Keltai Helsinkis Talinas

su nakvyne kelte

Keltai Helsinkis Talinas

Kelionės Viking line keltais ne tik pigios, bet ir patogios.

Daugelis labai išvargsta kol atvyksta iš Šiaurės Suomijos, Norvegijos iki kelto. Kai kuriems tai užima beveik visą parą, įveikti  daugiau negu 900 km. Dažnas negali spėt pailsėti per dvi valandas,  kol plaukia  keltai iš Helsinkio iki Talino. Poilsis labai svarbus žmogui.

Istorija apie nuovargį, kurią papasakosime,  yra tikrų tikriausia, visai nepramanyta. Kartą keleivis sumokėjo už kajutę, kad turėtu kur ištiesti nugarą kol keltas plauks per jūrą dvi valandas. Po  paros vairavimo padėjo galvą ant pagalvės ir kietai įmigo. Personalas atvykus į Talino uostą jį žadino, budino bet neišbudino. Taip su miegančiu ir išplaukė atgal į Helsinkį. Kai  keltas atvyko atgal į Helsinkį žmogelis išsibudino, bet pagalvojo, kad dar nepajudėjo iš Helsinkio ir nusprendė miegoti toliau. Kai  grįžo vėl į Taliną, nieko ir nebūtų įtaręs, jei  prie duru nebutų personalas pasitikęs su sąskaita už dvi papildomas keliones. Tagi istorijos moralas: netaupykite 20 Eur savo sveikatos ir saugumo kaina. Likite miegoti laive vos už papildomus 20 Eur ir  važiuokite toliau keliu žvalūs.

Kokiuose keltuose galima likti nakvoti?

Nakvynei pasilikti galima Tallink kelte plaukiančiame iš Talino į Helsinkį 22:30 val. Išlipate ryte 06:00 val. Keltas stovi uoste  Helsinkyje, kai atvyksta 00:30 val, todėl reikia  automobilį išvaryt iš kelto, laivui  sustojus ir grįšt miegoti atgal. Jei keliaujate  4 asmenys, trys lieka kelte, tik vairuotojas išvažiuoja su automobiliu ir  grįžta atgal į laivą.

Keliaujant iš Helsinkio  galima nakvoti  Tallink kelte, kuris išplaukia 1830 val iš Helsinkio. Laivas stovi Taline ir  išleidžia  keleivius 08:00 val ryte. Automobilio atvykus į Taliną nereik išvaryti iš laivo.

Taip pat  keliaujant  iš Helsinkio labai pigu ir patogu likti miegoti VIKING  LINE  kelte. Keltas išvyksta iš Helsinkio 20:30 val, atvyksta į Taliną 23:00 val.

Viking Line keltų terminalai

Viking Line keltai vyksta iš Makasini terminalo Katajanokanlaituri 8 (Mastokatu 1), 00160 Helsinki.
Taline Viking Line keltai plaukia iš A terminalo. Talino A terminalo koordinatės: 59.444769,24.761821. Adresas: Sadama 25, Talinas.

Registracija uoste į keltą keleiviams be transporto priemonių ir keleiviams su transporto priemonėmis vykdoma atskirai.
Viešasis transportas iki Talino A keltų terminalo: autobusas Nr. 1 ir 2.

Keltų bilietų keitimas, anuliavimas

Viking Line keltai leidžia anuliuoti bilietą be baudų likus parai iki išvykimo, bet joks kelto bilieto pakeitimas negalimas, likus mažiau nei 3 valandos iki kelto išvykimo. Kadangi vėliausias keltas 21.30 val., kitas keltas tik ryte. Rudens, žiemos metu tik 11.30 val. Vertinkite realiai situaciją, jei matote, kad vėluosite į keltą ir kreipkitės dėl kelto bilieto perkėlimo daugiau nei 3 valandos iki išvykimo.

Daugiau keltų reisų:

Keltai Viking Line plaukia ne tik į Helsinkį. Iš Suomijos jie gali perkelti ir į Švedijos uostus Stokholmą, Kapelskarą arba Alandus. Naudokitės pasiūlymu: „Trys miestai – viena kelionė“ ir keliaukite iš Helsinkio į Stokholmą tą pačią dieną ir gaukite papildomą nuolaidą, kad naudojatės viena keltų kompanija. Aplankykite keltais gražiausius skandinaviškus miestus vienos kelionės metu. Šiais keltais daugiausia naudojasi suomiai ir švedai. Todėl teikiamų paslaugų kokybė labai aukšta, atsižvelgiant į skandinavų didelį poreikį ilsėtis ir pramogauti kokybiškai. Pasimkite į kelionę šeimą, draugus. Keliauti kartu ne tik smagiau, saugiau, bet ir pigiau.

rezervuoti keltų bilietus galite

  • Telefonu: +370-674-10662
  • Facebook: keltai.eu
  • skype: laive.lt

Nėra užsakymo mokesčio