Rezervuoti keltus į Suomiją galite ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio užsakant keltų bilietus į Suomiją. Nereikia mokėti iš karto už keltų bilietus į Suomiją.

Keltai į Suomiją, keltai į Helsinkį ir atgal plaukia kas dvi valandas. Keltą į Suomiją  galite rinktis atsižvelgdami į kainą arba įvertinę Jums patogiausią laiką pasiekti kelionės tikslą. Keltai į Suomiją priklauso Tallink, Eckeroline, Viking Line keltų kompanijoms. Keltų bilietus pas mus galima įsigyti su visomis keltų kompanijomis.

Talinas-Helsinkis-Talinas keltų bilietų kainos priklauso nuo išpirktų kelte vietų skaičiaus. Pirkti šiuos keltų bilietus prieš pat išvykimą visada yra brangiau.

Paskutinį kartą, prieš savaitę, kai lyginome kainas asmeniui su automobiliu užsakant iš vakaro kaina buvo pigesnė net 20 Eur, negu atvykus prie kelto ryte.

Keltai į Suomiją: kaip keliauti pigiai keltais Talinas Helsinkis/Helsinkis Talinas?

Keltai į Suomija, (keltai Talinas-Helsinkis) kelia per Baltijos jūrą kelis kartus dienoje. Keltų tvarkaraštis labai patogus. Raskite sau tinkamą kelto reisą ir džiaukitės kelione.

Jei jums reikia poilsio po kelionės iki keltų terminalo – galite keltis vėliausiu keltu ir nakvoti laive

Jei prieš akis tolima kelionė  persikelkite ankstyvuoju keltu ir spėkite iki dienos pabaigos pasiekti kelionės tikslą.

Visada pigesnis yra ankstyvas kelto išvykimo laikas. Pavyzdžiui, anksti ryte iš Talino 06:00 val. su Eckeroline,  Tallink keltais  07:30 val. arba su Viking Line keltu 08:00 val. ryte keltų bilietų kaina gali būti tik 14 Eur keleiviui ir automobiliui.

Taip pat, jei perkate Talinas-Helsinkis-Talinas kelto bilietus iškart į abi puses– sutaupote. Perkant atskirai du kelto bilietus kaina bus didesnė 15 procentų, todėl daugelis daro klaidą galvodami, kad dabar nusipirksiu kelto bilietą į vieną pusę, o vėliau, pačiame Helsinkyje, atgal. Atvykę į uostą ir ten išgirdusios kainą klaidingo pasirinkimo aukos skambina ir prašo padėti gauti keltų bilietus už tą kainą, kurią sakėme prieš jiems išvykstant. Kartais mums tai pavyksta, bet, žinoma, ne visada įmanoma pakeisti jau turimus keltų bilietus, ypač jei jie nupirkti ne pas mus.

Keltai į Suomiją: Helsinkis, Vuossari

Keltai į Suomiją, pasinkti geriausią keltą: Talinas Helsinkis/ Helsinkis Talinas; Muuga – Vuossari/ Vuossari Muuga; Paldiski Hanko/ Hanko Paldiski; Umea Vasa/ Vasa Umea.

Keltai į Suomiją , Helsinkį išvyksta:

 • 06:00; 07:00; 07:30; 10:30; 12:00; 12:30; 13:30; 16:30; 17:00; 18;30; 19:30; 22:30
 • Vasaros metu būna papildomų kelto į Helsinkį ir į Taliną išvykimo laikų.
 • Trumpiausiai keltas į Helsinkį ir į Taliną plaukia 1:45 val (vasaros metu). Beveik visi keltai į Helsinkį ir į Taliną plaukia 2 valandas, bet yra keletas išvykimų, kai kelionė ketu trunka 3,5 val.

Keltai į Taliną, Estiją išvyksta:

 • 07:30; 09:00; 10:30; 13:30; 15:15; 16:30; 19:30; 20:30; 21:45; 22:30

Keltai keliantys į Suomiją turi galimybę suteikti jums nakvynę kelte.

Kai plaukiate vėlyvu keltu 22:30 val. į Helsinkį ir liekate miegoti kelte,  laivui sustojus, automobilį reikia išvaryti iš kelto ir palikti uosto teritorijoje. Sustojus laivui, Jūs išvažiuojate kartu su kitais keleiviais ir paliekate automobilį krante ir pareinate atgal į laivą nakvoti.

Keltų uostai, terminalai ir registraciją į keltą
 • Tallink keltai Taline išvyksta iš D terminalo Lootsi 13. Žiūrėti žemelapiuose
 • Viking Line ir Eckeroline keltai iš A terminalo Sadama 25. Žiūrėti žemelapiuose
 • Tallink ir Eckero line keltai Helsinkyje išvyksta iš Lansisatama  Hietasaarenkuja 8. Yra T1 ir T2 šiame uoste terminalai. Visi išskyrus Silja Europa keltą plaukia iš T2. Keltas Silja Europa iš T1. Žiūrėti žemelapiuose
 • Viking line  keltai Helsinkyje išvykta iš Katajanokanlaituri 8 Žiūrėti žemelapiuose
 • Finbo ir Seawind plaukia Tallinn Muuga  Põhjaranna tee 1, Maardu 74114;  Helsinki Vuosaari  Seilorinkatu 5
 • Registracija uoste į keltą keleiviams be transporto priemonių ir keleiviams su transporto priemonėmis vykdoma atskirai. Uoste įdiegta išmanioji numerio atpažinimo sistema, kur  automobilis įleidžiama į laivą, nuskaičius prie vartų automobilio numerį, kurį mes įvedame užsakinėdami keltų bilietus.

Keltų bilietai Talinas Helsinkis Talinas atšaukimas ir keitimas

Taisykles kurias reikia žinoti, kai keliauji keltu į Suomiją:

 • Viking Line keltai neleidžia anuliuoti kelto bilieto be baudų nuo pat pirmos minutės po užsakymo, bet galima keisti išvykimo datą, kryptį be papildomo mokesčio neribotą skaičių kartų, tačiau joks kelto bilieto pakeitimas negalimas, likus mažiau nei 3 valandoms iki kelto išvykimo. Kadangi, vėliausias keltas 20.30 val., kitas keltas tik- ryte (rudens, žiemos metu tik 10.30 val), vertinkite realiai situaciją, jei matote, kad vėluosite į keltą ir kreipkitės dėl kelto bilieto perkėlimo daugiau nei 3 valandos iki išvykimo
 • Eckeroline keltai neleidžia anuliuoti kelto bilieto be mokesčio 5 dienos iki  išvykimo, bet galite keisti išvykimo datą, kryptį neribotai iki išvykimo,.
 • Tallink keltai neleidžia atšaukti be mokesčio kelto bilieto iškart po užsakymo. Anuliavimo mokestis kai iki kelionės lieka daugiau nei 14 dienų yra 5 Eur. Kai iki kelionės likę mažiau  nei 14 dienų skaičiuojami papildomi mokesčiai. Taikomas datos ir krypties keitimo mokestis 5 Eur. Negalima visiškai keisti kelto bilieto 45 minutės iki išvykimo. Visada galite įsigyti papildomą draudimą asmeniui 8 Eur, kad galėtumete bilietą atšaukti ir keisti be jokių apribojimų 45 minutės iki išvykimo.
 • Kadangi, keltai į Helsinkį plaukia trumpai,  kelionės  metu gyvūną  galima palikti automobilyje, keliantis su bet kuria keltų kompanija. Jei gyvūnas lieka automobilyje-mokėti nereikia. Keliaujant Tallink keltais, galima keltuose išsipirkti ir kelioninį narvą ir palikti gyvūną tam skirtose patalpose. Kelte yra narvai, skirti dideliems ir mažiems gyvūnams. Mažo narvo kaina – 13 Eur. Mokate tik už keleivio bilietą nuo 19 Eur + narvas – 13 Eur. Viso kaina–  32 Eur. Didelio narvo kaina – 16 Eur. Su keleivio bilietu kartu būtų 35 Eur. Narvai įrengti atskiroje patalpoje kelte. Galima nueiti pamaitinti gyvūną ir pavedžioti tam skirtoje vietoje laive. Norintiems prižiūrėti augintinį visos kelionės keltu metu, rekomenduojame įsigyti kajutę, skirtą keliauti su  gyvūnu. Pigiausios kajutės su gyvūnu kaina – 43 Eur.
 • Keliaujant su Eckeroline keltais norint gyvūną vestis su savim kartu į laivą reik išsipirkti kajutę skirtą keliauti su gyvūnais . Kajutės kaina 25 Eur.
 • Keliantis su VikingLine keltais, galite išsipirkti kajutę skirtą keliauti su gyvūnais arba vestis gyvūną kartu į patalpą, kur susirenka visi gyvūnėlių mylėtojai. Galite būti kartu su augintiniu: megzti, skaityti, naršyti internete o Jūsų augintinis gulės Jums prie kojų arba išdykaus su kitais

Kada yra pigiausių vietų kelte?

07:00 val iš Talino, 20:30 iš Helsinkio asmeniui
nuo 7 Eur
06:00 val iš Talino 5 asmenims ir automobiliui
nuo 39 Eur
Naktinis keltas su nakvyne 2 asmenys ir automobilis
nuo 50 Eur
Autobusėlis iki 2,4m aukščio ir vairuotojas 2030 val iš Talino
nuo 36 Eur
Grupėms virš 10 asmenų į abi puses
nuo 15 Eur
Vienas asmuo, pigiausia kajutė ir automobilis
nuo 38 Eur
Naujas keltas į Suomija Ryga Helsinkis keltas
nuo 18 Eur
Patogus keltas į Suomiją Paldiski Hanko
nuo 29 Eur
Pigiausias keltas su automobiliu ir 5 keleiviais į Suomiją Muuga Vuosari
nuo 30 Eur
Keltai Į Suomiją pasirinkimai