Nebeieškokit keltų kitur, skambinkite mums

Planas pramogos

Sukurtas  galvojant apie tuos kurie keliauja ne labai dažnai, bet  kelionės keltu vistiek yra  jų  darbo ir gyvenimo dalis. Planas suteikia  galimybę kartais gauti papildomų  paslaugų ir pramogų, kaip padėką, kad esate su mumis
Plano sąlygos ir galimybės:
Kas 5 plaukimus pigiausia  kajutė keičiama į kajutę su langu.
Po 15  plaukimų  dovanojame kruizą vienam asmeniui į Stokholmą su pažintine dviejų valandų ekskursija autobusu.
Po 20 reisų gaunate nemokamą savaitgalio apgyvendinimą 3 kambarių apartamentuose Palangoje.
Planas galioja pasirašius bendradarbiavimo sutartį. Paslaugos pridedamos pagal apmokėtų sąskaitų faktūrų suvestinę. Paslaugos nesumuojamos, taikomos eilės tvarka.

Planas maistas

Sukurtas, remiantis statistika, kad dažnai  keliaujantiems darbuotojams įmonės ilgainiui nebeišsiverčia pirkdamos vien pigiausia vietą  kajutėje. Kai kelionės  keltu tampa kasdienine rutina darbuotojai nori  ir kokybiškiau maitintis ir  patogiau išsimiegoti.  Skirtas, kai  įmonės  darbuotojai  keliauja  keltais labai dažnai. Planas padeda sutaupyti iki 70% maitinimo kelionės  metu išlaidų.
Keliaujant už 5000 Eur per du mėnesius, taikoma 70 % nuolaida pusryčiams ateinančių 2 mėnesių kelionėms, nesvarbu kokios vertės jos būtų
Perkant vienu kartu nemažiau kaip už 2500 Eur, pusryčiai visiems keleviams pridedami su 70% nuolaida.
Praplaukus 15  bilietų, kurių vertė sumoje ne mažiau 2000 Eur, sekantį plaukimą galima gauti 70 % nuolaidą pilnam maitinimui (pusryčiams ir vakarienei)
Perkant vienu kartu ne mažiau nei už 500 Eur vienkartinė nuolaida pilnam maistui 70%
Nuolaidos skaičiuojamos atsižvelgiant į  apmokėtas sąskaitas-faktūras.

Planas nuolaidos

Sukurtas įmonėms, kur darbuotojai ar  jų šeimos nariai daug keliauja asmeniniais reikalais. Taip pat  jeigu dirbama pagal atskiras sutartis, ar nuomojamas transportas, ar norima pamaloninti savus klientus. Planas suteikia  daugiau  galimybių darbuotojams, ir kuria pridėtinę vertę Jūsų klientams.
Keliaujant už 8000 Eur per šešis mėnesius, taikoma 8% nuolaida bilietams  (vertė bilietų nesvarbi) keliauti kitus 7 ateinančius mėnesius  tiek pačiai įmonei, tiek  jos klientams, tiek darbuotojams.
Užsakant bilietų už 3000 Eur per 4 mėnesius, taikoma 4 % nuolaida kajutėms ar transporto priemonei (pasirinktinai) keliauti sekantį mėnesį tiek pačiai įmonei, tiek  jos klientams, tiek darbuotojams.
Per mėnesį nupirkus 10 bilietų (vertė  bilieto nesvarbi) 5% nuolaida tiek pačiai įmonei, tiek jos klientams, tiek darbuotojams.
Planas galioja pasirašius bendradarbiavimo sutartį. Nuolaidos skaičiuojamos atsižvelgiant į  apmokėtas sąskaitas-faktūras. Užsakymai dėl darbuotojų ir klientų  galioja, jei asmenys užsakydami pateikia sutartyje  nurodytą užsakymo kodą

Planas vežu

Skirtas įmonėms, kurios daugiausiai užsiima smulkesnių krovinių arba keleivių gabenimu. Parinkome nuolaidas, remdamiesi  patirtimi, kurią įgijome dirbdami  su  daugeliu vežėjų.
Kai kelto bilieto suma yra 500 Eur pusryčiams, taikoma 80% nuolaida.
Užsakant bilietų už 20000 Eur per 6 mėnesius, sekančius 6 mėnesius  vairuotajams pusryčiai pridedami nemokamai.
Vežant naminius gyvūnus  – neskaičiuojamas mokestis už gyvūną. (Galioja kai kelte yra laisvos vietos skirtos keliauti su gyvūnu)
Keliaujant 3 automobiliams ir 3 vairuotojams, vairuotojams atskirai kajutei neskaičiuojamas skirtumas tarp 3 vietų ir atskiros kajutės (Galioja,  kai įmonė turi apmokėjusi sąskaitų už  30000 Eur per 6 mėnesius)
Planas galioja pasirašius bendradarbiavimo sutartį. Nuolaidos skaičiuojamos atsižvelgiant į  apmokėtas sąskaitas-faktūras. Užsakymai dėl darbuotojų ir klientų  galioja, jei asmenys užsakydami pateikia sutartyje  nurodytą užsakymo kodą.


Turėkite asmeninį  keltų bilietų  tvarkytoją, kuris rezervuos, registruos, tikslins, keis,  patikrins ir pertikrins, bei prisiims atsakomybę, kad viskas praeitų sklandžiai.  Mūsų aptarnaujamų įmonių skaičius  nuolatos didėja.
Būkime kartu !
Jums bus lengviau!
Mūsų paslaugos nemokamos
Jeigu  norite  dar papildomų didesnių nuolaidų, siūlome kelis nuolaidų  planus.  Pasirinkite Jums tinkamą ir susisiekite su mumis. Jei  turite savo pasiūlymų sklandžiam ir maloniam tarpusavio bendradarbiavimui  visada mielai Juos priimsime.

Kaip užsakyti bilietus

Pirmiausia paskambinkite  + 370 -674 -10662