Rezervuoti keltą galite ir telefonu, bei facebook: keltai.eu.
Nėra užsakymo mokesčio. Nereikia mokėti iš karto.

Kaip nepasiklysti važiuojant į uostą Nynashamne arba  Ventspilyje, kai paveda navigacija?

Keltų terminalas Ventspilyje yra pačiame miesto centre . Iš tolo pastebėsite stiklinį didelį pastatą. Keltų terminalo adresas Darzu iela 6. Žiūrėti žemėlapiuose

Keltų terminalas Nynashamne,  beveik pagrindinis šio miestelio dalykas. Nynashamnas – švediškas kurortas, tad uostą rasite nesunkiai. Didesnė paniava gali būti atsirinkti kurie vartai skirti jums, o kurie norintiems persikelti į Gotlando salas. Keltų terminalo adresas Nynashamne Skyttens Hälls väg 10. . Žiūrėti žemėlapiuose

Ko tikėtis keltų terminaluose Ventspilyje ir Nynashamne:

Keltų terminalas yra dalis Ventspilio senamiesčio ir randasi Ventos upės pakrantėje, tik 1,5 km nuo miesto centro. Jūs galite lengvai pasiekti Ventspilio keltų terminalą automobiliu. Jei važiuojate iš Rygos, pasirinkite greitkelį A10. Kai keliaujate iš Liepojos, pasirinkite greitkelį P111. Kai pasieksite Ventspilį, sekite ženklus „Pramuju Terminalis“ ir greitai būsite čia. Keltas iš Ventspilio į Švediją plaukia 7 kartus per savaitę. Kelionės keltu į Švediją trukmė – 8 valandos. Registracija į keltą prasideda 3 valandos iki išvykimo ir baigiasi  2 valandos prieš.  Prašome  nevėluoti į keltą. Kartais M/S Scottish Viking ir Stena Flavia keltai išplaukia anksčiau dėl prastų oro sąlygų, todėl vėlavimas į registraciją gali sugadinti Jūsų kelionės keltu planus. Prašome kelionės link kelto metu turėti veikiantį telefoną, kad uosto darbuotojai esant pasikeitimui galėtų pasiteirauti, ar Jūs kelyje, ar Jūsų laukti atvykstant į keltą. Registracija į keltą uoste vykdoma uosto 1 aukšte. Ventspilio keltų terminalo pastatas – naujas ir modernus. Nesunkiai susiorientuosite kur eiti, kur kreiptis, kaip įvažiuoti į keltą.

🚖 Iš Stokholmo į Nynashamną prie kelto keliaukite greitkeliu 73 (apytikris atstumas yra 60km, iš kurių 30 km – greitkeliu). Kelias praeina pro Telia / Nynäsvägen kelio pabaigą ir veda tiesiai į keltų terminalą. Iš Vakarų ar Pietų Švedijos: pasirinkite kelią tarp Södertälje (E4) ir Nynashamno (apie 50 km). Važiuokite per Nynashamną į Nynäsvägen ir tada pasukite į dešinę ir po 500 metrų pasieksite terminalą. Jūs taip pat galite važiuoti E4 Haninge ir tada pasirinkti maršrutą 259  iš Haninge į Nynashamną. Tai yra geresnis būdas, bet 20 kilometrų ilgesnis. Atvykę į keltų uostą su transporto priemone, vadovaukitės nuorodomis, kad patektumėte į transporto priemonių registracijos vietą. Keleiviams į Latviją reikia rikiuotis prie Cargo terminalo  B įvažiavimo (sekite ženklus krovininėms mašinoms). Specialaus pastato registracijai nėra. Registracija vykdoma prie vartų, link kelto.
🚎 Jums gali prireikti persikelti keltu iš Nynashamno be automobilio. Tuomet galite keliauti iš Stokholmo į Nynashamną traukiniu. Kelionė užtruktų apie 1 valandą. Jūs turėtumėte išlipti Nynashamne ir pasiekti terminalą po 5 minučių pėsčiomis. Į Nynäshamno keltų terminalą galite nukeliauti autobusu iš Södertälje, Stokholmo ir kitų panašių vietų.
🅿Automobilių stovėjimo aikštelė prie Nynashamno keltų terminalo yra mokama, ir nesaugoma  nemokama.

🛄Bagažo saugykla keltų terminale – yra. Kioskas: yra. Taksi prie keltų terminalo: yra. Wi-fi: yra. Daiktam persivežti vežimėliai: yra.

Visko daugiau gali rasti: