• Telefono Nr: +370-674-10662
  • Skype: laive.lt
  • Facebook: keltai.eu
  • Dirba: I-V 08:00 val -20:00 val; VI 09:00 val-16:00 val

Vokietija

Keltais į Vokietiją galima persikelti į Kiel iš Klaipėdos, į Travemundę iš Liepojos. Kiel uostas yra arti Hamburgo. Travemunde – arčiau Liubeko.
Į Kiel keltas plaukia 19 valandų, į Travemundę 26 valandas.
Iš Klaipėdos į Kiel keltas išvyksta visom dienom 21:00 val, iš Kiel keltas išvyksta taip pat kasdien 20:00 val. Į Travemundę keltas išvyksta šeštadienį 16:00 val, sekmadienį ir antradienį 04:00 val. Iš Travemundės keltas išvyksta sekmadieniais, pirmadieniais, trečiadienias 21:00 val.
Tiek keltai į Kiel, tiek keltai į Travemunde turi įvairių tipų kajutes: ekonominę klasę – vietas sėdimų vietų salone ar gulimas vietas keturvietėse kajutėse; standartines dvivietes su langu ir be jo; komforto klasę – pagerintas erdvesnes kajutes su TV ir įskaičiuotais pusryčiais. Galima abiem keltais veštis gyvūnus, tiek kajutėse, tiek palikti automobilyje kelionės keltu metu.
Į keltus Klaipėda Kiel, ir keltus Liepoja Travemunde priimamos įvairių rūšių transporto priemonės: tiek dviračiai, tiek dideli mikroautobusai su priekabom.
Skiriasi keltų bilietų anuliavimo ir keitimo taisyklės. Keltai į Travemundę sudaro galimybę keisti ir atšaukti bilietus nemažiau nei dvi valandos iki kelto išvykimo. Keltai iš Klaipėdos į Kiel, leidžia keisti ir anuliuoti bilietus be papildomų mokesčių ir sankcijų 30 dienų iki išvykimo
Kainos į keltus
Pigiausia vieta kelte iš Klaipėdos yra sėdima 18 Eur. Vieta keturvietėje kajutėje kainuoja nuo 60 Eur. Atskira dvivietė kajutė nuo 110 Eur. Automobilio perkėla nuo 75 Eur. Taikoma speciali 20% nuolaida kajutėms, kai kartu keliauja vaikas.
Galima įsigyti bilietus į keltą specialia kaina: automobilis ir vairuotojas 124 Eur (galioja keliaujant su transportu iki 2,35 m aukščio), papildomas keleivis kajutėje 50 Eur. Šie keltų bilietai negali būti anuliuojami ar keičiami.
Pigiausia vieta kelte iš Liepojos yra sėdima 8 Eur, vieta kajutėje 30 Eur. Vairuotojas su automobiliu gali kainuoti 69 Eur. Dažnai skelbiamos specialios akcijos, kai kelto bilietą vairuotojui su automobiliu galima įsigyti už 29 Eur. Akcijų metu nuolaidos galioja visų tipų transporto priemonėms ir apgyvendinimui. Keltas Liepoja Travemunde talpina labai mažai keleivių, jis daugiau pritaikytas kroviniams gabenti. Norint patekti į šį keltą bilietus reikia rezervuoti labai anksti.

Rezultatų: 4