Kokiais

Keltais

keltis geriausia
Rezervuoti keltus į Suomiją galite ir telefonu +370-674-10662, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio užsakant keltų bilietus į Suomiją. Nereikia mokėti iš karto už keltų bilietus į Suomiją.

Keltai į Suomiją, keltai į Helsinkį ir atgal plaukia kas dvi valandas. Keltą į Suomiją  galite rinktis atsižvelgdami į kainą arba įvertinę Jums patogiausią laiką pasiekti kelionės tikslą. Keltai į Suomiją priklauso Tallink, Eckeroline, Viking Line keltų kompanijoms. Keltų bilietus pas mus galima įsigyti su visomis keltų kompanijomis.

Talinas-Helsinkis-Talinas keltų bilietų kainos priklauso nuo išpirktų kelte vietų skaičiaus. Pirkti šiuos keltų bilietus prieš pat išvykimą visada yra brangiau.

Paskutinį kartą, prieš savaitę, kai lyginome kainas asmeniui su automobiliu užsakant iš vakaro kaina buvo pigesnė net 20 Eur, negu atvykus prie kelto ryte.

Keltai į Suomiją: kaip keliauti pigiai keltais Talinas Helsinkis/Helsinkis Talinas?

Keltai į Suomija, (keltai Talinas-Helsinkis) kelia per Baltijos jūrą kelis kartus dienoje. Keltų tvarkaraštis labai patogus. Raskite sau tinkamą kelto reisą ir džiaukitės kelione.

Jei jums reikia poilsio po kelionės iki keltų terminalo – galite keltis vėliausiu keltu ir nakvoti laive

Jei prieš akis tolima kelionė  persikelkite ankstyvuoju keltu ir spėkite iki dienos pabaigos pasiekti kelionės tikslą.

Visada pigesnis yra ankstyvas kelto išvykimo laikas. Pavyzdžiui, anksti ryte keltai į Suomiją iš Talino 06:00 val. su Eckeroline,  Tallink keltais  07:30 val. arba keltai į Suomiją su Viking Line keltu 08:00 val. ryte keltų bilietų kaina gali būti tik 14 Eur keleiviui ir automobiliui.

Taip pat, jei perkate Talinas-Helsinkis-Talinas kelto bilietus iškart į abi puses– sutaupote. Perkant atskirai du kelto bilietus kaina bus didesnė 15 procentų, todėl daugelis daro klaidą galvodami, kad dabar nusipirksiu kelto bilietą į vieną pusę, o vėliau, pačiame Helsinkyje, atgal. Atvykę į uostą ir ten išgirdusios kainą klaidingo pasirinkimo aukos skambina ir prašo padėti gauti keltų bilietus už tą kainą, kurią sakėme prieš jiems išvykstant. Kartais mums tai pavyksta, bet, žinoma, ne visada įmanoma pakeisti jau turimus keltų bilietus, ypač jei jie nupirkti ne pas mus.

keltai i suomija
Keltai į Suomiją Eckeroline
keltai i suomija terminalai
Keltų terminalas Helsinkyje

Keltai į Suomiją: Helsinkis, Vuossari uostai

Keltai į Suomiją, pasinkti geriausią keltą: Talinas Helsinkis/ Helsinkis Talinas; Muuga – Vuossari/ Vuossari Muuga; Paldiski Hanko/ Hanko Paldiski; Umea Vasa/ Vasa Umea.

Keltai į Suomiją , Helsinkį išvyksta:

 • 06:00; 07:00; 07:30; 10:30; 12:00; 12:30; 13:30; 16:30; 17:00; 18;30; 19:30; 22:30
 • Vasaros metu būna papildomų kelto į Helsinkį ir į Taliną išvykimo laikų.
 • Trumpiausiai keltas į Helsinkį ir į Taliną plaukia 1:45 val (vasaros metu). Beveik visi keltai į Helsinkį ir į Taliną plaukia 2 valandas, bet yra keletas išvykimų, kai kelionė ketu trunka 3,5 val.

Keltai į Taliną, Estiją išvyksta:

 • 07:30; 09:00; 10:30; 13:30; 15:15; 16:30; 19:30; 20:30; 21:45; 22:30

Pastarasiais metais keltai į Suomiją Helsinkį Vuossari uostą ir atgal iš jo į Talino Muuga uostą tapo labai populiarus. Keltai į Suomiją Vuossari kelia dažnai ir greitai  bei pigiai, o ir pats uostas tėra tik 20 km nuo miesto centro. Kai kuriems net patogiau, jeigu keliauja toliau į šiaurę.

Keltų uostai, terminalai ir registraciją į keltą
 • Tallink keltai į Suomiją Taline išvyksta iš D terminalo D-Terminal Pikksilma 19/2. Žiūrėti žemelapiuose
 • Viking Line ir Eckeroline keltai į Suomiją Taline išplaukia iš A terminalo Sadama 25. Žiūrėti žemelapiuose
 • Tallink ir Eckero line keltai Helsinkyje išvyksta iš Lansisatama  Hietasaarenkuja 8. Yra T1 ir T2 šiame uoste terminalai. Visi išskyrus Silja Europa keltą plaukia iš T2. Keltas Silja Europa iš T1. Žiūrėti žemelapiuose
 • Viking line  keltai Helsinkyje išvykta iš Katajanokanlaituri 8 Žiūrėti žemelapiuose
 • Finbo ir Seawind keltai į Suomiją plaukia Tallinn Muuga  Põhjaranna tee 1, Maardu 74114;  Helsinki Vuosaari  Seilorinkatu 5
 • Registracija uoste į keltą keleiviams be transporto priemonių ir keleiviams su transporto priemonėmis vykdoma atskirai. Uoste įdiegta išmanioji numerio atpažinimo sistema, kur  automobilis įleidžiama į laivą, nuskaičius prie vartų automobilio numerį, kurį mes įvedame užsakinėdami keltų bilietus. 
 • Jei keliaujate be automobilio keltais Tallink į Suomiją, turite registruotis savitarnos registracijoje. Jeigu registruositės padedant uosto darbuotojui, „prie langelio“ teks mokėti 5 Eur.

Keltai į Suomiją turi galimybę suteikti jums nakvynę kelte.

Kai plaukiate vėlyvu keltu į Suomiją 22:30 val. į Helsinkį ir liekate miegoti kelte.  Laivui sustojus, automobilį reikia išvaryti iš kelto ir palikti uosto teritorijoje. Sustojus laivui, Jūs išvažiuojate kartu su kitais keleiviais ir paliekate automobilį krante ir pareinate atgal į laivą nakvoti.

Keltų bilietai Talinas Helsinkis Talinas atšaukimas ir keitimas

Taisykles kurias reikia žinoti, kai keliauji keltu į Suomiją:

 • Viking Line keltai  į Suomiją ir atgal neleidžia anuliuoti kelto bilieto be baudų nuo pat pirmos minutės po užsakymo, bet galima keisti išvykimo datą, kryptį be papildomo mokesčio neribotą skaičių kartų, tačiau joks kelto bilieto pakeitimas negalimas, likus mažiau nei 3 valandoms iki kelto išvykimo. Kadangi, vėliausias keltas 20.30 val., kitas keltas tik- ryte (rudens, žiemos metu tik 10.30 val), vertinkite realiai situaciją, jei matote, kad vėluosite į keltą ir kreipkitės dėl kelto bilieto perkėlimo daugiau nei 3 valandos iki išvykimo
 • Eckeroline keltai į Suomiją ir atgal neleidžia anuliuoti kelto bilieto be mokesčio 5 dienos iki  išvykimo, bet galite keisti išvykimo datą, kryptį neribotai iki išvykimo. Kelto bilieto kaina nemažinama.
 • Tallink keltai į Suomiją neleidžia atšaukti be mokesčio kelto bilieto iškart po užsakymo. Anuliavimo mokestis kai iki kelionės lieka daugiau nei 14 dienų yra 5 Eur. Kai iki kelionės likę mažiau  nei 14 dienų skaičiuojami papildomi mokesčiai. Taikomas datos ir krypties keitimo mokestis 5 Eur. Negalima visiškai keisti kelto bilieto 45 minutės iki išvykimo. Visada galite įsigyti papildomą draudimą asmeniui 8 Eur, kad būtų galim bilietą atšaukti ir keisti be jokių apribojimų 45 minutės iki išvykimo.
 • Kaip matote keltai į Suomiją turi pakankamai lengvas keitimo ir atšaukimo taisykles, todėl specialių sąlygų dėl Covid nėra. Nors keltų bendrovės patiria milijoninius nuostolius dėl  Covid, bet taisyklės ir kainos išlaikomos stabilios ir tikimasi, kad suomių ir švedų srautai į Estiją ir estų į Švediją bei Suomiją atsinaujins bent vasarai ir turizmas, kuris Talinui ir Parnu yra svarbiausias pragyvenimo šaltinis vėl atsigaus.
Keliaujant keltu Talinas Helsinkis Talinas su gyvūnais

Kadangi, keltai į Suomiją, Helsinkį plaukia trumpai,  kelionės  metu gyvūną  galima palikti automobilyje, keliantis su bet kuria keltų kompanija. Jei gyvūnas lieka automobilyje-mokėti nereikia. Keliaujant Tallink keltais, galima keltuose išsipirkti ir kelioninį narvą ir palikti gyvūną tam skirtose patalpose. Kelte yra narvai, skirti dideliems ir mažiems gyvūnams. Mažo narvo kaina – 13 Eur. Mokate tik už keleivio bilietą nuo 19 Eur + narvas – 13 Eur. Viso kaina–  32 Eur. Didelio narvo kaina – 16 Eur. Su keleivio bilietu kartu būtų 35 Eur. Narvai įrengti atskiroje patalpoje kelte. Galima nueiti pamaitinti gyvūną ir pavedžioti tam skirtoje vietoje laive. Norintiems prižiūrėti augintinį visos kelionės keltu metu, rekomenduojame įsigyti kajutę, skirtą keliauti su  gyvūnu. Pigiausios kajutės su gyvūnu kaina – 43 Eur.

Keliaujant su Eckeroline keltais norint gyvūną vestis su savim kartu į laivą reik išsipirkti kajutę skirtą keliauti su gyvūnais . Kajutės kaina 25 Eur.

Keliantis su VikingLine keltais, galite išsipirkti kajutę skirtą keliauti su gyvūnais arba vestis gyvūną kartu į patalpą, kur susirenka visi gyvūnėlių mylėtojai. Galite būti kartu su augintiniu: megzti, skaityti, naršyti internete o Jūsų augintinis gulės Jums prie kojų arba išdykaus su kitais

Keltai į Suomiją - klausimai kuriuos užduodate dažniausiai

Kada pigiausi keltų bilietai į Suomiją?

Keltai į Suomiją 07:00 val iš Talino, 20:30 iš Helsinkio asmeniui  – nuo 7 Eur

Keltai į Suomiją 06:00 val iš Talino 5 asmenims ir automobiliui -nuo 39 Eur

Naktinis keltas į Suomiją su nakvyne 2 asmenims ir automobiliui – nuo 50 Eur

Keltai į Suomiją autobusėlis iki 2,4m aukščio ir vairuotojas 2030 val – nuo 36 Eur

Grupėms virš 10 asmenų į abi puses – nuo 15 Eur asmeniui.

Vienas asmuo, pigiausia kajutė ir automobilis keltu į Suomiją-nuo 38 Eur

Patogus keltas į Suomiją Paldiski Hanko​ nuo 29 Eur

Pigiausias keltas į Suomiją su automobiliu ir 5 keleiviais Muuga Vuosari nuo 30 Eur

Kaip dažnai plaukia šie keltai į Suomiją?

Talinas – Helsinkis – Talinas maršrutu plaukia trijų skirtingų kompanijų keltai: Eckerö Line, Viking Line ir Tallink, todėl galite pasirinkti tarp nemažai skirtingų laikų. Anksčiausias keltas išvyksta 06:00 val., o vėliausias 23:30 val. Kreipdamiesi į mus patikslinkite,  kuris dienos laikas Jums tiktų labiausiai, ir mes atsiųsime geriausius pasiūlymus.

Kiek laiko kelia keltai į Suomiją?

Kelionės keltu trukmė gali  būti 2 arba 2,5 valandos arba 3,5 valandos. Priklauso  kurį išvykimo laiką pasirinksite.

Ar galima užsisakyti maistą kelte?

Taip, galima. Kaina priklauso nuo maitinimo tipo ir keltų bendrovės. Dėl Covid gali būti apribojimų ir maistas gali  būti  teikiamas tik išsinešimui, o ne švediško stalo principu.

Ar galima keliauti be automobilio keltu į Suomiją?

Taip, šiuo maršrutu galima keliauti įvairiais būdas, įskaitant ir pėsčiomis, su dviračiu ar motociklu.

Kada baigiasi registracija į keltą?

Registracija baigiama likus 40 minučių iki išvykimo, tačiau atvykite anksčiau.

Ar galima kelte į Suomiją atsiskaityti grynais?

Viking Line ir Tallink keltuose galima atsiskaityti grynais ir kortele, o Eckerö Line keltuose šiuo metu priimama tik kortelė.

Ar grįžus iš Estijos ar Suomijos į Lietuvą reikalinga saviizoliacija?

Šiuo metu jeigu neturite ES Covid paso, tai privaloma turėti  atvykstant turėti Covid testo neigiamą atsakymą, nesenesnį  negu 48 valandos. Savi izoliacija grįžus iš šių šalių gali būti  privaloma tiems kas neturi ES Covid serifikato, todėl rekomenduojame aktyviai sekti naujienas dėl galimų pasikeitimų.

Ar reikia prieš keliaujant keltais į Suomiją ką nors užpildyti?

Keliaujant į Helsinkį privaloma su savimi turėti darbo sutartį ir darbdavio užpildytą anketą, jeigu neturite ES  Covid paso.  Jeigu  neturite ES  Covid sertifikato atvykti į Suomiją gali tik keliaujantys tranzitu arba darbuotojai, kurių atvykimui darbdavys gavo leidimą iš valstybinių institucijų.  Keliantis į  Taliną ir važiuojant tranzitu iki  Lietuvos reikalingas  ES Covid sertifikatas arba Covid testas , kurio reikės prie Latvijos sienos.

Važiuojant per Latviją ne anksčiau nei 48 val. iki kelionės privaloma užpildyti elektroninę formą www.covidpass.lv svetainėje. Už formos neužpildymą gresia bauda iki 2000 Eur.

Nuo liepos 1 dienos keliaujant  per Latviją tranzitu, privalomas ES Covid pasas arba neigiamo  Covid testo atsakymo išrašas nesenesnis negu 48  valandos. Tinka antigenų testo atsakymas.

Taip pat grįžus į Lietuvą nė vėliau kaip per 12 valandų reikia užsiregistruoti NVSC puslapyje: https://keleiviams.nvsc.lt ir turėti neigiamą testo atsakymą ( nesenesnį negu 72 valandos) arba pažymėti, kad  turite ES Covid pasą.