Keltai Klaipėda Karlshamn

Kokie keltai geriausiai tinka šeimoms?

Keltuose iš Klaipėdos vaikai iki 3 metų keliauja nemokamai. Keliaujant keltu dviems suaugusiems, vaikas dvivietėje kajutėje kartu su tėvais keliauja nemokamai. Keliaujant keltu penkiems asmenims, iš kurių vienas- vaikas iki 3 metų, parenkama keturvietė kelto kajutė ir vaikas keliauja nemokamai. Visoms keliaujančioms keltu iš Klaipėdos šeimoms su vaikais taikoma 20 procentų nuolaida.

klaipėda karlshamn

Kada yra pigiausių vietų kelte?

 • 20 Liepos  vieta kajuteje ir automobilis  Klaipėda Karlshamn 219 Eur
 • 27  Liepos trys asmenys su  kajute ir automobilis  Klaipėda Karlshamn 328  Eur
 • 8 Rugpjūčio dvivietė  kajutė be pašalinių ir mašina Klaipėda Karlshamn 250  Eur
 • 17 Rugpjūčio dvivietė kajutė ir automobilis  Klaipėda Karlshamn 304   Eur
 • 24 Rugpjūčio  trys asmenys su  kajute ir automobilis Klaipėda Karlshamn  370  Eur
 • Visada  galioja  speciali kaina maitinimui,  perkant  kelto bilietus Klaipėda -Karlshamnas/ Karlshamnas Klaipėda iš anksto, o ne pačiame  kelte. Kompleksinis maitinimas (pusryčiai ir vakarienė perkant kartu su kelto bilietais ) 17 Eur

Visada kartu su keltų bilietais  galima įsigyti bilietus per  Oresund tiltą už pusę kainos (26 Eur)

rezervuoti

keltą galite

Nėra užsakymo mokesčio

ką reikia žinoti:

Kada išvyksta keltai iš Klaipėdos

Keltai iš Klaipėdos plaukia kas dieną 21:00  val
Yra papildomi reisai 20:00 val antradienį ir sekmadienį.

Kada išvyksta keltai į  Klaipėdą

Keltai į Klaipėdą plaukia kas dieną 19:00  val 
Yra papildomi reisai 17:00 val pirmadienį ir trečiadienį.

Keltai Klaipėda- Karlshamnas plaukia  tik  12 valandų. Registruotis į keltus  reikia 1,5  val prieš išvykimą.

Uostai ir registracija:

 • Keltai išvyksta / atvyksta į/iš Centrinio Keltų  Terminalo. Adresas Baltijos pr. 40,  Klaipėda. Yra buvę, kad navigacijos neranda šio adreso. Pasitikslinti, kur važiuoti galite čia. Atvykus į uostą su automobiliu, registracija vykdoma prie vartų link laivo. Jei keliaujate ne vienas, o keliese, visus esančius automobilyje  prie  vartų darbuotojas ir užregistruos. Keleiviai,  vykstantys be automobilio,  registruojami terminalo pastate ir iki kelto nuvežami specialiu  transportu, arba eina per  specialių koridorių ( alkūunę) priklausomai nuo to, koks laivas stovi uoste pasirengęs išvykti.

 • Keltai išvyksta iš Švedijos, terminalo  Karlshamne adresas: Södra Stillerydsvägen 127 . Keltų terminalo pastatas yra priešais įvažiavimą. Keleivių registracija vyksta antrame pastato aukšte. Registracija atidaroma nuo 15:00 val. Automobiliu iki Karlshamno uosto važiuokite į Karlshamno miesto vakarinę pusę (Västra) ir į Karlshamno uostą (Hamnar). Pirmame žiede pasukite į dešinę ir važiuokite 1,2 km. Iš žiedo išvažiavę į kairę, toliau važiuokite tiesiai iki miesto galo. Po to pasukite į kairę (į Södra Stillerydsvägen) ir važiuokite 1,2 km. Rekomenduojamas viešasis transportas iki Karlshamno keltų terminalo yra taksi. Iš Karlshamno stoties iki keltų uosto nuvykti su taksi kainuoja apie 100 SEK.

kas patogu?

 • Klaipėda Karlshamn Klaipėda maršrutu šiuo metu plaukioja  trys  keltai: Athena Seaways, Patria Seaways, Optima Seaways.  Keltas Athena Seaways pastatytas 2010 m., o Patria Seaways  1992 m., Optima Seaways keltas 1999 m. nuleistas į jūrą. Keltas Athena  Seaways talpina 550  keleivius, keltas Patria Seaways 260  keleivių, Optima 324  keleivius. Visuose keltuose Klaipėda-Karlshamnas-Klaipėda  įrengtos įvairių tipų kajutės ir sėdimų vietų salonai. Kajutės yra vienvietės, dvivietės, keturvietės su langais ir be langų, yra kajučių pritaikytų keliauti neįgaliems ir juos lydintiems keleiviams. Keltai Klaipėda -Karlshamnas-Klaipėda turi ir kajučių, skirtų keliauti su gyvūnais.  Keltuose veikia savitarnos valgykla, restoranas, baras, įrengti  vaikų žaidimų kambariai.
 • Geriausia motyvacija- didžiausios nuolaidos keltų bilietams keliaujančioms šeimoms. Šeimos nuolaida kelte taikoma visų kategorijų kajutėms. Šeimos nuolaida netaikoma papildomai, jei įsigyjate kitus specialių pasiūlymų bilietus į keltą. Visada taikoma tik viena iš didesnių keltų bilietų nuolaidų. Taikoma ta, kuri geriau atitinka kelto keleivio poreikius.

  Kajutės  kelte yra dvivietės, keturvietės  su langu ir  be lango. Visos kajutės keltuose Klaipėda- Karlshamnas yra virš vandens lygio. Nėra  kajučių apačioje, laivo dugne. Kajutės su langu ir be lango viduje nesiskiria  įrengimu. Lovų kokybė, kajutės dydis, Wc ir dušas, kiti baldai yra tokie patys kajutėses su langu ir be lango. Kajutes skiria tik langas: jis yra, arba vietoje jo – veidrodis.  Dar viena kajučių kategorija –Commodore tipas. Šiose kajutėse yra  papildomai TV ir minibaras, taip pat šio tipo kajutės didesnės, turi dvigulę lovą ir  atskirai minkštasuolius bei stalą.  Kiekvienam kelte Klaipėda –Karlshamnas- Klaipėda yra  kajučių, skirtų keliauti su gyvūnais. Taip pat labai erdvių ir patogių  kajučių  keliauti neįgaliems ir juos lydintiems asmenims.

  Kai reikia keliauti keltu, o tam nėra daug įgūdžių, dažniausiai sakome: „JUMS GERIAUSIAI TINKA KELTAI IŠ KLAIPĖDOS“

  Skaitykite  daugiau ir sužinokite kodėl.

kas dar svarbu?

Gyvūnų pervežimas keltais iš Klaipėdos

Gyvūną galima vesti į kajutę arba palikti automobilyje, keliantis keltais iš Klaipėdos arba į Klaipėdą.  Ką pasirinksite- priklausys tiek nuo Jūsų, tiek nuo to, ar yra kelte laisvų kajučių, skirtų keliauti su gyvūnu, taip pat ir nuo Jūsų finansinių galimybių bei norų. Kelte reikia išsipirkti visą kajutę, skirtą keliauti su gyvūnu arba palikti jį automobilyje visos kelionės metu. Naminiai gyvūnai privalo būti gyvūnų narve ar būti su antsnukiu ir pavadėliu. Kelto kajutėse gyvūnams draudžiama gulėti ant lovų.

Pateiksime keletą pavyzdžių, kaip skaičiuojama kaina kelte keliaujant su gyvūnu:

Pavyzdys Nr. 1: Keliaujate su  šeima ir vežatės augintinį: kajutės  kaina (nuo 145 Eur )+ 40 Eur už gyvūną . Viso kelto bilieto kaina nuo 185 Eur.

Pavyzdys Nr. 2: Keliaujate vienas pigiausiu variantu su sėdima vieta (nuo 18 Eur). Taupote ir nenorite mokėti už visą kajutę. Gyvūnas lieka automobilyje. 18 Eur + 40 Eur. Viso kelto bilieto kaina nuo 58 Eur.

Pasirinkimo laisvės

Jei  keliaujate dviese ir perkate  kelias vietas keturvietėse kajutėse (o ne atskirą -privačią kajutę), neužtikrinama, jog gausite vietas kartu toje pačioje kelto kajutėje, tačiau visada galima pasikeisti vietomis su kelte paskirtu į kaimynus keleiviu. Kelte perkant tik vietą kajutėje moterys apgyvendinamos su kitomis moterimis, vyrai su vyrais. Norint būti kartu kelte, be pašalinių, būtina pirkti atskirą kajutę. Atskira kajutė kelte visada yra patogiau ir saugiau, bet jei tenka  keliauti dažnai, pavyzdžiui, darbo reikalais, nepriplaukiosite su atskira kajute, nes tai bus gerokai brangiau nei vieta su pašaliniais keleiviais. Jei perkate vietą su kitais keleiviais – visada iš anksto pasirūpinkite savo daiktais. Palikite pinigus ir brangius daiktus automobilyje, kadangi dažnai sunku atskirti, ar viešoje vietoje su jumis esantys žmonės visi yra nuoširdūs, ar turi piktų tikslų. Laive, kaip ir  bet kurioje kitoje vietoje, kur daug  žmonių, vagystės rizika visada didesnė.