Keltų bilietų rezervavimas, apmokėjimas, registracija

Jei užsakinėjate keltui bilietus internetu, gausite visą reikalingą mokėjimui informaciją elektroniniu paštu

Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už Jūsų pateiktų duomenų tikslumą (kelionės keltu datos,  kelto išvykimo uostas, kelto atvykimo uostas, transporto priemonių kategorijos kelte, keliaujančių keltu asmenų kiekis, amžius, lytis, ir kt.), todėl prašome pasitikrinti, ar kelto biliete nurodyta kelionės informacija atitinka Jūsų pageidaujamas paslaugas kelte. Apmokėdami kelto bilietą jūs patvirtinate, kad bilietas užsakytas pagal jūsų pageidavimus. Kilus klausimams prašome nedelsiant kreiptis. Pirkdami kelto bilietą, Jūs paštu gaunate patį bilietą, kuris įsigalioja jį apmokėjus iki nustatyto termino .Uoste, Jūs galite pateikti spausdintą kelto bilieto versiją, arba galite tiesiog užsirašyti kelto bilieto rezervacijos numeri, ir jį pateikti uoste atliekant registraciją į keltą. Rekomenduojame parodyti kelto bilieto numerį iš telefono ar kitaip užrašytą, kad kuo mažiau naudoti popieriaus ir saugoti mūsų planetą
Mokėjimo už keltą laiške – nurodyta data
Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo termine nurodyta, kada pinigai už kelto bilietą turi patekti į gavėjo sąskaitą. Jei abejojate, kad mokėjimas už kelto bilietą mus pasieks laiku, atsiųskite apmokėjimo kopiją. Laiku negavus mokėjimo arba apmokėjimo kopijos, Jūsų kelto bilietą anuliuosime be atskiro įspėjimo. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už piniginių lėšų įskaitymo vėlavimus, atsirandančius nuo mums nepavaldžių priežasčių. Apie gautą už kelto bilietą mokėjimą Jus informuosime elektroniniu laišku dvylikos valandų bėgyje. Jei atlikote mokėjimą už kelto bilietą ir negaunate iš mūsų tai patvirtinančio pranešimo, prašome su mumis susisiekti. Jei užsisakote nekeičiamus ir negražinamus kelto bilietus, tokiu atveju Jums būna išsiunčiama išankstinė sąskaita ir tik ją apmokėjus, Jums būna atsiunčiami kelionės keltu dokumentai.

Pats greičiausias ir be jokio mokesčio mokėjimo būdas už kelto bilietus -telefonu

Mokant  telefonu aptarnaujamos visos korteles (kreditinės, debetinės).  Rekomenduojame pasinaudoti mokėjimo bankine kortele (kreditine /debetine) galimybe ir kelto bilietą apmokėti ypatingai greitai, be papildomų mokesčių ir vargo. Norėdami mokėti už kelto bilietus kortele, prašome skambinti mums telefonu .

Mūsų telefonų numeriai: mob.: +370 674 10662, Telia: +37037 375 101

APMOKĖTI UŽ KELTO BILIETUS  KORTELE

Pinigai iš lietuviškos  Swedbank  sąskaitos mus pasiekia  per kelias minutes. Užskaitymai iš kitų banku DNB, NORDEA, SEB darbo dienomis vyksta kas dvi valandas (0900-1700 val) Iš  užsienyje esančių  sąskaitų mokėjimus gauname  po  24 valandų darbo dienomis. Iškart gauname  mokėjimus, jei  darote  juos PayPal arba TransferGo sistemomis.

Sąskaita mokėjimams banku, paštu, Perlo terminale

Gavėjo atsiskaitomoji sąskaita: LT587300010109828135
Gavėjo pavadinimas: IĮ Kelionių organizatorius „Laivė“
Gavėjo kodas: 301820723
PVM kodas:LT100009659414
AB Bankas“Swedbank“
SWIFT kodas(tik tarptautiniams pavedimams): HABALT22
Svarbu: jei darote tarptautinį pavedimą, tai yra ne iš Lietuviškos banko sąskaitos: Nenaudokite tekste lietuviškų raidžių. Gavėjo pavadinimą įrašykite: Kelioniu organizatorius „Laive“
Jei jūsų bankas reikalauja gavėjo adreso, nurodykite: Kaunas, Siauliu g.50 LT-44356
Už bilietus apmokėti grynais ir kortele galite pas mus biuruose:  Druskininkų g 7 ir Šiaulių g 50, Kaunas. Mokant  biure, nėra jokių papildomų mokesčių

Keltų Bilietų registracija (Check – in)

Visus keltų bilietus, kurie įsigyti išankstiniu pirkimu, būtina priregistruoti iki registracijos pabaigos keltų terminaluose (check – in) ir pasikeisti juos į keleivines korteles. Po keltų bilietų registracijos negalimi jokie pakeitimai juose. Keleivinės kortelės galioja tik jose nurodytam reisui.  Keleivinę kortelę būtina parodyti prieš įlipant į keltą. Tai pat ją būtina išsaugoti visos kelionės keltu metu, nes tai yra  kajutės raktas. Praradus kortelę nauja neišduodama.
Keleivių keliaujančių be transporto priemonės registracija prasideda 2 valandos prieš kelto išplaukimą. Registracija į keltą keleivių be transporto priemonių baigiasi 30 minučių iki kelto išvykimo.

Keleivių keliaujančių su transporto priemonę registracija baigiasi priklausomai nuo to kuriuo keltu plauksite :

Keltai iš Ventspilio baigia registraciją 2 valanda prieš kelto išplaukimą. Keltai iš Klaipėdos 1,5 val prieš kelto išvykimą, Keltai iš Rygos 1 valanda iki išvykimo. Talinas Helsinkis keltai priima keleivius iki išvykimo likus 30 min.  Pavėlavę nėra registruojami į keltą, jei yra laisvų vietų kelto bilietas gali būti pakeistas į sekantį keltą. Kainų skirtumas, atsiradęs dėl kelto bilietų keitimo, turi būti apmokėtas keleivio. Registruojantis keleiviams į keltą su transportu privaloma pateikti transporto priemonės techninį pasą.
Asmenims keliaujantiems keltais be transporto priemonės, registraciją reikia atlikti uostų terminaluose, pas darbuotojus prie langelio, arba savitarnos registracijose ir po to užsiregistravus keliauti į keltą. Vienais maršrutais asmenys būna nugabenami autobusu iki kelto (labai retai), kitais atvejais, yra nutiesiamos vadinamos „kišenės“, kurių pagalba patenkama i kelto vidų  (beveik visada)
Keleivių keliaujančių su transporto priemone keltų bilietų registracija vyksta prie įvažiavimo į kelto stovėjimo teritoriją (prašome sekti nurodomaisiais ženklais esančiais uoste) Dažniausiai žmonėms keliaujantiems į keltą su transporto priemonėmis užtenka privažiuoti prie vartų esančių pavėsinių, kuriuose dirba uosto darbuotojai ir atlieka registracijas į keltą. Taip pat šioje vietoje dažniausiai ir būna matuojamas automobilio aukštis ir ilgis. Jei registruojantis į keltą transporto priemonės išmatavimai viršys nurodytus rezervuotame kelto biliete, tuomet keleivis privalės sumokėti atsiradusį kainų skirtumą. Transporto priemonės, kurios viršija išmatavimus nurodytus kelto biliete, įleidžiamos į keltą tik tuomet jei yra kelte laisvos vietos jūsų transporto priemonei
Atvykę į uostą turite pateikti kelto bilieto rezervacijos numerį
Rezervuojant kelto bilietą būtina nurodyti apie kiekvieną keleivį:

Pavardę;
Vardą;
Lytį;
Pilną gimimo datą (dd.mm.mmmm);
Pilietybę;
Telefono numerį;
Jei keliaujate su mašina: valstybinį numerį, ir automobilio išmatavimus

Keltų kompanijos pasilieka sau teisę keisti lkeltų išvykimo ir atvykimo laikus. Prieš kelionę keltu privalote pasitikrinti elektroninį paštą, kuriame gali būti iš mūsų persiųstas pranešimas apie kelionės laikų pasikeitimą. Rekomenduojame mums parašyti savo kontaktinius telefono numerius, kuriais būtų galima su jumis susiekti, iškilus bet kokiems klausimams, ar pasikeitimams. Nenurodžius telefono numerių, visą aktualią informaciją pateiksime elektroniniu paštu. Kelionių organizatorius neprisiims atsakomybės ir tais atvejais, jei klientas neturės galimybės susipažinti su aktualia informacija apie kelionės keltais pasikeitimus dėl kliento nepasiekiamumo( atjungtas telefonas, neteisingai nurodytas telefono numeris), ar elektroninio ryšio sutrikimų (tokių kaip perpildyta gavėjo elektroninio pašto dėžutė, neįmanoma pristatyti gavėjui elektroninio pašto dėl aukštų saugumo nustatymų, klientas neturi galimybės pasinaudoti internetu ir pan.) ar kitokių trikdžių atsiradimo, dėl kurių klientas negalės išvykti keltais naujai nurodytu laiku.