Rezervuoti keltą iš Ventspilio galite ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio užsakant keltą iš Ventspilio. Nereikia mokėti iš karto už keltų bilietus iš Ventspilio.

Keltai iš Ventspilio, kaip ir kiti keltai– tik priemonė pasiekti kelionės tikslą.

Keltų keleiviai, kurie su mumis bendrauja ne vienerius metus, žino, kad mes sutaupysime jų pinigus ir laiką. Nesvarbu kokius turite pinigų ir laiko resursus, mes – sutaupysime.

Kasdien bendraudami su klientais, pažindami juos metai iš metų vis geriau, ieškodami geriausio kelto, išmokome tai daryti virtuoziškai. Šiuo metu, mes manome, kad darbo reikalais geriausiai tinka keltai  iš Ventspilio, nes jie plaukia vos 8,5 valandos.

Keltai iš Ventspilio tinka ir norintiems taupyti, ir tiems kas laiką vertiną daugiau už pinigus. Keltai iš  Ventspilio į Nynashamną – greičiausias būdas jūra patekti į Švediją.

Kelto bilieto kaina asmeniui su automobiliu – nuo 29 Eur. Dažnas keliautojas į Skandinaviją ir Angliją žino, kas yra pigių skrydžių kompanijos. Keltai iš Ventspilio į Nynashamą (50 km nuo Stokholmo) yra pigių keltų kompanija. Visi skundžiamės, zirziam arba bandome ką nors pakeisti, bet vistiek gyvename kol kas vis dar taip, kad reikia smarkiai taupyti. Perkant keltų bilietus sutaupyti būtina, nes keltas – tik transportas.

Ką reikia žinoti apie keltus Ventspilis Nynashamnas Ventspilis?

Dėl Covid -19 apribojimų Keltai iš Ventspilio į Nynashamn ir iš Nynashamn į Ventspilį kelia tik tuo atveju jeigu  turite darbo sutartį ir darbdavys parašys  laišką, kad vykstate dirbti ar atlikę darbus grįžtate į gyvenamą vietą.

Pirmadienį – 23.59  val.
Antradienį – 10.00 val. ir antras kelto reisas 23.59 val.
Trečiadienį – 10.00 val. ir antras kelto reisas 23.59 val.
Ketvirtadienį – 10.00 val. ir antras kelto reisas 23.59 val.
Penktadienį – 12.00 val.
Šeštadienį – 11.00 val. ir antras kelto reisas 18.00 val.
Sekmadienį – 22.00 val. ir antras kelto reisas 23.59 val.

Pirmadienį – 09.00 val. ir antras kelto reisas 21.30 val.
Antradienį – 10.30 val. ir antras kelto reisas 21.30 val
Trečiadienį – 10.30 val ir antras kelto reisas 21.30 val.
Ketvirtadienį – 10.30 val ir antras kelto reisas 21.30 val.
Penktadienį – 20.00 val ir 22.30 val.
Šeštadienį – 21.30 val.
Sekmadienį – 08.00 val.

Keltai iš Ventspilio į Nynashamn

Kas patogu kelte iš Ventspilio plaukiančiam į Švedijos uostą Nynashamną?

 • Keltai iš Ventspilio – Nynashamnas ir atgal  kelia du kartus dienoje į vieną pusę.
 • Kelionės keltu Ventspilis Nynashamnas/ Nynashamnas Ventspilis trukmė tik – 8,5  valandos į vieną pusę. Jei įlipate į vakarinį keltą Ventspilis Nynashamnas arba Nynashamnas Ventspilis, reikėtų pasimti vietą kajutėje, kad ir  plaukia keltas trumpai. Pailsėti visgi  prieš tolimesnę kelionę reikėtų kiekvienam. 
 • Visose kelto iš Ventspilio/ iš Nnashamno kajutėse yra  patalynė, rankšluosčiai, WC, dušas. Keltai Ventspilis Nynashamnas turi kajučių, pritaikytų keliauti neįgaliesiems.
 • Keliaujant  dienos   metu keltu iš Ventspilio/ iš Nynashmano, nėra problemos ir sėdimose  vietose.
 • Kelte Yra dvi sėdimų vietų salės: tylioji zona, kur  yra  tik apie 20 vietu ir į ją keltų bilietai kainuoja šiek tiek  brangiau ir paprastoji.
 • Tylioje zonoje  panaudotos medžiagos triukšmui slopinti, ir  ribojamas pašalinių praėjimas todėl galima nusnausti.
 • Paprastoje sėdimų vietų salėje veikia TV, yra žaidimų automatai.
 • Keltuose iš Ventspilio/ iš Nynashamno yra savitarnos valgykla.
 • Labai pigu pirkti maisto komplektą pusryčiai ir vakarienė. Komplekto kaina – 15 Eur.
 • Perkant atskirai  tik pusryčius ir tik pietus (vakariene) kainuoja brangiau 7+13 Eur . Kelte iš Ventspilio/ Nynashamn maistas skanus ir kokybiškas. Galima rinktis mums įprasto skonio patiekalų: kotletų,  balandėlių, vištienos, žuvies, bulvių košės, bulvių fri, makaronų. Daug įvairių šviežių daržovių ir  mišrainių. Desertų mėgėjams yra sausainių, bandelių, vaisių ir želė.
 • Kai keltas plaukia į Švediją/ iš Švedijos veikia ir parduotuvė. Yra vaikų žaidimo  aikštelė.
 • Keliaujant keltu Ventspilis Nynashamnas Ventspilis  su gyvūnais  kelionės metu gyvūną galima palikti automobilyje arba lauke įrengtuose narvuose, arba nusipirkti kajutę.
 • Vežti gyvūną automobilyje galima tik šiltuoju  metų laiku. Žiemą per šalčius negalima. Reiktų planuotis taip, kad plaukti kelto reisu, kuriame yra  kajutės, skirtos keliauti kartu su gyvūnu. Kajučių, skirtų keliauti su gyvūnu, yra labai mažai. Todėl keliaujant keltu Ventspilis Nynashamnas/Ventspilis žiemos metu būtina pasirūpinti keltų bilietais iš anksto.

Kas dar svarbu, kai keliauji keltu Ventspilis Nynashamnas Ventspilis?

Premium keltų bilietų tarifas suteikia daugiau galimybių dar greičiau ir patogiau nukeliauti keltais iš /į Ventspils.

Įsigijus Premium tipo kelto bilietus į Ventspilis Nynashamnas Ventspilis kelto maršrutą, išvažiuosite iš kelto patys pirmieji, gausite pusryčius kelte ir turėsite dar lankstesnes kelto bilieto keitimo ir atšaukimo sąlygas.

Perkantiems Flexi tarifo keltų bilietus iš Ventspilio/ iš Nynashamno  iš karto į abi puses suteikiama 10 procentų nuolaida.

Flexi tarifo keltų bilietus iš Vetspilio/ Nynashamno galima atšaukti para iki išvykimo be didesnių nuostuolių. Atšaukus kelto bilietus Skaičiuojamas tik 3 Eur  mokestis.

Economy  keltų bilietai iš Ventspilio/ iš Nynashamno neatšaukiami,  bet galima juos keisti  už 40 Eur mokestį iki pat kelto išvykimo. Keitimo mokestis šiuo metu netaikomas ikii 2020m gruodžio mėn.

Economy keltų bilietų tarifui nuolat skelbiamos akcijos , per kurias galima įsigyti kelto bilietus Ventspilis Nynashamnas Ventspilis su 50% nuolaida, todėl reikia pirkti keltų bilietus tą dieną, kai turite įkvėpimą keliauti.  Būtent tądien gali galioti ypatingos kainos keltų bilietams Ventspilis Nynashamnas Ventspilis.

Tai gali būti ir nemokamas automobilio perkėlimas keltu, galimybė įsigyti kelte tam tikros kategorijos kajutes labai pigiai arba įsigyti nemokamai sėdimas vietas ir mokėti tik už automobilio perkėlą keltu, derinti išvykimą keltu pirmadienį, o grįžimą penktadienį.

Tai ką išvardinome yra tik keli pavyzdžiai iš jau buvusių ar nuolat atnaujinamų keltų pasiūlymų. Specialūs pasiūlymai keltų bilietams Ventspilis Nynashamnas Ventspilis  kasdien tobulėja, todėl būtų geriausia, kad neatidėliotumėte noro keliauti rytdienai, o skambintumėte mums tada, kai tik sugalvosite keliauti keltu. Jūsų vertas pasiūlymas ryt jau gali būti pakeistas labiau tinkančiu kitiems.

Nepražiopsokite to, ko esate verti tik Jūs. Spauskite patinka Facebook mūsų puslapį ir gaukite pranešimus apie akcijas visada laiku.

 

Kada yra pigiausių vietų kelte iš Ventspilio į Nynashamą/ iš Nynashamno į Ventspilį?

Nynashamnas Ventspilis 09:00 val vieta kajutėje ir automobilis
nuo 59 Eur
Nynashamnas Ventspilis rytiniai keltai su dviviete kajute ir automobiliu
nuo 102Eur
Mikroautobusas su priekaba ir vairuotoju pirmadieniais 0900val
nuo 92 Eur
Sėdima vieta rytiniu keltu
nuo 5 Eur
Ventspilis Nynashamnas šeštadieniais 1100val automobilis ir vairuotojas
nuo 69 Eur
Vienas asmuo, pigiausia vieta ir automobilis šeštadieniais 2100 val Ventspilis Nynashamnas
nuo 78 Eur

Keltai iš Ventspilio svarbiausios informacijos santrauka