Rezervuoti keltą iš Ventspilio galite ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio užsakant keltą iš Ventspilio. Nereikia mokėti iš karto už keltų bilietus iš Ventspilio.

Keltai iš Ventspilio, keltas į Švedijos uostą Nynashamną kaip ir kiti keltai– tik priemonė pasiekti kelionės tikslą.

Keltų keleiviai, kurie su mumis bendrauja ne vienerius metus, žino, kad mes sutaupysime jų pinigus ir laiką. Nesvarbu kokius turite pinigų ir laiko resursus, mes – sutaupysime.

Kasdien bendraudami su klientais, pažindami juos metai iš metų vis geriau, ieškodami geriausio kelto, išmokome tai daryti virtuoziškai. Šiuo metu, mes manome, kad darbo reikalais geriausiai tinka keltai  iš Ventspilio, nes jie plaukia vos 8,5 valandos.

Keltai iš Ventspilio tinka ir norintiems taupyti, ir tiems kas laiką vertiną daugiau už pinigus. Keltai iš  Ventspilio į Nynashamną – greičiausias būdas jūra patekti į Švediją.

Kelto bilieto kaina asmeniui su automobiliu – nuo 29 Eur. Dažnas keliautojas į Skandinaviją ir Angliją žino, kas yra pigių skrydžių kompanijos. Keltai iš Ventspilio į Nynashamą (50 km nuo Stokholmo) yra pigių keltų kompanija. Visi skundžiamės, zirziam arba bandome ką nors pakeisti, bet vistiek gyvename kol kas vis dar taip, kad reikia smarkiai taupyti. Perkant keltų bilietus sutaupyti būtina, nes keltas – tik transportas.

Ką reikia žinoti apie keltus Ventspilis Nynashamnas Ventspilis?

Dėl Covid -19 apribojimų Keltai iš Ventspilio į Nynashamn ir iš Nynashamn į Ventspilį kelia sumažintą skaičių keleivių. 

Bilietus į keltą iš Ventspilio į Nynashamną galima įsigyti be apribojimų, tik reik  užpildyti formą covidpass.lv tinklapyje, kad važiuojate tranzitu per Latviją ir turėti  neigiamą Covid testo atsakymą arba ES Covid sertifikatą.

Pirmadienį – 23.59  val.
Antradienį – 10.00 val. ir antras kelto reisas 23.59 val.
Trečiadienį – 10.00 val. ir antras kelto reisas 23.59 val.
Ketvirtadienį – 10.00 val. ir antras kelto reisas 23.59 val.
Penktadienį – 12.00 val.
Šeštadienį – 11.00 val. ir antras kelto reisas 18.00 val.
Sekmadienį – 22.00 val. ir antras kelto reisas 23.59 val.

Pirmadienį – 09.00 val. ir antras kelto reisas 21.30 val.
Antradienį – 10.30 val. ir antras kelto reisas 21.30 val
Trečiadienį – 10.30 val ir antras kelto reisas 21.30 val.
Ketvirtadienį – 10.30 val ir antras kelto reisas 21.30 val.
Penktadienį – 20.00 val ir 22.30 val.
Šeštadienį – 21.30 val.
Sekmadienį – 08.00 val.

Keltai iš Ventspilio į Nynashamną

Keltai iš Ventspilio – Nynashamnas ir atgal  kelia du kartus dienoje į vieną pusę.

Kelionės keltu Ventspilis Nynashamnas/ Nynashamnas Ventspilis trukmė tik – 8,5  valandos į vieną pusę. Jei įlipate į vakarinį keltą Ventspilis Nynashamnas arba Nynashamnas Ventspilis, reikėtų pasimti vietą kajutėje, kad ir  plaukia keltas trumpai. Pailsėti visgi  prieš tolimesnę kelionę reikėtų kiekvienam. 

Visose kelto iš Ventspilio/ iš Nynashamno kajutėse yra  patalynė, rankšluosčiai, WC, dušas. Keltai Ventspilis Nynashamnas turi kajučių, pritaikytų keliauti neįgaliesiems.

Keliaujant  dienos   metu keltu iš Ventspilio/ iš Nynashmano, nėra problemos ir sėdimose  vietose.

Kelte Yra dvi sėdimų vietų salės: tylioji zona, kur  yra  tik apie 20 vietu ir į ją keltų bilietai kainuoja šiek tiek  brangiau ir paprastoji.

Tylioje zonoje  panaudotos medžiagos triukšmui slopinti, ir  ribojamas pašalinių praėjimas todėl galima nusnausti.

Paprastoje sėdimų vietų salėje veikia TV, yra žaidimų automatai.

Keltuose iš Ventspilio/ iš Nynashamno yra savitarnos valgykla.

Labai pigu pirkti maisto komplektą pusryčiai ir vakarienė. Komplekto kaina – 15 Eur.

Perkant atskirai  tik pusryčius ir tik pietus (vakariene) kainuoja brangiau 7+13 Eur . Kelte iš Ventspilio/ Nynashamn maistas skanus ir kokybiškas. Galima rinktis mums įprasto skonio patiekalų: kotletų,  balandėlių, vištienos, žuvies, bulvių košės, bulvių fri, makaronų. Daug įvairių šviežių daržovių ir  mišrainių. Desertų mėgėjams yra sausainių, bandelių, vaisių ir želė.

Kai keltas plaukia į Švediją/ iš Švedijos veikia ir parduotuvė. Yra vaikų žaidimo  aikštelė. Parduotuvėse galima atsiskaityti tik  kortele, grynais pinigais atsiskaityti plaukiant keltais iš Ventspilio negalima.

Keliaujant keltu Ventspilis Nynashamnas Ventspilis  su gyvūnais  kelionės metu gyvūną galima palikti automobilyje arba lauke įrengtuose narvuose, arba nusipirkti kajutę.

Vežti gyvūną automobilyje galima tik šiltuoju  metų laiku. Žiemą per šalčius negalima. Reiktų planuotis taip, kad plaukti kelto reisu, kuriame yra  kajutės, skirtos keliauti kartu su gyvūnu. Kajučių, skirtų keliauti su gyvūnu, yra labai mažai. Todėl keliaujant keltu Ventspilis Nynashamnas/Ventspilis žiemos metu būtina pasirūpinti keltų bilietais iš anksto.

Kas dar svarbu, kai keliauji keltu Ventspilis Nynashamnas Ventspilis?

Gali  būti  svarbu uostai ir registracija į keltą Ventspilyje ir Nynashamne:

  • Keltai iš Ventspilio išvyksta adresu: Darzu iela 6.
  • Nynashamno uosto adresas: Nynäshamn, Norvikvägen 26, 149 45. Keltai iš Ventspilio nuo lapkričio vidurio atvyksta į visiškai naują uostą Norvik Nynashamne. Norvik baigtas statyti tik 2020 m pavasarį ir yra vienas moderniausių Švedijos uostų.
  • Daugiau apie registraciją keltų terminaluose Ventspilyje ir Nynashamne

Premium keltų bilietų tarifas suteikia daugiau galimybių dar greičiau ir patogiau nukeliauti keltais iš /į Ventspils.

Įsigijus Premium tipo kelto bilietus į Ventspilis Nynashamnas Ventspilis kelto maršrutą, išvažiuosite iš kelto patys pirmieji, gausite pusryčius kelte ir turėsite dar lankstesnes kelto bilieto keitimo ir atšaukimo sąlygas.

Perkantiems Flexi tarifo keltų bilietus iš Ventspilio/ iš Nynashamno  iš karto į abi puses suteikiama 10 procentų nuolaida.

Flexi tarifo keltų bilietus iš Vetspilio/ Nynashamno galima atšaukti para iki išvykimo be didesnių nuostuolių. Atšaukus kelto bilietus Skaičiuojamas tik 3 Eur  mokestis.

Economy  keltų bilietai iš Ventspilio/ iš Nynashamno neatšaukiami,  bet galima juos keisti  už 40 Eur mokestį iki pat kelto išvykimo. Keitimo mokestis šiuo metu laikinai netaikomas.

Economy keltų bilietų tarifui nuolat skelbiamos akcijos , per kurias galima įsigyti kelto bilietus Ventspilis Nynashamnas Ventspilis su 50% nuolaida, todėl reikia pirkti keltų bilietus tą dieną, kai turite įkvėpimą keliauti.  Būtent tądien gali galioti ypatingos kainos keltų bilietams Ventspilis Nynashamnas Ventspilis.

Tai gali būti ir nemokamas automobilio perkėlimas keltu, galimybė įsigyti kelte tam tikros kategorijos kajutes labai pigiai arba įsigyti nemokamai sėdimas vietas ir mokėti tik už automobilio perkėlą keltu, derinti išvykimą keltu pirmadienį, o grįžimą penktadienį.

Tai ką išvardinome yra tik keli pavyzdžiai iš jau buvusių ar nuolat atnaujinamų keltų pasiūlymų. Specialūs pasiūlymai keltų bilietams Ventspilis Nynashamnas Ventspilis  kasdien tobulėja, todėl būtų geriausia, kad neatidėliotumėte noro keliauti rytdienai, o skambintumėte mums tada, kai tik sugalvosite keliauti keltu. Jūsų vertas pasiūlymas ryt jau gali būti pakeistas labiau tinkančiu kitiems.

Nepražiopsokite to, ko esate verti tik Jūs. Spauskite patinka Facebook mūsų puslapį ir gaukite pranešimus apie akcijas visada laiku.

Keltai iš Ventspilio nuo 2021 metų bus keičiami. Dabar jau plaukia naujas keltas Stena Scandica, kuris pakeitė senąjį Scotich Viking keltą, o dar vėliau  bus pakeistas ir Stena Flavia į modernų ir patobulintą Stena Baltica. Jau dabar Stena Scandica  keltas, padidino linijos pajėgumą net 30%.


Iki šiol šie keltai plaukiojo Airijos jūroje, tarp Belfasto ir Liverpulio, o dabar jų laukia atnaujinimai ir patobulinimai, po kurių jie taps 222 m. ilgio, talpins 970 keleivių, turės 200 kajučių ir papildomą denį automobiliams!

Nuo 2021 m Stena Line pelnytai galės didžiuotis ne tik buvimu greičiausia keltų linija, jungiančia Švediją ir Baltijos šalis, bet ir savo keltais!

Keltai iš Ventspilio- klausimai, kuriuos užduodate dažniausiai

Nynashamnas Ventspilis 09:00 val vieta kajutėje ir automobilis  nuo 59 Eur

Kada yra pigiausių vietų kelte iš Ventspilio į Nynashamą/ iš Nynashamno į Ventspilį?

antradieniais-ketvirtadieniais ryte 10:00 val. Atvyksta keltas iš Ventspilio į Nynashamną 17:30 val 

Nynashamnas Ventspilis 09:00 val vieta kajutėje ir automobilis nuo 59 Eur

Kokia kelionės trukmė keltu iš Ventspilio?

Keltai iš Ventspilio yra vieni greičiausių, todėl kelionės trukmė tik 8,50 val.!

Ar galima keliauti keltu iš Ventspilio be automobilio?

Taip, šiuo maršrutu galima keliauti įvairiais būdas, įskaitant ir pėsčiomis, su dviračiu ar motociklu.

Kaip dažnai plaukia keltai iš Ventspilio?

Keltai iš Ventspilio – Nyneshamn kryptimi keltai plaukia 12 kartų per savaitę, pirmadieniais ir penktadieniais po vieną kartą per dieną, o visomis kitomis dienomis po du.

Nyneshamn – Ventspilis keltais plaukia taip pat 12 kartų, šeštadieniais ir sekmadieniais po vieną kartą, o visomis kitomis dienomis po du.

Kokie galimi bilietų tarifai ir kuo jie skiriasi?

Perkant bilietą galima pasirinkti tarp Economy, Flexi ir Premium tarifų. Economy yra pats pigiausias, bet turi ir daugiausiai minusų: bilieto keitimas kainuoja 40 Eur., o atšaukus pinigai nesigrąžina. Flexi suteikia lankstumo galimybes: keičiant išvykimo datą/laiką/maršrutą, reikia sumokėti tik kainų skirtumą, o užsakymą atšaukus ne vėliau nei 24 val. iki išvykimo, grąžinama visa užsakymo suma, atėmus 3 Eur. atšaukimo mokestį. Premium bilietas turi panašias sąlygas kaip ir Flexi, bet papildomai į kainą įskaičiuoti pusryčiai bei įlaipinimo ir išlaipinimo pirmenybė, taip pat bilietą galima atšaukti likus vos 2 valandoms iki išvykimo. Šiais nenuspėjamais metais visiems savo klientams rekomenduojame rinktis Flexi bilietus. Keliaujant vienam asmeniui Flexi kainuoja tik 10 Eur  daugiau nei Economy!

Kada baigiasi registracija į keltą?

Registracija baigiama likus 2 valandoms iki išvykimo, todėl būtinai atvykite anksčiau.

Keltai iš Ventspilio -kiek kainuoja maistas kelte?

Pietūs suaugusiems kainuoja 14,95 Eur., vaikams 7,45 Eur., pusryčiai 8,40 Eur. ir 4,20 Eur. Maisto kompleksas, į kurį įeina pusryčiai ir vakarienė, suaugusiems kainuoja 21,00 Eur., o vaikams 9,90 Eur.

Ar plaukiant keltu į Ventspilį reikalinga saviizoliacija Latvijoje?

Keliaujant tranzitu į Lietuvą saviizoliacija nereikalinga Latvijoje.  Reikalingi ES Covid pasai arba testų atsakymai tiek keliaujant į Švediją, tiek keliaujant per Latviją,  tiek  grįžtant į Lietuvą. Testus reik turėti pasidarius, prie sienos jie nedaromi. Grįžus į Lietuvą šiuo metu reikalinga saviizoliacija, jeigu keliaujate be ES Covid paso. Paveiktų šalių sarašas iš kurių grįžus reikalinga saviizoliacija, atnaujinamas kiekvieną penktadienį.