Nukeliauti keltais į

pietų Švediją ir Daniją

Keltai iš Klaipėdos nepakeičiami norintiems patekti į Pietų Švediją arba Daniją. Keltai iš Klaipėdos atplaukia į Karlshamną, t. y . pietinę  Švedijos dalis. Karlshamnas  yra netoli Ystado, Malmo ir Kopenhagos.  Perkant  bilietus keltais Klaipėda Karlshamnas galima  kartu įsigyti Oresund tilto bilietą ( tiltas tarp Švedijos ir Danijos) 53 procentais pigiau  nei pirkti jį vietoje privažiavus tiltą.  Automobilio iki 6 m ilgio     Oresund tilto bilietas kartu su keltų bilietais kainuoja  26 Eur.

Mažiau keliaujantiems keltais, keltai iš Klaipėdos tiks ir patiks jau vien todėl, kad aiški kelionės keltu pradžia. Juk žinome kur yra Klaipėda, todėl nesunku planuoti kaip nuvažiuoti, kiek užtruks, kada išvažiuoti. Labiausiai mums rūpi kiekvieno mūsų kliento saugumas ir patogumas:, nesvarbu pirmą ar dvidešimt pirmą kartą jam reiktų keltis keltu. O patogu yra tai, ką gerai žinome ir mokame pritaikyti. Klaipėdą pažįstame puikiai: Jūros šventės vasaros paplūdimiuose, keltai į Nidą, delfinariumas ir kita patirtis, kuri priartina kiekvieną iš mūsų prie šio keltų uosto. Naujokams, dar tik planuojantiems, kad  kada nors ateityje bus reikalinga kelionė keltu į Švediją, Norvegiją, Vokietiją, Daniją su automobiliu, mikroautobusu ar bet kuria kita transporto priemone, motociklu ar dviračiu, rekomenduojame pasiklausinėti mūsų daugiau: kaip tie keltai iš Klaipėdos plauks, kiek kainuos tą dieną, kurią planuojate pradėti kelionę. Keltai iš Klaipėdos dėl savo strateginės padėties, be abejonės, yra geriausi keltai šeimoms. Kai keliauji ne vienas, o su vaiku viskas turi būti tobula, eiti sklandžiai.

Kaip jau minėjome, kolkas keltų liniją Klaipėda- Karshamnas- Klaipėda aptarnauja trys  keltai: Athena Seaways , Optima Seaways, Patria Seaways.  Pats komfortiškiausias keleiviui yra Athena Seaways.

Kartais mes girdime komentarus, kad keltai Klaipėda- Karlshamnas – ne kruiziniai laivai, kaip iš Rygos. Facebooke anadieną taip ir parašė komentaruose, kai pateikėme palyginimą trijų kainų palyginimą populiariausių reisų šeštadienio išvykimui. Į tokius komentarus galime atsakyti, tik taip, kad esame plaukę ir iš Rygos, ir iš Klaipėdos. Athena Seaways kajutės yra erdvesnės už Rygos kajutes, ypatingai jaučiasi WC ir dušo erdvėje. Miegoti patogiau, nes lovos platesnės. Laivas plaukdamas  mažiau siūbuoja, gal dėl to, kad kitoks kelias jūra,  o gal  dėl savo konstrukcijos. Kad nėra koncertų , šokių ir kitokių  pramogų kaip Ryga- Stokholmas kelte – nelabai didelis minusas,  nes Klaipėda- Karlshamnas plaukia  tik  12 valandų. 21:00 val. išvyksta, o  atvyksta  jau  ryte 09:00 val. Nėra kada pramogauti naktį, reik  išsimiegoti, ypač jei laukia dar daug  kilometrų  vairuoti ryte iki Norvegijos, ar šiek tiek mažiau iki Danijos. Jei kelionė keltu yra numatyta pramogai, tada  keltas Klaipėda- Karlshamnas netiks. Jei kelionė keltu  numatyta saugiau, patogiau ir gerai pailsėjus pasiekti kelionės tikslą, tuomet keltai  Klaipėda- Karlshamnas – labai  geras pasirinkimas, ypač dabar,  kai  kainos keltų bilietų daug mažesnės lyginant su tuo, kokios buvo du ar tris metus atgal

Mažiausia sėdimos vietos kelto bilieto kaina sėdimos vietos- 18 Eur. Net perkant pačią pigiausią vietą kelte, t. y. vietą sėdimų vietų salone, Jums jau bus patogu.  Prie sėdimų vietų salono yra įrengtos spintelės pasidėti daiktams, taip pat WC ir dušo patalpa. Sėdimos vietos yra gan patogios, jose atsilenkia atlošas, todėl galima miegoti.

Jei valgote  ryte pusryčius, tikrai vertėtų užsakyti  juos kartu su keltų bilietais. Perkant  vietoje, laive,  jie kainuoja dvigubai brangiau. Pusryčiai laive būna pateikti švediško stalo principu:, galima rinktis karštus ir šaltus patiekalus, desertus ir vaisius su daržovėm. Platus gaiviųjų gėrimų asortimentas.

rezervuoti keltų bilietus galite

  • Telefonu: +370-674-10662
  • Facebook: keltai.eu
  • skype: laive.lt

Nėra užsakymo mokesčio