Iš Talino į Helsinkį kelia trijų operatorių keltai: Tallink keltai, Eckeroline keltai ir Viking Line keltai. Tallink keltai turi daugiausiai reisų: išvyksta tiek iš Talino tiek iš Helsinkio kas dvi valandas. Pirmas reisas 07:30 val, paskutinis 22:30 val. Lengva keisti bilietus iš vieno kelto į kitą, jei matote, kad laiku nespėsite. Taline keltai išvyksta iš D terminalo, Helsinkyje- iš Lansisatamos.
Eckero line keltas visada pasiūlys pigią kainą keliaujant sąstatui iki penkių keleivių su lengvuoju automobiliu. Tokio paketo kaina prasideda nuo 39 Eur. Taip pat keltas Finlandia turi labai geras, specialias kainas grupėms virš 10 keleivių. Kaina asmeniui į vieną pusę nuo 10 Eur
Viking Line visada pasiūlo gerą kainą keliaujant vienam, dviem asmenims su automobiliu. Nuo 11 Eur asmeniui su automobiliu. Keltas išvyksta du kartus per dieną 08:00 ir 18:00 val iš Talino, iš Helsinkio 11:30 ir 21:30 val. Vasara prisijungia greitasis keltas plaukiantis 1 val 45 min ir reisų padaugėja dvigubai. Helsinkyje, skirtingai nei EckeroLine ir Tallink keltai. Viking Line keltas plaukia iš miesto centro adresu Katajanokanlaituri 8. Viking Line bilietus lengva anuliuoti (galima tai daryti likus parai iki išvykimo), bet sunku pakeisti. 3 valandos iki išvykimo bilietai nekeičiami.