengimu. Lovų kokybė, kajutės dydis, Wc ir dušas, kiti baldai yra tokie patys kajutėses su langu ir be lango. Kajutes skiria tik langas arba jis yra, arba vietoje jo  veidrodis.  Dar viena kategorija kajučių Commodore tipas. Šiose kajutėse yra  papildomai TV ir minibaras, taip pat šio tipo kajutės didesnės, turi dvigule lovą ir  atskirai minkštasuolius bei stalą.  Kiekvienam kelte Klaipėda Karlshamnas Klaipėda yra  kajučių skirtų keliauti su gyvūnais. Taip pat labai erdvių ir patogių  kajučių  keliauti neįgaliems ir juos lydintiems asmenims.

  Kaip jau minėjome, kolkas keltų liniją Klaipėda Karshamnas Klaipėda aptarnauja trys  keltai Athena Seaways , Optima Seaways, Patria Seaways.  Pats komfortiškiausias keleiviui yra Athena Seaways.

  Kartais mes girdime komentarus, kad keltai Klaipėda Karlshamnas ne kruiziniai laivai kaip iš Rygos. Facebooke anadieną taip ir parašė komentaruose, kai pateikėme palyginimą kainų trijų populiariausių reisų šeštadienio išvykimui. Į tokius komentarus galime atsakyti, tik taip, kad esame plauke ir iš Rygos ir iš Klaipėdos. Athena Seaways kajutės yra erdvesnės už Rygos kajutes, ypatingai jaučiasi WC ir dušo erdvėje. Miegoti patogiau, nes lovos platesnės. Laivas plaukdamas  mažiau siūbuoja, gal dėlto kad kitoks kelias jūra,  gal  dėl savo konstrukcijos. Kad nėra koncertų , šokių ir kitokių  pramogų kaip Ryga Stokholmas kelte nelabai didelis minusas,  nes Klaipėda Karlshamnas plaukia  tik  12 valandų. 2100 val išvyksta, o  atvyksta  jau  ryte 09:00 val Nėra kada pramogauti naktį, reik  išsimiegoti, ypač jei laukia dar daug  kilometrų  vairuoti ryte iki Norvegijos, ar šiek tiek mažiau iki Danijos. Jei kelionė keltu yra numatyta pramogai, tada  keltas Klaipėda Karlshamnas netiks. Jei kelionė keltu  numatyta saugiau, patogiau ir gerai pailsėjus pasiekti kelionės tikslą tuomet keltai  Klaipėda Karlshamnas  labai  geras pasirinkimas, ypač dabar  kai  kainos keltų bilietų  daug mažesnės lyginant su tuo kokios buvo du ar tris metus atgal.

 • Gyvūno pervežimas keltu iš Klaipėdos

  Gyvūną galima vestis į kajutę arba palikti automobilyje, keliantis keltais iš Klaipėdos/į Klaipėdą.

  Ką pasirinksite priklausys  tiek nuo jūsų, tiek nuo to ar yra kelte laisvų kajučių skirtų keliauti su gyvūnu. Taip pat ir nuo jūsų finansinių galimybių, bei norų. Kelte reikalinga nusipirkti visą kajutę skirtą keliauti su gyvūnu, arba palikti jį mašinoje visos kelionės metu. Naminiai gyvūnai privalo būti gyvūnų narve  ar būti su antsnukiu ir pavadėliu. Kelto kajutėse gyvūnams draudžiama gulėti ant lovų.
  Pateiksime keletą pavyzdžių, kaip skaičiuojama kaina kelte keliaujant su gyvūnu:
  Pavyzdys Nr1: Keliaujate su  šeima ir vežatės augintinį: kajutės  kaina (nuo 145 Eur )+ 40 Eur už gyvūną . Viso kelto bilieto kaina  158 Eur. Pavyzdys Nr2: Keliaujate vienas pigiausiu  variantu su sėdima vieta (nuo 18 Eur), taupote ir nenorite mokėt už visą kajutę. Gyvūnas lieka mašinoje 18 Eur+ 40 Eur. Viso kelto bilieto kaina 58 Eur.

 • Kodėl keltas iš Klaipėdos yra patogus?

  Kai reikia keliauti keltu, o tam nėra daug įgūdžių, dažniausiai sakome: „Jums geriausiai tinka keltai iš Klaipėdos“.

  Mažiau keliaujantiems keltais, keltai iš Klaipėdos tiks ir patiks jau vien todėl, kad aiški kelionės keltu pradžia. Juk žinome kur yra Klaipėda, todėl nesunku planuoti kaip nuvažiuoti, kiek užtruks, kada išvažiuoti. Labiausiai mums rūpi kiekvieno mūsų kliento saugumas ir patogumas, nesvarbu pirmą ar dvidešimt pirmą kartą jam reiktų keltis keltu. O patogu yra tai, ką gerai žinome ir mokame pritaikyti. Klaipėdą pažįstame puikiai: Jūros šventės vasaros paplūdimiuose, keltai į Nidą, delfinariumas ir kita patirtis, kuri priartina kiekvieną iš mūsų prie šio keltų uosto. Naujokams, dar tik planuojantiems, kad kažkada ateityje bus reikalinga kelionė keltu į Švediją, Norvegiją, Vokietiją, Daniją su automobiliu, mikroautobusu ar bet kuria kita transporto priemone, motociklu ar dviračiu rekomenduojame pasiklausinėti mūsų daugiau kaip tie keltai iš Klaipėdos plauks, kiek kainuos tą dieną, kurią planuojate pradėti kelionę. Keltai iš Klaipėdos dėl savo strateginės padėties, be abejonės, yra geriausi keltai šeimoms. Kai keliauji ne vienas, o su vaiku viskas turi būti tobula, eiti sklandžiai. Keltai iš Klaipėdos atplaukia į Karlshamną, t. y  pietinė Švedijos dalis. Karlshamnas  yra netoli Ystado, Malmo ir Kopenhagos.  Perkant  bilietus keltais Klaipėda Karlshamnas galima  kartu įsigyti Oresund tilto bilietą ( tiltas tarp Švedijos ir Danijos) 53 procentais pigiau  nei pirkti jį vietoje privažiavus tiltą.  Automobilio iki 6 m ilgio    Oresund tilto bilietas kartu su keltu bilietais kainuoja  26 Eur.

 • Kas gali nepatikti?

  Tie kas sako  kad viska yra nuostabu, greičiausia meluoja.

  Jums gali iškilti sunkumu, jei  ryte suges mašina ir negalėsite išvykti tą dieną. Jei jums reikės keisti bilietą į sekančią dieną teks sumokėti  100 Eur keitimo  mokestį.  Jei keitimą suplanuosite dar iš  vakaro, tuomet jis nebus toks skausmongas jūsų piniginei ir  mokėsite tik 15 Eur.

  Jei pirksite bilietą kuriam taikosi akcijinė kaina (kaip pvz anksčiau aprašytas paketas mašina 0 Eur) atšaukti jo nebegalėsite. Pinigai už akcijinius  bilietus nesigrąžina.

 • Ką pasakytų žinovai:

  Keltai iš Klaipėdos- nepakeičiami norintiems patekti į Pietų Švediją ir Daniją.

  Mažiausia kelto bilieto kaina sėdimos vietos- 18 Eur. Net perkant pačią pigiausią vietą kelte, tai yra vietą sėdimų vietų salone, jums jau bus patogu.  Prie sėdimų vietų salono yra įrengtos spintelės pasidėti daiktams, taip pat WC ir dušo patalpa. Sėdimos vietos yra gan patogios, jose atsilenkia atlošas, todėl galima miegoti. Visgi pasiūlymas automobilis ir vieta kajutėje yra pats geriausias, ir populiariausias tarp keliaujančių keltais iš Klaipėdos į Švediją ir Vokietiją.
  Užsakydami kelto bilietus, visada klauskite konsultanto apie galiojančias akcijas. Pavyzdžiui  keltai iš Klaipėdos į Karlshamną siūlo labai gerą pusryčių  kainą  asmeniui.  5 Eur pusryčiai švediškame  stale užsakant  pasiūlyma vieta kajutėje ir  mašina. Ir tokia pusryčių kaina  yra  mažiausias tarp visų keltų  keliančių į Švediją.  Jei valgote  ryte pusryčius tikrai vertėtų užsakyti  juos kartu su keltų bilietais. Perkant  vietoje laive  jie kainuoja dvigubai brangiau. Pusryčiai laive būna pateikti švediško stalo principu, galima rinktis karštus ir šaltus patiekalus, desertus ir vaisius su daržovėm. Platus gaiviųjų gėrimų asortimentas.

  Keliaujant  tryse, keturiese keltais Klaipėda Karlshamnas Klaipėda automobilis kainuoja  0 Eur,  net  jeigu ir jo aukštis siekia   2,7 m. Mokate tik už kajute keturiems, rudens sezonu tai  būtu nuo 210 Eur, Vasara nuo 295 Eur.

  Specialūs pasiūlymai pateikiami ir  keliaujantiems su motociklais, kiekvieną vasarą. Speciali kaina motociklui ir dvivietėms  kajutėms motociklų mėgajams leidžia aplėkti Skandinaviją su vėjeliu.

 • Keltu su automobiliu

  Galioja specialus pasiūlymas vietoms kajutėse

  Keliaujantiems keltu su automobiliu (automobilio aukštis gali būti iki 2.7 m) . Šis akcijinis bilietas, kuri tarpusavyje darbe vadiname “ Taupantis automobilis“ turi tik vieną minusą: perkant vietą antrajam keleiviui, neužtikrinama , jog gausite vietas kartu toje pačioje kelto kajutėje. Tačiau visada galima pasikeisti vietomis su kelte paskirtu į kaimynus keleiviu. Kelte perkant tik vieta kajuteje moterys apgyvendinamos su kitomis moterimis, vyrai su vyrais. Norint būti kartu kelte, be pašalinių – būtina pirkti atskirą kajutę. Keltas Klaipėda Karlshamnas  kelia keleivines transporto priemones,  kurių svoris nedidesnis už 3,5  t. Sunkesnės transporto priemonės turi  būti užsakomos per Cargo (krovinių skyrių). Keleivinis transportas skirstomas į sekančias kategorijas:

  Lengvasis automobilis iki 1,85 m aukščio ir  5 m ilgio

  Aukštesnis automobilis iki 2,2  m aukščio ir  6  m ilgio

  Mikroautobusas iki 2,7  m aukščio ir 7 m ilgio

  Automobilis iki 4 m aukščio ir 10 m ilgio

  Autobusas iki 4 m aukščio ir 9 m ilgio

  Gyvenamasis automobilis iki 2,35 m aukščio ir 7 m ilgio

  Gyvenamasis automobilis iki 4 m aukščio ir 10 m ilgio

  Motociklas

  Motociklas su  priekaba

  Dviratis

  Priekaba  iki 2 m aukščio ir 2 m ilgio

  Priekaba iki 4 m aukščio ir 5 m ilgio

  Priekaba iki 4 m aukščio ir 8 m ilgio

  Atvykus į uostą su automobiliu registracija vykdoma prie vartų link laivo. Jei keliaujate ne vienas o keliese visus esančius automobilyje  prie  vartų darbuotojas ir užregistruos.

  Keleiviai  vykstantys be automobilio  registruojami terminalo pastate ir iki kelto nuvežami specialiu  transportu, arba eina per  specialių koridorių ( alkunę) priklausomai nuo to koks laivas stovi uoste pasirengęs išvykti.

Nusprendėte, kad šitas keltas Jums tinka. Tuomet aprašykite žemiau, kada, keliese keliaujate ir mes surasime geriausią variantą Jums.

Skambinti konsultantui: +370-674-10662