Keltai į

Taliną

iš Helsinkio

Keltai iš Helsinkio: juos galite rezervuoti telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio. Nereikia mokėti iš karto.

Keltai iš Helsinkio – kelionės Viking line keltais Talinas Helsinkis  Talinas ne tik pigios, bet ir patogios. Daugelis labai išvargsta kol atvyksta iš Šiaurės Suomijos, Norvegijos iki kelto. Kai kuriems tai užima beveik visą parą, įveikti  daugiau negu 900 km.

Dažnas negali spėt pailsėti per dvi valandas,  kol plaukia  keltai iš Helsinkio iki Talino. Poilsis labai svarbus žmogui.
Istorija apie nuovargį, kurią papasakosime,  yra tikrų tikriausia, visai nepramanyta.

Kartą keleivis sumokėjo už kajutę, kad turėtu kur ištiesti nugarą kol keltas plauks per jūrą dvi valandas. Po  paros vairavimo padėjo galvą ant pagalvės ir kietai įmigo. Personalas atvykus į Talino uostą jį žadino, budino bet neišbudino. Taip su miegančiu ir išplaukė atgal į Helsinkį. Kai  keltas atvyko atgal į Helsinkį žmogelis išsibudino, bet pagalvojo, kad dar nepajudėjo iš Helsinkio ir nusprendė miegoti toliau. Kai  grįžo vėl į Taliną, nieko ir nebūtų įtaręs, jei  prie duru nebutų personalas pasitikęs su sąskaita už dvi papildomas keliones.

Taigi istorijos moralas: netaupykite 20 Eur savo sveikatos ir saugumo kaina. Likite miegoti laive vos už papildomus 20 Eur ir  važiuokite toliau keliu žvalūs.

Kokiuose keltuose Talinas Helsinkis/Talinas galima likti nakvoti?

Keltai iš Helsinkio, ne tik trumpom perkėlom, bet  tai keltai Tau persikelti laiku Iš Helsinki.  Galima keliauti ir su  nakvyne ir visur suspėti persikelti  laiku.

Nakvynei pasilikti galima Tallink kelte plaukiančiame iš Talino į Helsinkį 22:30 val. Išlipate ryte 06:00 val. Keltas stovi uoste  Helsinkyje, kai atvyksta 00:30 val, todėl reikia  automobilį išvaryt iš kelto, laivui  sustojus ir grįšt miegoti atgal. Jei keliaujate  4 asmenys, trys lieka kelte, tik vairuotojas išvažiuoja su automobiliu ir  grįžta atgal į laivą.

Keliaujant iš Helsinkio  galima nakvoti  Tallink kelte, kuris išplaukia 1830 val iš Helsinkio. Laivas stovi Taline ir  išleidžia  keleivius 08:00 val ryte. Automobilio atvykus į Taliną nereik išvaryti iš laivo.

Taip pat  keliaujant  iš Helsinkio labai pigu ir patogu likti miegoti VIKING  LINE  kelte. Keltas išvyksta iš Helsinkio 20:30 val, atvyksta į Taliną 23:00 val.

Keltai iš Helsinkio ir Talino dabar pigiau

Keltai iš Helsinkio ir Talino Viking  Line spaudžiami Covid 19 suvaržymų antrą bangą pasitinka su daugiau persikėlimo laikų ir mažesnėmis kainomis.

Keltai iš Helsinkio ir Talino ypač intensyviai ir dažnai plaukios ketvirtadieniais – šeštadieniais.

Keltai iš Helsinkio ir Talino su Viking  line siūlo įsigyti labai pigius keltų bilietus kelionėms iki pat vasaros vidurio. 

Keletas kainų pvz: vienas ir automobilis 1700 val  išvykti iš Talino kainuoja 13 Eur, du ir automobilis 20 Eur. 

Viking Line keltų terminalai
Viking Line keltai vyksta iš Makasini terminalo Katajanokanlaituri 8 (Mastokatu 1), 00160 Helsinki.

Taline Viking Line keltai plaukia iš A terminalo. Talino A terminalo koordinatės: 59.444769,24.761821. Adresas: Sadama 25, Talinas. Registracija uoste į keltą keleiviams be transporto priemonių ir keleiviams su transporto priemonėmis vykdoma atskirai.
Viešasis transportas iki Talino A keltų terminalo: autobusas Nr. 1 ir 2.

Keltų bilietų keitimas, anuliavimas:  Viking Line keltai leidžia anuliuoti bilietą be baudų likus parai iki išvykimo, bet joks kelto bilieto pakeitimas negalimas, likus mažiau nei 3 valandos iki kelto išvykimo. Kadangi vėliausias keltas 21.30 val., kitas keltas tik ryte. Rudens, žiemos metu tik 11.30 val. Vertinkite realiai situaciją, jei matote, kad vėluosite į keltą ir kreipkitės dėl kelto bilieto perkėlimo daugiau nei 3 valandos iki išvykimo.

Daugiau keltų reisų:

Keltai Viking Line plaukia ne tik į Helsinkį. Iš Suomijos jie gali perkelti ir į Švedijos uostus Stokholmą, Kapelskarą arba Alandus. Naudokitės pasiūlymu: „Trys miestai – viena kelionė“ ir keliaukite iš Helsinkio į Stokholmą tą pačią dieną ir gaukite papildomą nuolaidą, kad naudojatės viena keltų kompanija. Aplankykite keltais gražiausius skandinaviškus miestus vienos kelionės metu. Šiais keltais daugiausia naudojasi suomiai ir švedai. Todėl teikiamų paslaugų kokybė labai aukšta, atsižvelgiant į skandinavų didelį poreikį ilsėtis ir pramogauti kokybiškai. Pasimkite į kelionę šeimą, draugus. Keliauti kartu ne tik smagiau, saugiau, bet ir pigiau.

Daugiau keltų iš Helsinkio - geriausias būdas palengvinti Tau keliones

Keltai iš Helsinkio Viing Line plaukia:

 • 08:00 val
 • 10:30 val
 • 16:30 val
 • 20:30 val

Keltai iš Helsinkio Tallink plaukia:

 • 07:30 val
 • 10:30 val
 • 13:30 val
 • 16:30 val
 • 19:30 val
 • 22:30 val
Keltai iš Helsinkio Eckeroline plaukia:
 • 09:00 val
 • 11:00 val
 • 15:15 val
 • 19:15 val
 • 21:40 val

Žvejams į Alandų salas

Iš Talino į Helsinkį, iš Turku į Alandų salas poilsiui, žvejybai, žygiams su dviračiais.

Šiemet  keičiasi  įprastas kelionių kelias  į Alandus. Paprasčiausiu būdas Talinas Stokholmas keltu brangus ir dėl  saviizoliacijos reikalavimų  nepopuliarus. Šiemet jau keliaujame aplink nors tai ir pigiau gerokai tik ilgiau 4 valandomis Šiemet į Alandus kelia Talinas Helsinkis Turku  Alandai keltas.

Keltu tarp Švedijos ir Suomijos

Iš Umea į Vasa, iš Vasa į Umea ekspresu per dvi valandas, arba per naktį iš Stokholmo į Helsinkį arba Turku, iš Helsinkio ar Turku iki Stokholmo.

Keltas Umea Vasa, Stokholmas Turku – Helsinkis Talinas tapo kaip niekada populiarus tarp lietuvių. Šiuo maršrutu nuo gegužės mėnesio grįžo daugybė žmonių į Lietuvą iš Norvegijos, Švedijos.